Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
تو آپدیت ماه ژانویه زده مد راش برمیگرده واقعا میاد؟ مد مورد علاقمه\m/
جون بهترین خبر.
از کانال Westie توی یوتیوب از آپدیت جدید یه ویدئو گذاشته بود و آخرش بهش Practice Arena بود .
من فکر میکردم مثل واسه WWII باشه خیلی بهتر و پیشرفته تر هست.
اهداف ثابت و متحرک.
تنظیم فاصله ی دور و نزدیک واسه تمرین اسنایپ و مهمتر از همه تمرین با همه ی وسائل نقلیه ی داخل بازی.
این آپدیت خیلی هم بهبود گیم پلی داره و کلی اسکین اسلحه و لباس و کلاه جدید هم اضافه میکنه.

• Like
Reactions: porfesor

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
این نتیجه پینگ:

سرعتش که خوبه، فقط میشه در PS4 ازش استفاده کرد یا اینکه مخصوص کامپیوتره؟ اگر میشه کجا باید واردش کنم؟

در مقایسه با شما، پارامترها غیر از Srv Tick بقیه بیشتر هستند. Latency من که کامل ترکیده :-s
dns اولیه هم 8.8.8.8 گذاشتم. نتیجه تست با ps4 :

اتوماتیک کردم، سرعت آپلود و دانلود بهتر شد اما وضعیت بازی درست نشد:

بقیه دوستان هم Netgraph را یه تست بکنن ببینن نتیجه چیه. برای فعال کردنش میتونید طبق چهار مرحله زیر عمل کنید:
OPTIONS--->>>GAMEPLAY--->>>ADVANCED--->>> NETWORK PERFORMANCE GRAPH (SHOW/ HIDE)
SHOW کنید.
اینم راهنمای تصویریش:

حاجی با 140 نمیشه بازی کرد، توی رو در رو که هیچی، حتی از پشت و کنار هم احتمال هست برگردن بزننت.
یه کاریش بکن، اذیت میشی اعصاب ت میریزه به هم.

• Like
Reactions: Simons

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,982
نام
Behzad
درود

برو بچ چرا برای من Update جدید نیامده الان روی گزینه بازی کلیک راست می کنم و گزینه Update انتخاب می کنم میگه بازی شما Up To Date هستش .

من از نسخه استاندارد استفاده می کنم.

برای شما چطور ، چنین مشکلی دارید.

• Like
Reactions: kamyy

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,101
نام
پوریا
درود

برو بچ چرا برای من Update جدید نیامده الان روی گزینه بازی کلیک راست می کنم و گزینه Update انتخاب می کنم میگه بازی شما Up To Date هستش .

من از نسخه استاندارد استفاده می کنم.

برای شما چطور ، چنین مشکلی دارید.
ظاهرا تاخیر خورده

• Like
Reactions: B H Z and kamyy

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
به خاطر مشکلات پیش اومده قرار بود آپدیت جدید BFV امروز منتشر بشه ولی موکول به 6 دسامبر یعنی 2 روز دیگه ، پنجشنبه منتشر میشه.

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
من پینگم 140 ـه و کوچیکترین مشکلی ندارم ! تیر ها همه میخوره مثه ادم
شما درست میگید با پینگ ۱۴۰ هم میشه بازی کرد اما خیلی فرقه بین اینکه با شلیک دو گلوله حریف کشته بشه و یا اینکه با شلیک سه گلوله فقط زخمی بشه.
برای من بعضی سرورهای آلمان پینگشون حدود ۱۰۰ میلی ثانیه است و بهتر میشه بازی کرد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AM!R

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
من اکثرا تنها بازی میکنم یعنی هنوز پیش نیامده با کسی بازی کنم ، اکثر دوستانی که داشتم باهاشون بازی میکردم
هرکدوم به دلایلی از جمله مالی و غیره هنوز موفق به تهیه ی بازی نشدن به جز یه نفر که اینو کم بازی میکنه و میره فورتنایت.
ولی یه اتفاقی دیشب برام افتاد خیلی لذت بردم. توی بازی حتی وسط یه مچ چندین بار اسکواد عوض میکنم بنا به دلایلی مثل اینکه هم اسکوادی هام کمپر نباشن و سمت آبجکتیوها برن و اینا.
یه اسکواد یکی خالی داشت و رفتم داخلش دیدم دارن با هم انگلیسی صحبت میکنن منم خودم رو وارد کردم، اول خیلی استقبال نکردن منم چندجا Savior شون شدم و Reviveشون کردم و تا کم کم ازم خوششون اومد و منو پذیرفتن:D
انگلیسی حرف میزدن ولی انگار زبون مادری شون نبود به عبارتی لهجه ی خاصی نداشتن و واسم خیلی فهمش راحت بود.
خلاصه نزدیک 7 8 دست کانکوئست باهاشون زدم و خیلی لذت بردم و اکثرا اسکواد برتر میشدیم.
به معنای واقعی کلمه حس همکاری و از خود گذشتگی رو حس میکردم.
تموم حرفم اینه که تا میتونید بازی رو حداقل با یه نفر بازی کنید لذت بازی چند برابر میشه براتون.
ID من که مشخصه اد کنید بگید از بازیسنتر اومدید بازی کنیم.
PS_Messages_20181204_181156.jpg PS_Messages_20181204_181159.jpg
تاخیر خورد آپدیت.
View attachment 97708
اکِهِی چقدر چک فور آپدیت کردم:-w

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من الان دو هفته ای هست که می خوام بیام اینجا نظرم رو درمورد بازی بگم ولی یا وقت نمیشه یا حوصلش نیست:D
خب از کجا شروع کنیم؟!!!:D اول خوبا رو بگم که زیادن بعد بریم سراغ مشکلات و باااااگ:D
بازی از لحاظ گیم پلی خیلی لذت بخشه با وجود شباهت های خیلی کم نسبت به بتل 1 کاملا وجود تغییرات زیاد و تفاوتش با بقیه بتل ها رو میفهمید لذت کیل گیری واقعا وصف نشدنیه عشق میکنی باهاش
گان پلی بازی روانی کنندس مثل همیشه جز تاپ ها تو ویژگی های بتل هست به کسانی که معترض بودن که چرا بتل 1 گان پلیش خیلی راحت تر از بتل های دیگس باید بگم عاشق این یکی میشین چون این کی واقعا سخته:D البته رو کنسول با دسته, گیم پلی های پی سی رو که دیدم طرف با MP28 یا MP34 چنان بدون ریکویل بازی میکرد که انگار اصلا سلاح لگد نمیزنه:| خلاصه سلاح ها تو بتل v خیلی کار کردن باهاشون سخت شده خیلی لگد میزنن کنترل ریکویلشون واقعا سخت شده و نیاز به مهارت داره تا باهاشون حرفه ای شد طوری که بشه تو فاصله دور هم با کمترین ریکویل تیر اندازی کرد. بشخصه سخت ترین بتلی بود که بتونم تو کنترل سلاح ها وارد بشم:D که بی نهایت هم باهاش حال کردم زمانی که به اولین گیم پلیتون با اون سلاح نگاه کنید قشنگ تفاوتش رو میفهمید,یه بار بعد از چند ساعت بازی کردن بتل v گفتم برم یه دست بتل 4 هم بزنم(راستی بتل 4 سروراش درست شد:x) یعنی اینقدر تو کنترل سلاح های بتل v دهنم صاف شد که وقتی اومدم یه سلاح تو بتل 4 برداشتم انگار داشتم با پیشرفته ترین موس ممکن باهاش بازی میکردم بدون ریکویل بدون لگد:|:))
این که اومدن تو کلاس اسالت سلاح های مید رنج و لانگ رنج گذاشتن بهترین کار ممکن بود و با این کارشون کلاس اسالت رو قوی ترین کلاس بازی کردن که خوش بحال من شد:D و همچنین بهترین کار رو کردن که هر چی سلاح کلوز رنج بوده رو دادن به مدیک کار مدیک اینه که کنار تیم باشه ریوایو کنه هیل بده نه بره یه جا کمپ کنه با لانگ رنج کیل بگیره:| من بشخصه واقعا با این تغییر حال کردم تنوع سلاح ها هم عالیه هم تو اسالت هم مدیک و هم ساپورت تفاوت سلاح ها با همدیگه رو قشنگ حس میکنی سلاح های sturmgewehr و stg عشق منن:D تو کلاس مدیک هم kp 31 زمانی که خشابش رو 50 تایی کنید پادشاهای میکنید باهاش البته اگه بجا خشاب 50تایی بزنید تو کار هیپ فایر بالا حتی با دمیج 20 هم میتونید یه دمیج 100 رو اونم رو در رو بکشید البته من همون اپگرید خشاب 50تایی رو ترجیح میدم:D
مپ های بازی بجز تویستد متال همشون عالین البته مپ نارویک فوق العادس:D رو کنسول نورپردازیش رو درست کردن البته هنوز یه خورده ممکنه اذیت کنه ولی خیلی خیلی بهتر از بتا شده رو پی سی هم که میشه گفت اصلا مشکل نداره هیییییی=((
بازی خیلی سخت تر شده البته اگه به اسون بودن بتل 1 عادت کرده باشین باید حساب شده برید جلو همینطوری سرتون رو بندازید برید جلو فاتحه که واقعا این ویژگی بتل رو خیلی چالشی کرده همین باعث ارزش جونتون رو بدونید ارزش کیلی که میگیرید رو بدونید البته این به این معنی نیست که دیگه قرار نیست اون سوپر کیل های معروف رو بگید تازه خفن تر هم شده و لذت بخش تر
والا ما بچه کانکوئستیم:D ولی نمیدونم چی شد بعد از 20 ساعت تایم پلی دیگه باهاش حال نکردم برا همین تصمیم گرفتم برم بریک ترو چند دست بازی کردم فهمیدم چه اشتباهی کردم داشتم کانکوئست میزدم بعدش رفتم گرند اپریشن زدم فمیدم چه اشتباهی کردم مود های دیگه رو بازی میکردم:D مود گرند اپریشن خدااااا ترین مود بازیه خییلییی عالیه اصلا یه وضعی دیگه فکر نکنم برم سراغ مود دیگه ای:D
فیزیک بازی هم عالیه البته انیمیشن های بازی چنان تعریفی نداره ولی فیزیک بازی عالیه
خب دیگه زیادی از بازی تعریف کردیم بریم سراغ مشکلات بازی:D
اول از همه باگ اقا باگ چی بگم ازش اصلا بهتره بگم چی نگم ازش از لود نشدن تکسچر های صورت تو منوی بازی بگیر تا گیر کردن تو صفحه لودینگ و گیر کردن تو صفحه مشکی انیمشین های مسخره و پر از باگ
تعداد مپ های بازی کمه انصافا, تعداد سلاح ها هم همینطور
مپ twisted metal بازی اشغاله مزخرفه چرته چی بگم دیگه اووف:| بی گرافیک ترین مپ بازی تکسچر های نسل قبلی حالم از دیدن پوشش گیاهی و درختای بازی بهم میخوره خب برادر من میدونی مپ بازی تحمل این همه درخت و پوشش گیاهی رو نداره خب نساز نگاه چه مپ مزخرفی درست کردی:| حتی نور پردازی هم توش مزخرفه:|
البته تمام این مشکلات به غیر از اون مپ مزخرف قابل حله مپ ها و سلاح ها زیاد میشن باگ ها رفع میشن
راستی گفتم درسته سخت شده بازی ولی دلیل نمیشه که نتونید مثل بتل های دیگه فقط با راش دادن بدون استفاده از هواپیما و تانک بالا 80تا کیل بگیرید اینم مدرکش
اولین 100 کیل من تو بتل v :D البته 10 تا دث اخرش دیگه دست من نبود چون بقدری رو بمب اخر دشمن دیفنس وحشتناک داد که هر کی سرشو بالا میگرفت میمرد قشنگ یاد فیلم نجات سرباز رایان افادم همون قسمت ساحل که تا اومدن تو ساحل پودر شدن:D البته بردیم اخرش ولی خب 10تا دث اضاف شد بهمون:D
nayq_img_3872_thumb.jpeg

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
این مشکلات دیر لود شدن و به قولی باگ ها رو من توی این 2 هفته بازی کردن واقعا یک بارم به چشمم نخورده (به جز پرت شدن جنازه ها هر از گاهی : )) ) فکر میکنم این جور باگها فقط مربوط به نسخه کنسولی هست

واقعا توی PC دوستان فریم 160 با 60 خیلی تفاوت داره و لذت بخشه دیگه 30 فریم جای خود داره
اگر PC دارید روی pc تجربه کنید حتما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر