Battlefield : Bad Company 2 Multiplayer Section

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام
آقا ما هم بازی رو گرفتیم حالا اومدم چنتا سوال بپرسم :
1.این leaderboard به چه دردی میخوره ؟؟
2. من وقتی بازی میکنم انگار تو مپ ها 8 نفری هستیم 4 تا squad ما 4 نفر هم squad مقابل اما مگه تو هر مپ نباید 16 نفر باشن ؟؟
3.چجوری میشه امتیاز تیم حریف رو دید ؟؟؟ هم چنینن امتیاز اعضاشون رو ؟؟
4. من وقتی خواست برم تو بازی ازم VIP کد رو خواست اما بهش ندادم مشکلی هم ایجاد نشد پس چرا بچه ها وقتی میخوان بازی رو بگیرن میگن کدش استفاده نشده باشه ؟؟؟
5.من وقتی خواست برم تو اون بخشی که اسلحه هارو نشون میداد ازم VIP کد خواست منهم کد رو بهشدادم بعدش رفتم تو بخش دانلود های بازی جلو بعضی از این لینکاش نوشته بود VIP این یعنی چی؟؟ یعنی اگر VIP کد داشته باشی میتونی دانلود کنی ؟؟؟ یه بار هم رفتم تو لینک اما گزینه ی دان لود نداشت بعدش هم اومدم بیرون نوشته بو مثلث رو بزن برای enter VIP cod من هم زدم بعدش همون کد تو بسترو زدم دیگه قبول نکرد و گفت قبلا استفاده شده ولی اون دفعه ی اول که زدم قبول کرد این یعنی چی ؟؟
6. مپ پک 2و3 تو یه کادر جدا هستن که وقتی یازشون میکنی به جای دان لود گزینه ی ری دانلود دارن این یعنی این که قبلا این ها دان لود شدن؟؟
ممنون

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,851
نام
کیارش
سلام
آقا ما هم بازی رو گرفتیم حالا اومدم چنتا سوال بپرسم :
1.این leaderboard به چه دردی میخوره ؟؟
2. من وقتی بازی میکنم انگار تو مپ ها 8 نفری هستیم 4 تا squad ما 4 نفر هم squad مقابل اما مگه تو هر مپ نباید 16 نفر باشن ؟؟
3.چجوری میشه امتیاز تیم حریف رو دید ؟؟؟ هم چنینن امتیاز اعضاشون رو ؟؟
4. من وقتی خواست برم تو بازی ازم VIP کد رو خواست اما بهش ندادم مشکلی هم ایجاد نشد پس چرا بچه ها وقتی میخوان بازی رو بگیرن میگن کدش استفاده نشده باشه ؟؟؟
5.من وقتی خواست برم تو اون بخشی که اسلحه هارو نشون میداد ازم VIP کد خواست منهم کد رو بهشدادم بعدش رفتم تو بخش دانلود های بازی جلو بعضی از این لینکاش نوشته بود VIP این یعنی چی؟؟ یعنی اگر VIP کد داشته باشی میتونی دانلود کنی ؟؟؟ یه بار هم رفتم تو لینک اما گزینه ی دان لود نداشت بعدش هم اومدم بیرون نوشته بو مثلث رو بزن برای enter VIP cod من هم زدم بعدش همون کد تو بسترو زدم دیگه قبول نکرد و گفت قبلا استفاده شده ولی اون دفعه ی اول که زدم قبول کرد این یعنی چی ؟؟
6. مپ پک 2و3 تو یه کادر جدا هستن که وقتی یازشون میکنی به جای دان لود گزینه ی ری دانلود دارن این یعنی این که قبلا این ها دان لود شدن؟؟
ممنون

1. جایزه میدن :biggrin1: خب معلومه دیگه ، برای اینکه ببینی بین بازیکن های PSN چندمی. همین !
2. بسته به حالتی داره که داری بازی میکنی. به جز Squad Rush که 8 نفریه بقیه 24 نفریه. 12 ا اینور 12 تا اونور . که میشه تیمی 3 تا Squad .
3. Select رو نگه دار.
4. چون 2 تا مپ تو بازی هست که وقتی کد رو وارد کنی برات قابل استفاده میشند. وگرنه نمیتونی بری تو اون مپ ها .
5. نمیدونم والا
6. خیر

ممنون
قربونت :biggrin1:

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
1. جایزه میدن :biggrin1: خب معلومه دیگه ، برای اینکه ببینی بین بازیکن های PSN چندمی. همین !
2. بسته به حالتی داره که داری بازی میکنی. به جز Squad Rush که 8 نفریه بقیه 24 نفریه. 12 ا اینور 12 تا اونور . که میشه تیمی 3 تا Squad .
3. Select رو نگه دار.
4. چون 2 تا مپ تو بازی هست که وقتی کد رو وارد کنی برات قابل استفاده میشند. وگرنه نمیتونی بری تو اون مپ ها .
5. نمیدونم والا
6. خیر

قربونت :biggrin1:
دمت گرم
فقط وقتی میری تو بخش دان لود جلو بعضی از لینک ها تو کادر نارنجی نوشته VIP این یعنی میتونی با داشتم VIP دان لودشون کنی ؟؟؟؟ مپ پک 1 و 2 رو شما داری ؟؟ چجوری دان لود میشن ؟؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
این چه آپدیتی بود!؟:evil:
آخه 288 مگابایت برای چی؟!
من که دان کردم فرق چندانی توش ندیدم:-"
تغییر کرده
Kit images added in spawn menu

Fixed the "required rank" field on the unlock items specified on the W&G page

Added a server side check of the veteran status of the players

Award bugfix for "Win all 4 game modes" (it had marksman headshot as a dependency)

Garand did not track anything, Thompson tracked Garand.

Increased the penalty points for TeamKill and TeamDamage

Increased the reward points for Objective Actions (Flag Cap/Assist, Arm/Disarm/Destroy/Damage/TeamDestroy/TeamDamage)

Fixed veteran rank number not showing up in ingame scoreboard

The southpaw setting now works for the anti-air gun and the Stationary AT

Collectible weapon messages fixed

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
یه 450 mb دیگه هم که داد:eek:
تازه 288 رو دانلود کردم اینو دیدم!!!
EA هم مارو گذاشته سر کار!
تو 3 روز 2تا آپدیت؟:confused:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
ببخشیذ من این game pack های این بازی رو توی store دیدم و گفتم که برم بخرم فقط من هنوز بازی رو نخریدم چون هیچ جا اکش رو گیر نمیارم ریجن 2 اش رو گفتم برم حالا دست دوم ریجن 2 بخرم و بعد برم این game pack هاش رو دانلود کنم ولی متاسفانه دیدم که توی این game pack ها اون 2تا مپ نیست یعنی وقتی بازی رو میخریدم توی یه vip cod داره برای ازاد شدن 2 تا مپ ولی توی store چیزی در مورد اون 2 تا مپ ننوشته بود به نظرتون من چیکار کنم؟؟؟کسی هست که vip cod داخل بازیش رو استفاده نکرده باشه و بخواد بفروشه؟!؟!

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
مسخرس واقعا
خوب یا از اول 800 MB پچ بده یا یه فاصله بده که نخندیم و حرص نخوریم
تا حالا نزدیک به 1.5 گیگ پچ داده!!!!
بیچاره کسی که تازه بازی رو میخره و میخواد آنلاین بزنه
این 450MB دقیقا واسه چیه؟؟؟

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
نههههههههههههههههههه خدااااااااااااااااااااا من با این سرعته مسخره چطور 450 مگ دانلود کنم ؟ نههههههههههههههههههه خداااااااااااااااااااااا :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر