Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
متاسفانه دیگه کم کم این بازی رو هم گیمر های عزیز دارن به مسخره میگیرن! بنده داشتم میرفتم یهو دیدم یکی با سرعت با یک جیپ از روم رد شد! والا نمیدونم میترسن یا اصلا بلد نیستن اسلحه دستشون بگیرن فقط با ماشین ویراژ میدن و مردم رو له میکنند .

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
متاسفانه دیگه کم کم این بازی رو هم گیمر های عزیز دارن به مسخره میگیرن! بنده داشتم میرفتم یهو دیدم یکی با سرعت با یک جیپ از روم رد شد! والا نمیدونم میترسن یا اصلا بلد نیستن اسلحه دستشون بگیرن فقط با ماشین ویراژ میدن و مردم رو له میکنند .
چجوری له میکنن ؟ تو سرور های نرمال که نمیشه دوستاتو زیر بگیری.

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
پيشنهاد ميكنم نري چون خيلي سخت و حوصله سر بر ه ...خيلي واقعي گرايانه ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
آخر تو این مپهای نرمال با تانک میزنم تو گوش یارو هیچی نمیشه! خیلی ضایع شده گیم پلی تو این نسخه
بعدش هم تو نسخه های قبل یه نقشه بود که نشون بده کدوم قبرستان هستی اینم حذف کردن بخاطر همین مپهاش آنقدر خلوت و سوت و کوره

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
Battlefield 4 | PS4

آخر تو این مپهای نرمال با تانک میزنم تو گوش یارو هیچی نمیشه! خیلی ضایع شده گیم پلی تو این نسخه
بعدش هم تو نسخه های قبل یه نقشه بود که نشون بده کدوم قبرستان هستی اینم حذف کردن بخاطر همین مپهاش آنقدر خلوت و سوت و کوره

دقيقا...نقشه نباشه انگار يكي از چشمامو ازم گرفتن نميدونم چرا...اون بخاطر لگ كه به خود يارو ميزني نميميره

وگرنه اگه زير پاش بزني قشنگ ميميره

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
من یه جیزی برام خیلی عجیبه !!!
بعضی از این پلیر ها که فیلماشون هست ، یا حتی توو لایو استریم نگاه میکنم ، حالا جدا از اینکه سرعت نتشون خوبه ، ولی Spot کردنشون عجیبه !!!
طرف با یه خشاب ده نفرو میکشه ، دونه دونه میره بالا سرشون میزتشون ، انگار از قبل جاشون رو میدونه !!
حالا ما رو مینی مپ میبینم یارو کنارمون داره میچرخه ، هرچی میگردیم پیداش نمیکنیم ، زرتی میزنه میکشتمون

این جونور ها چجوری اینقدر سریع و دقیق اسپات میکنن ؟؟؟؟

برای من هم پیش آمده، توی مپ های 64 نفره ، نت باید خیلی قوی باشه. طرف جلوته ولی شما شاید نتونی ببینیش چون لود نشده. حتی با دوستانم که در یک تیم بازی می کنیم در پارتی به من میگن اسمت هست ولی خودت غیب شده ای.
خیلی بار شده حتی در Team death match که طرف از جلو من و کشته و من اصلاً ندیدمش. اوایل فکر می کردم که لابد حواس من نیست ولی اینطور نبود. مشکل از لود شدنه.
صبح بازی کردن یه تجربه است ، شب بازی کردن یه جربه دیگه. همش به خاطر نت هست.

- - -ویرایش - - -

پخش زنده battlefield Hardline
Twitch

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
دوستان دلیل کیک شدن از سرور رو از کجا میشه جویا شد؟وقتی دلیلی نوشته نمیشه براش و حتی نمیدونم ادمین سرور کی هست؟

یارو صبر میکنه زمانی که اوج بازی هست و کیلم طرفای 100ــه منو کیک میکنه!!

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستان دلیل کیک شدن از سرور رو از کجا میشه جویا شد؟وقتی دلیلی نوشته نمیشه براش و حتی نمیدونم ادمین سرور کی هست؟

یارو صبر میکنه زمانی که اوج بازی هست و کیلم طرفای 100ــه منو کیک میکنه!!

بعضي سرور هاي شخصي اين طوريه...من بيشتر سرور هاي عمومي و يا معروف بازي ميكنم.
كلا تا الان هم يه بار كيك شدم اونم دليلش رو نميدونم

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
بعضي سرور هاي شخصي اين طوريه...من بيشتر سرور هاي عمومي و يا معروف بازي ميكنم.
كلا تا الان هم يه بار كيك شدم اونم دليلش رو نميدونم

من اکثرآ golmud بازی میکنم و 400% که تو سرور های دایس 400% نیست برای همین اکثرا با اون سرور میرفتم که اونم...

من تو pc دیده بودم که دلیل کیک شدن رو گوشه صفحه مینویسه ولی تو کنسول یه بار به علت مکث طولانی کیک شدم که اون رو نوشته بود ولی کیک های این سرور کلآ مجهوله!

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من اکثرآ golmud بازی میکنم و 400% که تو سرور های دایس 400% نیست برای همین اکثرا با اون سرور میرفتم که اونم...

من تو pc دیده بودم که دلیل کیک شدن رو گوشه صفحه مینویسه ولی تو کنسول یه بار به علت مکث طولانی کیک شدم که اون رو نوشته بود ولی کیک های این سرور کلآ مجهوله!
golmud 400% تا اونجا که دیدم بیشتر مال ksa هستش
منم تا میرم با جت نمیزارم یک هواپیما یا هلیشون بپره همه رو میزنم و بعدم کیک میشم
اون روز یکی را زدم پرپر شد :d ایدیش یک چیز تو مایه های venom ksa بود واسه 2 روز بن شدم از سرورشون

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
توي كنسول ها دليل بن شدن رو نميخواد از يارو كه بنويسه
اگر خود طرف ادمين ادمي باشه مي گه چرا كيك يا بن شدي ولي اكثرا" چيزي نمي گن :| اگر هم ديديد بازي تون خوبه و يهو كيك شديد بدونيد از سر لج و لجبازي و عقده ايي شدن كيك تون كرده :|

يارو تاپيك زده بود توي فروم هاي بتل كه بيايد ping limit هم بذاريد جزو قابليت هاي ادمين ها :|
يعني اگر اينطوري بشه فاتحه ماها خونده است :|:d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
توي كنسول ها دليل بن شدن رو نميخواد از يارو كه بنويسه
اگر خود طرف ادمين ادمي باشه مي گه چرا كيك يا بن شدي ولي اكثرا" چيزي نمي گن :| اگر هم ديديد بازي تون خوبه و يهو كيك شديد بدونيد از سر لج و لجبازي و عقده ايي شدن كيك تون كرده :|

يارو تاپيك زده بود توي فروم هاي بتل كه بيايد ping limit هم بذاريد جزو قابليت هاي ادمين ها :|
يعني اگر اينطوري بشه فاتحه ماها خونده است :|:d

دقیقا ! اگه اون قابلیت گذاشته بشه برای ما افتضاح میشه...

golmud 400% تا اونجا که دیدم بیشتر مال ksa هستش
منم تا میرم با جت نمیزارم یک هواپیما یا هلیشون بپره همه رو میزنم و بعدم کیک میشم
اون روز یکی را زدم پرپر شد :d ایدیش یک چیز تو مایه های venom ksa بود واسه 2 روز بن شدم از سرورشون

venom ksa زیارتش کردم
:d
اره gmr های 400% اکثرآ دست ksa ها هست و دقیقآ اگه مخصوصا با وسایل نقلیه کارت خوب باشه هر ان ممکنه کیکت کنن مخصوصا اگه با جت هاشون زیاد ور بری...

من از یکی از بچه های صعودی پرسیدم که خودش هم ادمین یکی از سرور ها هست,همین که اسم سرور رو شنید با تعجب گفت اون سرور ادمین زیادی داره!

سرور هم این هست که فکر میکنم دوستان زیادی جوینش شده باشند چون من milad khafan,shahram,tamami2,way to win و چند تا از دوستان دیگه رو توش دیدم و همیشه خدا هم پر هست چه صبح چه شب و واقعآ all day long هستش ولی ادمین های خیلی بچه ای داره...

alldaylong.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر