Battlefield: Bad Company 2 | Xbox360

4870x2

کاربر سایت
Mar 2, 2009
21
من كه یه مشكل اساسی باهاش دارم اینم اینه كه یه دفعه اسلحه ها میپره :D
دیگه نمیشه هدف گرفتش و شلیك كردش
ولی این بازی خیلی شبیه farcry هستش ها

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
ولی این بازی خیلی شبیه farcry هستش ها

شباهت به چی میگی شما ؟ تنها شباهت شون اول شخص بودنشون است وگرنه باید بگیم همه بازی های اول شخص به هم شبیه هستند . BadCompany شبیه خودش است و خودش . با صداگذاری عالی اش.

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
سلام
بازی رو روی نرمال تموم کردم الان دارم درجه هاردشو تموم میکنم
گرافیک بازی فوق العاده و صداگذاری عالیه ولی گیم پلیش زیاد خوب نیس به روونیه cod 6 نمیرسه
توی اکثر جاها تکسچرها دیر لود میشه مثلا از فاصله دور روی زمین سایه دیده میشه نزدیک که میشی انگار چمن رویش پیدا میکنه یا کوه از دور یه شکله چند قدم میری جلو یه دفعه شکلش عوض میشه و ....
ایراد از گیم منه یا کلا بازیش همینجوریه ؟؟؟
دوستان زود پاسخ بدن ممنون میشم

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
سلام
بازی رو روی نرمال تموم کردم الان دارم درجه هاردشو تموم میکنم
گرافیک بازی فوق العاده و صداگذاری عالیه ولی گیم پلیش زیاد خوب نیس به روونیه cod 6 نمیرسه
توی اکثر جاها تکسچرها دیر لود میشه مثلا از فاصله دور روی زمین سایه دیده میشه نزدیک که میشی انگار چمن رویش پیدا میکنه یا کوه از دور یه شکله چند قدم میری جلو یه دفعه شکلش عوض میشه و ....
ایراد از گیم منه یا کلا بازیش همینجوریه ؟؟؟
دوستان زود پاسخ بدن ممنون میشم

اون موضوعی رو که شما گفتین رو من بهش دقت نکردم ولی در مورد تفاوت نسخه ها وبازیها باید بگم که من خودم بازی رو از دوجای متفاوت گرفتم که جای اول همون وست گیم بود بازی به قدری باگ ومشکل داشت که نمیشد بازی کرد .وبعد از نکست جن گرفتم وبازی درست بود .منظورم اینه که ممکنه نسخه ها با هم تفاوت داشته باشن .اگه اونی که گفتید باگ باشه مربوط به نسخه است.

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
اون موضوعی رو که شما گفتین رو من بهش دقت نکردم ولی در مورد تفاوت نسخه ها وبازیها باید بگم که من خودم بازی رو از دوجای متفاوت گرفتم که جای اول همون وست گیم بود بازی به قدری باگ ومشکل داشت که نمیشد بازی کرد .وبعد از نکست جن گرفتم وبازی درست بود .منظورم اینه که ممکنه نسخه ها با هم تفاوت داشته باشن .اگه اونی که گفتید باگ باشه مربوط به نسخه است.
سلام
شما درست میگی مثلا من fallout 3 رو گرفتم همش هنگ داشت بازی کلی هم باگ بعدش از یه جای معتبر گرفتم مشکلم حل شد
ولی توی bc2 مشکل من یک دفعه ظاهر شدن چمن ها و تغییرسایه ها و عوض شدن شکل با تغییر فاصله هاس نه باگهاش که اونها هم جای خود داره
از دوستان کسی که به این موضوع دقت کرده بیاد توضیح بده
ممنون

آخرین ویرایش:

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
ولی BC1 بیشتر بخاطر اون موسیقی اش بود که من خوشم میومد . در این نسخه معلوم نیست به چه دلیل ، اثری از اون آهنگ نبود ;) تو تریلرش پخش کرده بودند ها ! ولی نسخه اصلی نذاشتند . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر