Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
آخری گرفتیش میلاد:d حالا یه توضیح بده چطوره؟باز سازی شده کامل؟کاش DLC China هم بگیری من دارم

این مپ هارو از BF3 خیلی دوست داشتم فقط واسه همین این DLC رو گرفتم

در مورد بازی، گرافیک خیلی پیشرفت داشته و اندازه مپ ها هم توسعه یافته شده و خیلی بهتر شده واقعا واسه کسی که BF3 رو هم بازی داشته خاطراتش زنده میشه :D

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دادلشم مولتی Battlefield رو تجربه کردی شما؟ چطوره؟ فاز میده یا نه؟ این بهتره یا مولتی کیلزون یا کلفتی دیوتی گوست؟ :D

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دادلشم مولتی Battlefield رو تجربه کردی شما؟ چطوره؟ فاز میده یا نه؟ این بهتره یا مولتی کیلزون یا کلفتی دیوتی گوست؟ :D

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

واقعا مگه میشه BF بخری مولتی نری :d
بخشه مولتی واقعا عالی هست. من مده conquest - team deathmatch - obliteration بازی کردم که همشون عالی بودند. بین اون 3 تا بستگی به سلیقه شخصیت داره. هر 3 تاشون خوبن و متفاوت از هم دیگه .باید ببینی کدوم رو دوست داری !

خب دوستان این هم یه سری عکس از بخش چند نفره و تک نفره بازی هست که توی این مدت گرفتم ! سعی کردم از map های متختلف بازی بزارم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Triangels @

از مپ های DLC هاش راضی هستی:-/:d

آکثریتشون خوبن به نظرم بهترینش Paracel Storm هست و Flood Zone . بعضی مپهاشم از این levolution استفاده نکردن. البته به قوله دوستان جنبه تبلیغی داره و مپهایی مثل PAracel - Shanghai اینا حداقل یک تغییرات جالبی توی مپ ایجاد میشه ! بعضی مپها هم مقداری جاش برای مانور جتها کم هست ... اما در مجموع من اکثریت مپهاش رو دوست دارم. مپهای dlc هم واقعا خوب هست . مخصوصا Peak که محیط جنگلی انبوه داره یا Silk Road که برای استفاده از تانگ کلا air mobile ها فوق القعاد هست D: باید دید این تنوع رو توی dlc اینده چطوری گسترش میدن

بچه ها bt4 نسخهی دیگه ای داره ؟؟:-/
اگه اره میشه معرفی کنید
نسخه دیگه ای نداره
dlc هاش هست و یک Premium membership .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
ارمان اين عكس هايي رو كه گذاشتي من ديدم ! انتظارم خيلي بيشتر بود فكر مي كردم گرافيك خيلي بهتر از اين حرف ها باشه ! شايد از لحاظ كيفيت تكسچر و ابجكت ها از PS3 بهتر باشه ولي نميدونم چرا هنوز قسمت اعظمي از گياهان بازي به صورت كاغذي و ورقه اي اند اصلا" حجم ندارن :|

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
ارمان اين عكس هايي رو كه گذاشتي من ديدم ! انتظارم خيلي بيشتر بود فكر مي كردم گرافيك خيلي بهتر از اين حرف ها باشه ! شايد از لحاظ كيفيت تكسچر و ابجكت ها از PS3 بهتر باشه ولي نميدونم چرا هنوز قسمت اعظمي از گياهان بازي به صورت كاغذي و ورقه اي اند اصلا" حجم ندارن :|

من ۱ تریلر از بازی دارم واسه ps4 هست گرافیک بازیرو باید توی اون ببینی عکسها خیلی کیفیت ندارن
به نظر من بازی خیلی گرافیکش بالاتر از نسل قبل

- - -ویرایش - - -

واقعا مگه میشه BF بخری مولتی نری :d
بخشه مولتی واقعا عالی هست. من مده conquest - team deathmatch - obliteration بازی کردم که همشون عالی بودند. بین اون 3 تا بستگی به سلیقه شخصیت داره. هر 3 تاشون خوبن و متفاوت از هم دیگه .باید ببینی کدوم رو دوست داری !

خب دوستان این هم یه سری عکس از بخش چند نفره و تک نفره بازی هست که توی این مدت گرفتم ! سعی کردم از map های متختلف بازی بزارم

دوست من چند تا عکس میزاری از پر بودن سرور منظورم ۶۴ نفر کامله لزت ببریم از dlc ها هم اگه بزاری عالی میشه ممنون

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
گرافکش هنوز به PC نمیرسه:|
نمیدونم چطور این باز رو میسازن که با این سخت افزارم نمیتونه با PC برابری کنه
تو pc با سخت افزاری پایین تر از اون چیزی که PS4 هست میشه بهترین گرافیک رو از این بازی گرفت ولی کنسول...
نمیدونم ولی هر چی هست به این FROSTBITE برمیگرده مخصوص PC ساختن بی پدرا:|

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
تو pc با سخت افزاری پایین تر از اون چیزی که PS4 هست میشه بهترین گرافیک رو از این بازی گرفت ولی کنسول...
اگه 60 فریم نبود شرایط خیلی فرق میکرد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گرافیکش خیلی نزدیک به pc هست تا اونجایی که من بازی کردم. یه مقدار بعضی texture ها هست که از نظر وضوح پایینتر به نظر میرسه و draw distance ها .
اما در کل خیلی جالبه که نزدیکن
به نظرم ایراد از dice هست !
موتور هنوز روی کنسولها optimize نکردن مگرنه باید روی 1080 اجرا بشه یا حداقل گرافیک خیلی نزدیکتر .بخشه single خیلی مشابه بود

reza marston

کاربر سایت
Dec 20, 2013
86
نام
محمدرضا
آقا یه سوال... وقتی بخوای آنلاین بتل 4 و شروع کنی... برای مولتی.... آپدیت خاصی ابتداش نداره؟؟ این آپدیت ها رفته رو مخم، بیرون هم نمیاد :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
موتورش کلا توی رندره گیاهان هم خوبه اما خب انتظاره عظمت و فیزیکی که توی crysis هست رو نداشتمم خودم . اما ok هست. اون حسه مصنوعی بودنش حس میشه اما در مجموع با اینکه بازی Online هست کیفیت خیلی خیلی خوبی داره. به هر حال ممکنه توی اینده با بهینه بهتر موتورشون پیاده سازی بهتری روی گیاهان انجام بدن ! اما در کل به نظره من رندره گیاهانش بد نیست فقط به دلیله نداشتن فیزیکه حسابی یکمی کاغذی و مصنوعی به نظر میرسه. باز در حال بای کردن بیشتر بهتر به نظر میرسه .

من ۱ تریلر از بازی دارم واسه ps4 هست گرافیک بازیرو باید توی اون ببینی عکسها خیلی کیفیت ندارن
به نظر من بازی خیلی گرافیکش بالاتر از نسل قبل

دوست من چند تا عکس میزاری از پر بودن سرور منظورم ۶۴ نفر کامله لزت ببریم از dlc ها هم اگه بزاری عالی میشه ممنون
بخشه single به مرات گرافیکش بالاتر هست خب ( به صورت معمول )
این عکسها هم تغریبا نزدیک همون چیزی هستن که روی کنسول میبینید !
D: از 64 نفره بودن ؟ یعنی از سرور عکس بزارم ! لول باشه !
معمولا سرورهای 54-60 نفر پر هستن. از بین اونها عکسهای مربوطه به china rising dlc هم هست عزیز . :)

آقا یه سوال... وقتی بخوای آنلاین بتل 4 و شروع کنی... برای مولتی.... آپدیت خاصی ابتداش نداره؟؟ این آپدیت ها رفته رو مخم، بیرون هم نمیاد :|
اپدیتش فکر کنم نزدیکهای 800 مگ باشه کم و بیش :)
اولین اپدیتی که نصبیدم 700 مگ بود . یک اپدیت هم بعدش دادن که نمدونم چقدر حجمش بود . ( برای ساپورت dlc )

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دقیقا اولین دفعه ای که من روی PS4 از نزدیک دیدمش و بازیش کردم همین حس رو داشتم حتی همزمان با PC خودم هم مقایسه کردم و متوجه شدم توی تنظیمات گرافیکی PC نزدیکترین تنظیمات به نسخه PS4 رو میشه High دونست البته Resolution هم 900p هست که Upscale شده به 1080p و این بازی رو نسبت به نسخه PC کدرتر نشون میده حتی بقیه افکتهای نسخه PS4 مثل Motion Blur و AA و نورپردازی هم ابدا نزدیک به نسخه PC نیست درکل BF4 روی PC با تنظیمات Ultra کاملا نسخه کنسولهای نسل بعد رو از دور خارج میکنه البته علتش رو خودت گفتی چون لیدپلتفرم بازی در اصل PC هست و انجین روی این پلتفرم بیشترین بازده رو داره و در آخر باید بگم که سخت افزار قدرتمند و گرونتر PC رو با یه کنسول 400 دلاری مقایسه کردن از پایه اشتباهه البته دوستان از این صحبت من بد برداشت نکنن چون من خودم عاشق PS4ــم و از اول هم طرفدار کنسولهای سونی بودم و هستم ولی خب حقیقت رو باید گفت و پذیرفت هر چند تلخ باشه.به نظر من تنها چیزی که میتونه قدرت این کنسول رو به خوبی نشون بده و فک آدم رو به معنای واقعی کلمه بندازه انحصاریهایی هست که در آینده واسه PS4 میاد نه یک بازی مولتی پلتفرم که توی این زمینه PC با توجه به سخت افزار قویتر نسبت به کنسولها میتونه بازده بهتری داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر