Battlefield 4 | PS3

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
خوب اصلان تو بگو چه چيز جديدي داخلش ديدي :d
باو مثلا" CoD با اينكه خداي تكرار شده ام هر دفعه حداقل توي نمايش هاش يه چيز جديدي نشون ميده ! اما اين همون هاست عملا":|
اين سيستم دور زدن ملت رو هم من خودم هميشه توي مولتي اجرا مي كردم با تركوندن در و ديوار اما اينجا من توي سينگل اش دست كم چيز جديدي نديدم خصوصا" اينكه ميدونم اين مرحله اي كه نشون دادن مرحله خاصي بوده و گرنه مثل بتل3 مجبور اند براي كشوندن COD باز ها كلي مرحله بسته ميذارن توي بازي ! اين شبيه همون مرحله ايي بود كه ميرفتيم توي اون دشت باز و روس ها داشتن با چتر مي پريدن پايين !

من انتظار نو اوري بيشتري داشتم اما چيزي نديدم فقط منتظر مولتي ام كه اون هم باز به نظرم ميشه يه DLC براي BF3 :|

شباهت بعضي قسمت هاش به MoH:WF هم غير قابل انكاره !

كلا" من كه پول ندارم :| همين TLOU رو بتونم بخرم شاهكار كردم :d:|
تو از دایس انتظار سینگل پلیر داری؟!:d
کلا سینگل سری بتل فیلد شوته مهم مولتیشه اصلا سینگلش به چشم نمیاد این تریلرم فقط واسه اینکه ببینم تغییری تو گیم پلی ایجاد شده یا نه دیدم مگرنه فعلا بجز گرافیک چیزه جدیدی نبود:|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
من موندم این اسکل ها چرا سینگل نمایش دادن
آخه سری bf به خاطر مولتیش مشتر ی زیاد داره نه سینگل
درسته

ولی این که BF فقط واسه مولتیش اینقدر طرفدار داره تقصیر خود DICE ــه که نمیتونه یک سینگل درست و حسابی در بیاره. وگرنه BF ــم میتونه هم سینگل خوبی داشته باشه هم مولتی خوبی.
میخواستن با این تریلر 17 دقیقه ای زیبا بودن سینگل بازی رو به نمایش بزارن
که از نظر من خوب بود و مثل اون BF3 بی تنوع و الکی درست نشده بود گرچه هنوز باید صبر کرد خود بازی رو دید ولی توی تریلر که خیلی مراحل قشنگ ساخته شده بودن.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
درسته

ولی این که BF فقط واسه مولتیش اینقدر طرفدار داره تقصیر خود DICE ــه که نمیتونه یک سینگل درست و حسابی در بیاره. وگرنه BF ــم میتونه هم سینگل خوبی داشته باشه هم مولتی خوبی.
میخواستن با این تریلر 17 دقیقه ای زیبا بودن سینگل بازی رو به نمایش بزارن
که از نظر من خوب بود و مثل اون BF3 بی تنوع و الکی درست نشده بود گرچه هنوز باید صبر کرد خود بازی رو دید ولی توی تریلر که خیلی مراحل قشنگ ساخته شده بودن.
بابا bf3 هم یه طوری نمایشش دادن که ادم وقتی ترلیرو میدید بعد خودش بازی میکرد شک میکرد که همون بتل 3 هست:|
اینا سیاستشونه میان رویه ابر کامپیوتر یه تریلر از بازی میزارن بعد ادم دیوونش میشه ولی وقتی میاد تو ps3 میشه سام ماجراجو:|
کلا تریلر های دی ال سی ها بتل 3 یادتونه همین دی ال سی کلوز کوارترز هر وقت میدیدمش دیوانه میشدم واسش اما وقتی اومد بازیش کردم شدم این8-|
اینجا هم دایس دوباره سیاست خودشو نشون داده الان عشق میکنی وقتی تریلر هارو میبینی میگی عجب چیزی شده اما وقتی بازی بیاد میشه همین bf3
کلا اینارو گفتم که نیم درصد امیدم به سینگل بازی نداشته باشید

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,494
نام
Nightwing
مولتی بتل 3 خداییش عالی بود
تنها ایراد بازی سینگل بود و تمام
البته کلا Frostbite 2 رو کنسول خوب نبود نمیدونم دلیلش چیه حالا
یادش بخیر زمانی که تریلر بتل 3 اومد گفتم این محاله زیر 90 شه ولی اصلا نه خبری از هیجان بود نه داستان خوب...

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
حالا من که برام فرقی نداره چون کلاً با سری bf حال میکنم
چه خوب باشه چه بد مولتیشو تا بیــــــــــــــــــ:dــــــــــــــــــــخ بازی میکنم

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,494
نام
Nightwing
بدترین حالت بازی اینه که بازی مثل نسخه ی قبل باشه که بازم خوبه حتی با سینگل بدش میتونه مولتی خوبی داشته باشه ما که راضی ایم :D

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
این تریلر جدید رو که 17:12 بود زمانش رو امروز دیدم
اول نکات منفی شو بگم که به نظر خودم تقریبا 90٪ ایده ها و اتفاق ها کپی برداری از MW1-2-3 بود
و بازم مثه همیشه تریلر های پرجاذبه پر هیجان صحنه های اکشن و........
اما وقتی بازی میاد بیرون میبینید ای بابا چی فکرشو میکردیم چی بود حالا ببینید کی گفتم;)
نکته مثبت بازی هم تخریب پذیری خوب محیط بود
در کل اگه امسال MW4 عرضه بشه هیچ شانسی نداره و بازم شکست میخوره البته اگه فن های این بازی قبول کنن

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
این تریلر جدید رو که 17:12 بود زمانش رو امروز دیدم
اول نکات منفی شو بگم که به نظر خودم تقریبا 90٪ ایده ها و اتفاق ها کپی برداری از MW1-2-3 بود
و بازم مثه همیشه تریلر های پرجاذبه پر هیجان صحنه های اکشن و........
اما وقتی بازی میاد بیرون میبینید ای بابا چی فکرشو میکردیم چی بود حالا ببینید کی گفتم;)
نکته مثبت بازی هم تخریب پذیری خوب محیط بود
در کل اگه امسال MW4 عرضه بشه هیچ شانسی نداره و بازم شکست میخوره البته اگه فن های این بازی قبول کنن

:))8-|..

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اقا تو این تریلر 17 دقیقه ای تو چند ثانیه اولش یه موزیک پخش میشه ..میخواستم بدونم این اهنگ کاملش هست ؟

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام لطفا دارم دیونه میشم برای یک اهنگ کسی بتونه بزاره یک تشویق کامل از من
یک تیزر از گیم پلی 17 دقیقه ای بازی باتلفیلد 4 اومد در نصف تریلر یک اهنگ پخش میشه با هیجان مال یک دختره لطفا لطفا یکی این اهنگ نسخه کاملشو برام بزاره لطفا
مال تیزر است نه خود تریلر گیم پلی
ویرایش
لینک دانلود ویدیو
Battlefield-4-HD-Gamefa.com_.rar

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام لطفا دارم دیونه میشم برای یک اهنگ کسی بتونه بزاره یک تشویق کامل از من
یک تیزر از گیم پلی 17 دقیقه ای بازی باتلفیلد 4 اومد در نصف تریلر یک اهنگ پخش میشه با هیجان مال یک دختره لطفا لطفا یکی این اهنگ نسخه کاملشو برام بزاره لطفا
مال تیزر است نه خود تریلر گیم پلی
ویرایش
لینک دانلود ویدیو
Battlefield-4-HD-Gamefa.com_.rar

توی تاپیک PS4 ـش گذاشته بودم :D

Rihanna ft. Kayne West - Run This Town - MP3 Download, Play, Listen Songs - 4shared

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر