Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
در کل من زمزمه های فروش بازی رو چند وقت پیش مطرح کردم خدمت شما کاربران عزیز حالا تصمیم گیریش با خودتون هستش . اینجوری فقط پول اینترنت میدین و هیچی هم گیرتون نمیاد . به نظر بنده بفروشید و پول جمع کنید برای نسخه BattleField : HardLine که چند ماه دیگه عرضه میشه .
حق با شماست با این پینگی که ما داریم فقط داریم رنک خارجی ها رو بالا میبریم
اگر یک بروز رسانی دیگر بده فقط یه دونه میرینم به این بازی برای همیشه

آخرین ویرایش:

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
870
آش نظری خالشون فرت و فرت دارن 3 گیگ 3 گیگ اپدیت میدن ولی احمق ها هنوز این مشکل رو که با وجود اکتیو بودن ecm باز هیت داری رو برطرف نکردن...

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
هارد لاین هم بیاد مثه همین فرت فرت بیاید آبدیت کنی
وقتی تو نسل قبل بتل3
2گیگ و خورده ای آبدیت داشت و بازی های جذاب رقیب {mw2---17mb} {cod.bo1----70mb} آبدیت داشتن
باید اینو یادم میموند و اصلا سمت بتل4 نمیرفتم
اما حیف که اشتباه کردم و خریدم بازی رو الانم مثه سگ پشیمونم

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
در کل من زمزمه های فروش بازی رو چند وقت پیش مطرح کردم خدمت شما کاربران عزیز حالا تصمیم گیریش با خودتون هستش . اینجوری فقط پول اینترنت میدین و هیچی هم گیرتون نمیاد . به نظر بنده بفروشید و پول جمع کنید برای نسخه BattleField : HardLine که چند ماه دیگه عرضه میشه .

هارد لاین بیاد حرفتو پس میگری:)

احتمالا این 3 گیگ رو به خاطر چندفایل کوچیک دادن بیرون ولی من هیچ تغییری توی بازی احساس نکردم:|

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
در کل خود سازنده ها هم قبول دارن این مقدار Update خیلی زیاد هستش و گفتن در آینده بهتر میکنن وضعیت رو . در واقع نحوه ی ساخت بازی جوری هست که اینطوری باید آپدیت کنن و گفتن در یکسری مراحل ساخت باید کار هایی انجام بشه که نحوه ی آپدیت بهتر بشه و حجم کمتری باشه و در واقع اینکه چیز خاصی بعد از یک آپدیت حجیم برای BattleField احساس نمیکنیم همین نحوه ی برنامه نویسی سازنده ها در بازی هست که آپدیت ها مجبورن به این شکل بدن بیرون و گفتن در نسخه های آینده این مشکلات رو برطرف میکنن حالا باید ببینیم به حرفشون عمل میکنند یا نه چون واقعا مولتی پلیر بتلفیلد واقعا جذاب هست و با اینطور آپدیت ها فقط طرفداران خودشون رو از دست میدن .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستاني كه ميخوان بدونن اين اپديت اخر بتل براي چي بوده يه نفس عميق بكشن تا بتونن ليست بلند بالاش رو تا ته برن

The following tweaks and fixes are included in this update release for the Playstation 4.

GENERAL
- Fix for a commonly occurring crash

من در اين زمان ===>:|8-|/:)

كسي لينك اش رو نداره ؟:| ريجن 2 ؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستاني كه ميخوان بدونن اين اپديت اخر بتل براي چي بوده يه نفس عميق بكشن تا بتونن ليست بلند بالاش رو تا ته برن

The following tweaks and fixes are included in this update release for the Playstation 4.

GENERAL

حالا به نظرتون دوتا دونه كرش به ٣ گيگ اپديت نمي ارزيد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

در کل خود سازنده ها هم قبول دارن این مقدار Update خیلی زیاد هستش و گفتن در آینده بهتر میکنن وضعیت رو . در واقع نحوه ی ساخت بازی جوری هست که اینطوری باید آپدیت کنن و گفتن در یکسری مراحل ساخت باید کار هایی انجام بشه که نحوه ی آپدیت بهتر بشه و حجم کمتری باشه و در واقع اینکه چیز خاصی بعد از یک آپدیت حجیم برای BattleField احساس نمیکنیم همین نحوه ی برنامه نویسی سازنده ها در بازی هست که آپدیت ها مجبورن به این شکل بدن بیرون و گفتن در نسخه های آینده این مشکلات رو برطرف میکنن حالا باید ببینیم به حرفشون عمل میکنند یا نه چون واقعا مولتی پلیر بتلفیلد واقعا جذاب هست و با اینطور آپدیت ها فقط طرفداران خودشون رو از دست میدن .

من كه چشمم ال نميخوره بااين نحوه عملكرد شركت هاي بازي سازي...بتونن يه بازي بدون باگ و افت فريم بدن بيرون هنر كردن

Last edited by a moderator:

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
شما اگر مولتی جذاب میخوام باید bad company 2 رو بازی کنی نه این آشغال رو

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد

GENERAL

واسه حل یه کرش 3 گیگ اپدیت میدن!
واسه dlc ها 3 گیگ اپدیت میدن!
واسه درس کردن باگ ها 3 گیگ اپدیت میدن!
بعضی وقتا هم همینطور 3 گیگ اپدیت میدن:|
خسته نباشن واقعا حالا اگه ارزششو داشت مهم نبود بازی قابلی هم نیست این همه واسش دانلود کنیم

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
چرا نزنیم اون از سینگل مضحکش

بي انصافي نكنيم بعد يك سال از اومدنش هنوز هم واسه خيلي ها از جمله من محبوبيت داره...قوي ترين مولتي پلير رو فعلا توي بازي هاي نسل ٨ داره به نظر من

دايس اصلا اشتباه كرد واسه بازي بخش داستاني هم گذاشت وقتي نميتونه چيز خوبي درست كنه

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
بي انصافي نكنيم بعد يك سال از اومدنش هنوز هم واسه خيلي ها از جمله من محبوبيت داره...قوي ترين مولتي پلير رو فعلا توي بازي هاي نسل ٨ داره به نظر من

دايس اصلا اشتباه كرد واسه بازي بخش داستاني هم گذاشت وقتي نميتونه چيز خوبي درست كنه

میدانی من موقعی که برای اولین بار توی یکی از مپهای مولتی اسپاون شدم چی گفتم؟
گفتم لعنتی اینکه COD هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر