Battlefield 4 | PS3

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
بهرحال من خودم این روزا کم میرم سراغش خیلی منتظر یه patch هستم تا این مشکلات فریز و framerate حذف بشه , بعضی اسلحه ها هم بالانس تر بشن , خیلی از ما صدها ساعت BF3 زدیم بشدت عادت کردیم به گیمپلی و همه چیش کلاً , مهاجرت به یه نسخه دیگه سخته :d
احمد فکر نکنم مشکلات فریم ریت با یدونه پچ حل بشه!
ولی واسه ps4 چی؟!!
+ گرافیک بهتر
+ گیم پلی روان تر
+ انیمشن های روان تر
+ دسته DUALSHOCK 4
+ فریم ریت بالاتر (۶۰ فریم)
+ تعداد بازیکن های بیشتر (۶۴ نفر)
+ وسیع تر بودن مپ های بازی نسبت به نسخه PS3

کلا بازخورد ها نسبت به نسخه PS4 مثبت بوده و من تا حالا ندیدم کسی از نسخه PS4 چیز بدی بگه. Youtuber های معروفی مثل LevelCapGaming و JackFrags که هردوشون هم PC گیمرند(!) کلی از نسخه PS4 تعریف و تمجید کردند. یعنی نسخه PS4 به حدی خوب بوده که LevelCapGaming تصمیم گرفته PS4 رو به همراه BF4 پیش خرید بکنه و به قول خودش که گفته بود تفاوت BF4 بین نسخه PC/PS4 ناچیزه.

watch?v=F_cgnRtVEFk

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
+ گرافیک بهتر
+ گیم پلی روان تر
+ انیمشن های روان تر
+ دسته DUALSHOCK 4
+ فریم ریت بالاتر (۶۰ فریم)
+ تعداد بازیکن های بیشتر (۶۴ نفر)
+ وسیع تر بودن مپ های بازی نسبت به نسخه PS3

کلا بازخورد ها نسبت به نسخه PS4 مثبت بوده و من تا حالا ندیدم کسی از نسخه PS4 چیز بدی بگه. Youtuber های معروفی مثل LevelCapGaming و JackFrags که هردوشون هم PC گیمرند(!) کلی از نسخه PS4 تعریف و تمجید کردند. یعنی نسخه PS4 به حدی خوب بوده که LevelCapGaming تصمیم گرفته PS4 رو به همراه BF4 پیش خرید بکنه و به قول خودش که گفته بود تفاوت BF4 بین نسخه PC/PS4 ناچیزه.
همه اینارو قبول دارم
ولی منظور من این نبود که بازی واسه ps4 قشنگه یا خیر منظورم این بود ایا می ارزه یکی مثل من که تو ایرانه با این وضع گرونی بره بتل 4 و ps4 بگیره؟!!
100% ps4 میگیرم چه گرون باشه چه ارزون اما دیگه واسه bf4 دلم تلپ تلپ نمیزنه
حالا یکم راجع به بازیش نظرم عوض شده اما هنوزم میگم این اتفاق (battlefield 4 ) زیاد خوشایند نبود حداقل واسه من که عشق بتل هستم!
در اخر مطمعنم چه تو ps4 چه تو ps 5 همتون میاید سر حرف من:d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
عاقا ما داستان داریم با این بازی:D به طوری که هربار کنسول و روشن می کنم همه چی بازی میپره مثلا از اول باید تنطیمات انجام شه و ...
البته این رو مولتی تاثیر نداشته خداروشکر

ahuraism

کاربر سایت
Nov 10, 2011
176
عاقا ما داستان داریم با این بازی:D به طوری که هربار کنسول و روشن می کنم همه چی بازی میپره مثلا از اول باید تنطیمات انجام شه و ...
البته این رو مولتی تاثیر نداشته خداروشکر

متعصفانه تا اونجا که شنیدم همه همین مشکل رو دارن

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
براي مشكل خراب شدن سيو كمي بالاتر گفتم ! دايس مي گه اگر خراب شد يه بار سيوتون رو پاك كنيد و دوباره شروع كنيد

واقعا" بازي كردن با پينگ پايين لذت داره :|:d عمري با 250-300 بازي كرديم الان كه بهتره حداقل نسبت به حريف كمي بهتر ميشه عمل كرد

تو روح دايس رو هم بگم چون توي يه ساعت بازي 3 بار فريز كرد

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
طبق تجربه من از BF3 تازه بعد از 6-5 گيگ آپديت، بازى قابل انجام ميشه پس فعلا بسوزيد و بسازيد تا موقع آپديت :d

Sent from my iPhone 5s

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بازی رو بشکن بره:d

دلت میاد :d
حداقل آتیشش بزن که سریع آب شه:d

- - -ویرایش - - -

طبق تجربه من از BF3 تازه بعد از 6-5 گيگ آپديت، بازى قابل انجام ميشه پس فعلا بسوزيد و بسازيد تا موقع آپديت :d

Sent from my iPhone 5s

میسوزونیمش و نمیسوزیم تا دلش بسوزه:d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

Sent from my iPhone 5s
براي من كه قابل بازيه :d ٤٠ ساعت بازي كردم شايد ٥ يا ٦ بار Freez كرده باشم.
BF3 توي لانچ مشكلي نداشت و باگ به اونصورت نبود ولي اين چون براي نسل بعد هم مياد ورژن اين نسلش مشكل زياد داره:d

آخرین ویرایش:

Destro

کاربر سایت
Apr 18, 2010
3,514
نام
Nightwing
گرافیک بازی چرا تو بعضی مپا انقدر افتضاح ؟!؟! انگار اصلا لود نشده یا یه سری دیگه اصلا پولیش نشده یه جوریه اما در حالت کلی خوبه
موتور سنگینیه واسه این نسل شاید واسه اینه

IZKELZOR

کاربر سایت
May 23, 2013
3
براي من كه قابل بازيه :d ٤٠ ساعت بازي كردم شايد ٥ يا ٦ بار Freez كرده باشم.
BF3 توي لانچ مشكلي نداشت و باگ به اونصورت نبود ولي اين چون براي نسل بعد هم مياد ورژن اين نسلش مشكل زياد داره:d
دوست عزیز این حرف شما در صورتی در مورد نسخه کنسولهای نسل حاضر و نسل بعد صدق میکرد که BF4 روی PC که لیدپلتفورم این بازی محسوب میشه فاقد مشکل باشه در صورتی که BF4 روی PC که از سخت افزار بهتری نسبت به کنسولهای نسل بعد بهره میبره و پلتفرم اصلی این بازی محسوب مشکلاتش سر به فلک کشیده پس مطمئنا با این رویه واسه کنسولهای نسل بعد هم BF4 همین مشکلات رو یدک میکشه:)
به نظر من علت مشکلات BF4 سه چیز میتونه باشه اول از همه موتور این بازی که ماشالا توی ساخت باگ شاهکار محسوب میشه علت دوم تیم سازنده Danger close یا همون Dice La که توی گند زدن به بازیها احتیاجی به تعریف نداره علت سوم هم اینه که سازنده ها با توجه به تاریخ عرضه COD:GHOST و از ترس اینکه روی فروش بازیشون تاثیر بزاره بازی رو بدون تستهای لازم و پولیش کردن کامل با عجله عرضه کردن و اینکار باعث شده که مشکلات بازی دو چندان بشه همین قضیه رو کامل میشه توی آنلاکهایی که واسه وسیله ها در نظر گرفتن دید به عنوان مثال وقتی که با جت بازی میکنید از همون اول بدون اینکه امتیازی احتیاج باشه این وسیله Air Radar داره ولی اگه توی آنلاکهای بعدی نگاه کنید میبینید که Air Radar رو باید آنلاک کنید بزارید ساده تر بگم که اگه ما Air Radar رو از اول داریم پس احتیاجی به آنلاک کردنش نیست در صورتی که همین یک مورد رو میتونید به راحتی توی لیست آنلاکهای مورد نیاز جت ببینید با همین یک مثال ساده میشه فهمید که تیم سازنده اینقدر با عجله کارش رو انجام داده که اصلا به این فکر نکرده و بازی رو بدون تست کردن عرضه کرده و باعث این مشکلات شده از همین الان بهتون قول میدن همین مشکلاتی رو که توی PC و کنسولهای نسل حاضر شاهدشون هستیم در کنسولهای نسل بعد هم میبینیم پس دوستان خودتون رو واسه پچهای عظیم و مشکلات جدید که با عرضه پچها بوجود میاد آماده کنید:)

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دوست عزیز این حرف شما در صورتی در مورد نسخه کنسولهای نسل حاضر و نسل بعد صدق میکرد که BF4 روی PC که لیدپلتفورم این بازی محسوب میشه فاقد مشکل باشه در صورتی که BF4 روی PC که از سخت افزار بهتری نسبت به کنسولهای نسل بعد بهره میبره و پلتفرم اصلی این بازی محسوب مشکلاتش سر به فلک کشیده پس مطمئنا با این رویه واسه کنسولهای نسل بعد هم BF4 همین مشکلات رو یدک میکشه:)
به نظر من علت مشکلات BF4 سه چیز میتونه باشه اول از همه موتور این بازی که ماشالا توی ساخت باگ شاهکار محسوب میشه علت دوم تیم سازنده Danger close یا همون Dice La که توی گند زدن به بازیها احتیاجی به تعریف نداره علت سوم هم اینه که سازنده ها با توجه به تاریخ عرضه COD:GHOST و از ترس اینکه روی فروش بازیشون تاثیر بزاره بازی رو بدون تستهای لازم و پولیش کردن کامل با عجله عرضه کردن و اینکار باعث شده که مشکلات بازی دو چندان بشه همین قضیه رو کامل میشه توی آنلاکهایی که واسه وسیله ها در نظر گرفتن دید به عنوان مثال وقتی که با جت بازی میکنید از همون اول بدون اینکه امتیازی احتیاج باشه این وسیله Air Radar داره ولی اگه توی آنلاکهای بعدی نگاه کنید میبینید که Air Radar رو باید آنلاک کنید بزارید ساده تر بگم که اگه ما Air Radar رو از اول داریم پس احتیاجی به آنلاک کردنش نیست در صورتی که همین یک مورد رو میتونید به راحتی توی لیست آنلاکهای مورد نیاز جت ببینید با همین یک مثال ساده میشه فهمید که تیم سازنده اینقدر با عجله کارش رو انجام داده که اصلا به این فکر نکرده و بازی رو بدون تست کردن عرضه کرده و باعث این مشکلات شده از همین الان بهتون قول میدن همین مشکلاتی رو که توی PC و کنسولهای نسل حاضر شاهدشون هستیم در کنسولهای نسل بعد هم میبینیم پس دوستان خودتون رو واسه پچهای عظیم و مشکلات جدید که با عرضه پچها بوجود میاد آماده کنید:)
الان رو كنسول هاي نسل حاضر فقط مشكل افت فريم و باگ داره ، باگ ها با پچ حل ميشن چيز خاصي نيست كه حل نشه. فريم هم نسل بعد رو ٥٠-٦٠ قفله .پوليش هم درسته اعلام كرده بودن كه EA مجبور كرده بوده زود تر عرضه كنن به خاطر وجود COD.
به طور كلي باگ هايي روي كنسول هست براي من كه زياد ازار دهنده نيست هروقت هم پچ بشن اهميتي براي من نداره. مثلا اين باگ XP از دست دادن روي PC ، روي كنسول وجود نداره. اكثرا باگ هاي جزئي هستن.
بتلفيلد هميشه باگ زياد داره بايد عادت كرده باشيد:d
فقط مشكل افت فريم هست كه نسل بعد حل ميشه.

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من روی نسخه pc بازی کردم به جز مشکل امتیاز دهی مشکلی ندیدم که اذیت کنه
تنها مشکل از نظر من گیم پلی هست که همه میدونیم چرا این کارو کردند:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر