Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان عزيز اين همه به اين استاروارز دل نبنديد
باب به خدا اين اصلا" حتي به بتل هم نميرسه ! يه جورايي پرك محوره حتي ! لگد اسلحه توي به هيچ عنوان مثل بتل تعريف نشده اين همه اين دوتارو با هم مقايسه نكنيد :|

من اخرين باري كه با هلي بازي كردم اوضاع بد نبود يه 4-5 تا تانك زدم 10-12 تا پياده اون هم با گانر شوووووت !
ولي با اين اوضاف يه چيزي اين وسط تركيده

دوستان اينقدر پيچيده صحبت كردن كه من نفهميدم اتك هلي تركيده يا اتك جت يا جفتشون ؟!
يكي درست توضيح بده ببينيم چه خبره :d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستان عزيز اين همه به اين استاروارز دل نبنديد
باب به خدا اين اصلا" حتي به بتل هم نميرسه ! يه جورايي پرك محوره حتي ! لگد اسلحه توي به هيچ عنوان مثل بتل تعريف نشده اين همه اين دوتارو با هم مقايسه نكنيد :|

من اخرين باري كه با هلي بازي كردم اوضاع بد نبود يه 4-5 تا تانك زدم 10-12 تا پياده اون هم با گانر شوووووت !
ولي با اين اوضاف يه چيزي اين وسط تركيده

دوستان اينقدر پيچيده صحبت كردن كه من نفهميدم اتك هلي تركيده يا اتك جت يا جفتشون ؟!
يكي درست توضيح بده ببينيم چه خبره :d

من اتک هلی رو به چشم دیدم ترکیده...یه بتل ریپورت از یه یارو خارجیه دیدم..کسی که قبلن ها کمه کم توو هردست 100 تا میکشت توو اون دست 54 تا زده بود 4 بار مرده بود

من امروز توو تست رنج اسکات هلی برداشتم با یه خشاب مینی گان اتک چاپری که روو زمین بود رو ترکوندم...با دوتا خشاب کامل زوونی با اتک هلی هم تونستم یه IFV رو بترکونم

درکل از نظر هندلینگ فرقی نکردن ولی گمونم از نظر هیت مارک و اینا فرق کردن

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
برای منم سرعت چرخش لوله تانک همیشه کند بود ولی همش با خودم میگفتم که اینطوری مثل واقعیت هست. الان که هنوز ندیدم چطوره ولی فک کنم با مزه شده باشه اگه حساسیتو ببری بالا دوستان عشق c4 دارن میدون پشتت ییهو میبینن اوه نوک لوله که اونطرف بود برگشت خورد تو دماغشون, بعدشم یه گوله صاف میاد تو صورت شخص مورد نظر :d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
الان رفتیم سرور داگ فایت من و سامان...دقیقا 5 دقیقه داشتیم سعی میکردیم همدیگرو روو اتک هلی بکشیم یعنی باید فیلمشو ضبط میکردی یدونه اهنگ پت و مت میذاشتی روش:d

هیت مارک که کلا تعطیل...گانر اتک هلی هم تعطیل...هایدرا هم تعطیل...اسمارت راکت هم تعطیل یه زونی هست که اونم داغونه البته کمتر نسبت به بقیه

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
الان رفتیم سرور داگ فایت من و سامان...دقیقا 5 دقیقه داشتیم سعی میکردیم همدیگرو روو اتک هلی بکشیم یعنی باید فیلمشو ضبط میکردی یدونه اهنگ پت و مت میذاشتی روش:d

هیت مارک که کلا تعطیل...گانر اتک هلی هم تعطیل...هایدرا هم تعطیل...اسمارت راکت هم تعطیل یه زونی هست که اونم داغونه البته کمتر نسبت به بقیه
من بازی نکردم یعنی کلا هوایی ها ر به f دادن؟!!!

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
یه تغییر که دیدم تغییر مینی گان داخل هلی کوپترهای ترنسپورت بود...واقعی تر شده بودن...یه حس سنگین بودن به ادم میداد خیلی شل و ول نبود

درمورد بتل فرانت هم شاید به عنوان یه بتل باز راضیت نکنه ...زیاد بهش دل نبند

نورپردازی های مپ جدید هم خیلی خوب کار شده من که خیلی با مپه حال کردم

درمورد این پینگ هم که گفتی واسه من توو بازی های دیگه هم پیش اومده بالاخره وقتی پلیرهای دیگه هم باشن باید همزمان اطلاعاتی هم از اونا رو از سرور بگیری و همین باعث میشه پینگ بالاتر بره

25 یا 30 دلار برای بتل فرانت کافی هست و قصد دارم همین اندازه براش هزینه کنم، امیدواری چندانی هم بهش ندارم. در مورد پینگ سرور هم صحبت شما منطقی به نظر میرسه .
مپ جدید و فقط یکبار بازی کردم. حالا محمد که دانلودش تمام بشه دوباره یه تست میزنیم.

غیر از کانکوئست به نظر شما کدام Mode بهتر است؟ طوری که K/D و نابود نکنه و زیاد هم خ تو خ نباشه

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
25 یا 30 دلار برای بتل فرانت کافی هست و قصد دارم همین اندازه براش هزینه کنم، امیدواری چندانی هم بهش ندارم. در مورد پینگ سرور هم صحبت شما منطقی به نظر میرسه .
مپ جدید و فقط یکبار بازی کردم. حالا محمد که دانلودش تمام بشه دوباره یه تست میزنیم.

غیر از کانکوئست به نظر شما کدام Mode بهتر است؟ طوری که K/D و نابود نکنه و زیاد هم خ تو خ نباشه

راش که خیلی خوبه هم k/d میبره بالا هم اسکیل اگر طرز بازی کردنش دستت بیاد

دامینیشن هم خوبه اگه اسکواد تشکیل بدی با رفقا و باهم حرکت کنید توو زمین k/d های بالایی میگیرید

- - -ویرایش - - -

من بازی نکردم یعنی کلا هوایی ها ر به f دادن؟!!!

اره مهران نابود کردن الان همه هلی بازها جت باز ها دارن مینالن توو بتل لاگ یه سری ویدیو هم توی یو*تیوب گذاشتن

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
زمان BF3 يادمه اون اوايل HAVOK در حد مرگ از وايپر عقب تر بود چون سرعت چرخيدن و مانور دادنش به مرتب داغونتر از وايپر بود انگار داشتي با يه گوريل بازي مي كردي بعد درستش كردن ! يادم نمياد زياد تغييري توي هلي داده باشن جز اين كه فلر دوم گانر رو تركوندن كه جزو بدترين اقدامات بود :( روي رادار هم يادمه ميشد تانك هارو ديد كه اون رو هم برداشتن كلي از تعداد تركوندن تانك ها اومد پايين چون بايد دنبالشون مي گشتي ولي تا جايي كه يادمه گند ديگه ايي نزدن

حالا اگر در اين حد هلي رو تركونده باشن فكر نكنم بشه باهاش هدف خاصي رو زد
البته يه نكته وجود داره ! دايس هر چزي رو خيلي بد داغون كرد توي اپديت بعدي يه چيز هيولايي ازش ساخت ! و بالعكس
يه موقعي جاولين بچه بازي بود بعد يه كاريش كردن از دور با يه راكت ميشد يه تانك رو DISABLE كرد و همه رو اوردن به اسموك باز توي اپديت بعدي جاولين رو بالانس كردن :|

نميدونم چه مرضي دارن اينا ! ايا تسترهاشون مشكل داره ؟

خوب مشكل رو پيدا كردم

Improved packet loss handling for clients
• Improved “rubber banding” handling on client and server
• Fixed an issue where the local player’s health would be incorrect if they took damage while regenerating health
• Changed FrameHistoryTime variable to 1 to prevent dusting on fast moving vehicles (mainly jets)
• Updated server & client code to support variable tick/simulation rates (featured)
• Added indicators for current server “tick rate”/simulation rate on loading screen (>30hz only) and deploy screen
• Network status communications suite: Added HUD indicators & warnings for bad or mediocre network connections (featured)
PC/PS4/XB1: Significantly Improved client to client damage delay by forcing all clients to send damage based on framerate instead of simulation rate

مشكل همين جاست
يه سري سيستم هاي قبلي شون رو تغيير دادن كلا" همه چيز تركيده حالا يا بايد اين رو درست كنن يا برگردن به سيستم قبلي
مشكل و بدبختي اينجاست كه دايس اپديت سريع و خوب تا حالا كه من نديدم داده باشه

هلي رو هم تا جايي كه من ديدم نرف كرده بودن ! RoF اش رو هم كمتر كردن

آخرین ویرایش:

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
دايس اينكارارو ميكنه كه بيشتر قدر بازيو بدونيم و انقد غُر(قُر؟) نزنيم اين از BF3 بدتره و اينچيزا. :d
يه مدت زجر ميدن بعد درستش ميكنن مام خركيف ميشيم :d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
وسط هر بازی باید کانکشنم به سرور قطع بشه تمام کیل ها به باد بره بعد بیام تو صف وایستم و روز از نو روزی از نو!

اینم از نت ما...

soldierpars

کاربر سایت
Jun 19, 2015
27
نام
سینا
دوستان سلام.:">من میخواستم اکانت PSN ام رو بفروشم میخواستم بدونم باید چیکار کنم که اکانت اورجینم از روی بازی ها و خود اکانت PSN پاک بشه و به اکانت PSN جدیدم منتقل کنم و آیا راهی هست که سربازمم تو battlefield 4 به اکانت جدیدم منتقل کنم و سرباز جدیدی ساخته نشه ؟ :-/
پیشاپیش ممنون ;;)

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
5,015
نام
U-N-3-S
دوستان سلام.:">من میخواستم اکانت PSN ام رو بفروشم میخواستم بدونم باید چیکار کنم که اکانت اورجینم از روی بازی ها و خود اکانت PSN پاک بشه و به اکانت PSN جدیدم منتقل کنم و آیا راهی هست که سربازمم تو battlefield 4 به اکانت جدیدم منتقل کنم و سرباز جدیدی ساخته نشه ؟ :-/
پیشاپیش ممنون ;;)

من سر انتقال لول به EA زنگ زدم 30 تومان شد پول تلفن . هر کاری کردم نشد ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر