Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
نه بابا اونجا كه رفته رو ٢٨٠ حتي ديروز ٣٠٠ هم بود،اين كاهش پينگم ديگه سركاريه
نه کاهش پینگ درسته...من خودم تست کردم وقتی quick match میزنیم به هر سروری مارو ممکنه جوین کنه و خیلی مواقع میندازه سرور های امریکا....ولی با pc و از طریق battlelog به بهترین پینگ سرور اروپایی میتونی جوین کنی...امتحان کن

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من كلا" اسير كارهاي دايس ام :| ( انواع دايس از اقصي نقاط جهان :| )
توي 3 يادمه اون اوايل ميشد با توپ تانك و موج انفجاريش نيروي زميني رو داغون كرد بعد اومدن كمش كردن :|
توي 4 تفاوت فاحشي با 3 بود و خيلي قدرت كم شده بود حالا اگر دوباره كم اش كرده باشن كه ديگه هيچي :|

الان اگه خون طرف 100 باشه دقیقا باید بزنی توی صورتش تا بمیره... یجا داشتم میپردیم پایین طرف با تانک منو روو هوا زد:|:d این hmg 50 cal خیلی خوبه واسه ادم کشتن..از اون استفاده کنید

- - -ویرایش - - -

خب من چون تازه کارم خیلی متوجه این تغرات نشدم به جز همین مین ها که با ۳ تاش یه تانک و میفرستاد هوا ولی الان نمیشه
این آپشتن ready چیه ؟

اول هر دست تا 8 نفر از هر تیم دکمه X که برای Ready شدن هست رو نزنن نمیتونی اسپاون بشی

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
اول هر دست تا 8 نفر از هر تیم دکمه X که برای Ready شدن هست رو نزنن نمیتونی اسپاون بشی

میلاد من یه مشکل مسخره و تا حدودی خنده دار دارم :d
آقا من اصلا این enemy ها رو نمیبینم !!!!!! با اینکه هی R2 رو میزنم و اسپات میکنم ولی باز تو مپ دور و برم زیادن ها ولی ناکس ها رو نمیتونم بببنم . طرف بغلم وایساده زرتی هد شاتم میکنه !!! :)))
ولی تو یوتوب گیم پلی های مردم و میبینم یارو فرت و فرت میره بالا سرشون توو این سوراخ سومبه ها طرف و میکشه !
انگار از یه حدی بهم نزدیک باشن مارکر هاشون نشون داده نمیشه ، آره ؟

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
شما ها رو نمیدونم ولی من بعد از آپدیت کردن از بازی خوشم اومده ... ولی باز نسخه 3 ی چیز دیگست ...
دوستان این دی ال سی جدید کی قراره بیاد؟؟؟؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
مين گذاشتن رو يادم نيست درست چندتا ميخواست ولي فكر كنم با دوتا وسايل مي تركيدن:d
در ضمن مين گذاشتن تبحر ميخواد :d اد بدوني كجا ، چه جوري ، به چه سبكي و با چه حقه ايي مين بذاري :d

بهترين SIGHT ايي كه من توي بازي ديدم فكر كنم اسمش COYOTE بود ! گمونم يه SIGHT چيني بود كه اكثرا" توي بتل پك ها پيدا ميشد ! خيلي بزرگه و همه صفحه رو جا مي گرفت :d

در مورد بازي هم اينطوري كه مي گيد انگار دميج كمتر شده و مردن دشمن ديرتر اتفاق مي افته كه اين خيلي بده :| ما با پينگ پايين فقط مدت كوتاهي براي شليك وكشتن وقت داريم حالا شما حساب بكن اين مدت بخواد زياد بشه ميتونه به كشته شدن توسط دشمن يا فرار كردنش منجر بشه :|

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,038
مين گذاشتن رو يادم نيست درست چندتا ميخواست ولي فكر كنم با دوتا وسايل مي تركيدن:d
در ضمن مين گذاشتن تبحر ميخواد :d اد بدوني كجا ، چه جوري ، به چه سبكي و با چه حقه ايي مين بذاري :d

بهترين SIGHT ايي كه من توي بازي ديدم فكر كنم اسمش COYOTE بود ! گمونم يه SIGHT چيني بود كه اكثرا" توي بتل پك ها پيدا ميشد ! خيلي بزرگه و همه صفحه رو جا مي گرفت :d

در مورد بازي هم اينطوري كه مي گيد انگار دميج كمتر شده و مردن دشمن ديرتر اتفاق مي افته كه اين خيلي بده :| ما با پينگ پايين فقط مدت كوتاهي براي شليك وكشتن وقت داريم حالا شما حساب بكن اين مدت بخواد زياد بشه ميتونه به كشته شدن توسط دشمن يا فرار كردنش منجر بشه :|

کایوتی خوبه ولی او نقطه وسط نشانه رو خیلی کوچیک کردن ، ادم گمش میکنه.
یه مود(preset) جدید هم به بازی اضافه شده . Classic mode که قوانین بازی مثل BF2 میشه.یه چیزی بین نرمال و هاردکور هستش. تو بتل لاگ بیشتر توضیح داده.

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
نه کاهش پینگ درسته...من خودم تست کردم وقتی quick match میزنیم به هر سروری مارو ممکنه جوین کنه و خیلی مواقع میندازه سرور های امریکا....ولی با pc و از طریق battlelog به بهترین پینگ سرور اروپایی میتونی جوین کنی...امتحان کن

من از تو سرور ستینگ خود بازی اروپا رو انتخاب کردم

فکر میکنم هرچی هست زیر سر شهراد هست بابا

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
میلاد من یه مشکل مسخره و تا حدودی خنده دار دارم :d
آقا من اصلا این enemy ها رو نمیبینم !!!!!! با اینکه هی R2 رو میزنم و اسپات میکنم ولی باز تو مپ دور و برم زیادن ها ولی ناکس ها رو نمیتونم بببنم . طرف بغلم وایساده زرتی هد شاتم میکنه !!! :)))
ولی تو یوتوب گیم پلی های مردم و میبینم یارو فرت و فرت میره بالا سرشون توو این سوراخ سومبه ها طرف و میکشه !
انگار از یه حدی بهم نزدیک باشن مارکر هاشون نشون داده نمیشه ، آره ؟

باید چشمت عادت کنه به اطرافت و نقشه...وارد یه محیطی میشی اول یکم اروم برو دستت هم روی r1 باشه و هی بزنش تا اگه باشن اسپات بشن برات...الان من دیگه طرف نوک دماغش بیاد بیرون میفهمم اون جاها یه خبرایی هس
--------------------------------------------------------------------------
به نظرم بهترین close sight Holo x1 هستش چون اون یکی ها که یه نقطه هستش توی نور شدید قابل دیدن نیست و زمانی که افتاب باشه و بالا رو نگاه کنی

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
هر ننه قمری یه جت برمیداره دیگه میبینه که نمیتونه بزنه میاد میکوبه و این کلمه مضخرف killed in action پدیدار میشه...

دمیج هم که زیاد میشه و میای پایین repair کنی کافیه یکم پایت بخوره زمین باز killed in action!! خب لامصب تانک زد فرار کردیم حالا یه پایه خورد زمین مردیم!

یعنی اگه یکی اعصابش خیلی قوی هست و دوست داره خرجش کنه پایلوت بودن تو بازی بهش پیشنهاد داده میشه:d

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام به همگی
بابا,این چه وضعشه اخه,2251 مگ اپدیت؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راهی هست که با pc مستقیم دانلود کرد و ریخت تو دستگاه؟؟؟؟؟؟
با خود کنسول که کلی وقت می بره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
دوستان میشه به من کمک کنید من تازه بازی رو خریدم چند تا سوال داشتم
بهترین مود بازی چیه؟
چه جوری سریع لول اپ بشم ؟( بیشتر مشکلم تو این مورده)
بهترین کلاس کدوم کلاسه ؟؟؟

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
دوستان میشه به من کمک کنید من تازه بازی رو خریدم چند تا سوال داشتم
بهترین مود بازی چیه؟
چه جوری سریع لول اپ بشم ؟( بیشتر مشکلم تو این مورده)
بهترین کلاس کدوم کلاسه ؟؟؟

دوتا از سوالات سلیقه ای هست خب!

بهترین نداریم,چون یکی با راش حالا میکنه یکی با TDM یکی با conquest large... ولی اکثر بچه ها CQL میزنن.

اگه بازیت خوب باشه طبیعتا اسکور بالایی میگیری و اگه کنارش از بوستی که بازی در قالب battlepack بهت میده استفاده کنی رنکت سریعتر از حالت معمولی میاد بالا...بوست هم از 25 درصد داریم تا 200% که دیگه اخرش هست.

سوال اخرت هم سلیقه ای و بستگی به مهارت خودت داره...هر کلاسی خوبی و بدی خودش رو داره, عجله نکن فعلا چون اولته هنوز بین کلاس ها همیشه دودل میمونی تا اینکه تو لاین یکی از کلاسها بیوفتی اون موقع خودت بهتر میدونی که کدوم کلاس بهتره ولی سعی کن همه کلاسها رو امتحان کنی تا بتونی بهتر انتخاب کنی...مثلا من تا لول 115 کلاس ساپورت بودم بعدش کلاس assault و الان به خاطر هلی و بعضا REPAIR که لازمم میشه کلاس engineer هستم...

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
دوستان این تروفی ۵ تا بمب تو مولتی پلیر رو چطور بگیرم؟
اصلا نمیشه تکون خورد!تا تکون میخوری میزنن!
دوستانی که این تروفی رو گرفتن راهنمایی کنید لطفا"

Sent from my iPhone using Tapatalk

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
دوتا از سوالات سلیقه ای هست خب!

بهترین نداریم,چون یکی با راش حالا میکنه یکی با TDM یکی با conquest large... ولی اکثر بچه ها CQL میزنن.

اگه بازیت خوب باشه طبیعتا اسکور بالایی میگیری و اگه کنارش از بوستی که بازی در قالب battlepack بهت میده استفاده کنی رنکت سریعتر از حالت معمولی میاد بالا...بوست هم از 25 درصد داریم تا 200% که دیگه اخرش هست.

سوال اخرت هم سلیقه ای و بستگی به مهارت خودت داره...هر کلاسی خوبی و بدی خودش رو داره, عجله نکن فعلا چون اولته هنوز بین کلاس ها همیشه دودل میمونی تا اینکه تو لاین یکی از کلاسها بیوفتی اون موقع خودت بهتر میدونی که کدوم کلاس بهتره ولی سعی کن همه کلاسها رو امتحان کنی تا بتونی بهتر انتخاب کنی...مثلا من تا لول 115 کلاس ساپورت بودم بعدش کلاس assault و الان به خاطر هلی و بعضا REPAIR که لازمم میشه کلاس engineer هستم...

مهندس یه سوال
اگه مثلا تو کلاس enginieer بمب بکاری ، بعد که دوباره deploy بشی با مثلا کلاس assault، اون بمب ها برداشته میشه ؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
سلام به همگی
بابا,این چه وضعشه اخه,2251 مگ اپدیت؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راهی هست که با pc مستقیم دانلود کرد و ریخت تو دستگاه؟؟؟؟؟؟
با خود کنسول که کلی وقت می بره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون

حداقل يه كم دنبال جواب سوالتون همين بغل مغل ها بگرديد :| پيدا ميشه :|
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر