Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
یکی هم که فن این بازی نیست وجدانی بیاد بگه چقدر از ایده های MW1-2-3 کپی برداری کرده بودن
در آخر هم DICE مثه همیشه با تریلر های پرزرق برق و پر هیجان همه رو مجذوب میکنن اما وقتی بازی میاد میبینید ای بابا چی فکر میکردیم چی بود
MW مگه ایده ای هم داشت که بخواد از روش کپی بشه؟
شما یه PC High End بگیر تا کیفیت رو ببینی! به نظر من بتلفــــ**یلد 3 بهترین عنوان اول شخص این نسل بود! (بازی رو سیستم Highend انجام دادم نه کنسول!)

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
MW مگه ایده ای هم داشت که بخواد از روش کپی بشه؟
شما یه PC High End بگیر تا کیفیت رو ببینی! به نظر من بتلفــــ**یلد 3 بهترین عنوان اول شخص این نسل بود! (بازی رو سیستم Highend انجام دادم نه کنسول!)
اگه وقت کنم و حسش باشه با عکس میذارم همتون ببینید
شماها چون فن این بازی هستید معلومه قبول نمیکنید و یا خودتون رو میزنید به کوچه ........
بعدم اینجا بخش pc نیست اگه end گرافیکم بوده برو همونجا بگو رو ps3 و 360 که خیلی ضعیف بود

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
اگه وقت کنم و حسش باشه با عکس میذارم همتون ببینید
شماها چون فن این بازی هستید معلومه قبول نمیکنید و یا خودتون رو میزنید به کوچه ........
بعدم اینجا بخش pc نیست اگه end گرافیکم بوده برو همونجا بگو رو ps3 و 360 که خیلی ضعیف بود

اره ضعیف بود ولی از کال آف خیلی بهتر هستش - یه نمونه اسلحه ها رو توی بتل با کال آف مقایسه کنید ! توی بتل سنگینی و ضربه اسلحه رو احساس می کنی ولی توی کال انگار تفنگ آبپاش گرفتی دستت - به نظر من که از همه نظر بتل سر تر هست - شبکه رو که دیگه نگو !!

prog_anim

کاربر سایت
May 9, 2011
39
من نمی دونم چرا هیچ کس نمیگه فیزیک بازی یک نقص بسیار بسیار بزرگ و ناامید کننده داشت
ذرات ناش از انفجار وقتی روی زمین میفتن سریع محو میشن و این یعنی فاجعه
تو جی دی سی سال قبل انویدیا یه نمایش از کارت گرافیکش داشت که یک ساختمونو تخریب می کرد که بدون اینکه یک تیکه از ساختمون غیب بشه یا حتی تو دموی آنریل انجین وقتی معبد خراب میشه تمام سنگها رو زمین می مونن یا تو دموی دیپ دان هم سنگهای تاشی از تخریب ستونها روی زمین می مونن
آخه مگه پی اس تویه که تا هرچی بیفته زمین محو بشه
آبروی ما رو برده این دایس فقط حرفه همین

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
بازی واقعا فوق العادس . تکسچر و گرافیک ب کنار . اون حرکات طبیعی دوستان و کشته شدن طبیعی و ... .
کشته شدن طبیعی........!
یه سوال دوست عزیز مگه پای یارو از چوب پنبه هست که با یه چاقو 2ثانیه ای قطع بشه!:-/

من نمی دونم چرا هیچ کس نمیگه فیزیک بازی یک نقص بسیار بسیار بزرگ و ناامید کننده داشت
ذرات ناش از انفجار وقتی روی زمین میفتن سریع محو میشن و این یعنی فاجعه
تو جی دی سی سال قبل انویدیا یه نمایش از کارت گرافیکش داشت که یک ساختمونو تخریب می کرد که بدون اینکه یک تیکه از ساختمون غیب بشه یا حتی تو دموی آنریل انجین وقتی معبد خراب میشه تمام سنگها رو زمین می مونن یا تو دموی دیپ دان هم سنگهای تاشی از تخریب ستونها روی زمین می مونن
آخه مگه پی اس تویه که تا هرچی بیفته زمین محو بشه
آبروی ما رو برده این دایس فقط حرفه همین
دوست عزیز اینجا فکر کنم نباید اصلا انتقاد کنی و فقط باید تعریف کنی و بگی فلان بود و بهمان بود
کوچکترین نقدی بکنی فن های این بازی میان میکوبن

prog_anim

کاربر سایت
May 9, 2011
39
کشته شدن طبیعی........!
یه سوال دوست عزیز مگه پای یارو از چوب پنبه هست که با یه چاقو 2ثانیه ای قطع بشه!
:-/

احتمالن چاقوشو از کانال می شاپ خریده بود از ایناییکه میگه اگه همین الان زنگ بزنید یه چاقو بهتون میدیم که در عرض دو ثانیه استخون یک کماندو رو خیلی طبیعی قطع میکنه:d

آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
کشته شدن طبیعی........!
یه سوال دوست عزیز مگه پای یارو از چوب پنبه هست که با یه چاقو 2ثانیه ای قطع بشه!:-/

نه علی اونجا اگه دقت میکردی به صحبت هاشون فک اینجوری بود که به اون رفیقش گفت پام فقط گوشتش مونده با چاقو ببرش , :d اونم به یه ضربه حلش کردن اون چاقو ها هم فک نکنم اصلا توو بازار پیدا بشن مخصوصا ارتش امریکا هستن :d

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
al2 & prog_anim

Nice Teamwork guys
New Achievement Unlock
teamwork700.jpg

اما این که یک بازی فیزیک داشته باشه ولو اینطور که ذرات پس از دقایقی غیب بشن، بهتر از اینکه اصلاً فیزیکی رو شاهد نباشیم.
البته همین الان BF3 روی PC فیزیک بسیار مطلوبی داره و تا آخرین لحظاتی که یک دست بازی تموم نشه (مولتی پلیر) هیچ ذره ای از روی زمین محو نمیشه.
مطمئناً این موضوع توی نسخه نهایی بازی وجود نخواهد داشت.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوست عزیز اینجا فکر کنم نباید اصلا انتقاد کنی و فقط باید تعریف کنی و بگی فلان بود و بهمان بود
.....:-/;;)

ekt

کاربر سایت
Apr 5, 2013
127
نام
علیرضا
دوست عزیز فروم برا بحث کردن و نقد کردن و دعوا و اینچیزاست اگه قرار باشه همه یه چیز بگن و نظرشونو نگن به چه درد میخوره بالاخره هر بازی ای طرفدار داره شما نباید نظر بدی؟!

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوست عزیز فروم برا بحث کردن و نقد کردن و دعوا و اینچیزاست اگه قرار باشه همه یه چیز بگن و نظرشونو نگن به چه درد میخوره بالاخره هر بازی ای طرفدار داره شما نباید نظر بدی؟!
قربون آدم چیز فهم
ولی خب مثه اینکه اینجا فقط باید تعریف کنی چون کوچکترین نقدی بکنی یه عده سریع جبهه میگیرین و عکس میذارن یه عده هم لایک میکنن
اصلا دوستان من نظرم عوض شد BF3 بهترین شوتر حال حاضر و BF4 که اصلا نگو بهترین شوتر قرن اخیر بدون هیچ شکی
باشد که بنده رو بخاطر جسارتی که به این بازی کردم عفو کنید
:((

prog_anim

کاربر سایت
May 9, 2011
39
اما این که یک بازی فیزیک داشته باشه ولو اینطور که ذرات پس از دقایقی غیب بشن، بهتر از اینکه اصلاً فیزیکی رو شاهد نباشیم.
البته همین الان BF3 روی PC فیزیک بسیار مطلوبی داره و تا آخرین لحظاتی که یک دست بازی تموم نشه (مولتی پلیر) هیچ ذره ای از روی زمین محو نمیشه.
مطمئناً این موضوع توی نسخه نهایی بازی وجود نخواهد داشت.
امیدوارم در هر صورت به نظر من این یه جوری اهانت به تماشاگران بود که پس از این همه تبلیغ یه محصولی رو نشون بدن پر از ایراد که اصلم معلوم نیست برای چه پلتفرمیه

mohamadtak2

کاربر سایت
Feb 8, 2013
174
والا بازی عالیه فقط زیادی هندیه خوداییش این همه با هلیکوپتر به ماشین شلیک شد هیچ خطی ور نداشت و با یه آر پی جیه دستی /:) با یه شلیک کل هلیکوپتر به فا رفت بعدم از اون فاصله از ساختمان خرد زمین یه سنگم روش افتاد ولی هیچیش نشد
البه اونجا که با چاقو پایه یارو رو برید باید بگم به نظر من اصلا هندی نبود چون واقعا تیزن اینا:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر