Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
892
سلام به اساتيد
يه سوال دارم ، ميشه فهميد تعداد پلير هاي ايران چندتان؟ از كجا ميشه فهميد دقيقا؟
چون مثلا الان من تو كيت ساپورت پنجمم ، Skill هم تو ايران پنجمم
حالا ميخوا بدونم كل ايران چند نفرن كه بازي ميكنن؟

بچه های ایران!؟ Lol

برای اینکه بدونی ایران چند تا پلیر داره و اینکه بین چندتا از اون ها تو رتبه داری باید همون بچه های ایرانی تو مپ لوکیشن خودشون رو ایران ست کنند! از اونجایی که بچه ها ی ایرانی 85% ــشون نمیدونن اصلا بتل لاگ چی هست و خیلی هاشون به لول 50 نرسیده به این نتیجه رسیدند که بتل 4 وسیله هاش شبیه پراید سایپا هست و نمیتونن به مانند bf3 صدای چرخ دنده های تانک رو بشنون از بتل 4 استعفا دادند! (همچین کامنتی تو بازیسنتر دیدم!) بعضی ها هم مثل خودم لوکشینی ثبت نمیکنن اصلا!

در کل دوست عزیز ایران ملاک مناسبی نیست برای اینکه بدونی چی زدی چی کاشتی و در چه حدی!چون درصد بالایی از همون پلیرهایی که تو لیدربرد ایران هستند دیگه بازی نمیکنند و تو لول های پایین بازی رو ترک کردند به خاطر همین اسکیل ثبت شده اونها ثابت مونده و تکون نمیخوره چون اسکیل در پایان هر مسابقه دستخوش تغییرات و الان بالاترین اسکیل جهانی 994 هست که با جت میگیرن اکثرا و تو بخش air sup که بعد زدن رکورد طرف تا یکی دو ماه با اون اکانتش بازی نمیکنه تا اسکیلش پایین نیاد!

بعد این همه مدت فقط چند تا پلیر ایرانی دیدم که از قدیم تو بتل 4 باشند و باهاشون گه گاهی همبازی شده باشم که اونا هم بیژن,محسن,سامان ,میلاد بودند!

البته با میلاد یک بار بازی کردم و اونم با اتک بودیم و گانر شد,نمیشه با یکبار نظر داد در کل,ولی کارش واقعا خوب بود .

=====

در اخر لیدر برد کشور ها معتبر نیست چون تو همین عکسی که گذاشتید نفر اول اصلا ایرانی نیست !خیلی از عربها و کشور های دیگه هم لوکیشنشون رو بر روی ایران ست میکنن و نفر اول و دوم میشن و بعد یک مدت میرن! لیدر برد جهانی معتبر هست و تو اون نمیشه از این کارها کرد .

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
^^^
تشكر فراوان واقعا بابت توضيح كامل و جامع :دي
راجع به ليدربرد جهاني مشكل اينه اصلا نشون نميده چندمم ( فكر كنم تا طرفاي ١٠٠ اينطوريا باشم مينويسه چندمم ولي بيشتر از اونو خط ( - ) ميذاره )

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
892
^^^
تشكر فراوان واقعا بابت توضيح كامل و جامع :دي
راجع به ليدربرد جهاني مشكل اينه اصلا نشون نميده چندمم ( فكر كنم تا طرفاي ١٠٠ اينطوريا باشم مينويسه چندمم ولي بيشتر از اونو خط ( - ) ميذاره )

برای ثبت اسم شما تو لیدر جهانی باید امار ارقام وسیله یا کیت و یا هر چی که دنبالش هستید در حد top 30 نفرات جهانی باشه تا برید داخل اونها و الا نشون نمیده !

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
بچه های ایران!؟ Lol

برای اینکه بدونی ایران چند تا پلیر داره و اینکه بین چندتا از اون ها تو رتبه داری باید همون بچه های ایرانی تو مپ لوکیشن خودشون رو ایران ست کنند! از اونجایی که بچه ها ی ایرانی 85% ــشون نمیدونن اصلا بتل لاگ چی هست و خیلی هاشون به لول 50 نرسیده به این نتیجه رسیدند که بتل 4 وسیله هاش شبیه پراید سایپا هست و نمیتونن به مانند bf3 صدای چرخ دنده های تانک رو بشنون از بتل 4 استعفا دادند! (همچین کامنتی تو بازیسنتر دیدم!) بعضی ها هم مثل خودم لوکشینی ثبت نمیکنن اصلا!
...

اول ازت محمد معذرت ميخوام كه كامنت رو كوتاه كردم
دوم اين كه فكر كنم ديگه حوصله جواب دادن به من رو نداري ولي به هر روي :d:|

اما در مورد اون تيكه كه گفتي تانك شده پرايد سايپا !
ببين من هنوز بتل 4 بازي مي كنم و هم روي نسل هفت داشتم هم نسل هشت
حتي جديداً هم علاقه و اشتياق بيشتري پيدا كردم چون وسط اين همه R6 زدن واقعاً مي چسبه چون شلوغه و پر هياهو و وسيله داره

اما واقعاً وسايل توي 4 يه جورايي نرف شدن ! يعني نسبت به 3 كه بگيريم ضعف خاصي درون شون حس ميشه كه اصلي ترين اش برميگرده به همون محدود كردن زماني مهمات ! قبلاً ميشد تكي دوتا تانك رو زد اما الان تا بياي اولي رو بزني 4 تا توپ ميخواد و هيچي ديگه نداري دومي رو بزني حالا دوتا پياده هم باشه بدتر

حتي همون هلي هم ابهت بيشتري توي 3 داشت چون مهمات نامحدود همه چي رو بهتر مي كرد
الان اكثر وسيله هايي كه مهمات نا محدود دارن بهترن ! MAA و جت عملاً خيلي بهتر عمل مي كنن و خودت واقفي كه MAA چه كوفتي شده ! خصوصاً با اين موشك هايي كه قفل نميشن خودشون راه مي گيرن ميان ( اكتيو بود ؟ )

نظر من اينه كه توي اين دوسال وضع تانك بهتر شده و حتي الان يه گانر داشته باشي پوست ملت رو مي كني ولي هنوز يه جورايي در حد T-90 بتل 3 نداريم :|

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
892
اول ازت محمد معذرت ميخوام كه كامنت رو كوتاه كردم
دوم اين كه فكر كنم ديگه حوصله جواب دادن به من رو نداري ولي به هر روي :d:|

اما در مورد اون تيكه كه گفتي تانك شده پرايد سايپا !
ببين من هنوز بتل 4 بازي مي كنم و هم روي نسل هفت داشتم هم نسل هشت
حتي جديداً هم علاقه و اشتياق بيشتري پيدا كردم چون وسط اين همه R6 زدن واقعاً مي چسبه چون شلوغه و پر هياهو و وسيله داره

اما واقعاً وسايل توي 4 يه جورايي نرف شدن ! يعني نسبت به 3 كه بگيريم ضعف خاصي درون شون حس ميشه كه اصلي ترين اش برميگرده به همون محدود كردن زماني مهمات ! قبلاً ميشد تكي دوتا تانك رو زد اما الان تا بياي اولي رو بزني 4 تا توپ ميخواد و هيچي ديگه نداري دومي رو بزني حالا دوتا پياده هم باشه بدتر

حتي همون هلي هم ابهت بيشتري توي 3 داشت چون مهمات نامحدود همه چي رو بهتر مي كرد
الان اكثر وسيله هايي كه مهمات نا محدود دارن بهترن ! MAA و جت عملاً خيلي بهتر عمل مي كنن و خودت واقفي كه MAA چه كوفتي شده ! خصوصاً با اين موشك هايي كه قفل نميشن خودشون راه مي گيرن ميان ( اكتيو بود ؟ )

نظر من اينه كه توي اين دوسال وضع تانك بهتر شده و حتي الان يه گانر داشته باشي پوست ملت رو مي كني ولي هنوز يه جورايي در حد T-90 بتل 3 نداريم :|

سلام ,خواهش میکنم

ببین مهدی من یه جمع بندی بکنم ! تمام بحث این هست تو بتل 4 شاید به قول تو وسیله ها نرف شدن و یا همین کمبود مهماتی که میگی رو دارند ولی این وضعیت شامل حال همه پلیرها میشه ! حالا یکی با همون تانکی که نسبت به نسخه سوم ضعیف تر شده چندین هزار کیل میگیره و جزو لیدر ها چه تو نسخه سوم و چه نسخه چهارم بتل هست ,یکی هم 50 تا کیل میگیره و بعد دور وسیله رو خط میکشه! خیلی پلیرها هستند ammo بینهایت هم رو وسیله هاشون بذاری باز هم استعدادش رو ندارند!

یه ضرب المثلی هست که به صورت کلی میگم به خودت نگیر اصلا: میگه عروس نمیتونه برقصه میگه اتاق کجه !

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
ديشب توي يه دست ZAVOOD چنان عملياتي كردم كه ملت با RPG دنبالم افتاده بودن :d
يه BTR برداشتم هي مي رفتيم توي مپ مبت رو مي كشتيم :d يارويي هم كه گانر وايساده بود خركيف شده بود :d

فقط عجيب اين بود كه مطمئنم از اول دست تا 60-70% بازي كه جلو رفته بود اصلاً نمرده بودم ولي وقتي بالاخره دوره ام كردن و IFV تركيد برام زده بود 5 تا DEATH :|
مطمئنم نمرده بود ! چون مستقيم رفتم توي A بعد BTR رو برداشتم و هي رفتم جلو !!!

فقط در هجب ام كه چرا تيم برد :d چون من فقط ميتونستم بزن در رو كنم يه عالمه مهندس داشتن ! و اصلاً پرچم زيادي هم نداشتيم :| اما برديم !!!:|:d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سرور های این بازی ورای تخیلات هست! اصلا یه چیز عجیبیه! با اینترنت Dial-Up هم میشه به این لعنتی وصل شد و راحت و آسوده بازی کرد :|

خیلی خیلی دلم برای مولتی پلیر Battlefield تنگ شده بود و بالاخره دو روز پیش با بازی اشتی کردم و خریدم :D تا اینجا باید بگم نقشه های BF3 کجا و این کجا :( ولی بهرحال بتلفیلد، بتلفیلد هست و کانکوئست رو با هیچ مولتی پلیر و یا حتی بازی نمیشه عوض کرد :D

بعدم خیلی سخته با Level 75 بتلفیلد 3 یهو بیای اینجا و ببینی Level ات رو باید از 0 شروع کنی :D برای خودمون کسی بودیم اون بازی :D

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
جت و هلی، گیم پلی متفاوتی داره. بازی کردن باهاش سخته و کسی که باهاش کیل میگیره کار درسته و تمرین زیادی کرده. اما تانک، LAV و AA : به نظر من نوب بازی هست. زدن یه پیاده با zuni چقدر سخت میتونه باشه !
خودم با وسیله کیل زیاد دارم. تانک، هلی، ال ای وی، AA ، اما دیگه سوار نمیشم. 1400 ساعت بازی دارم و الان پیاده و objective بازی میکنم و واقعاً لذت بیشتری میبرم.
حالا گله هم می کنید که چرا تیرهاش محدوده، چرا با 4 تا rpg میترکه و از این جور گله ها. بیاید روی زمین objective و تیمی بازی کنید

اونی که بالای کوه کمپ میکنه با اسنایپر یک دلیل داره: نمی تونه کیل بگیره و بازی بلد نیست. این برای کسی که مدام سوار وسیله هست (هر وسیله ای) هم صدق میکند. عاجز از تیم پلی و کیل گرفتن در شرایطی که 55 نفر دیگر هم دارن تو همون شرایط بازی میکنن

من و محمد در شانگهای با Attack chopper بیش از 100 تا کیل میگرفتیم. و همیشه تیم ما در نهایت بازنده میشد. هدف از بازی بردن هست نه تنها کیل گرفتن. اون میشه بازی شخصی و بتل فیلد یک بازی شخصی نیست.

خواهشاً کسی reply و نقل قول نکنه. بعد از خوندن پست های زیادی از این تاپیک، یه دل نوشته و نظر شخصی نوشتم.

آخرین ویرایش:

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
جت و هلی، گیم پلی متفاوتی داره. بازی کردن باهاش سخته و کسی که باهاش کیل میگیره کار درسته و تمرین زیادی کرده. اما تانک، LAV و AA : به نظر من نوب بازی هست. زدن یه پیاده با zuni چقدر سخت میتونه باشه !
خودم با وسیله کیل زیاد دار..........................................

ون میشه بازی شخصی و بتل فیلد یک بازی شخصی نیست.

خواهشاً کسی reply و نقل قول نکنه. بعد از خوندن پست های زیادی از این تاپیک، یه دل نوشته و نظر شخصی نوشتم.
عزیزمم هر وسیله و کلاسی مهارت خودش رو میخواد این اصلا درست نیست . پس یعنی اونی که با تانک هلی و هواپیما میزنه نوبه ؟ یا اونی که با aa بدون مردم 100 150 نفر میکشه تو یه دست نوبه ؟؟؟
این هم در مورد اسنایپر که تازه این واس 2 سال پیش بودش کار خودمه
اگه این هم نوبی بود بگو که بازی رو کلا ببوسم بزارم کنار
[video=aparat;sVi7l]http://www.aparat.com/v/sVi7l[/video]

- - -ویرایش - - -

گفتی ریپلی نکنید ولی اون چیزی که راجچع به اسنایپر گفتی رو نمیتونستم هیچ جوره هضم کنم !

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
عزیزمم هر وسیله و کلاسی مهارت خودش رو میخواد این اصلا درست نیست . پس یعنی اونی که با تانک هلی و هواپیما میزنه نوبه ؟ یا اونی که با aa بدون مردم 100 150 نفر میکشه تو یه دست نوبه ؟؟؟
این هم در مورد اسنایپر که تازه این واس 2 سال پیش بودش کار خودمه
اگه این هم نوبی بود بگو که بازی رو کلا ببوسم بزارم کنار
[video=aparat;sVi7l]http://www.aparat.com/v/sVi7l[/video]

- - -ویرایش - - -

گفتی ریپلی نکنید ولی اون چیزی که راجچع به اسنایپر گفتی رو نمیتونستم هیچ جوره هضم کنم !

ویدئویی که گذاشتی فقط باعث شد خنده ام بگیره. روی اسلحه Bpod گذاشتی و روی PC با موس aim گرفتن هدف ثابت و زدی. این ویدئو گذاشتی تو آپارات بهش افتخار هم میکنی. دست بردار عزیز من . واسه همین ه گفتم reply نکنید و نقل قول نزنید.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
هدف از بتل فیلد بازی کردن تنهایی یا برای فان ققط کیل گرفتنه نه بردن بازی ولی هدف کلن وار فقط بردنه و بخاطر همینه که پلیرای معروف هم موقع کلن وار دست به دامن هر وسیله ای حتی استینگر میشن

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
ویدئویی که گذاشتی فقط باعث شد خنده ام بگیره. روی اسلحه Bpod گذاشتی و روی PC با موس aim گرفتن هدف ثابت و زدی. این ویدئو گذاشتی تو آپارات بهش افتخار هم میکنی. دست بردار عزیز من . واسه همین ه گفتم reply نکنید و نقل قول نزنید.
رو Pc با موس هدف متحرک رو زدم از 1000 متری
حالا من که هیچ ادعایی ندارم ولی حداقل ولی خوش بحالت که تنها افتخارت اینه که تو یه دست 100 تا نوب رو با هلی کشتی

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
892
هدف کلن وار فقط بردنه و بخاطر همینه که پلیرای معروف هم موقع کلن وار دست به دامن هر وسیله ای حتی استینگر میشن

100%
====
دوستان هر کلاسی هر وسیله ای سختی و ترفند خودش رو داره! از وسیله هوایی گرفته تا زمینی هر کدوم ترفند و استراتژی خودش رو میطلبه! اینفنتری هم به همین صورت! من هم بارها شده کلاس recon بردارم ولی اگه 6 تا زدم 15 بار هم مردم!کو پس اسون بود اخه پس چرا من نتونستم!؟من هم شده RCB بردارم ولی تو اولین اتکی که با هر وسیله ای بهم شده ترکیدم!

تو مپی مثل zavod با تانکی مثل abrams خیلی راحته 80 گرفت و فقط 1 بار مرد؟ تیم هر چقدر میخواد نوب باشه مگه همین نوب جماعت نیستن که MBT LAW برمیدارن؟MBT طرز کارش چی هست مگه؟نوتیس mbt رو ندیدید مگه؟قید شده easy to use !شما کافیه ایم بگیری کنار تانک و بزنی خودش مسیر رو پیدا میکنه به سمت تانک! حالا کافیه از تیم حریف 2 یا 3 نفر با همین MBT بیوفتن به جونت اون موقع هست که فرق تانک سوار با نوب تنکر معلوم میشه!خیلی ها هستن با تانک کیل زیادی دارند ولی ذره ای تو بازیشون استراتژی ندارن و همینطوری میرن جلو و بعد چند دقیقه boom!

چند پلیر pro تو یه بازی فقط همدیگر رو دفع میکنند همین! حتی لیدر برد ها هم وقتی میبینن سمت دیگه عین خودشون مثلا جت سوار داره از سرور میرن بیرون چون حوصله چرخیدن دور خودشون (داگ فایت) و وقت تلف کنی رو ندارن و من این رو بارها دیدم!

خیال اینکه بازی با لول پایین ها اسان هست خیال غلطی هست! همین لول پایین ها مگه نیستن که انواع اقسام اسلحه هایی که قابلیت لاک رو دارند برمیدارن؟ مگه همین نوب ها نیستن اکتیو رادار رو بر روی AA ست میکنن؟همون اکتیو راداری که همه ما بهش اعتراض داریم! بازی با نوب جماعت راحت بود که !پس کو؟این اکتیو رادار داره اون یکی استینگر داره بغل دستیش ایقلا داره! حالا بفرما پرواز!

هرکس این بازی رو تو سبک و سیاق خودش بازی میکنه!یکی 24 تا میزنه 15 بار میمیره و به این میگه بازی و با این نوع بازی حال میکنه!یکی هم رو K\D حساس هست! من هم به کسانی که تو اسکوادم هستند کمک میکنم ولی رو این که تیم ببره اصلا اهمیتی نمیدم!ما ها باهمین نت هم که بازی میکنیم هنره حالا بیاییم بی عرضگی یه عده دیگه رو هم به دوش بکشیم؟!

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
حال و حوصله پاس و پاس كاري ندارم و گفتن ريپلي نكنيد !

ولي اين كه IFV و MBT رو نوب بازي بدونيد از اون حرف هاست كه نشون دهنده كج سليقگي !!!
سختي اين دوتا از هلي و ... هم بيشتره چون قدرت مانور دهي هوايي ها چندين برابر تانك و IFV و مي تونن اوج بگيرن برن تو اسمون يا خيلي سريع برن پشت يه ساختمون يا از هر سه بعد استفاده كنن ولي يه تانك اگر يه جايي گير افتاد ديگه نه مانوردهي عجيب غريبي مي تونه بده نه توانايي پنهان شدن خاصي داره فقط هم دو بعدي

تازه بخوايم امار ضد هاي يه زرهي زميني رو حساب كنيم از همون هوايي بيشتر ميشه !
چون زرهي زميني كمتر پا پي هوايي ميشه ولي هوايي ها كه كلاً دنبال تانك مي كنن !

اين حرف واقعاً به ادم بر ميخورد !!!

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
ميري سرور خوب و خفن پيدا مي كني !
ميري داخلش صفا ! بعد مي بيني هر چي بازيكن غول و گولاخ هم هست اونجاست :| تا اين جاش مشكلي نيست ولي بدتر از همه اينه كه وسط clan war گير كني :d:|

يعني يه ور چند تا از كلن VDF باشن اونور از كلن ها مختلف مثل 1up و ... :| بي مروت ها همه هم با هم كاملاً تيمي بازي مي كنن:|

پ.ن:
مرده شورت رو ببرن Ea و دايس كه برداشتين گرند بازار به اون خوبي رو پورت كرديد براي هاردلاين اشغال :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر