Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
باو بازی هنوز کامل نشده.
الان هم ما داریم توی تاپیک ps4 بحث میکنیم.
خدایی اینجا چند نفر میتونن پلی 4 رو بخرن با بازی 300 تومنی؟
چند نفر پی سی high end دارند که یارو داشت باهاش بازی میکرد؟
اجبارا روی کنسول های نسل حاضر باید بازی کنیم یا پی سی ضعیفتر.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
باو بازی هنوز کامل نشده.
الان هم ما داریم توی تاپیک ps4 بحث میکنیم.
خدایی اینجا چند نفر میتونن پلی 4 رو بخرن با بازی 300 تومنی؟
چند نفر پی سی high end دارند که یارو داشت باهاش بازی میکرد؟
اجبارا روی کنسول های نسل حاضر باید بازی کنیم یا پی سی ضعیفتر.

یعــنی چون خیلـی‌ها PS4 ندارن نباید در مورد بازی‌هــاش بحث کنیـم؟
هر گیمـــری از بحث‌های "اول نسلی" لـذت می‌بره. الــزاماً هم نباید کنسول نسل جدید رو تهیه کرده باشه.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منم این دمو رو دیدم اولش نمیدونستم بازی برای نسل بعد هست !!! بازی خیلی خوب شده ولی در حد نسل بعد نیست !!!!! من تعجب کردم فهمیدم می خواد برای ps4 بیاد

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این عکس واقعا برای حرف شما تایید میشه همین ماشین در حد بافت های یه بازی نسل بعد نیست + اون عکس که از زمین گذاشتی خوب نبود ولی بقیه جاهای باز مثل اون قسمت جنگل بافت هاش قوی بودن

امیدوارم این ضعف های بافتی تا قبل از عرضه بازی رفع بشه

فکر کنم مال Beyonce یا Rihhana هست
زمین توی همین عکس ماشین هم چندان کیفیت خوبی نداره ! ولی با همه ی اینها منم منکر کیفیت خوب بازی نیستم . قطعاً تا زمان عرضه بهتر هم میشه
پ.ن 1 : راستی ازم خواستی اگر کیفیت واقعی میخوام فیلم 1080 ببینم ! ولی من میگم برو نمایش نسل بعد Fox Engine رو ببین !!!!!
---
پ.ن 2 : راستی جدا از این حرفها این بحث تجربه ای شد که توی BC احترام فقط به تگ گذاشته میشه نه فرد ! اگر فردین (ناظم) توی بخش اخبار همین حرف رو بزنه تایید میشه اگر من (کاربر سایت) همون حرف رو یه جا دیگه بزنم Next-Gen Troll خطاب میشم !

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
تنها تغییری که نسبت به 3 داشته اینه که یکم گرافیکش بالا اومده
گرافیک همون طور که احسان گفت فقط اوایل خوبه بعد تقریبا میشه 3!!!!!!!!!!!در ضمن باگ هاش هم همچنان وجود داره....شما 11:50 تریلر رو ببینین باگ رو میبینین.........
اگه نسل بعد اینه میخوام صد سال دیگه نیاد.......
تلو مال این نسل ولی از همه ی بازی های نسل بعد سر تر بوده!

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
برای پلی 4 زده اکتبر!یعنی قبل از اکتبر پلی 4 عرضه شده!وااای خدا

درمورد بازی هم باید بگم که صد در هزار بروی نسل بعد بهتر از این خواهد بود!که دیدیم!
ولی واقعا گرافیک و فیزیک بازی تغییر کرده بود!
اون دوستمون هم که گفتن گردن با بالا متحرک بود بهتره دوباره تریلر رو ببینن!
شخصیت ها و اسپیکشون واقعا عالی و بینظیر هستن!
من یکی بیصبرانه منتظر این بازی هستم!قدرت تخریب پذیری و آتش و محیط و پرندگان!سایه ها!کم شدن تیرگی و افزایش نوور در محیط تنها بخشی از پیشرفت های قسمت 4 این بازی محبوب هستش!
شب خوش !

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
با LBJ4Ever موافقم ، به عنوان یه بازی لانچ تایتل ــه مولتی پلتفرم ــه ، Cross-gen واقعا قابل قبوله !

پ.ن 2 : راستی جدا از این حرفها این بحث تجربه ای شد که توی BC احترام فقط به تگ گذاشته میشه نه فرد ! اگر فردین (ناظم) توی بخش اخبار همین حرف رو بزنه تایید میشه اگر من (کاربر سایت) همون حرف رو یه جا دیگه بزنم Next-Gen Troll خطاب میشم !

واقعا تازه به این رسیدی ؟!:d

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
کسی اسم این آهنگ که اول تریلر گیم پلی بازی دارن گوشی میکنند چیه؟
Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart
فکر کنم مال Beyonce یا Rihhana هست
شوخیه باحالی بود!!!! =))

Rihanna and Beyoncé = Mainstream Garbage
منم این دمو رو دیدم اولش نمیدونستم بازی برای نسل بعد هست !!! بازی خیلی خوب شده ولی در حد نسل بعد نیست !!!!! من تعجب کردم فهمیدم می خواد برای ps4 بیاد
اگه همین گرافیک + 60 فریم و 720p بخواد روی PS4 بیاد من راضیم!:d DICE بهتر بود گیم پلی "مولتی پلیر" نشون میداد! آخه کودوم آدمی میره ۶۰ دلار پول بده که بخش کمپین BF4 رو بازی کنه؟!:d

نظرسنجی Battlelog:
58230131224045512993.png

چند تا gif از NeoGAF:
کمپین BF3 کشکی بود. اینم احتمالا همون میشه... اینو الان گفتم که دیگه ترول های CoD اینجا نریزند.

92584233950196234657.png

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
تو این که تگ خیلی تاثیر زیادی تو جذب طرفدار داره که بحثی نیست ولی فکر می‌کنم دلیل این که الان بچه ها دارن باهات بحث می‌کنن این ها باشه:
1) فردین اهل بحث نیست و یه پس می‌ذاره و می‌ره
2) صفحه های اون تاپیک زیاد بود و شاید خیلی ها اصلا پست فردین رو ندیده باشن!
3) فردین تگ که باعث می‌شه یه سری همین طوری ازش هواداری کنن! (البته سوء تفاهم نشه، منظورم هواداری کور کورانس که مثلا طرف اصلا تریلر رو ندیده و چون می‌بینه یکی با قدرت بالا گفته این خوب نیست/ هست از خود طرف بیشتر پا فشاری می‌کنه روی قضیه! به هر حال فرهنگی هست که چند دهه ای می‌شه تو ما ایرانی ها جا افتاده!)
---------------
نظر من:
- برخی تکسچر های بی کیفیت به خصوص تکسچر های زمین
- نورپردازی بعضا بسیار روشن و سفید
+ چهره ها
+ صحنه های سینمایی

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اگه همین گرافیک + 60 فریم و 720p بخواد روی PS4 بیاد من راضیم!:d DICE بهتر بود گیم پلی "مولتی پلیر" نشون میداد! آخه کودوم آدمی میره ۶۰ دلار پول بده که بخش کمپین BF4 رو بازی کنه؟!:d
منم منتظر بودم دایس مولتی پلیرش رو هم نشون بده که نداد واقعا ارزش BF به مولتی پلیرشه وگرنه بقول خودت کدوم آدمی میره 60 دلار پول بده واسه بازی کردن کمپین BF4

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
این تــگ‌پرستی که توی BC تبدیل به اپیــدمی شده، سخت نگیرید.

======

جایی اعلام کردن که بازی رو کنسول 60 فـریمه هست؟ اگه 60 فـــریم باشه که خیلی خیلی خوبه.

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
درود
من اینو تو تاپیک اساسین هم گفتم مطمئن باشین هیچ شرکتی اجازه نمایش گیم پلی نسل بعد رو نداره مگر تو کنفرانس های خود ماکروسافت و سونی
اما راجع به این بازی
گرافیک بصری بازی عالی بود اما یه کم و کاستی هم داره اما اونقدر نیست که تو ذوق بزنه
صداگذاری حرفه ای داشت
انیمیشن و کلا فیزیک بازی در حد فیلم بود اونجا که طرف درو باز کرد اومد تو یه لحظه فکر کردم فیلم
گیم پلی هم خوب بود عین قبل و یه سری + هم داشت.
ریحانا چه میکرد تو تیزر
امیدوارم تفاوت گرافیکیش با این نسل قابل توجه نباشه .
منتظر گیم پلی نسل بعد هم هستیم .
بدرود

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
برای پلی 4 زده اکتبر!یعنی قبل از اکتبر پلی 4 عرضه شده!وااای خدا

درمورد بازی هم باید بگم که صد در هزار بروی نسل بعد بهتر از این خواهد بود!که دیدیم!
ولی واقعا گرافیک و فیزیک بازی تغییر کرده بود!
اون دوستمون هم که گفتن گردن با بالا متحرک بود بهتره دوباره تریلر رو ببینن!
شخصیت ها و اسپیکشون واقعا عالی و بینظیر هستن!
من یکی بیصبرانه منتظر این بازی هستم!قدرت تخریب پذیری و آتش و محیط و پرندگان!سایه ها!کم شدن تیرگی و افزایش نوور در محیط تنها بخشی از پیشرفت های قسمت 4 این بازی محبوب هستش!
شب خوش !

نگفتم گردن به بالا :D مگه گردن به بالا هم کسی لباس می پوشه ؟ :D گفتم بخش های بالایی لباس :D والا تا جایی که رویت میشد آستین و باقی بخش های لباس داینامیک نبود ! مثلاً توی نمایش های واچ داگز یا GZ همه جای لباس بال بال میزنه ولی توی BF4 آستین و پایین تنه تا جایی که لباس معلوم هست یه سری چروک ثابت و از پیش طراحی شده ـس
واقعا تازه به این رسیدی ؟!:d
نه قبلاً فرصت اشاره ـش پیش نیومده بود :D

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
در مورد گرافيك بازي كه عالي بود و براي لانچ نسل بعد عاليه ......تا الان براي من اين بازي و killzone sf بهترين بازي هاي لانچ نسل بعد هستن ...افكت هاي اتش و انفجار عالي بودن و چهره پردازي در اين بازي رو من تا الان در هيچ بازيه fps ديگه اي نديدم.
فقط يه سوال داشتم كه اين بازي قراره روي ps4 روي 1080p و 60فريم اجراشه يا 720p و60فريم يا 1080p و 30فريم......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر