Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دقت کردید وقتی که بازی داره تموم میشه اگه تو هلی باشید,هلی سقوط میکنه و کشته محسوب میشید!!!

یعنی تو تعداد دفعاتی که کشته شدید این هم محسوب میشه!!:|
چند ثانیه آخر بازی هلی یا جت رو نوکش رو بدی بالا دیگه سقوط نمیکنه..
وقتی هم بازی تموم میشه تو همون چند لحظه ابتدایی آنالوگ سمت راست کار میکنه هنوز و میتونی هلی رو کنترل کنی که سقوط نکنه...

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خوب لگد اسلحه به کاراکتر هم منتقل میشه ها ...اگه با اسلحه واقعی تیر زده باشی فک کنم بدونی چی میگم تازه اون جا تک تک میزدی ولی این جا رگبار میکنی طرف رو...

لگد ماشین گان هایی که rot بالا دارن رو باید زیاد تر کنن اون جوری چه فرقی با assult rifle میکنه خب ؟ تازه قوی تر هم هست
من نمیگم اسلحه نباید لگد داشته باشه ولی خوب تیرزدن من و شما با یه سرباز ارتش آمریکا نباید تفاوت داشته باشه ؟؟؟
خود دایس گفته این باگ بازی بوده و درستش کرده من به شخصه تا حالا بازی با این همه لگد اسلحه ندیده بودم و خیلی غیر عادی بود و قول دادن تو bfh این مورد نباشه پس نتیجه اخلاقی این هست که این مشکل بوده و یک باگ هست:d وگرنه تمام bf ها لگد اسلحه به خود کارکتر منتقل میشد ولی تو bf4 خیلی زیاد بود

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من نمیگم اسلحه نباید لگد داشته باشه ولی خوب تیرزدن من و شما با یه سرباز ارتش آمریکا نباید تفاوت داشته باشه ؟؟؟
خود دایس گفته این باگ بازی بوده و درستش کرده من به شخصه تا حالا بازی با این همه لگد اسلحه ندیده بودم و خیلی غیر عادی بود و قول دادن تو bfh این مورد نباشه پس نتیجه اخلاقی این هست که این مشکل بوده و یک باگ هست:d وگرنه تمام bf ها لگد اسلحه به خود کارکتر منتقل میشد ولی تو bf4 خیلی زیاد بود

من که مشکلی نداشتم با لگدش توی4...روو single میذاشتی از دور حل بود!....توی 3 اره اینی که میگی رو منم گاهی اوقات حس میکردم

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
892
دوستان این یک باگ گرافیکیه یا مربوط به network ؟

[video=aparat;vKH7x]http://www.aparat.com/v/vKH7x[/video]

شهرام مربوط نتت هست! اون لحظه اگه نگاه کنی یا تایم اوت داری یا مشکل اخیر نت گریبان گیرت شده! باگ گرافیکی نیست اصلا!

من همیشه قبل بازی پینگ میگیرم از سرور بتل و اون رو باز میزارم اونجا reply که انجام میشه و پینگ رو هم نشون میده و هر وقت مشکلی داشتم سریع نگاه میکنم که تو ریپلای تایم صورت گرفته یا نه,البته این مشکل اخیر نت جوری هست که دیگه بدون تایم اوت هم از بازی اوت میشی! ولی از نت هست نه چیز دیگه....

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
شهرام مربوط نتت هست! اون لحظه اگه نگاه کنی یا تایم اوت داری یا مشکل اخیر نت گریبان گیرت شده! باگ گرافیکی نیست اصلا!

من همیشه قبل بازی پینگ میگیرم از سرور بتل و اون رو باز میزارم اونجا reply که انجام میشه و پینگ رو هم نشون میده و هر وقت مشکلی داشتم سریع نگاه میکنم که تو ریپلای تایم صورت گرفته یا نه,البته این مشکل اخیر نت جوری هست که دیگه بدون تایم اوت هم از بازی اوت میشی! ولی از نت هست نه چیز دیگه....

آره خودمم همین حدس و زدم ، همین کارو میکنم همیشه ، latency روی ۳۳ !! پینگم هم معمولا ۱۰۰ تا ۱۳۰ ... ولی باز اینجوری میشه یا کلا میپره بیرون !

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
دوستان من یه بتلفیلد ps4 رجین 2 آک گرفتم ولی پشت سی دی انگار حلقه های رنگین کمان مانند هست .می خوام ببینم مشکل داره بازیم ؟ ولی خب کار می کنه.ولی وقتی کار می کنه دور فنه ps4 خیلی زیاد میشه.دوستان بازیم مشکل داره؟
سلام .
بازيايى كه حجم بالايى دارن ديسكشون به اين صورت هست .
اگه اشتباه نكنم BF4 حدود ٣٦ گيگه .

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
892
دوستان من یه بتلفیلد ps4 رجین 2 آک گرفتم ولی پشت سی دی انگار حلقه های رنگین کمان مانند هست .می خوام ببینم مشکل داره بازیم ؟ ولی خب کار می کنه.ولی وقتی کار می کنه دور فنه ps4 خیلی زیاد میشه.دوستان بازیم مشکل داره؟

یه وقت دیگه نگاه کنید کاملا رنگش سفید و مثل اینه هست! نگران نباشید...

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
تصویر از پشت سی دی بتلفیلد 4 در زیر می باشد،من نمی دونم پرا بین این همه آدم باید بازی من اینطور باشه ،از این جور اتفاقات زیاد برام افتاده،به نظر شما به حالت آینه بر می گرده؟؟!!
داداش پست منو خوندى !!!!
نگران نباش برا همه به همين صورته ;)

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
پس اگه برای همه به همین صورته دیگه نگران نباشم.به خاطر حجم بازی این طور هست؟
نه تنها اين بازى بلكه همه ى بازياى حجيم چه رو ps3 چه ps4 ديسكاشون به اين صورت .
مثلا بازى fifa 15 به خاطر حجم كمش ديسكش مثل اينه اس .
نگران نباش كاملا طبيعيه .

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
لتنسی های شماها هم فضایی شده !؟ هرچی هست زیر سر این آپدیت هست.
قبلا برای من رو 23 بود الان میزنه 280 ، جریان چیه !؟ نکنه مدل نشون دادنش عوض شده !!!!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان یه درخواستی کنم کتکم نمی نزنید؟؟!!:|
کسی می تونه از پشت سی دی بازی battlefield 4 ps4 خودش عکس بگیره اینجا بزاره؟؟!!
دوستان می دونن بعضی ها با چه زحمتی بازی ها رو می گیرن،این نگرانی ام به خاطر اونه ،گفتم دوستان یه عکس بگیرن تا یه مقایسه انجام بدم،که اگه مشکل داشت برم عوضش کنم.
ببین دوست عزیز اینجا که از رو باد معده کسی جواب شما رو نمیده...:d
وقتی چند نفر میگن برای همه دیسک ها اینجوری یعنی بیخیال شو...:d
همه بازی های حجیم چون روی بلوری های دولایه رایت میشن این موج رنگی درشون دیده میشه...شما دیسکت خط و خش نداره یعنی اوکیه....بیخیال شو برو بازیتو کن لذت ببر...

- - -ویرایش - - -

تو همون قسمت آپشن بود فکر میکن دیگه درست یادم نیست
Option>system performance test (L3)
تا حالا اینجا رو ندیده بودم برای من 33.02 ms لتنسی رو زد..؟آخه پینگ که با سرور بازی این نیست واقعا..عجیبه
...اون ور هم سه خط سبز نشون داد

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
تا حالا اینجا رو ندیده بودم برای من 33.02 ms لتنسی رو زد..؟آخه پینگ که با سرور بازی این نیست واقعا..عجیبه
...اون ور هم سه خط سبز نشون داد

مال منم همیشه 33.02 نشون میده با سه تا خط سبزا ، server performance هم HIGH!!
ولی یه راند و تا آخر نمیتونم بازی کنم وسطاش میپره بیرون !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر