Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دوستان سرورای بتل 4 بهتره یا هاردلاین برای مولتی زدن؟
در ضمن گرافیک کدومشون بالاتره؟
داستان کدومشون قشنگتره؟
با تشکر

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان با اینکه هاردلاین اومده سرورای بازی پلیر دارن یا همه رفتن هاردلاین؟

سروراش پره از این بابت خیالت راحت باشه.مپایی که طرفدار زیاد داشته باشه همیشه پره جوری که باید تو صف انتظار بمونی تا جوین بشی

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
سروراش پره از این بابت خیالت راحت باشه.مپایی که طرفدار زیاد داشته باشه همیشه پره جوری که باید تو صف انتظار بمونی تا جوین بشی

بين ٤ و هاردلاين كدوم بهتره؟
سينگلش نه فقط مولتي

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بين ٤ و هاردلاين كدوم بهتره؟
سينگلش نه فقط مولتي

سینگل جفتشون تعریفی نداره و اگه برا سینگل میخوای بگیری بیخیال بشی بهتره وگرنه بتل 4 هنوزم که هنوزه بهترین مولتی نسل 8و داره

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
سینگل جفتشون تعریفی نداره و اگه برا سینگل میخوای بگیری بیخیال بشی بهتره وگرنه بتل 4 هنوزم که هنوزه بهترین مولتی نسل 8و داره

گفتم ك سينگلش مهم نيست مولتيش مهمه

بازی چقدر ترافیک مصرف مکینه؟

آخرین ویرایش:

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
جای دوستان خالی,دیشب بیژن,محسن و من یه دست کامل golmud ــه 3200 تایی بازی کردیم خیلی چسبید و نتیجه خیلی خوبی هم اوردیم هر سه تامون.

کلا بتل فیلد هرچی که هست وقتی با دوستات بازی میکنی طوری میشه که انگار برای لذتش بوست زده باشی !

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
جای دوستان خالی,دیشب بیژن,محسن و من یه دست کامل golmud ــه 3200 تایی بازی کردیم خیلی چسبید و نتیجه خیلی خوبی هم اوردیم هر سه تامون.

کلا بتل فیلد هرچی که هست وقتی با دوستات بازی میکنی طوری میشه که انگار برای لذتش بوست زده باشی !

آره، زمین و جهنم کردیم. ولی ماشاله عرب ها خوب هلی و با تانک میارن پایین. هرچی بیشتر بتل بازی میکنم، بیشتر عاشقش می شم. چیزی به نام رسیدن به کمال در این بازی نیست و همیشه چیزهای جدیدتر برای یاد گرفتن هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر