Battlefield 5 دارای قدرت تخریب پذیری بیشتری خواهد بود

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
67979164849262501760.jpg

در حالی که تنها چند روز دیگر به انتشار Battlefield 4 باقی مانده است Patrick Bach تهیه کننده ی Battlefield 4 از عنوان بعدی این بازی حرف میزند و معتقد است Battlefield 5 دارای قدرت تخریب پذیری بیشتری است.

زمانی که روزنامه نیویورک تایمز از Bach این سوال را پرسید که گیمرها دقیقا باید چه انتظاری از Battlefield 5 داشته باشند ایشان جواب دادند:
خصوصیات بیشتر ،محتویات بیشتر و تخریب پذیری بیشتر،هر بازی ،نیاز به چیزهای بزرگی برای نسخه بعدی دارد!

Bach در ادامه به این نکته اشاره میکند که گیم پلی Battlefield عامل موفقیت این بازی خواهد بود.نسخه Xbox 360،PS3 و PC عنوان Battlefield 4 به زودی منتشر می شود و نسخه های Xbox one و PS4 در زمان لانچ منتشر خواهد شد.

Gamespot

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,586
نام
حسین
این مپش برای بتا زیاد نمیشد روی تخریب پذیری نظر داد چون بیشترش ساختمون های غیر قابل تخریب بودن اما در کل خیلی خیلی بهتر ازBF3بود تخریب پذیری سقوط ساختمون اصلیش هم خیلی خوب بود هر چند پر باگ بود :D
ولی بازم نمیدونم چراBFBC2نمیشه برام:|

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,455
نام
علی
بتایه BF3 که خودم بودم ولی 4 رو که دیدم عکسشو متوجه شدم که دس به کشه DICE ردیفه:)) هی کش میده کاراکترارو:)) برا BF5 باید یه مایل فاصله بگیری که کامل کاراکتر بیوفته تو عکس:)) میشه اندازه ی Skyscraper :D

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
موتور فیزیکی BC2 چون Physix بود از GPU تغذیه میکرد مشخص بود چرا انقدر پویا تر چون محدودیت نبود تو به کار گیری
ولی از نسخه سه دیگه رفت سمت Havox تغذیه پردازنده بود ........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر