Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
شما حتی به خودت زحمت نمیدی پیغام ما رو تو psn جواب بدی
چه توقعاتی دارند بعضی ها

اااا من شرمندم ، همین الان دیدم ^:)^
به خدا این چند وقت همش سرم به این GTA لامصب گرم بود ، هوش و حواسمو برده بود
البته بماند که پیغام های psn هم خیلی با تاخیر میاد
الان ای دی جدیدتو ادد میکنم مهندس

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
اااا من شرمندم ، همین الان دیدم ^:)^
به خدا این چند وقت همش سرم به این GTA لامصب گرم بود ، هوش و حواسمو برده بود
البته بماند که پیغام های psn هم خیلی با تاخیر میاد
الان ای دی جدیدتو ادد میکنم مهندس
ببخشید داداش
آی دی جدیدم اینه
LowDiskSpaceUK

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
یک پیشنهاد دارم سعی کنید مواقعی که حال بازی کردن ندارید و به اصطلاح خودمون حسش نبود برید تو کار Fun . به طور مثال من میرم تو فاز خنده سعی میکنم یک عده رو سوار وسیله نقلیه بکنم و برم تو دل دشمن که Rpg بخوره تو ماشین و همگی کشته بشیم و کلی بخندم . در کل از این کارا زیاد بکنید بالاخره جزئی از بازی هستش و لذتش هم خیلی زیاد هستش .

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
ادد کردم عمو ، اکسپت کن
حالا جریان این تیرکمونه چیه ؟ چند وقت نبودم آپدیت نیستم :d
چه میدانم شوخی کردم من fs ندارم این تیر کمون با یه شات میندازه طرف رو

یک پیشنهاد دارم سعی کنید مواقعی که حال بازی کردن ندارید و به اصطلاح خودمون حسش نبود برید تو کار Fun . به طور مثال من میرم تو فاز خنده سعی میکنم یک عده رو سوار وسیله نقلیه بکنم و برم تو دل دشمن که Rpg بخوره تو ماشین و همگی کشته بشیم و کلی بخندم . در کل از این کارا زیاد بکنید بالاخره جزئی از بازی هستش و لذتش هم خیلی زیاد هستش .
شما خیلی اشتباه میکنی پس بیخود نیست بعضی وقتها تو مپ با تعداد نابرابر هم میبازیم!

Last edited by a moderator:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
شما خیلی اشتباه میکنی پس بیخود نیست بعضی وقتها تو مپ با تعداد نابرابر هم میبازیم!

درسته ولی بعضی وقت ها واقعا لازمه حالا راه های دیگه هم هست که یار هامون رو به کشتن ندیم اما میتونید بعضی وقت ها به این بازی برای خندیدن هم استفاده کنیم . من خودم قدیما Cod هاست میشدیم همه جوین میشدیم و از سر و کله هم دیگه بالا میرفتیم و کلی لذت میبریدم اما با بتلفیلد میشه کار های بیشتری انجام داد و بیشتر هم کیف میده .

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
درسته ولی بعضی وقت ها واقعا لازمه حالا راه های دیگه هم هست که یار هامون رو به کشتن ندیم اما میتونید بعضی وقت ها به این بازی برای خندیدن هم استفاده کنیم . من خودم قدیما Cod هاست میشدیم همه جوین میشدیم و از سر و کله هم دیگه بالا میرفتیم و کلی لذت میبریدم اما با بتلفیلد میشه کار های بیشتری انجام داد و بیشتر هم کیف میده .
Id psn چیه؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
امروز اومدم بازي كنم كلا به ea وصل نميشد...يك ربع بعد امتحان كردم وصل شد...فك كنم مشكل سراسري بود چون هرچي سرور سرچ كردم شلوغ ترين سرور توش ٨ نفر بود :| حالم گرفته شد كلا

Sent from my iPhone using Tapatalk

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی

دادا ايدي psn? ميخوام شما كه همه بازيا رو داري افتخار اد كردنتون رو داشته باشم .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يكي از بچه ها پاشد صبح اومد با من بازي كنه بنده خدا خبر نداشت من دنبال تروفي هاي NS ام :d ميخواستم با هاروكرفت يكي رو زير كنم از شانس من همش گير مي كردم به درخت :|
جالبيش اينه من ديدم يه بنده خداي ساپورتي هي مياد روي من اسپاون ميشه گفتم يعني اين نفهميد من قصد بازي كردن ندارم /:)
بعد ديدم يهو نوشت ONE_CLONE رفت و از اين حرفا تازه فهميدم خودي بوده :d

اين SILK ROAD مپ اش فوق العاده است ! خصوصا" با اون همه تانكي كه توش هست خوراك تانك سواريه ! و البته خوراك موتورهاي جهادي :|

mehdi_devil

کاربر سایت
Jun 11, 2008
18
اقا ما بازی رو تموم کردیم خیلیییی هم عالی خیلی هم حال داد ... منتها هر دفعه بازی می کنم باید offlineباشم وگرنه یه پک نزدیک 4gig میده برای اینستال بعد انگار دوباره کل بازی میخواد از اول نصب کنه راهی نداره اینو نصب نکنیم online بازی کنیم؟8-|

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
:d

اين SILK ROAD مپ اش فوق العاده است ! خصوصا" با اون همه تانكي كه توش هست خوراك تانك سواريه ! و البته خوراك موتورهاي جهادي :|

عالیه این سیلک رود ، کلا هیچ جایی واسه کاور شدن نداره از بس ولنگ و وازه :d ، یا باید بکشی یا کشته شی

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
اقا ما بازی رو تموم کردیم خیلیییی هم عالی خیلی هم حال داد ... منتها هر دفعه بازی می کنم باید offlineباشم وگرنه یه پک نزدیک 4gig میده برای اینستال بعد انگار دوباره کل بازی میخواد از اول نصب کنه راهی نداره اینو نصب نکنیم online بازی کنیم؟8-|
نه قربون شکل ماهت بشم،واس ابدیت کنی داداش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر