Battlefield: Hardline

36991121215143938763.png

اطلاعات تازه ای در مورد نسخه جدید Battlefield به تازگی به بیرون درز پیدا کرده است. آخرین شایعات در مورد این عنوان به ماه فبریه باز می گردد که گفته شده بود نسخه جدید با تم پلیسی توسط سازنده Dead Space یعنی Visceral در دست ساخت است.
نام این عنوان که Battlefield Hardline بوده توسط آخرین اپدیتی که به تازگی برای Battlelog منتشر شده بود مشخص شد. همچنین لوگو بازی به همراه تعدادی artwork نیز در سرور سایت دیده شده است. البته بازی با دو نامBFH و +BFH دیده شده که به نظر می رسد BFH+ مربوط به Battlefield Premium می باشد.

برای مشاهده تصویر اصلی (845x345) روی این نوار کلیک کنید.
02253880808557286780.jpg

در قسمت پلتفرم های بازی PC, PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One را تعیین شده اند.
29448855748215084470.png

از دیگر اطلاعات مشخص شده از این منبع می توان به کلاس های بازی شامل Enforcer, Mechanic, Operator و Professional و همین طور مودهایی مثل Blood Money و Bomb Squad و Carrier Assault ذکر شده است. علاوه بر این قرار است یک تاریخ برای عرضه بتا نیز مشخص شود.
95764416251511855683.png
96036270148672158021.png

برای مشاهده تصویر اصلی (705x277) روی این نوار کلیک کنید.
25673660524776580179.png

با تشکر از METRO_2034 عزیز

gold3n

کاربر سایت
Jan 9, 2015
16
سلام:
موقعی که روی multiplayer کلیک میکنم از بازی میاد بیرون میخواستم بدونم مشکل از چیه؟
در صورتی که هم تو پی اس ان ساین این هستم و هم به اینترنت وصل هستم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام:
موقعی که روی multiplayer کلیک میکنم از بازی میاد بیرون میخواستم بدونم مشکل از چیه؟
بازی بد نصب شده.دوباره نصب کن.
راستی بچه ها بهترین نشونه برای اسلحه های operator ها چیه؟اینا خیلی دور آدماشون با این نشونه ها.
و راستی این مین هایی که snip ها دارن چجوری میشه operator ها داشته باشن؟یا اون نارنجک اندازها که دست enginer ها هست خداییش خیلی گیج کنندس

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
بازی بد نصب شده.دوباره نصب کن.
راستی بچه ها بهترین نشونه برای اسلحه های operator ها چیه؟اینا خیلی دور آدماشون با این نشونه ها.
و راستی این مین هایی که snip ها دارن چجوری میشه operator ها داشته باشن؟یا اون نارنجک اندازها که دست enginer ها هست خداییش خیلی گیج کنندس

من کبرا رو بیشتر استفاده میکنم ، اون مین ها هم فقط مخصوص کلاس پروفشناله ، هر کلاسی کجت های خودشو داره که البته بعضی هاش مشترکن .

- - -ویرایش - - -

کسی تونسته Spray Tag ـشو عوض کنه؟
ظاهرا خیلی ها مشکل دارن!

منم هر کاری کردم نشد ، هنوز همون کله اسکلت رو میزنه !

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
رفتم دم مغازه بخرمش طرف اوردش ميخواستم پولو بدم زورم اومد بگيرمش :d نميدونم چرا هنوز به اين نسخه اعتماد ندارم :|

بسیاااار تصمیم درستی گرفتی ، ۵ روزه دارم بازی میکنم ، گفتم شاید عادت کنم به دلم بشینه ، امشب دبگه کلا بیخیالش شدم ، یه چیز مسخره بلاتکلیفیه !
حیف اسم بتلفیلد که رو این گذاشتن

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
سلام بچه ها!!! از تو خود ابزی که وارد بتل لاگ نمیشه کلا! از خود سایت هم که میخوام وارد شم قبول نمیکنه ایمیل رو در صورتی که همینه ایمیل ، وارد خود سایت اوریجین هم میتونم بشم باهاش منتهی بعد پیام میده که ایمیل ورفای نشده ایمیل رو میفرسته برام کلیک میکنم رو لینک میگه مشکل پیش اومده بعدا تلاش کنید! الان چند روزه کار من شده تلاش کردن!!! پیشنهادی ندارید برای دسترسی به بتل لاگ؟!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
سلام بچه ها!!! از تو خود ابزی که وارد بتل لاگ نمیشه کلا! از خود سایت هم که میخوام وارد شم قبول نمیکنه ایمیل رو در صورتی که همینه ایمیل ، وارد خود سایت اوریجین هم میتونم بشم باهاش منتهی بعد پیام میده که ایمیل ورفای نشده ایمیل رو میفرسته برام کلیک میکنم رو لینک میگه مشکل پیش اومده بعدا تلاش کنید! الان چند روزه کار من شده تلاش کردن!!! پیشنهادی ندارید برای دسترسی به بتل لاگ؟!

اگر ايران هستيد و داريد اوريجين تون رو با PC تكميل مي نيد بايد از هيلتر شكن استفاده كنيد چون اوريجين ايران رو ساپورت نمي كنه و تا اخرين خبري كه من داشتم تحريم بوديم

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
سلام:

اگه بازيو به روش ديجيتالي و با ديتا انتقال دادي و خلاصه با سيدي بازي نميكني.
اكانتت رو active as primary كن.. اوكي ميشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر