Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
والا بازی عالیه فقط زیادی هندیه خوداییش این همه با هلیکوپتر به ماشین شلیک شد هیچ خطی ور نداشت و با یه آر پی جیه دستی /:) با یه شلیک کل هلیکوپتر به فا رفت بعدم از اون فاصله از ساختمان خرد زمین یه سنگم روش افتاد ولی هیچیش نشد
البه اونجا که با چاقو پایه یارو رو برید باید بگم به نظر من اصلا هندی نبود چون واقعا تیزن اینا:d

ماشا الله چقدر شما زیاده خواهی برادر من
ببین خب باید منطقی برخورد کرد شما هم حق داری ولی ببین اگر میخوای واقع گرا بشی و از دید واقعی نگاه کنی وقتی هیلیکوپتر یه موشک میزنه کنار ماشین.ماشین قاعدتا پرتاب میشه به سمت بالا چون در کنار ماشین یه جور میدانی ایجاد میشه که انگار از زیر باد زیادی بخواد ماشین رو پرتاب کنه.
بعدش هم اره ماشین هیچ خطری خشی ورنداشت ولی بخوان همین کارهایی که شما میگی رو انجام بدند باید حسابی حسابی حجم دیتا استفاده کنند و بازی رو توی 2 تا بلوری به شما تحویل بدند
در مورد چاقو هم ببین بهترنی چاقوی نظامی دنیا تا جایی که من اطلاع دارم m1 هستش که راحت مفتول های فلزی رو مثل میوه خورد میکنه.
اگه بخوای به صورت واقعی به همه چی نگاه کنی باید بگی اگه 2 تا تیر بازیکن بخوره باید بمیره چون وقتی هی گلوله به بدن انسان میخوره ازش حسابی خون میریزه و تهدید مرگ حساب میشه .همه ی این ها هست پس شم هم حالا رعایت کن زیادی واقع گر نباش

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
استاندارد بحث می کنیم.

من نمی دونم چرا هیچ کس نمیگه فیزیک بازی یک نقص بسیار بسیار بزرگ و ناامید کننده داشت
ذرات ناش از انفجار وقتی روی زمین میفتن سریع محو میشن و این یعنی فاجعه
تو جی دی سی سال قبل انویدیا یه نمایش از کارت گرافیکش داشت که یک ساختمونو تخریب می کرد که بدون اینکه یک تیکه از ساختمون غیب بشه یا حتی تو دموی آنریل انجین وقتی معبد خراب میشه تمام سنگها رو زمین می مونن یا تو دموی دیپ دان هم سنگهای تاشی از تخریب ستونها روی زمین می مونن
آخه مگه پی اس تویه که تا هرچی بیفته زمین محو بشه
آبروی ما رو برده این دایس فقط حرفه همین

در مورد این نمایش دایس اعلام کرد بازی هنوز مراحل ساختش تموم نشده و حتی بهینه هم نشده بود و برای اجرا نیازمند یک سیستم High End بود با دو کارت 7990. مسلمه برای این که افت فریمی رو شاهد نباشیم سازندگان از این حربه استفاده کنند (حذف اشیا). در طول دمو هیچ لحظه ای افت فریم نبود در حالی که تخریب پذیری بازی به نحو احسن انجام میشد. یعنی اثرات گلوله ها به خوبی و با دقت فراوان باقی می موند.
بعد میزان وسعت BF4 بی هیچ طرفداری (شخصاً Deep Down رو به عنوان یکی از غول های نسل بعد بسیار دوست دارم) بسیار بیشتر از دو مثال شما بود. مطمئناً ما توی دیپ داون هم محیط های وسیع خواهیم دید چون از اصول RPG هست، اما توی اون دمو چنین چیزی نبود، پس عملاً نیازی نبود که از جزئیات بکاهند. کما اینکه من هنوز هم به صحت اون دمو شک دارم و امیدوارم بازی نهایی نزدیک به چیزی که دیدیم باشه.
Battlefield-4-Screenshot-2.jpg
کشته شدن طبیعی........!
یه سوال دوست عزیز مگه پای یارو از چوب پنبه هست که با یه چاقو 2ثانیه ای قطع بشه!:-/

دوست عزیز اینجا فکر کنم نباید اصلا انتقاد کنی و فقط باید تعریف کنی و بگی فلان بود و بهمان بود
کوچکترین نقدی بکنی فن های این بازی میان میکوبن

اون پا خورد شده بود و چیزی ازش نمونده بود شاید کمی اغراق شاهد باشیم اما بریده شدنش سخت نیست.
چاقوی رسمی ارتش ایالات متحده اینه:
combatknife.png

ACB-90
Advanced Combat Blade model 90 is a heavy duty combat blade with a razor sharp edge, partly serrated and complete with a gut hook at its tip. This premium piece of equipment allows for quick, clean, silent kills when approaching a target from behind and claiming the victimʹs Dogtags in the process
امیدوارم در هر صورت به نظر من این یه جوری اهانت به تماشاگران بود که پس از این همه تبلیغ یه محصولی رو نشون بدن پر از ایراد که اصلم معلوم نیست برای چه پلتفرمیه

مطمئناً محصول نهایی بی ایراد خواهد بود، لااقل در بخش MP که هدف اصلی هر بازیکنی از خرید BF4 هستش.
پ.ن: BF3 حتی توی نسخه ی Beta هم مشکلات عجیب و غزیبی داشت، اما در نسخه نهایی هیچ ایرادی نمی دیدیم.

mohamadtak2

کاربر سایت
Feb 8, 2013
174
ماشا الله چقدر شما زیاده خواهی برادر من
ببین خب باید منطقی برخورد کرد شما هم حق داری ولی ببین اگر میخوای واقع گرا بشی و از دید واقعی نگاه کنی وقتی هیلیکوپتر یه موشک میزنه کنار ماشین.ماشین قاعدتا پرتاب میشه به سمت بالا چون در کنار ماشین یه جور میدانی ایجاد میشه که انگار از زیر باد زیادی بخواد ماشین رو پرتاب کنه.
بعدش هم اره ماشین هیچ خطری خشی ورنداشت ولی بخوان همین کارهایی که شما میگی رو انجام بدند باید حسابی حسابی حجم دیتا استفاده کنند و بازی رو توی 2 تا بلوری به شما تحویل بدند
در مورد چاقو هم ببین بهترنی چاقوی نظامی دنیا تا جایی که من اطلاع دارم m1 هستش که راحت مفتول های فلزی رو مثل میوه خورد میکنه.
اگه بخوای به صورت واقعی به همه چی نگاه کنی باید بگی اگه 2 تا تیر بازیکن بخوره باید بمیره چون وقتی هی گلوله به بدن انسان میخوره ازش حسابی خون میریزه و تهدید مرگ حساب میشه .همه ی این ها هست پس شم هم حالا رعایت کن زیادی واقع گر نباش
منم گفتم داداش که خیلی تیزن این چاقو ها

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من نمی دونم چرا هیچ کس نمیگه فیزیک بازی یک نقص بسیار بسیار بزرگ و ناامید کننده داشت
ذرات ناش از انفجار وقتی روی زمین میفتن سریع محو میشن و این یعنی فاجعه
تو جی دی سی سال قبل انویدیا یه نمایش از کارت گرافیکش داشت که یک ساختمونو تخریب می کرد که بدون اینکه یک تیکه از ساختمون غیب بشه یا حتی تو دموی آنریل انجین وقتی معبد خراب میشه تمام سنگها رو زمین می مونن یا تو دموی دیپ دان هم سنگهای تاشی از تخریب ستونها روی زمین می مونن
آخه مگه پی اس تویه که تا هرچی بیفته زمین محو بشه
آبروی ما رو برده این دایس فقط حرفه همین

آخه مرد مومن یکم فکر کنی بد نیستا !!! یهو بگو چرا این همه آدم توی بازی از بین میبری چرا جسدشون تو بازی نمیمونه !! خب اگر قرار بود هر چیزی که داغون میکنی مثل دیوار و تیکه هاش رو زمین بمونه که دیگه تو نمیتونستی راحت روی زمین راه بری و تیراندازی کنی ! دائم نشونت بالا پایین میرفت ، یا از بین نرفتن اجساد ! میشد یپا قبرستون.
انریل هم که میگی هیچ وقت تخریب پذیریش به موتور این بازی نمیرسه.

کشته شدن طبیعی........!
یه سوال دوست عزیز مگه پای یارو از چوب پنبه هست که با یه چاقو 2ثانیه ای قطع بشه!:-/
دوستمون توضیح دادن ولی برای اینکه بهتر درک کنی منم بهت توضیح میدم :

شما فکر کن یه تکه بتن به وزن 200 کیلو از دو طبقه بالاتر بیوفته روی پات !؟ به نظرت استخوانی دیگه برات میمونه !!! خوب چهار تا رگ و یک تیکه پوست به راحتی جدا میشه،به همین سادگی.

دوست عزیز اینجا فکر کنم نباید اصلا انتقاد کنی و فقط باید تعریف کنی و بگی فلان بود و بهمان بود
کوچکترین نقدی بکنی فن های این بازی میان میکوبن

هیچ بازی بدون مشکل نیست ولی این چیزهایی که شما ها میگید بیشتر به منتقدان سینما شباهت داره تا منتقدین گیمر .
موفق باشید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
اگه وقت کنم و حسش باشه با عکس میذارم همتون ببینید
شماها چون فن این بازی هستید معلومه قبول نمیکنید و یا خودتون رو میزنید به کوچه ........
بعدم اینجا بخش pc نیست اگه end گرافیکم بوده برو همونجا بگو رو ps3 و 360 که خیلی ضعیف بود

شما دوست داری کپی برداری ببنی؟ پس اینجارو ببین :d

[h=1]شرمساری و Copy-Paste دیگر برای سازندگان بازی Modern Warfare 3 رقم خورد .[/h]
[h=1]سازندگان Modern Warfare 3 نواوری کرده اند! یا تقلید؟[/h]

prog_anim

کاربر سایت
May 9, 2011
39
آخه مرد مومن یکم فکر کنی بد نیستا !!! یهو بگو چرا این همه آدم توی بازی از بین میبری چرا جسدشون تو بازی نمیمونه !! خب اگر قرار بود هر چیزی که داغون میکنی مثل دیوار و تیکه هاش رو زمین بمونه که دیگه تو نمیتونستی راحت روی زمین راه بری و تیراندازی کنی ! دائم نشونت بالا پایین میرفت ، یا از بین نرفتن اجساد ! میشد یپا قبرستون.
انریل هم که میگی هیچ وقت تخریب پذیریش به موتور این بازی نمیرسه.
بله با رم 512 کیلوبایتی کنسول های سابق خیر اما هشت گیگ رم .... درضمن وقتی یک شی میمیره تمام توابع مربوط به اون شی غیر فعال میشه چه توابع مربوط به هوش مصنوعی و چه سایر توابع بنابراین حجم یک شی پس از مردن خیلی خیلی کم میشه و بار زیادی روی سیستم نمی زاره
یک نکته دیگه ای رو اضافه کنم که من با اینکه خیلی این دمو رو دیدم اما هربار بعد از اینکه دمو تموم میشه برای اینکه حالم خوب بشه و دچار ناامیدی از نسل بعد نشم میرم یه چند سکانس از دموی کیلزون شادو فال رو می بینم که دچار یاس و سرخوردگی نشم

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
بله با رم 512 کیلوبایتی کنسول های سابق خیر اما هشت گیگ رم .... درضمن وقتی یک شی میمیره تمام توابع مربوط به اون شی غیر فعال میشه چه توابع مربوط به هوش مصنوعی و چه سایر توابع بنابراین حجم یک شی پس از مردن خیلی خیلی کم میشه و بار زیادی روی سیستم نمی زاره
یک نکته دیگه ای رو اضافه کنم که من با اینکه خیلی این دمو رو دیدم اما هربار بعد از اینکه دمو تموم میشه برای اینکه حالم خوب بشه و دچار ناامیدی از نسل بعد نشم میرم یه چند سکانس از دموی کیلزون شادو فال رو می بینم که دچار یاس و سرخوردگی نشم

خوب عزیز من شما وقتی که با دموی کیلزون اینقدر حالت خوب میشه اصلاً دموی بتل رو نگاه نکن ، خدایی نکرده یطوریت میشه ;)

prog_anim

کاربر سایت
May 9, 2011
39
خوب عزیز من شما وقتی که با دموی کیلزون اینقدر حالت خوب میشه اصلاً دموی بتل رو نگاه نکن ، خدایی نکرده یطوریت میشه
;)
آخه ما خراب این صنعتیم من متولد 62 هستم شماها جای فرزندان منید من از هواپیمای آتاری تا کنترای میکرو تا رزیدنت اویل سونی یک و تا کیلزون شدو فال رو دیدم
من نگران آینده شمام که با انتخابهای نادرست مسیر ناصحیح رو پیش بگیرید ما بزرگترا نمی تونیم از چیزی چشم پوشی کنیم

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
در مورد چاقو هم ببین بهترنی چاقوی نظامی دنیا تا جایی که من اطلاع دارم m1 هستش
که راحت مفتول های فلزی رو مثل میوه خورد میکنه.
وای.......چاقو..........مفتول فلزی.............خورد میکنه..................مثه میوه...........:-o:-"x_xx_x:-t

شما فکر کن یه تکه بتن به وزن 200 کیلو از دو طبقه بالاتر بیوفته روی پات !؟ به نظرت استخوانی دیگه برات میمونه !!! خوب چهار تا رگ و یک تیکه پوست به راحتی جدا میشه،به همین سادگی.
بله دیگه بنده خدا پاش به چندتا رگ وصل مونده خدا نیاره ........خیلی سخته

شما دوست داری کپی برداری ببنی؟ پس اینجارو ببین :d
این دیگه واقعا از اون حرف ها بود
عزیز کپی از روی بازی ای که خودشون ساختن تا بازی که یه کمپانی دیگه ساخته خیلی فرق میکنه
بعدا مثلا اون قایقه طور دیگه ای باید میبود و میرفت؟
یا اونجا که میخاد طناب رو وصل کنه به نرده جلوش بپره پایین مثلا چطوری باید می بست که تکراری نمیشد و شما راضی بودی
شما به فرض میخای بند های کفشتون رو ببندی هر دفعه یه جور می بندی؟ مثلا یه دفعا با ناخن یه دفعه با آرنج یه دفعه هم یحتمل با زانو

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
بله دیگه بنده خدا پاش به چندتا رگ وصل مونده خدا نیاره ........خیلی سخته

مثل اینکه شما فیلم زیاد میبینی و دوست داری بجای بازی فیلم بازی کنی ، نه داداش اشتباه اومدی. اومدی تاپیک رو هم بهم ریختی با این مسخره بازیهات.

امیدوارم دیگه پستی اینجا ازت نبینم ، شما تشریفت رو ببر توی همون تاپیکی که محل سکونتت اونجاست.

موفق باشی.

prog_anim

کاربر سایت
May 9, 2011
39
لطفن از دوستان اگر کسی انگلیسیش خوبه گزیده نظرات اعضا رو برای سازندگان بازی توییت کنه و پاسخ سازندگان رو هم برای ما ترجمه کنه

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
آخه ما خراب این صنعتیم من متولد 62 هستم شماها جای فرزندان منید من از هواپیمای آتاری تا کنترای میکرو تا رزیدنت اویل سونی یک و تا کیلزون شدو فال رو دیدم
من نگران آینده شمام که با انتخابهای نادرست مسیر ناصحیح رو پیش بگیرید ما بزرگترا نمی تونیم از چیزی چشم پوشی کنیم

خوب از نظر سن هم سن هستیم ولی من فکر نمی کنم این موضوع مهمی باشه و ربطی به انتقاد های اساتید داشته باشه !

همین کیلزون که شما میگی رو بنده خورش بودم و در بخش شبکه بین 2 میلیون پلیر نفر 47 دنیا بودم ، اگر هم شک داری هستند کسانی که بازی و رنک من رو دیده باشن و ...

بنظر من دارید وقت خودتون رو تلف می کنید ، تا اونجا که من میدونم و از آمار های بتل 4 معلومه 87% از کسانی که این بازی رو تهیه می کنن فقط برای بخش آنلاینش هست.

این انتقادات و حرف های بچه گانه ای هم که میزنید نشون میده شما جزء اون 13% هستی !

prog_anim

کاربر سایت
May 9, 2011
39
تا اونجا که من میدونم و از آمار های بتل 4 معلومه 87% از کسانی که این بازی رو تهیه می کنن فقط برای بخش آنلاینش هست.
اگه اینطور بود که شما می فرمایید بخش سینگل رو معرفی نمی کردند؟
این انتقادات و حرف های بچه گانه ای هم که میزنید نشون میده شما جزء اون 13% هستی !
من نفهمیدم مباحث فیزیک که عنوان کردم بچه گانه بود یا اینکه بخش سینگل اهمیتش خیلی بالاست بچه گانست ؟!!!

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
اگه اینطور بود که شما می فرمایید بخش سینگل رو معرفی نمی کردند؟

من نفهمیدم مباحث فیزیک که عنوان کردم بچه گانه بود یا اینکه بخش سینگل اهمیتش خیلی بالاست بچه گانست ؟!!!

25153263255653470741.png

امیدوارم حداقل بتونی این سوال رو بخونی !

بخاطر همین مباحث فیزیک و ... بود که بنده گفتم شما جزء اون 13% هستی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر