Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
اینم سری عکس که از dlc جدید گرفتم

به نظرم map های این دفعه عالین .
مخصوصا Pearl Market

دقیقاً همینطوره ! خیلی خوبن مپ جدیدا.

کسی هست بتونه تو آبلیتریشن کمک کنه 5 تا بمب رو دلایور کنم ؟

داداش مگه تنهایی بازی میکنه 15 نفر هم تیمی داری دیگه ... اینکه وسط راه شهید نشی به تیم روبروت بستگی داره که گاگول باشن یا بترکون:d

- - -ویرایش - - -

داداش دمت گرم اینم از شانس ما. من ریجن 1 هستم ... حالا مگه میشه dlc رو تو فلش هم ریخت اگه میشه نحوه ریختنش رو بهم بگو دمت گم

یکی از دوستان چند صفحه قبل یه برنامه معرفی کرده که برای دانلود بازی ها و ... از طریق کامپیوتر هست،با اون برنامه شما میتونی فایلت رو باز منتقل کنی به کنسول.
درضمن من ریجن بازی رو گفتما نه دستگاه رو :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دقیقاً همینطوره ! خیلی خوبن مپ جدیدا.
Yes
این مپه Pearl Market یعنی عالیه ×_× شاید از بهترین مپهای BF4 هست. تنوع بین مپها هم خیلی بالا هست... 2 تاشون هم فکر کنم levolution داره ....
کلا map ها این بار عالیه ....

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان من تازه کنسول گرفتم . میخوام برا مولتی بتل4 بگیرم
چند گیگ باید ابدیت کنم برا مولتی زدن؟
حتما باید با خود کنسول ابدیت کنم؟ یا میشه با pc دان کنم بعد بریزم به کنسول؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من تازه کنسول گرفتم . میخوام برا مولتی بتل4 بگیرم
چند گیگ باید ابدیت کنم برا مولتی زدن؟
حتما باید با خود کنسول ابدیت کنم؟ یا میشه با pc دان کنم بعد بریزم به کنسول؟
1700 مگ پچه اخری بودی .
از برنامه های BayLife اینا میشه استفاده کنی . به تاپیکشون سر بزن.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
Yes
این مپه Pearl Market یعنی عالیه ×_× شاید از بهترین مپهای BF4 هست. تنوع بین مپها هم خیلی بالا هست... 2 تاشون هم فکر کنم levolution داره ....
کلا map ها این بار عالیه ....

اين كه ديگه BF4 نميزنم ! ولي همون موقع حدس ميزدم كه اين يه DLC بهتر جواب ميده :d

حالا يه مسئله ايي پيش مياد ! از اونجايي كه اعلام كردن اين DLC هارو DICE LA يا همون سازنده MoH ميسازه و اصولا" بايد افتضاح باشن ! ولي مي بينيم افتضاح نشدن !

حالا باز دوتا نكته ميشه :d
يا DLC هاي قبلي رو DICE LA نساخته و خود DICE ساخته بوده و گند زده يا DICE LA اينبارو از دستش در رفته :d

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام
مپ های خوبی داره این دی ال سی جدید ولی اصلا نمی تونم تو این مپ ها بازی کنم یا از پشت میزننت یا از پشت میکشی /:) وقتی این مپ ها رو بازی میکنم بیشتر حس cod بهم میده تا بتل ....

- - -ویرایش - - -

بچه ها من با 3اش خیلی حال کردم !

این ارزش داره بگیرم !؟
کل آپدیت هاش چقدره !؟
سرور ها چطورن ؟!
1 درصد هم شک نکن برو بگیرش خیلی خوبه اگه DLC هاش رو هم بتونی بگیری که خیلی خوب میشه

- - -ویرایش - - -

دوستان من این تروفی platinum بتل رو باید چطوری بگیرم ؟؟؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
اين كه ديگه BF4 نميزنم ! ولي همون موقع حدس ميزدم كه اين يه DLC بهتر جواب ميده :d

حالا يه مسئله ايي پيش مياد ! از اونجايي كه اعلام كردن اين DLC هارو DICE LA يا همون سازنده MoH ميسازه و اصولا" بايد افتضاح باشن ! ولي مي بينيم افتضاح نشدن !

حالا باز دوتا نكته ميشه :d
يا DLC هاي قبلي رو DICE LA نساخته و خود DICE ساخته بوده و گند زده يا DICE LA اينبارو از دستش در رفته :d
هیچ کدوم از dlc هایی که برای 4 اومده بد نبودند...اگه باگ های بازی رو بذاریم کنار DICE خیلی در زمینه dlc ها خوب عمل کرده...همه عالی بودند...CR , SAو NS بهترین مپ هایی بود که میشد تصور کرد...حتی مد های جدیدو جالبی به بازی اضافه کرده...

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
دوستان از بزیتون لطف کنید ویدو بزارید..
تا دوستان با پینگ و نحوه بازی کردن با پینگ های مخطلف رو اشنا بشن.و هم دوتسان تازه وارد که میخوان گیم رو انلاین بزنن بفهمند پینگ بالا هم همچین بد نیست.(تا 250-300)

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
سلام
مپ های خوبی داره این دی ال سی جدید ولی اصلا نمی تونم تو این مپ ها بازی کنم یا از پشت میزننت یا از پشت میکشی /:) وقتی این مپ ها رو بازی میکنم بیشتر حس cod بهم میده تا بتل ....

- - -ویرایش - - -

1 درصد هم شک نکن برو بگیرش خیلی خوبه اگه DLC هاش رو هم بتونی بگیری که خیلی خوب میشه

- - -ویرایش - - -

دوستان من این تروفی platinum بتل رو باید چطوری بگیرم ؟؟؟
برو تو این سایت ها
Playstation 4, PlayStation 3 Trophies, News, Guides & Forums at PlaystationTrophies.org

PS3 Trophies - Trophy Lists, Trophy Guides & Trophy Cards - PS3Trophies

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
هیچ کدوم از dlc هایی که برای 4 اومده بد نبودند...اگه باگ های بازی رو بذاریم کنار DICE خیلی در زمینه dlc ها خوب عمل کرده...همه عالی بودند...CR , SAو NS بهترین مپ هایی بود که میشد تصور کرد...حتی مد های جدیدو جالبی به بازی اضافه کرده...
تا DLC سوم افتضاح بودند:d حتي مپ هاي كلاسيك BF3 رو هم دستكاري كرده بودند جالب نشده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر