Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
دوستان من اگه بازی بتلفیلد ps4 ریجن ۴ بگیرم میتونم با دوستم که بازی و اکانتش ریجن ۲ هست بازی کنم؟ بعد بازیم ریجن ۴ باشه میشه با اکانت خودم که ریجن ۲ هست بازی کنم؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,300
نام
مهدی
دوستان من اگه بازی بتلفیلد ps4 ریجن ۴ بگیرم میتونم با دوستم که بازی و اکانتش ریجن ۲ هست بازی کنم؟ بعد بازیم ریجن ۴ باشه میشه با اکانت خودم که ریجن ۲ هست بازی کنم؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین

بله شما تمام چیزهایی که گفتید و هر کاری که دوست دارید انجام بدید میتونید انجام بدید فقط نمیتونید dlc دانلود کنید همین.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من قبل ها كه تست اش كرده بودم جالب نبود

AS VAL خوبه اما خشاب اش ميتونه ادم رو تو دردسر بندازه ! حتي با كاربين ها هم ميشه دو سه تا رو پشت هم كشت ولي AS VAL اگر يهويي چندتا به پستت بخورن كشته مي شي

دمیجش بالاس as val من تونستم 3 نفرو با یه خشاب بزنم فقط نباید دستت رو بذاری روی تیر اون یکی smg هم خوبه اسمش CZ 3A بود گمونم...قبلنا اصلا حال نمیکردم باهاش ولی توی نبرد های تک به تک محشره

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

چه كاريه ريجن 4 بخريد ؟
اصلاً سوال شمارو متوجه نشدم ولي ريجن بازي با ريجن دستگاه و اكانت هيچ مشكلي نداره مگر ريجن بازي با ريجن اكانت براي خريدن DLC نخونه كه اون هم راه خودش رو داره

دمیجش بالاس as val من تونستم 3 نفرو با یه خشاب بزنم فقط نباید دستت رو بذاری روی تیر اون یکی smg هم خوبه اسمش CZ 3A بود گمونم...قبلنا اصلا حال نمیکردم باهاش ولی توی نبرد های تک به تک محشره

اره ولي مشكل ما تو ايران پينگ ناجوره كه سر همين بايد يارو رو به رگبار ببنديم :|
CZ3-A1 هم اسلحه محبوب خودمه و يه RoF رويايي داره حدود 1000 يعني بالاترين RoF در بين اسلحه هاي Primary و البته در كنار فاماس

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
Meanwhile in a parallel universe:

شباهت عجیب حملات تروریستی پاریس و بازی «بتل‌فیلد 3»!

546554_418.jpg

چندتا از خبرگذاریا چند روز پیش به سیستم غیرردیابی چت از طریق پلی‌استیشین گیر داده بودن، الانم کلا رفتن تو توهم!
انشاالله که وضعیت پورتای UDP از این بدتر نشه :-b

من و همه ميدونيم اين كرم جديد يه سري ...

جالبه خود اونوري ها كه متحمل كلي ضرر شدن ولي اين رو درباره همين مدل خبرها دادن بيرون !!!

The Paris attacks were not, to our current knowledge, planned on a Playstation 4. That rumor seems to have originated with some bad reporting over at Forbes, where gaming contributor Paul Tassi claimed (a) that Belgian officials believed ISIS used PS4s to communicate and that (b) a console was found in this weekend’s raids. In fact, (a) those comments from Belgian officials were made days before the attack happened and (b) officials have released no information about the material gathered in the raids. Forbes has blamed a “reporting error”; said error is, unfortunately, now repeating all over the Web. To be clear, terrorists have used PlayStations to communicate — but there’s zero evidence, at this point, that that’s what happened here

‘Battlefield 3′ did not predict the attacks. “Comrades,” the sixth mission in the first-person shooter “Battlefield 3,” occurs at an inauspicious place and time: At Paris’ Euronext exchange on Nov. 13, 2014. Apart from the day of the month and the city, there’s little else in common between “Battlefield” and Friday’s events. (This particular installment involves wresting a nuclear bomb back from fictional Iranian terrorists.) That very minor coincidence has, however, set off the tin-hat crowd — though even the far-fetched theorists of Reddit’s r/conspiracy had the good sense to shut it down.

آخرین ویرایش:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
bf4 هنوز هم زنده هست,واقعا دم دایس گرم خدایی خیلی از بازی حمایت کرد
تفاوت های dragon valley 2015 با اورجینالش رو میتونید تو لینک پایین ببنید
What Changed in Dragon Valley 2015 for Battlefield 4 - News - Battlelog / Battlefield 4

9yrerz9bn6bwcdiiykc1.png

خیلی قشنگه از نظر ظاهری:bighug:

امروز توو اتک هلی نشسته بودم یهو دیدم با جولین یکی منو کشت :| :| :| احتمال میدم روو یه چیز دیگه لاک کرده بوده بعد که راکتش اومده بالا بخوره سر تانکه خورده به من :| بد شانسی در چه حد اخه
-------------------------------------------
اخه من نمیدونم دایس سر پیازه یا ته پیازه توی ماجرای حملات پاریس
مردم بیکارن بخدا

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
جهنم از MAA يكي به اين دايس بگه از وقتي تركوندن تانك هارو راحت كرديد يه سري نوب بي مهارت يا يه سري كله گنده فقط دنبال كيل به جاي اين كه مهارتي به خرج بدن اين MBT LAW رو بر ميدارن زارت زارت شليك مي كنن هم سرعت ريلودش بالاست هم اين كه خودكار هدف گيري نمي خواد :|
اون وقت با RPG يه ساعت هدف مي گيريم و ... تا بالاخره يكي رو بزنيم :|

دميج اش بايد كم بشه

@ZEN 2
محمد دكمه خاموشت كجاست :| :d
ديگه همه چيت تكميل بود براي چي جو از زير پل رد شدن زدي :|:d
خيلي خطرناك شدي جديداً:d

حال كردي اون تيكه رو مثل مرد هلي رو نگه داشتم شما دوتا مرديد و در رفتيد :d
يه تانك سوار يه شعار داره
« يا تانك دشمن رو زودتر بزن يا در تانك خودت بمير »
:d:d:d
شماها همش تا هلي تون يه چيزي ايش ميشه فرار مي كنيد :|:d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
جهنم از MAA يكي به اين دايس بگه از وقتي تركوندن تانك هارو راحت كرديد يه سري نوب بي مهارت يا يه سري كله گنده فقط دنبال كيل به جاي اين كه مهارتي به خرج بدن اين MBT LAW رو بر ميدارن زارت زارت شليك مي كنن هم سرعت ريلودش بالاست هم اين كه خودكار هدف گيري نمي خواد :|
اون وقت با RPG يه ساعت هدف مي گيريم و ... تا بالاخره يكي رو بزنيم :|

دميج اش بايد كم بشه

@ZEN 2
محمد دكمه خاموشت كجاست :| :d
ديگه همه چيت تكميل بود براي چي جو از زير پل رد شدن زدي :|:d
خيلي خطرناك شدي جديداً:d

حال كردي اون تيكه رو مثل مرد هلي رو نگه داشتم شما دوتا مرديد و در رفتيد :d
يه تانك سوار يه شعار داره
« يا تانك دشمن رو زودتر بزن يا در تانك خودت بمير »
:d:d:d
شماها همش تا هلي تون يه چيزي ايش ميشه فرار مي كنيد :|:d

من برای جابجایی ازc به d از زیر اون پل استفاده میکنم اکثرا..:d

دو تا نکته:

من عمرا نه تنها هلی بلکه هر وسیله ای که سوارش باشم رو ول کنم بی دلیل!! من رو یارو زد داخل هلی کشته شدم,در رفتی چیه .تحریف نکن مهدی عه:|

محض اطلاع تو pm هم البته بهت گفتم ,سرور us و لتنسی نزدیک به 300 با پکت لاست بالا میدونی چقدر شانست تو داگ فایت کمه و اینکه اگه دقت میکردی طرف از پشت من اومد و من غافلگیر شدم و اون برزیلی بود من ایرانی! نمیدونم برزیل به امریکا نزدیک تره یا ایران!!! اونم از کلن Ao1 !

بعدشم اون HARRY-BOY هلی رو گرفت و من دیگه لفت دادم از سرور ...

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
@ZEN 2
« یا تانک دشمن رو زودتر بزن یا در تانك خودت بمير »:|:d

:)) جمله باحالی بود, آره اکثرا تانک بازا همینن,نترکونن وای میستن میترکن!
ولی منو محمد بازی میکردیم ندیدم تا حالا در بره,شده بود تانک که4 درصد جون داره رو دوتایی با ریپیر که پرک انجینرم داره تو پنج ثانیه مثل روز اولش کردیم ولی وسیله ول نمیکنه معمولا.
دیروز صبحم بازی میکردیم من داشتم با گانر تانک طرفو دوش گلوله میبستم محمد بعده اینکه نفر بقلیشو با دوتا گوله میکشت یه تیرم به هدف من میزد منم تشویق میکردم:d بعده اینکه رفت دیدم پینگم 420 هست:))

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
من فقط هلی کوپتر میزنم خوراکم اینه اصلا بدجور باهاش دشمنی دارم وقتی تو هوا منفجر میشه ای چی حالی میده یا بندهای حدا از ترس هلی رو ول میکنن خخخخخ

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من برای جابجایی ازc به d از زیر اون پل استفاده میکنم اکثرا..:d

دو تا نکته:

من عمرا نه تنها هلی بلکه هر وسیله ای که سوارش باشم رو ول کنم بی دلیل!! من رو یارو زد داخل هلی کشته شدم,در رفتی چیه .تحریف نکن مهدی عه:|

محض اطلاع تو pm هم البته بهت گفتم ,سرور us و لتنسی نزدیک به 300 با پکت لاست بالا میدونی چقدر شانست تو داگ فایت کمه و اینکه اگه دقت میکردی طرف از پشت من اومد و من غافلگیر شدم و اون برزیلی بود من ایرانی! نمیدونم برزیل به امریکا نزدیک تره یا ایران!!! اونم از کلن Ao1 !

بعدشم اون HARRY-BOY هلی رو گرفت و من دیگه لفت دادم از سرور ...

چرا جدي مي گيري محمد :|:d من ندونم تو چه مي كني :d:|
باو من كه ديدم شماها چه مدلي مظلومانه مغزتون پاچيد رو شيشه هلي :d
يهو ديدم همه مردن پريدم تعمير كردن و داشتم سكته ميزدم كه نكنه كسي RPG خودمون كنه تا 25 درصد شد پريدم پشت هلي و در رفتم !
بعد هم خواستم هلي رو بت ندم گفتم محمد خطرناكه يهو با همين هلي هاي توي بازي مياد دم خونه مون به رگبار مي بنده منو :|:d

اون كه يهو هلي رو گرفت خيلي بد بود :|
ولي محمد از من به تو تجربه زياد پايين نگير هلي رو :| اخرش RPG خو خفن ميشي :|

:)) جمله باحالی بود, آره اکثرا تانک بازا همینن,نترکونن وای میستن میترکن!
ولی منو محمد بازی میکردیم ندیدم تا حالا در بره,شده بود تانک که4 درصد جون داره رو دوتایی با ریپیر که پرک انجینرم داره تو پنج ثانیه مثل روز اولش کردیم ولی وسیله ول نمیکنه معمولا.
دیروز صبحم بازی میکردیم من داشتم با گانر تانک طرفو دوش گلوله میبستم محمد بعده اینکه نفر بقلیشو با دوتا گوله میکشت یه تیرم به هدف من میزد منم تشویق میکردم:d بعده اینکه رفت دیدم پینگم 420 هست:))

اوني كه به محمد گفتم فقط براي عصباني كردن محمد بود :|:d
حاجي اين ها همه حرفه بياين با من تانك سوار شيد :d مي برمتون توي ابرها :d

ديديد براي DLC بعدي ابرهاي دايناميك و حجم دار گذاشتن :|
من مي گم اين كارهايي كه دارن مي كنن اموزش نيروهاشون براي بتل بعديه :| اين ها هم همش كارهاي انترم هاست :d:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر