Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
بچه هايي كه توي 3 سرور زدن من ديدم مدتي 4هم بازي مي كردن اما ديگه فكر نكنم پايه زدن سرور توي 4 هم باشن چون اونطوري يه سرور شلوغ نميشه:| 4 هم كه مثل 3 نيست و ... :|

نه بابا ما هر موقع توي سرور خالي ميرم در عرض ١٠ دقيقه ميان توش وقتي ببينن توش پلير هست...خداروشكر من بيشتر از ٧-٨ نفر ميشناسم كه بتل بازي ميكنن تقريبا هرروز

Sent from my iPhone using Tapatalk

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
چه عجب اعتراف مزخرف بودن مولتی این نسخه از دهان مبارک شما شنیده شد

به خدا با تانک رفتن تو حلق یارو با انواع اقسام تسلیحات بابا اصلا انگار یارو خراش هم بهش نمیافته

مولتی فقط bad company 2

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من ترجيح ميدم embelm ام رو پرچم ايران بذارم تا وقتي كشتمشون بيشتر بسوزن D:

اتفاقا این کلان پارس که عضوش هستم پرچم قشنگی درست کردن و خیلی جالبه :d بعد ... این ضد ایرانی ها رو میسوزونه
10776366532001796722.jpg

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
دوستان سیو کمپین پاک شده چی کار کنم؟

عادی هست. این باگ خیلی وفته که هست اما تو آپدیت های اخیر رفع شده. زمانیکه ولتی بازی می کنی ، سیو کمپین پاک میشه. چاره اینه که تمام اچیومنت های کمپین و آزاد کنی و سپس وارد بخش مولتی پلیر بشی.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من رفتم بازیرو خریدم ریجن دو داشت فقط:| الان برای دانلود dlc خیلی گرون تر در میاد؟:(

متاسفانه اوهوم :|
من خودم پرميوم رو همين چند وقت پيش خريدم كه حدود50-60% تخفيف زده بودن :| ريجن 2 UK هم اگر هستي كه ديگه ... :| 40 پوند كه حدود 200 بسته به جايي كه بخري در مياد :|

سرور ها هنوز هم شلوغ و پر هستن ؟

تقريبا" ميشه گفت اره ! فقط بايد بدوني كدوم سرور ها بايد بري ! بعضي سرور ها هستن كه تا 6 نفر هم تو صف شون اند:|:d

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
این HVM رسمآ انگل بازی تو GOLMUD هست,چند نفر هستند که فقط کارشون این هست که HVM رو بردارن بیوفتن به جون وسیله ها...

سري هلي داشتم طرف روم لاك كرد هرچي ecm داشتمو نداشتم زدم ولي بازم خورد بهم پوكيدم :|

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
سري هلي داشتم طرف روم لاك كرد هرچي ecm داشتمو نداشتم زدم ولي بازم خورد بهم پوكيدم :|

اره ecm اصلا جوابگو نیست و بعد اتمامش دوباره طرف رو هلی hold میکنه و 3 تا موشک در جا به هلی میخوره! اگه دیدی بوق اخطار طولانی هست بدون که hvm هست,تنها راه حلش هم اینه که بری پشت صخره یا جایی که دیده نشی,حتی دکل هم جوابگو نیست و باید جایی بری که هلی کاملا از دید اون شخص ناپدید بشه تا نتونه hold کنه روت...
......................

diiiiiiiiice.png

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اره ecm اصلا جوابگو نیست و بعد اتمامش دوباره طرف رو هلی hold میکنه و 3 تا موشک در جا به هلی میخوره! اگه دیدی بوق اخطار طولانی هست بدون که hvm هست,تنها راه حلش هم اینه که بری پشت صخره یا جایی که دیده نشی,حتی دکل هم جوابگو نیست و باید جایی بری که هلی کاملا از دید اون شخص ناپدید بشه تا نتونه hold کنه روت...
......................

diiiiiiiiice.png

به نظر من نياز به اين همه زحمت نيست بذار بكشتت اگه تونست ...بعد كه جاش رو فهميدي برو از پشت نايفش كن بعد تي بگش كن :D

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
به نظر من نياز به اين همه زحمت نيست بذار بكشتت اگه تونست ...بعد كه جاش رو فهميدي برو از پشت نايفش كن بعد تي بگش كن :D

نه من با هلی همون موقع که منو هدف میگیره میکشمش,تو تشخیص جاش مشکل ندارم..

فقط عذابش زمانی هست که یه هلی یا aa منو هدف بگیره تو ارتفاع زیاد و این وسط یه بابایی هم با hvm هدف بگیره ادم رو! اونجاس که دیگه به ندرت میشه فرار کرد..

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
به نظر من نياز به اين همه زحمت نيست بذار بكشتت اگه تونست ...بعد كه جاش رو فهميدي برو از پشت نايفش كن بعد تي بگش كن :D Sent from my iPhone using Tapatalk
رفيق ارزش هلي بيشتر از اين حرف هاست :| بعدش بايد يكي دو دقيه صبر كني كه باز بياد :|

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
رفيق ارزش هلي بيشتر از اين حرف هاست :| بعدش بايد يكي دو دقيه صبر كني كه باز بياد :|

نه اخه من خلبان نيستم زياد واسم مهم نيست ميپرم پايين...من بيشتر توي fast strike وارد عمل ميشم :)
توي راش خيلي خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر