Battlefield: Hardline

36991121215143938763.png

اطلاعات تازه ای در مورد نسخه جدید Battlefield به تازگی به بیرون درز پیدا کرده است. آخرین شایعات در مورد این عنوان به ماه فبریه باز می گردد که گفته شده بود نسخه جدید با تم پلیسی توسط سازنده Dead Space یعنی Visceral در دست ساخت است.
نام این عنوان که Battlefield Hardline بوده توسط آخرین اپدیتی که به تازگی برای Battlelog منتشر شده بود مشخص شد. همچنین لوگو بازی به همراه تعدادی artwork نیز در سرور سایت دیده شده است. البته بازی با دو نامBFH و +BFH دیده شده که به نظر می رسد BFH+ مربوط به Battlefield Premium می باشد.

برای مشاهده تصویر اصلی (845x345) روی این نوار کلیک کنید.
02253880808557286780.jpg

در قسمت پلتفرم های بازی PC, PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One را تعیین شده اند.
29448855748215084470.png

از دیگر اطلاعات مشخص شده از این منبع می توان به کلاس های بازی شامل Enforcer, Mechanic, Operator و Professional و همین طور مودهایی مثل Blood Money و Bomb Squad و Carrier Assault ذکر شده است. علاوه بر این قرار است یک تاریخ برای عرضه بتا نیز مشخص شود.
95764416251511855683.png
96036270148672158021.png

برای مشاهده تصویر اصلی (705x277) روی این نوار کلیک کنید.
25673660524776580179.png

با تشکر از METRO_2034 عزیز

Dont-Try-Too

کاربر سایت
Aug 3, 2014
15
نام
ALireza
سلام دوستان، یک سوال داشتم: من به مدت 7 ماه بتلفیلد رو بازی کردم و واقعا باید بگم شاهکار بود. حالا بسیاری از دوستان از جمله دوستای خودم که این بازی رو خریدن ازش بد میگنو، میگن ارزش خرید نداره:( (میگن بتل 4 خیلی بهتره) حالا لطف کنید یکیتون که این بازی رو کرده و تجربه داره به صورت کامل و جامع در مورد نکات منفی و مثبتش توضیح بده. ممنونم
هر کس سلیقش یه جوره من خودم مولتیشو بازی میکنم و تا الان که از جمعه نصب کردم حدود 48 ساعت بازی کردم..به من به شخصه خیلی حال میده و یه سری خاطراتو واسم زنده کرده ..البته ببین هر کس یه جوره..به من باشه میگم بهترین بتل هست :)
من بتل 4 رو شاید کل کلش 10 ساعت بازی کردم اینقدر باگ و چیزای مزخرف دیدم ردش کردم رفت و با همون ذهنیت این رو خریدم ولی از زمین تا آسمون فرق داشتن..
یه سری میگن این همون بتل 4 هست و بهتر شده ولی اصلا به نظرم اینطوری نیست و این خیلی خوبه
در کل به نظر شخص من بهترین بتل هست خودت باس بازی کنی تا ببینی دوس داری یا نه ولی از من میشنوی بگیر پشیمون نمیشی
خیلی روون و خوبه

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اینم لیست کارهایی که باید بکنید تا syndicate assinment ها واستون بازشه(همون تفنگ هایی که قفله بازمیشن)

ARM:
◾Operator Assignment 2
◾10 operator specific guns and/or gadgets purchased
◾Unlock Operator Gold Service Star 1

◾200 Assault Rifle kills
◾Unlock the Operator's tier 4 Reputation track in 10 different matches
◾15 First Aid Pack Coins
◾15 Revive Coins

Double Barrell
◾Enforcer Assignment 2
◾10 Enforcer specific guns and/or Gadgets purchased
◾Unlock Enforcer Gold Service Star 1

◾200 Shotgun or Battle Rifle kills
◾Unlock the Enforcer's tier 4 Reputation track in diffrent matches 10 times
◾15 Ammo Resupply Coins
◾15 Ballistic Shield Coins

FMG9
◾Mechanic Assignment 2
◾10 Mechanic specific guns and or gadgets purchased
◾Unlock Mechanic Gold Service Star 1

◾200 SMG kills
◾Unlock the Mechanic's tier 4 Reputation track in 10 different matches
◾15 Repair Tool Coins
◾15 Anti-Vehicle Coins

.300 Knockout
◾Professional Assignment 2
◾10 Professional specific guns and/or gadgets purchased
◾Unlock Professional Gold Service Star 1

◾200 Sniper Rifle kills
◾Unlock the Professional's tier 4 Reputation track in 10 different matches
◾15 Camera Coins
◾15 Marksman Coins

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
دوستان راحی جز آلاین دانلود کردن بازی از PSN هست ؟ لامصب اعصاب میخواد این حجم و دانلود کردن !
بعد اینجور که من دیدم ۴ تا ورژن داره ، Deluxe 80 دلار ، استاندارد ۷۰ دلار ، آلتیمیت ۱۳۰ دلار ، پریمیوم ۷۰ دلار ... میشه فرق اینارو توضیح بدین ؟

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوستان راحی جز آلاین دانلود کردن بازی از PSN هست ؟ لامصب اعصاب میخواد این حجم و دانلود کردن !
بعد اینجور که من دیدم ۴ تا ورژن داره ، Deluxe 80 دلار ، استاندارد ۷۰ دلار ، آلتیمیت ۱۳۰ دلار ، پریمیوم ۷۰ دلار ... میشه فرق اینارو توضیح بدین ؟

نسخه استاندارد که خود بازی هست فقط

Delux هم چندتا خرت و پرت Battlepack میده برات + چند روز 2XP

پرمیوم، شامل تمامی DLC ها و وسایل و اسلحه هایی هست که قراره در آینده بیاد.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان راهنمایی کنید :
من تاحالا بتلفیلد بازی نکردم ، فقط یا 360 5-6 سال پیش بد کمپانی 1 رو سینگلش رو بازی کردم بهم حال داد ولی مولتیش رو امتحان نکردم ، ولی مولتیه بد کمپانی 2 رو اصلاً حال نکردم ، یه محیط خیلی بزرگی بود سوار هلیکوپتر و اینا هم میشد بشی ..... با مولتیش اصلاً حال نکردم ، شاید چون کم بازی کردم و دستم نیومده بود ولی من همه COD ها رو مولتیشونو بازی کردم از بلک اوپس 1 به این ور و با همه به جز گوست حال کردم
الان به نظرتون این بازی رو بخرم حال میکنم ؟ بخرم یا نه ؟
بازی دیگه به این زودی ها چی میاد ؟
اگه بازی خوب دیگه ای به این زودی ها نیاد بخرم از بی بازی ای بهتره ؟
با Bloodborne هم حال نمیکنم نمیخوام بخرمش

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
دوستان راهنمایی کنید :
من تاحالا بتلفیلد بازی نکردم ، فقط یا 360 5-6 سال پیش بد کمپانی 1 رو سینگلش رو بازی کردم بهم حال داد ولی مولتیش رو امتحان نکردم ، ولی مولتیه بد کمپانی 2 رو اصلاً حال نکردم ، یه محیط خیلی بزرگی بود سوار هلیکوپتر و اینا هم میشد بشی ..... با مولتیش اصلاً حال نکردم ، شاید چون کم بازی کردم و دستم نیومده بود ولی من همه COD ها رو مولتیشونو بازی کردم از بلک اوپس 1 به این ور و با همه به جز گوست حال کردم
الان به نظرتون این بازی رو بخرم حال میکنم ؟ بخرم یا نه ؟
بازی دیگه به این زودی ها چی میاد ؟
اگه بازی خوب دیگه ای به این زودی ها نیاد بخرم از بی بازی ای بهتره ؟
با Bloodborne هم حال نمیکنم نمیخوام بخرمش
bloodborne رو که کلا بیخیال منم اعصابنم نمیشکه
والا منم گرفتمش حتی بازیش نکردم بازی خیلی قشنگه
حالا من فقط سینگلش رو میخوام زیاد حوصله انلاین ندارم
اما بخر و بازیش کن هیچ ایرادی نداره م صدرصد راضیت میکنه انگار داری سریال پلیسی میبینی و مبارزه با مواد فروشا و اینا

Dont-Try-Too

کاربر سایت
Aug 3, 2014
15
نام
ALireza
کسی فقط میخواد برا سینگلش بگیره به نظرم نگیره یا اینکه فعلا نگیره دست دوم بخره یا که از راه شیرینگ که ارزون دراد واسش چون واقعا سینگلش زیاد جالب نبود به نظر من..یه مقدارو رفتم دیگه اعصاب نداشتم ادامه بدم
اما کسی واسه مولتی میخواد شک نکنه یعنی :D خیلی خوبه
دو 3 تا مپ خدایی خیلی خوبن یعنی حال میکنی توش حالا یه سری بگن دزد و پلیس مسخرس ولی اینطوری نیس واقعا
کسی هی بگه بده بده خوب بازی کنه بهش حال نمیده ولی اگه با انصاف کسی باشه این نسخه از کال هم با اختلاف بهتره و این رو من بازی میکنم دیگه عمرا سمت بتل 4 برم چون این چیز دیگس
فقط یه سوال کسی خبر نداره آیا اسلحه و مپ ها رو کی ea میده بیرون ؟؟ چون وسوسه شدم پرمیوم کنم یوسرمو..این بتل ارزششو داره :)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
کسی فقط میخواد برا سینگلش بگیره به نظرم نگیره یا اینکه فعلا نگیره دست دوم بخره یا که از راه شیرینگ که ارزون دراد واسش چون واقعا سینگلش زیاد جالب نبود به نظر من..یه مقدارو رفتم دیگه اعصاب نداشتم ادامه بدم
اما کسی واسه مولتی میخواد شک نکنه یعنی :D خیلی خوبه
دو 3 تا مپ خدایی خیلی خوبن یعنی حال میکنی توش حالا یه سری بگن دزد و پلیس مسخرس ولی اینطوری نیس واقعا
کسی هی بگه بده بده خوب بازی کنه بهش حال نمیده ولی اگه با انصاف کسی باشه این نسخه از کال هم با اختلاف بهتره و این رو من بازی میکنم دیگه عمرا سمت بتل 4 برم چون این چیز دیگس
فقط یه سوال کسی خبر نداره آیا اسلحه و مپ ها رو کی ea میده بیرون ؟؟ چون وسوسه شدم پرمیوم کنم یوسرمو..این بتل ارزششو داره :)
رو چه حسابی سینگلش رو مخههه؟؟؟

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
سينگلش اگه ١٠ قسمت باشه كمه.... قسمت قبلي هم كم بود سينگلش. كلن بتلفيلد رو انلاينش بيشتر سرمايه گذاري ميكنه به نظرم... ولي داستان بد نبودد من EP9 ولي بدم نيومد از داستانش شايد چون من با داستان قاچاقچي ها مواد حال ميكنم خوشم اومد...

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
بازی و امروز گرفتم ، کسی میدونه این REDEEM CODE توش چی داره ؟
من کد و وارد کردم ، یه فابل حدود ۱ مگی هم دانلود و اینستال شد ، ولی چیزی برام آنلاک نشده !

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
بازی و امروز گرفتم ، کسی میدونه این REDEEM CODE توش چی داره ؟
من کد و وارد کردم ، یه فابل حدود ۱ مگی هم دانلود و اینستال شد ، ولی چیزی برام آنلاک نشده !

3تا گلدپک باز میکنه برات.

دوستا چرا بتللاگ درست باز نمیشه !؟ شما هم همین مشکل رو دارین یا فقط من دارم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر