Battlefield 4 در يكي از كنسول هاي نسل بعدي بسيار بهتر است !

• Thread starter !_Meshki_!
  • تاریخ آغاز
M

!_Meshki_!

battlefield-4-angry-sea-single-player-screens_7-wm-670x376.jpg

Jack Frags يوتيوبـره معروف قول يك Direct Feed ـه 1080p از بازي Battlefield 4 بر روي كنسول هاي نسل بعدي را در تاريخ 29 اكتبر داده است . طبق گفته هاي او در يكي از نسخه هاي نسل بعد گرافيك بسيار بهتر است .
" ويدئو گيم پلي از Xbox One و PS4 را در تاريخ 29 اكتبر پخش خواهم كرد ; ساعت ها گيم پلي از مالتي پلير PS4 و سينگل پلير Xbox One را دارم . تا آن موقع نمي توانم چيز بيشتري بگويم اما با ديدن اين ويدئو شگفت زده خواهيد شد زيرا Battlefield 4در يكي از نسخه هاي نسل بعد بسيار بهتر به نظر مي رسد . "

منبع

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
حالا گیریم که نسخه ی ps4 بهتر از x 1 باشه .....خب این دقیقا بی عرضگی dice رو میرسونه که نتونست از قدرت x 1 استفاده ی کامل رو ببره ...البته یکی از عوامل میتونه دیر رسیدن dev kit نهایی x 1 بدست بازیسازها باشه ...اما پتانسیل x 1 خیلی بیشتر از چیزیه که الان میبینیم ...شما 1 سال دیگه میتونید قدرت واقعی x 1 رو ببینید ....نمونه ی کوچیکش هم ryse یا Forza 5

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
فن بوی های X-1 یکی یکی کشیدن بیرون.
آدم دلش میسوزه.
اون از آخر این نسل که تنها موندن اینم از اول نسل تازه که شرمنده شدن.
خدایا این خوشی رو از ما نگیر.=))

- - -ویرایش - - -

حالا گیریم که نسخه ی ps4 بهتر از x 1 باشه .....خب این دقیقا بی عرضگی dice رو میرسونه که نتونست از قدرت x 1 استفاده ی کامل رو ببره ...البته یکی از عوامل میتونه دیر رسیدن dev kit نهایی x 1 بدست بازیسازها باشه ...اما پتانسیل x 1 خیلی بیشتر از چیزیه که الان میبینیم ...شما 1 سال دیگه میتونید قدرت واقعی x 1 رو ببینید ....نمونه ی کوچیکش هم ryse یا Forza 5

حتما همینطوره. دوشواری نداره که.
ایشالله سال دیگه.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
فن بوی های X-1 یکی یکی کشیدن بیرون.
آدم دلش میسوزه.
اون از آخر این نسل که تنها موندن اینم از اول نسل تازه که شرمنده شدن.
خدایا این خوشی رو از ما نگیر.=))

- - -ویرایش - - -

حتما همینطوره. دوشواری نداره که.
ایشالله سال دیگه.

7 سال آزگار ما دلمون کباب شد!حالا شما هم این حس رو با 2-3 تا بازی داشته باش ببین ما 7 سال چه حالی کردیم!

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید

3cd8a33a.png

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي

خب به سلامتی Dice هم در حد سازندگان بازی رانندگی در تهران نزول پیدا کرد :d

92304000729102153909.jpg

خدایا این فن های XBONE رو از ما نگیر :d

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اولا نسخه ps4 بهتر از xo شکی نیست ....... آها اون موقع که چمن و برگ تو AC و... نبود ضعف CELL یا به تور کل PS3 بود الان شد بی عرضگی دایس ؟!!!!!! ......... قدرتش بیشتر از اینی که هست میشه نه به تر از PS4 ...... رایز رو هم ماکان دقیقا 20 بار توضیح داده .
این تبلیغ گوشه خیلی رو مخه :d

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
خب ، امروز نسخه ی PS3 رسید دستم ، این عکس رو با گوشی گرفتم واسه همین کیفیت خوبی نداره ولی اینو میتونم بگم که تکسچرها بشدت مثل نسخه ی ایکس وان شارپ هستن و خیلی نزدیک به همین عکسی هستن که فن های ایکس وان خیلی دوستش دارن :D منم از همین قسمت عکس گرفتم:

همین عکس بالایی با کنتراست بالاتر :

مقایسه کنید با این عکس:

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
ورود افتخار آمیز DICE به صف سازندگان درپیت و نامعتبر رو به تمامی گیمرها تبریک عرض میکنم! باشد این صف هر روز طویل و دراز تر بشه.

پ.ن: من اگه روزی هم قصد داشتم "ایسام" بخرم با این تبلیغی که این گوشه داده دیگه نمیخرم!:| از فن های مایکروسافت هم بیشتر تو مخه!:D

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
همچنین گفته نسخه PS4 نزدیک به نسخه PC هست اما اگر می خواید بازی رو با جزییات بهتر اجرا کنید باید نسخه PC رو با حد اکثر تنظیمات تجربه کنیم
من خودم از طرفدارای سرسخت PS4 تو این نسل هستم ولی
کجا نزدیک pc هست ؟ هر سایتی گفته خوب اشتباه گفته میخواد گیم اسپات باشه میخواد هر سایت یا هر شخص دیگه ای باشه..ادم چشم داره با چشماش میتونه بفهمه تفاوت یه کم هست یا نسبتا زیاد

به نظر شما تفاوت این چند عکس یه کم هست ؟ نه واقعا یه کم هست ؟

658256d63891f9391.jpg

65822618aba7f5952.jpg

6582bc5c6b41250b3.jpg

6582cc0e54036cc84.jpg

اگر از دید یک فن بخواهید به قضیه نگاه کنید اصلا تفاوتی نیست و خیلی تفاوت باشه 1 2 درصد هست..ولی حتی فوتوشاپ من هم فهمید موقع ریسایز تصاویر عکس PC نسبت به PS4 حجم عکس های این دوتا نزدیک به هم نیست...دیگه شماهارو نمیدونم.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
فنهای X One که بی خیال شدن ! اما مثل اینکه برخی فنهای محترم PS دارن با یک دشمن فرضی بحث رو ادامه میدن ... ! :))این مقایسه ها هم تا وقتی نسخه نهایی X One نیاد، پشیزی ارزش نداره ... مثل اینکه هنوز قدرک درک اینو نداریم که یک نسخه کامل از بازی رو با نسخه ناقص اون بازی مقایسه نمی کنند ...:|

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
من خودم از طرفدارای سرسخت PS4 تو این نسل هستم ولی
کجا نزدیک pc هست ؟ هر سایتی گفته خوب اشتباه گفته میخواد گیم اسپات باشه میخواد هر سایت یا هر شخص دیگه ای باشه..ادم چشم داره با چشماش میتونه بفهمه تفاوت یه کم هست یا نسبتا زیاد

به نظر شما تفاوت این چند عکس یه کم هست ؟ نه واقعا یه کم هست ؟

اگر از دید یک فن بخواهید به قضیه نگاه کنید اصلا تفاوتی نیست و خیلی تفاوت باشه 1 2 درصد هست..ولی حتی فوتوشاپ من هم فهمید موقع ریسایز تصاویر عکس PC نسبت به PS4 حجم عکس های این دوتا نزدیک به هم نیست...دیگه شماهارو نمیدونم.

دوست گرامی بحث رو منحرف نکن فعلا target ایکس باکس و ایکس باکس فنها هستن:d

همون کنسول با کنسول مقایسه بشه بهتره بیخود پای pc رو نکشین وسط.

یه کنسول 399 دلاری داره پرفورمانس بسیار خوبی میده نسبت به قیمتش .

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
وارد صفحه ی 51 شدیم و یه سری کلی شات و مقایسه رو نمیبینن و هنوز نفهمیدن کدوم نسخه بهتره ، ولی کله کچل اون بیچاره رو میبینن...
بالاخره کدوم بهتره؟:|
ایسام:|

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوست گرامی بحث رو منحرف نکن فعلا target ایکس باکس و ایکس باکس فنها هستن:d

همون کنسول با کنسول مقایسه بشه بهتره بیخود پای pc رو نکشین وسط.

یه کنسول 399 دلاری داره پرفورمانس بسیار خوبی میده نسبت به قیمتش .

خوب فکر نکنم از این جواب بهتر نصیبشون بشه.( به نقل از یکی از نظرات در سایت همسایه )

همونطور که این دوستمون هم گفت نداشتن Anti Aliasing باعث میشه شما عکس و شارپ تر ببینید. بخاطر همین تو عکاسی سعی می کنن تصاویر شارپ تر باشه. در حالی که در مورد ویدو برعکس هست. و شارپ شدن زیاد تصویر باعث میشه که تصویر غیر واقعی تر باشه.
با توجه به اینکه Anti Aliasing در XBox وجود نداره، تیز شدن لبه ها باعث میشه شما عکس و شارپ ببینید ولی در ویدو نباید شارپ باشه.
نداشتن Anti Aliasing دو تاثیر بد دیگه هم داره. یکی Motion Blur و کم میکنه و یکی عمق تصویر و .
شما وقتی با یک دوربین فیلم برداری از یک صفحه اکشن یا سریع تصویر بگیرید و ناگهان وسط فیلم تصویر و Pause کنید تصویر دندانه دار نیست و حتی شارپ هم نیست. بلکه بخاطر حرکت سریع اشیا و دوربین تصویر نرم هست. به این حالت Motion Blur گفته میشه. وقتی تصویر Anti Aliasing نداشته باشه خود به خود Motion Blur هم از بین میره و تصویر غیر واقعی میشه.
خوب تو عکس نرم شدن لبه ها اصلا خوب نیست اما تو ویدو و تصویر کاملا برعکس هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر