Battlefield : Bad Company 2 Multiplayer Section

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
کسی dlc جدید رو گرفته؟؟
چه طوره؟؟
ویرایش:
دوستان بازی من ریجن 2 هست .بعد من یه اکنت usa دارم که توش پول هست .اگه dlc رو از سرور امریکا بخرم رو این ریجن 1 ما کار نمیکنه؟؟
اخه در خلاف خیلی از بازی ها ننوشته بازی بد کمپانی با کد مخصوصی که پشت جعبه بازی نوشته (مثلا BLES 00773 )

آخرین ویرایش:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
سلام
کسی dlc جدید رو گرفته؟؟
چه طوره؟؟
ویرایش:
دوستان بازی من ریجن 2 هست .بعد من یه اکنت usa دارم که توش پول هست .اگه dlc رو از سرور امریکا بخرم رو این ریجن 1 ما کار نمیکنه؟؟
اخه در خلاف خیلی از بازی ها ننوشته بازی بد کمپانی با کد مخصوصی که پشت جعبه بازی نوشته (مثلا BLES 00773 )

ریجن بازیت با اکانتت باید یکی باشه!
یعنی اگه بازیت ریجن 2 هستش باید اکانت UK بسازی
تو بازیهای قبلی که اینجوری بود اینم حتما همینطوره

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
من جدیدا با این بازی و کلا بازیا ea مشکل پیدا کردم ،راحت بازی رو پیدا میکنه ولی تا داخل بازی میرم هنوز 1 دقیقه نگذشته بدون هیچ اروری منو به صفحه ی اول بازی menu برمیگردونه
ممنون میشم کمک کنید

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
من جدیدا با این بازی و کلا بازیا ea مشکل پیدا کردم ،راحت بازی رو پیدا میکنه ولی تا داخل بازی میرم هنوز 1 دقیقه نگذشته بدون هیچ اروری منو به صفحه ی اول بازی menu برمیگردونه
ممنون میشم کمک کنید

کلا سرور های ea بعضی وقتها مشکل دارن
ولی جوریه که اصلا بازی رو پیدا نمیکنه
این مشکل شما رو من هم داشتم اما 1 دقیقه بعد نبوده
معمولا نیم ساعت بعد می انداخته بیرون
هم امکان داره مشکل از پینگ و dns باشه هم از سرور ea
شما dns بده شاید حل شد

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
کلا سرور های ea بعضی وقتها مشکل دارن
ولی جوریه که اصلا بازی رو پیدا نمیکنه
این مشکل شما رو من هم داشتم اما 1 دقیقه بعد نبوده
معمولا نیم ساعت بعد می انداخته بیرون
هم امکان داره مشکل از پینگ و dns باشه هم از سرور ea
شما dns بده شاید حل شد
ممنون بابت جواب، dns هم زدم(مال شرکت) ولی بازم مشکل رو دارم!

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سُلام.بچه ها من یه مشکلی داشتم میخواستم اگه میشه لطفا خوب راهنمایی کنید ممنون میشم چون موضوع خحیلی مهمی هست
اقا من دارم ریجن 2 بازی رو تهیه میکنم و اکانت اصلیم امارات متحده عربی هست ولی توش پول ندارم و یه اکانت دیگه دارم که UK هست و توش پول هست خواستم ببینم اگر من از طریق اکانت UK که توش پول هست برم داخل منوی بازی و مثل اینکه داخل منوی بازی یه STORE هست و اونجا VIP CODE ها رو بخرم بعدش که خریدم اگر برم از طریق اکانت اصلیم امارت متحده عربی بازی کنم خواستم ببینم اون VIP CODE که از طریق اکانت UK خریدم هنوز کار میکنه؟؟یا نه؟؟چون من اکانت اصلیم امارات هست

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سُلام.بچه ها من یه مشکلی داشتم میخواستم اگه میشه لطفا خوب راهنمایی کنید ممنون میشم چون موضوع خحیلی مهمی هست
اقا من دارم ریجن 2 بازی رو تهیه میکنم و اکانت اصلیم امارات متحده عربی هست ولی توش پول ندارم و یه اکانت دیگه دارم که UK هست و توش پول هست خواستم ببینم اگر من از طریق اکانت UK که توش پول هست برم داخل منوی بازی و مثل اینکه داخل منوی بازی یه STORE هست و اونجا VIP CODE ها رو بخرم بعدش که خریدم اگر برم از طریق اکانت اصلیم امارت متحده عربی بازی کنم خواستم ببینم اون VIP CODE که از طریق اکانت UK خریدم هنوز کار میکنه؟؟یا نه؟؟چون من اکانت اصلیم امارات هست
نه
vip در اون اکنتی که وارد کردی یا خریدی فعال میشه.
به نظرم نوش رو بخر
اما اگه بخای dlc رو بخری با acc با جفت اکک هات میتونی

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
نه
vip در اون اکنتی که وارد کردی یا خریدی فعال میشه.
به نظرم نوش رو بخر
اما اگه بخای dlc رو بخری با acc با جفت اکک هات میتونی
دانی جون منظورت از نو چی هست؟؟بهتر بگو دیگه داداش:(( من خودم نشستم به خوبی تاپیک کردم که بتونم بهترین منظور رو بهت برسونم تو هم خوب تایپ کن دیگه داداشی:d:d
یعنی اگر توی اکانت UK باشم و بعدش برم توی STORE منوی بازی و VIP CODE ها رو بخرم توی اون یکی اکانتم که امارت متحده عربی هست کار نمیکنه؟؟؟
ولی اگر MAP PACK هایی که توی STORE شبکه PSN هست رو بخرم توی 2 تا اکانت کار میکنه؟؟اره؟؟
فقط میشه بگید قیمت VIP CODE ها چنده؟؟؟ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر