Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
به فاصله مزخرف ترین آب رو تو این نسخه دارم میبینم
میری زیر آب انگار تو فضای آزادی همه چی تا دور دست ها واضح مشخصه بدون افکتی :)))) قشنگ سمبل کردن

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

واقعا بدترین افکت آب تو همه بازیها چند ساله اخیرو داره :D

بازی مثل BF1ـه بازی بعد از 2 3 ساعت بازی برام تکراری میشه :| نمیدونم چرا این حس توی BF3 و BF4 هیچ موقع نبود

• Like
Reactions: WCW

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
سختی وقتی معنا داره که منطق پشتش باشه وقتی با کشتن دو نفر تیرت تموم میشه و مجبوری از پیستول استفاده کنی این دیگه اسمش برجسته شدن گان پلی نیست
Ammo Depot اونهمه توی سطح مپ برای چیه؟
Health Depot چطور؟

• Like
Reactions: AM!R and porfesor

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
هر دفعه که یکیو میکشی باید مثل احمقا بری بالای سر جنازش تا تیر برداری بین راه هم که حتما بهت شلیک میشه
توجیح سازنده ها واسه حذف اسپات کردن چیه ؟
به غیر از دوربین اسلحه ،بقیه شخصی سازی ها هم که جنبه تزئینی دارن
بیشتر شبیه یه dlc میمونه تا یه بازی 60 دلاری امیدوارم بازی به شدت شکست بخوره تا درس عبرتی بشه واسه دایس و دفعه بعد بازی رو مثل بتل 4 ببرن زمان مدرن
تیر مهمات که تو مپ فراونه من اصلا مهماتم تموم نمیشه تو این چند ساعتی که بازی کردم.ایراد الکی نگیرین دیگ تازه بازی سختر شده و تیمی تر و بنظرم جذابتر :)بیشترین ایرادی که داره بنظرم فقط باگاشه که حل میشن

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
بازی خیلی به کالاف نزدیک شده و اصلا خوب نیس
وقتی کالاف هست دیگه چرا یه سبکه مثه اون؟ بازی شوت اند ران شده :/ ملت ی سره با سرعت نور در حال دوییدنن نفسم کم نمیارن ماشالا دوییدن نشسته هم که اضافه شده دیگه همه قومبول کنان در حال دوییدن هستن :/ اسنایپ رو هم که نابود کردن رف :))) تا دلتون بخواد فست اسنایپ دارم میبینمو میزنم :)))
مطمئن هستم این نسخه متای بسیارررر پایینی میگیره و امیدوارم بگیره
بیس بازی همون بتل وانه که انگار براش آپدیت دادی
لگد همه اسلحه های این سه تا کلاس هم خیلی خیلی زیاده :/ اصن رو مخه
من خلاصه تو ذوقم خورد
گان پلی خوبی نداره و کلاس هارو هم نسبت به ماهیتشون دست کاری کردن :/ مدیک دیگه اون مدیک سابق نمیشه :((((
لول

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
این دویدن نشسته خیلی با حاله ولی سرعتش زیاده دیگه :D
موقع لیز خوردن هم راحت 5 متر روی زمین لیز میخورن دیگه :D
تیر مهمات که تو مپ فراونه من اصلا مهماتم تموم نمیشه تو این چند ساعتی که بازی کردم.ایراد الکی نگیرین دیگ تازه بازی سختر شده و تیمی تر و بنظرم جذابتر :)بیشترین ایرادی که داره بنظرم فقط باگاشه که حل میشن
اره مهمات مشکلی نداره اول فکر میکردم کمبود مهمات اذیت کنه ولی بعد از یه مدت عادت کردم بهش
به نظر من سیستم سلامتی بازی جای کار داره
کلاس های غیر مدیک نمیتونن بیشتر از یه بسته سلامتی با خودشون ببرن ولی مدیک نامحدود داره
سلاح های مدیک و assault رو هم جا به جا کردن :D

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718

اره مهمات مشکلی نداره اول فکر میکردم کمبود مهمات اذیت کنه ولی بعد از یه مدت عادت کردم بهش
کلاس های غیر مدیک نمیتونن بیشتر از یه بسته سلامتی با خودشون ببرن ولی مدیک نامحدود داره
بهترین کار رو کردن، مدیک برای ریوایو باید بره توی صورت دشمن پس بهتره SMG داشته باشه.
اسالت چون قراره تانک بزنه بهتره اسلحه های دور برد تر داشته باشه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بابا اینکه همش FAILED می شه چیه این نت درپیت ایران بابا نت 16 مگم به هیچ کاری نمیاد با چیز پی انم نمی شه کلا 5 مین بازی کردم دیگه همش FAILED می شه

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad

این اسلحه m1a1 عجب اسلحه وحشی خیلی حال کردم باش :D

• Like
Reactions: Alireza717

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
بابا اینکه همش FAILED می شه چیه این نت درپیت ایران بابا نت 16 مگم به هیچ کاری نمیاد با چیز پی انم نمی شه کلا 5 مین بازی کردم دیگه همش FAILED می شه
نتو یبار خاموش روشن کن یا dns بده البته سروراش خیلی شلوغن احتمالا مال همینه که ترکیده

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بازی بیش از حد ساکت نیست؟ انگار نه انگار جنگه
اره متاسفانه‌ نسبت به نسخه های قبلی ساکت تره ولی احتمال زیاد صداگذاری هم فیکس شه چون در کل از تمامی جهات بازی سرشار از نواقص و باگ هست و خیلی هنوز داره که تکمیلش کنن

• Like
Reactions: s.1 and Imaginative

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب منم چند ساعتی بازی کردم
اول مشکلات بازی رو براتون میگم چون مشکلات بازی به حدی فاجع ان که دارن تجربه بازی رو نابود میکنن بعد میریم سراغ خوبی هاش
اول باید این اولین تجربه من از بتل نیست که مثلا یه عده بگن ما هیتریم و فلان فکر کنم از نسخه 3 بگیری تا الان بیشتر از 2000 ساعت بازی کردم برا همین دیگه سبک بتل تمش و چیزای دیگه برام جا افتاده
خب اولین مشکل بی نهایت مسخره و بی نهایت فاجع بازی تم روشن و شاد و نورپردازی وحشتناک روشن بازی که علاوه بر این که باعث نابودی اون حال و هوای جنگ و تم تاریکش میشه بلکه اصلا حس نمیکنی داری بتل بازی میکنی بلکه داری استاروارز بتل فرانت 2 بازی میکنی:| برا اون بازی میشکلی نداره استار وارز تم انچنان تاریکی نداره و کلا فانه ولی این فلسفش فرق میکنه این خیر سرش میدون جنگه:| تازه این فقط مشکلش نیست بقدری نور روشن زیاده که اصلا دشمنات رو تو فاصله زیاد نمیبینی:| نه تنها تو مپ Rotterdam(که فاجعه ترین نورپزدازی رو داره) بلکه تو مپ Arctic هم جریانه و اینطوری که من دارم میبینم تو تمام مپ ها فکر کنم همین بساطه اگه یادتون باشه اولیت تریلر گیم پلی تو محیط جنگلی بود بقدری نور پردازی وتمش شاد بود که خیلی ها شاکی شدن که عده ای گفتن فقط تو این مپ شاید اینطور باشه اما مثل این که نهههه قشنگ کردن استار وارز بازی رو:|
دومین مشکل هم بگم که بازی در حد لالیگا انبالاسنه و مطمئنا باشید تغییرات اساسی تو سیستم سلامتی خودکار(این یکی رو صد در صد زیر و روش میکنن) و ریوایو و سلاح ها میدن مثلا قرار بود کلاس اسکات تو این بازی خیلی سخت بشه ولی کاملا برعکسه:| من که تا حالا 10 ساعت هم اسکات نزدم توش خدا بودم:| بازی رسما شده کمپ فیلد:|
سومین مشکل هم اینه که EA اصلا بازی رو برا کنسول بهینه نکرده اصلا من یادم نمیاد بتای بتل 1 یکی از صدتا مشکل تکنیکی تو این بتا رو داشته باشه کمر کنم رکورد بتل 4 رو زده
خب حالا بریم سراغ خوبی های بازی:D
گان پلی,شوتنیگ,لگ سلاح ها, تخریب پذیری و طراحی مپ ها(البته اگه نورپردازی سان گلسی و تم هپی رو حذف کینم:|) فوق العادن
گان پلی و شوتینگ سخت تر شده که من با این جریان وحشتناک حال میکنم برعکس بتل 1:D تخریپ پذیری واقعا عالی کار شده
در کل اگه هیچی رو درست نکردن فقط این نور پردازی و تم شاد رو درستش کردن واقعا حیفه این بازیه

marcus payne

کاربر سایت
Jul 13, 2013
51
نام
علیرضا
دوستان عزیزی که بعضا ایرادای بنی اسراییلی میگیرن
در مورد گرافیک تقریبا نگرانی نمیشه داشت چون همه میدانیم که بتلفیلد گرافیک خوبی داشته و مشکلات و ضعف هایی هم که میبینید به خاطر اینه که بازی هنوز بتاست(البته خدایی نورپردازی و زنگ بندی شاد بازی اصلا خوب نیست)
در مورد گیم پلی هم دوتا ایراد هست به نظرم یکی آنبالانس بودن ریکون هاست که مثل بقیه دوستانی که گفتن من هم که اصلا بلد نیستم با این کلاس بازی کنم کلی هدشات زدم باهاش و نکته بعدی هم اینه که هنوز تانک ها تو بازی خیلی قوی ان که اونم احتملا با اضافه کردن بازوکا درست بشه(من که تو بتا بازوکا یا لانچر دیگه ای ندیدم)
اما مهمترین نکته مثبت بازی سختتر شدنشه که بازی طبیعی تر کرده شما بیشتر به همراهی با اسکواد نیاز دارید تیراندازی با اسلحه ها سختتر شده فارغ از هر مسئله ای طبیعی بود با توجه به دوره تاریخی بازی این کار رو بکنن
بعضی ایرادای دوستان واقا عجیبه خب اول اینکه بازی بتاست دوم اینکه تغییرات اگر به مذاق شما خوش نمیاد دلیل به بد بودن بازی نیست من خودم بعد از مدت بازی تو بتلفیلد 3 و خصوصا 4 واقعا با این بازی حال کردم و خوشحالم از مسیری که توی بتلفیلد 1 داشت میرفت برگشت و البته برام هم جالبه دوستانی که میگن بازی شبیه کالاف شده عموما از بتلفیلد 1 که حقیقتا بیشتر از این نسخه شبیه به کالاف تعریف میکنن
سلامت باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر