Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
دوستان چند تا سوال دارم:
من بخش کمپین بازی رو قبل ها با یه اکانت دیگه بازی کردم و سیوش رو اکانت اصلیم که باهاش آنلاین بازی میکنم نیست ...
فقط مرحله اول رو امتحانی رفتم ببینم چیزی باز میکنه یا نه ...
از اون سه تا اسلحه که تو هر مرحله باز میکنه مثل اینکه تو بخش آنلاین نمیشه استفاده کرد و اونجا کماکان قفل هستن، اما مرحله اول آفلاین یه هفت تیر برام باز کرده (یادم نیست تو بازی پیدا کردم یا جایزه گرفتم) از اون هفت تیر تو آنلاین هم میتونم استفاده کنم !
جالبه وقتی تو بخش تنظیمات سرباز (بیرون بازی که نشون میده تو آنلاین در هر زمینه ای در چه مرحله ای هستی و چیا برات آنلاک شده) اون هفت تیر اصلا وجود نداره که بخواد قفل یا باز باشه ! اما تو قسمت شروع راند که اسلحه هات رو انتخاب میکنی اون هفت تیر هست و قفل هم نیست! و میتونم باهاش بازی کنم

میخوام ببینم اگه بخش آفلاین رو دوباره تموم کنم چه چیزایی به بخش آنلاینم اضافه میشه؟ و اگه چیزی اضافه میشه تو آفلاین باید به چی دقت کنم؟ یا اگر چیزی رو باید پیدا کنم، راهنمایی هست که این اسلحه ها رو از کجای مرحله آفلاین باید پیدا کرد؟

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
دوستان چند تا سوال دارم:
من بخش کمپین بازی رو قبل ها با یه اکانت دیگه بازی کردم و سیوش رو اکانت اصلیم که باهاش آنلاین بازی میکنم نیست ...
فقط مرحله اول رو امتحانی رفتم ببینم چیزی باز میکنه یا نه ...
از اون سه تا اسلحه که تو هر مرحله باز میکنه مثل اینکه تو بخش آنلاین نمیشه استفاده کرد و اونجا کماکان قفل هستن، اما مرحله اول آفلاین یه هفت تیر برام باز کرده (یادم نیست تو بازی پیدا کردم یا جایزه گرفتم) از اون هفت تیر تو آنلاین هم میتونم استفاده کنم !
جالبه وقتی تو بخش تنظیمات سرباز (بیرون بازی که نشون میده تو آنلاین در هر زمینه ای در چه مرحله ای هستی و چیا برات آنلاک شده) اون هفت تیر اصلا وجود نداره که بخواد قفل یا باز باشه ! اما تو قسمت شروع راند که اسلحه هات رو انتخاب میکنی اون هفت تیر هست و قفل هم نیست! و میتونم باهاش بازی کنم

میخوام ببینم اگه بخش آفلاین رو دوباره تموم کنم چه چیزایی به بخش آنلاینم اضافه میشه؟ و اگه چیزی اضافه میشه تو آفلاین باید به چی دقت کنم؟ یا اگر چیزی رو باید پیدا کنم، راهنمایی هست که این اسلحه ها رو از کجای مرحله آفلاین باید پیدا کرد؟
اون اسلحه REX یه assignment بوده ، برا همین تو مولتی هم میتونی استفاده کنی، فک کنم ۵ تا assignment بیشتر نیست،مرحله ی Tashgar رو تموم کنی یه نایف میده بهت (Shank) سه تا دیگه از اساینمنت ها مربوط میشه به ۳ تا انتخاب آخر بازی که Irish رو انتخاب کنی M249 میده که تفنگ خودش بود،هانا رو انتخاب کنی P90ش برات باز میشه و انتخاب آخر هم یه Assault rifle چینی باز میکنه، اسمش یادم نیست. همه اینارو میتونی تو مولتی استفاده کنی.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
میدانی من موقعی که برای اولین بار توی یکی از مپهای مولتی اسپاون شدم چی گفتم؟
گفتم لعنتی اینکه COD هست!

چه ربطي به پست من داشت...بعدشم مگه cod بده؟
از نظر شما بتل بودن يعني چي؟ يعني همه برن روو ساختمونا با اسنايپ كمپ كنن يه سري هم صرفا واسه خنده با تانك و جت و هلي بيان وسط جولان بدن؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
چه ربطي به پست من داشت...بعدشم مگه cod بده؟
از نظر شما بتل بودن يعني چي؟ يعني همه برن روو ساختمونا با اسنايپ كمپ كنن يه سري هم صرفا واسه خنده با تانك و جت و هلي بيان وسط جولان بدن؟

دقیقا بتل یعنی استراتژی ولی اینی که من دارم میبینم یعنی بکش برو جلو

اصلا هیچ عوارضی برای پناه گرفتن هم دیگه وجود نداره اگر توی ایران باشی با این پینگ مسخره که فقط رنک خارجی ها رو بالا میبری
از نظر بصری هم آنقدر بی کیفیت شده که نگو بعد یک ساعت سرگیجه میگیره آدم تو bad company هر چقدر بازی میکردی خستگی نداشت
سیستم ارتقا آنقدر پیچیده نبود
تازه سیستم هاردکورش چقدر ماه بود ولی این چهار تا مپ هاردکور داره که هر چهار تاش فقط کانکویست هست!

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دقیقا بتل یعنی استراتژی ولی اینی که من دارم میبینم یعنی بکش برو جلو

اصلا هیچ عوارضی برای پناه گرفتن هم دیگه وجود نداره اگر توی ایران باشی با این پینگ مسخره که فقط رنک خارجی ها رو بالا میبری
از نظر بصری هم آنقدر بی کیفیت شده که نگو بعد یک ساعت سرگیجه میگیره آدم تو bad company هر چقدر بازی میکردی خستگی نداشت
سیستم ارتقا آنقدر پیچیده نبود
تازه سیستم هاردکورش چقدر ماه بود ولی این چهار تا مپ هاردکور داره که هر چهار تاش فقط کانکویست هست!

مپ هاي شانگهاي-گل مود-روگ-داون بريكر واسه استراتژي خيلي عالي ان....در مورد كيفيت بصري هم تا حدودي حق با شماست
سيستم رنك اپ هم به نظرم خيلي بهتر شده ...مثلا توو بتل٣ طرف كلاس اسنايپر برميداشت بعد با ump :|
ولي الان واسه باز كردن هر مدل اسلحه اي بايد با همون مدل اسلحه بازي كرد

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب با توجه به اخرين صحبت هاي دايس عزيز نهضت كماكان ادامه دارد :d ا توجه به نبود گيم پلي جنگي توي هاردلاين انتظار همچين چيزي هم مي رفت ! دوست دارم بيان و مثل مرد اين ربات ها و واكر هاي توي كارليا رو راه بندازن وارد جنگ هاي جديد بشيم بره كه نمي كنن همچين كاري رو :| البته اگر توي DLC بعدي شاهد حضور ادم فضايي ها بوديد تعجب نكنيد :|:d

البته قول يه اپديت كاربردي خوب و CTE براي كنسول هارو هم مثل اينكه دادن !

فعلا" يه گرند بازار بدن من ذوق كنم :d:|:(( چه روزگاري داشتيم و چه خون ها نداديم براي گرفتن اون فلگ وسط :((:((:((:d
بحث ديگه هم جريان اينه كه خوب حالا من پرميوم بازم بايد پول بدم بايد چي كار كنم :| ميخوان باز مارو RAID كنن :|

آخرین ویرایش:

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
فعلا" يه گرند بازار بدن من ذوق كنم :d:|:(( چه روزگاري داشتيم و چه خون ها نداديم براي گرفتن اون فلگ وسط :((:((:((:d
بحث ديگه هم جريان اينه كه خوب حالا من پرميوم بازم بايد پول بدم بايد چي كار كنم :| ميخوان باز مارو RAID كنن :|
آخ آخ گفتی گرند بازار اصلا یه طوری شدم کاش به جای این همه dlc با مپ های مسخره یه dlc میدادن که همه مپ های کلاسیک بتل 3 توش بود مخصوصا مپ کانال نوشهر که جون میداد واسه tdm

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بازیکن ها کم کم دارن بازی هاشون رو میفروشن دیگه به نظرم شما ها هم همینکار رو بکنید . تا چند ماه دیگه نسخه ی جدید یعنی BattleField : HardLine میاد به نظرم Bf4 رو بفروشید و برای Bf : Hl آماده بشید و پول جمع کنید .

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
بازیکن ها کم کم دارن بازی هاشون رو میفروشن دیگه به نظرم شما ها هم همینکار رو بکنید . تا چند ماه دیگه نسخه ی جدید یعنی BattleField : HardLine میاد به نظرم Bf4 رو بفروشید و برای Bf : Hl آماده بشید و پول جمع کنید .

با تشكر از پيشنهاد شما...شما به فكر خودتون باشيد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر