Battlefield: Hardline

36991121215143938763.png

اطلاعات تازه ای در مورد نسخه جدید Battlefield به تازگی به بیرون درز پیدا کرده است. آخرین شایعات در مورد این عنوان به ماه فبریه باز می گردد که گفته شده بود نسخه جدید با تم پلیسی توسط سازنده Dead Space یعنی Visceral در دست ساخت است.
نام این عنوان که Battlefield Hardline بوده توسط آخرین اپدیتی که به تازگی برای Battlelog منتشر شده بود مشخص شد. همچنین لوگو بازی به همراه تعدادی artwork نیز در سرور سایت دیده شده است. البته بازی با دو نامBFH و +BFH دیده شده که به نظر می رسد BFH+ مربوط به Battlefield Premium می باشد.

برای مشاهده تصویر اصلی (845x345) روی این نوار کلیک کنید.
02253880808557286780.jpg

در قسمت پلتفرم های بازی PC, PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One را تعیین شده اند.
29448855748215084470.png

از دیگر اطلاعات مشخص شده از این منبع می توان به کلاس های بازی شامل Enforcer, Mechanic, Operator و Professional و همین طور مودهایی مثل Blood Money و Bomb Squad و Carrier Assault ذکر شده است. علاوه بر این قرار است یک تاریخ برای عرضه بتا نیز مشخص شود.
95764416251511855683.png
96036270148672158021.png

برای مشاهده تصویر اصلی (705x277) روی این نوار کلیک کنید.
25673660524776580179.png

با تشکر از METRO_2034 عزیز

adolf hitlerr

کاربر سایت
Mar 22, 2014
28
سلام دیتای بتلو ک میخوام بریزم با psx یه بار تا 7 گیگ رفت ارور cant not dawnlod زد ی بارم سر 20 گیگ.....من باید چی کار کنم؟؟؟ واقعا خسته شدم دیگه....مرسی...تو رو خدا ج بدین...

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
مولتی این بازی خیلی خوبه انصافا!!!
من همیشه اول میرم توی قسمت سینگا بعد مولتی ولی این بازی اول رفتم سراغ مولتی،انقد خوب بوده بعد از چند روز هنوز اصلا وارد سینگل نشدم.....................
مودهاش کمه اما همون مد Heists و CrossHair اش میارزه به همه بازیهای دیگه..................
بقیه مدهاش هم که معمولیه و سرگرم کنندس........................

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
مولتی این بازی خیلی خوبه انصافا!!!
من همیشه اول میرم توی قسمت سینگا بعد مولتی ولی این بازی اول رفتم سراغ مولتی،انقد خوب بوده بعد از چند روز هنوز اصلا وارد سینگل نشدم.....................
مودهاش کمه اما همون مد Heists و CrossHair اش میارزه به همه بازیهای دیگه..................
بقیه مدهاش هم که معمولیه و سرگرم کنندس........................

نسبت به بتل های دیگه ادم زودتر خسته میشه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
سلام.
بچه ها میگم توی بخش مولتی پلیر دستبند برای پلیس ها نیست یا من پیدا نکردم؟؟؟؟ اخه 2تا از تریلرهای مولتی رو که قبلا دیدم دستبند داشتن تو بازی ولی الان هر کلاسی رو نگاه میکنم اصلا دستبند نداره !

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
بازی بسیار خوبی است اما داستانی بازی از ضعف شخصیت پردازی و داستان رنج میبره
مولتی خوبه
تا شب پلات میشه .
کاملترین راهنمایی هم که نوشته شده .

در کل هاردلاین اگر یک آی پی جدا بود بهتر بود
و باز هم در کل "سریال" خوبی بود

آخرین ویرایش:

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
795
نام
Reza
بازی بسیار خوبی است اما داستانی بازی از ضعف شخصیت پردازی و داستان رنج میبره
مولتی خوبه
تا شب پلات میشه .
کاملترین راهنمایی هم که نوشته شده .
سلام داداش
آقا پیشنهادی واسه گرفتن تروفی Menz in the Hood نداری !؟ خیلی سخته همون که باید Mac -10 و DB Shotgun رو آزاد کنی این Assignment هاش خیلی ناجوره ...
دمت گرم.

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
سلام داداش
آقا پیشنهادی واسه گرفتن تروفی Menz in the Hood نداری !؟ خیلی سخته همون که باید Mac -10 و DB Shotgun رو آزاد کنی این Assignment هاش خیلی ناجوره ...
دمت گرم.
سلام برادر
زیاد هم سخت نیست
داخل راهنماییش توضیح دادم
همچنین تا دقایقی دیگر ویدئویی نیز بهش اضافه میشه .

- - -ویرایش - - -

ولی این تروفی Menz In The Hood واقعا فیلم گرفتن داره
اینم بزارم برای اونایی که هنوز نگرفتنش تا دلشون بسونه:d

انشاالله زودتر بگیرید

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
نسبت به بتل های دیگه ادم زودتر خسته میشه
بازی خوبی هست ولی من هم خیلی زود ازش خسته شدم چون گیم پلی شوتینگ بازی کاملا مثل bf4 بود بنده هم که از bf4 خسته شده بودم دنبال یه چیز جدید میگشتم ولی بهش نرسیدم:d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
بازی خوبی هست ولی من هم خیلی زود ازش خسته شدم چون گیم پلی شوتینگ بازی کاملا مثل bf4 بود بنده هم که از bf4 خسته شده بودم دنبال یه چیز جدید میگشتم ولی بهش نرسیدم:d

شوتینگش اصلا مثل bf4 نیست..اتفاقا دیروز داشتم scarh رو توی دوتا بازی تست میکردم...لگدش توی هاردلاین بیشتر بود ولی اسلحه ای مثل m416 توی هاردلاین با این که ریت اف فایرش 100 تا بیشتر هم بود بازم دقت سابق رو داشت (شایدم یکم بیشتر از نظر من!)

یه نکته ی دیگه هم که من فهمیدم زوم کردن توی حالت aim برای بتل4 بیشتر از هاردلاین بود( اپتیک کایوتی توی bf4 رو با اپتیک کبرا توی هاردلاین مقایسه کردم) که کشتن از نظر من راحت تر شده توی این سری

لگد Desert eagle 44 هم اصلا قابل مقایسه با bald eagle نیست
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درکل از نظر من اسلحه هاش بالانس جدی میخواد...بعضی هاش خیلی op ان بعضی هاش خیلی بدرد نخور

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
شوتینگش اصلا مثل bf4 نیست..اتفاقا دیروز داشتم scarh رو توی دوتا بازی تست میکردم...لگدش توی هاردلاین بیشتر بود ولی اسلحه ای مثل m416 توی هاردلاین با این که ریت اف فایرش 100 تا بیشتر هم بود بازم دقت سابق رو داشت (شایدم یکم بیشتر از نظر من!)

یه نکته ی دیگه هم که من فهمیدم زوم کردن توی حالت aim برای بتل4 بیشتر از هاردلاین بود( اپتیک کایوتی توی bf4 رو با اپتیک کبرا توی هاردلاین مقایسه کردم) که کشتن از نظر من راحت تر شده توی این سری

لگد Desert eagle 44 هم اصلا قابل مقایسه با bald eagle نیست
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درکل از نظر من اسلحه هاش بالانس جدی میخواد...بعضی هاش خیلی op ان بعضی هاش خیلی بدرد نخور
بیس شوتینگ کاملا شبیه به ۴ هست شما میتونی از رنگ ENEMY KILL ها این ر بفهمی(نمیگم موضوع مهمی هست ولی شباهت ر نشون میده) بازی مخلوط BFBC2 و BF4 هست که بیشتر شبیه به ۴ هست مثلا اینکه اگه دراپ کنی طول میکشه تا شروع به تیر زدن بکنی مثل ۴ در صورتی که توی BF3 اینجوری نبود همین طور تا اونجا که یادم هست در حال پریدن هم نمیتونی تیر بزنی باز مثل ۴
ویسرال کاملا معلوم هست که از آپدیت های BF4 استفاده کرده همین طور بیس BF4 چون در حدی نبودن که بیان یه BF نو بسازن
لگد هم که کاملا توی سری BF شبیه به BF4 هست اگه BF3 یا BFBC2 ر بازی کرده باشی میفهمی که لگد از نسخه ی ۴ تغییر اساسی کرد که تا حد زیادیش اشتباه بود و یکمش ر با آپدیت حل کردن ولی باز مثل نسخه های قدیمی نشد هاردلاین هم توی سری لگدش خیلی خیلی شبیه به BF4 هست تا نسخه های قبلی

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خداییش مولتی بازی خیلی اعتیاد آوره...بیس اصلی بازی از نسخه چهارم الهام گرفته شده اما تغییراتی هم که درش ایجاد کردن بد نبوده و بازی متفاوت بوده .ماکه راضی بودیم ازین نسخه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر