Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
سلام.
دوستان عزیز . متاسفانه من اومدم باز یه مشکل دیگه رو در میون بذارم باهاتون . الان چند وقتیه که zlo دچار مشکل شده . و سرورا هر چند ساعت یکبار. یکی در میون ریست میشن .
اول فکر میکردم مشکل از سرور خودمونه . ولی رفتم مشکلمو در میون گذاشتم دیدم نخیر . ظاهرا چند تا از سرور های خارجی هم با این مشکل دستوپنجه نرم میکنند .
لینک موضوع :
http://zlogames.ru/index.php?showtopic=1997 سرور اولی که دچار مشکل شده

http://zlogames.ru/index.php?showtopic=1989 سرور America Latina Brazil که باز هم همین مشکلو داره

http://zlogames.ru/index.php?showtopic=1995
و این هم لینک تاپیک خودم که مشکلمو گفتم

متاسفانه اینجوره که اول هر نیم ساعت یه بار خود به خود سرور ارتباطش با اینترنت قطع میشد و باعث میشد همه بازیکنا پرت بشن بیرون یا اینکه کلا سرور داون بشه .
بعد از کلی جستجو و بدبختی تونستم این زمانو به 6 ساعت برسونم . یعنی الان با فاصله زمانی 6 ساعت و کمو بیش سرور ریست نمیشه خوشبختانه .

اینجور که پیداست ظاهرا خود zlo از این موضوع باخبره . و این مشکل برمیگرده به ریست شدن رانک ها و آپدیتی که در راهه . چون Zlofenix خودشم گفت که شاید برای سرورا هم آپدیتی داشته باشه . و فایل ها و کلاینت هاش تغییر کنند .

و اینکه بیشتر از این کاری از دست من ساخته نیست چون مشکل از سرور های zlo هستش . و فقط باید منتظر عمل اونها باشیم .
که به احتمال زیاد تا زمانی که آپدیت جدیدی که در راهه نیاد فکر کنم تغییر ایجاد نشه .

تشکر.

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام.
دوستان عزیز . متاسفانه من اومدم باز یه مشکل دیگه رو در میون بذارم باهاتون . الان چند وقتیه که zlo دچار مشکل شده . و سرورا هر چند ساعت یکبار. یکی در میون ریست میشن .
اول فکر میکردم مشکل از سرور خودمونه . ولی رفتم مشکلمو در میون گذاشتم دیدم نخیر . ظاهرا چند تا از سرور های خارجی هم با این مشکل دستوپنجه نرم میکنند .
لینک موضوع :
http://zlogames.ru/index.php?showtopic=1997 سرور اولی که دچار مشکل شده

http://zlogames.ru/index.php?showtopic=1989 سرور America Latina Brazil که باز هم همین مشکلو داره

Server getting disconnected every 30 mins - Серверы\Servers - Zlofenix Games
و این هم لینک تاپیک خودم که مشکلمو گفتم

متاسفانه اینجوره که اول هر نیم ساعت یه بار خود به خود سرور ارتباطش با اینترنت قطع میشد و باعث میشد همه بازیکنا پرت بشن بیرون یا اینکه کلا سرور داون بشه .
بعد از کلی جستجو و بدبختی تونستم این زمانو به 6 ساعت برسونم . یعنی الان با فاصله زمانی 6 ساعت و کمو بیش سرور ریست نمیشه خوشبختانه .

اینجور که پیداست ظاهرا خود zlo از این موضوع باخبره . و این مشکل برمیگرده به ریست شدن رانک ها و آپدیتی که در راهه . چون Zlofenix خودشم گفت که شاید برای سرورا هم آپدیتی داشته باشه . و فایل ها و کلاینت هاش تغییر کنند .

و اینکه بیشتر از این کاری از دست من ساخته نیست چون مشکل از سرور های zlo هستش . و فقط باید منتظر عمل اونها باشیم .
که به احتمال زیاد تا زمانی که آپدیت جدیدی که در راهه نیاد فکر کنم تغییر ایجاد نشه .

تشکر.
ببخشید این باگ لانچره یا اینکه این سرور persian soldier کلا pb نداره......؟؟؟

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
ببخشید این باگ لانچره یا اینکه این سرور persian soldier کلا pb نداره......؟؟؟

pb آپدیت جدید داده بیرون .
حالا بعضی از بازیکنا دارند . بعضی هم ندارند و وقتی کیک میشن با خود فکر میکنن که ادمین اینکارو کرده . نمونش هم همین امروز . یه بنده خدایی کلی شاکی اومد توی سرور که چرا منو کیک میکنی . که با هزار زحمت فهموندیمش که آقا Auto kick میشی برای پینگت.
دلیل دوم هم ریست شدن سرورا هستش . که ساعت به ساعت داره وضعیتش بدتر از قبل میشه . برای اینکه هردفعه مجبوریم ریست کنیم سرورو . pb آف کردیم تا سبک تر باشه . و از تعداد ریست شدنا کاسته بشه.

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
دوستان از اینی که میگم قصدی ندارم و منظورم شخص خاصی نیست
ولی خداییش نمیدونم چرا هیچوقت یکی به من تا الان فحش نداده و نگفته چیت میزنی!
هیچوقت کسی اسم منو تو چت باکس ننوشت و حتی ازم بپرسه که چیت میزنم یا نه
ap0calypse عزیز میدونن، یکشب تو مترو بودیم و من نفر اول بودم (SlipKsiC) با K/D 134/41 (و تو تیم مقابلم یکی دیگه بود که از من خیلی جلوتر بود 192/44 فکر کنم)
خواستم بگم هیچکدوم از کاربرا ما دوتا رو متهم به چیتر بودن نکردن ولی بعضی از شماها حتی اکانتتون رو خود zlo بن میکنه!!!!!!
خداییش برام واقعا عجیب و جای سواله
که چطور میشه به امثال ما حتی کسی مشکوک نمیشه ولی بعضی از دوستان.....!!!!!
ببین شما اولا نبودی نمیدونی به شکل بود. وقتی یک نوب صفر کیلومتر وارد بازی میشه باخودش میگه: "خیله خوب این طرف منو زد پس حتما بازیش خوب بوده." همین نوب صفر کیلومتر تا lvl25-30 میاد بالا و با کلیات بازی آشنا یشه و با خودش میگه: "خیلی خوب این طرف منو زیاد زده، چه جوری ممکنه اینقدر خوب باشه؟ پس حتما چیت داره" و همون آدم تبدیل به Colonel 20 میشه و خیلی از چیزای بازی دستش میاد و دیگه الکی تهمت نمیزنه.
قضیه شما هم همین شکل هست K/d شما وقتی تیکتها 1000 بوده شده 3/26 یعنی بازی شما نکته خاصی نداشته که بخواد کسی چیزی بگه. و همینطور ملت آگاه تر شدن. دقیقا یادمه تا 5 ماه پیش 90% کسایی که بازی می کردن نمیدونستن که TV misile چی هست و وقتی چندبار با TV میزدیشون شروع به فحش دادن و تهمت چیت میزدن، میکردن. یکی از بچه هایی که خیلی مهارت بالایی تو TV داشت Ace-Enom و با یوزر AceFalcon666 تو ZLO میومد مهارت فوق العاده ای تو TV زدن داشت به راحتی حتی جت رو هم تو هوا میزد و همیشه k/d تو مپ CQL با تیکت 300 بالای 50 بود. و هر کسی از راه میرسید یه تهمتی میزد و بقیه هم همراهی میکردن. یا تا همین 2 ماه پیش اگه کسی رو با Guided Missile و Laser تو اسکات میزدی به خاطر ناآگاهی شروع به فحش دادن و تهمت چیت میکرد. از این نمونه ها بسیار هست. Aiming تو Scout و Att heli حاصل مدتها Kill گرفتن هست وقتی با 14 rocket یا Mini Gun سرنشینو میزدی همین جور بود. , ...

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
سلام.
دوستان توی فروم Zlo قسمت فارسی فعالیت داشته باشید . اینجوری میببنند که درو پیکر نداره فرومش .برای ایرانیا ارزش قائل نمیشند
مثلا همین لانچر جدیده که تو راهه . همه زبان ها رو ساپورت میکنه به جز فارسی . من صحبت کردم با مدیرش گفت اگه میتونی ترجمه کنی تا قرار بدیم .
من یه بخشی به اسم سوالات و جواب در مورد بازی بتلفیلد توی فروم زلو باز کردم . لطفا حمایته خودتونو نشون بدید .
و اینم اضاف کنم که با فعالیتتون توی سایت زلو به نفع خود شما هم هست . با بالا رفتن امتیازتون اونجا شناخته تر میشید . و اسم کاربریتون اعتبار بیشتری پیدا میکنه.

ممنون از همگی

لینک تاپیک مربوطه:
(سوال و جواب های پیرامون بازی (گیم پلی . مشکلات بازی . و غیره - Persian - Zlofenix Games

آخرین ویرایش:

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
خیلی ممنون ، خیلی ممنون که تو سرور persian solider هم من بن شدم . نمی دونم کی بن کرد ولی دوستام که تو سرور پرسیده بودن ، یوزر Persian Cat گفته بود pb بن کرده در حالی که pb آف بود و ارورش هم ERR_DISCONNECT_GAME_BANNED 0 5 -1 AIM این بود که معلومه اتوماتیک نیست و دستی بن شده . ما گفتیم بازیکنهای حرفه ای بیان این سرور که کمتر اذیت بشن بعد شما میزنی خود منو بن میکنی ؟ من نمی دونم مسئول این بن کی بوده ولی فکر می کنم ادمین اصلی نبوده چون به این راحتی بن نمیکنه و خیلی بیشتر تحقیق می کنه . اگر کس دیگه ای بوده لطفا دقت بیشتری رو انتخاب ادمین کنید ، هر کسی که اومد داوطلب شد بهش دسترسی ندید لطفا. یوزر هم xerxesj9 ــه که فکر کنم می شناسید دیگه
باتشکر

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
اوه اوه چه عصبانی |-)
چی شده دوست عزیز . من خودم بن نزدم . و اگه بودم هیچ وقت هم نمیزدم . من پرسیدم از ادمین سومی
ببینید وقتی بازیکنا Voteban میدن . یا اینکه Cheat detector کسی رو شناسایی میکنه . از طریق ایمیل به ادمین اطلاع داده میشه . حالا هرچقدر فشارش قوی تر باشه . ادمین نسبت به اون سریعتر خودشو میرسونه .
من خودمم نگاه کردم به کارنامه شما . ماشالله عجب head شاتی میزنی . و Aim accuracy شما بیسته . به همین جهت شمارو چیتر شناسایی کرده . این برنامه فقط جهت شناسایی چیتر های تازه واردیه که One shot kill دارند . یا همش Head میزنند .
بهرحال مسئله ی نیستش دوست عزیز . شما رو از بن دراوردم . سرور پرشین هم ماله خودتونه . ما اونجارو برای ایرانیای عزیز زدیم . تا بچه ها راحت باشند . و مطمئن باشید هرکاری از دست من یا ادمینای دیگه بر بیاد برای تحقق این هدف انجام میدهند.
من شماره توی VIP لیست قرار دادم . اگر مایل بودی توی GAMETRACKER.com ثبت نام کن . بعد به من اطلاع بده تا اسمت رو توی صفحه کلن پرشین به عنوان Member اصلی ثبت کنم .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بچه ها نظرتون راجع به Teamspeak چیه سرور داشته باشه ؟ فقط در صورتی که شماها استقبال کنید تیم اسپیک رو هم راه اندازی میکنیم .
به این صورت که مثل خیلی از سرور های دیگه که متاسفانه نمیدونم چه کمبودی دارند . 7 هفته باید توی لیست انتظار بشینی تا ادمینش بیاد . بعد از 2 ساعت مصاحبه تازه اجازه ورود بهت میده . اینجوری اصلا فایده نداره.
میخوام واقعا جای باشه که خودمونی باشه . و با رعایت ادب و احترام به لذت بازی افزوده بشه . و همچننین مکانی باشه که بچه ها دور هم جمع بشند .

خب حالا اونایی که موافق هستند و به قول معروف پایه هستند یا از طریق تشکر کردن این پست اعلام کنند نظرشونو یا اینکه میتونند جواب بدند و بگم منظور از پایه اینکه باید تشریف بیارید اونجاها . والا که کی میتونه پایه نباشه :p

یا حق.

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
اوه اوه چه عصبانی |-)
چی شده دوست عزیز . من خودم بن نزدم . و اگه بودم هیچ وقت هم نمیزدم . من پرسیدم از ادمین سومی
ببینید وقتی بازیکنا Voteban میدن . یا اینکه Cheat detector کسی رو شناسایی میکنه . از طریق ایمیل به ادمین اطلاع داده میشه . حالا هرچقدر فشارش قوی تر باشه . ادمین نسبت به اون سریعتر خودشو میرسونه .
من خودمم نگاه کردم به کارنامه شما . ماشالله عجب head شاتی میزنی . و Aim accuracy شما بیسته . به همین جهت شمارو چیتر شناسایی کرده . این برنامه فقط جهت شناسایی چیتر های تازه واردیه که One shot kill دارند . یا همش Head میزنند .
بهرحال مسئله ی نیستش دوست عزیز . شما رو از بن دراوردم . سرور پرشین هم ماله خودتونه . ما اونجارو برای ایرانیای عزیز زدیم . تا بچه ها راحت باشند . و مطمئن باشید هرکاری از دست من یا ادمینای دیگه بر بیاد برای تحقق این هدف انجام میدهند.
من شماره توی VIP لیست قرار دادم . اگر مایل بودی توی GAMETRACKER.com ثبت نام کن . بعد به من اطلاع بده تا اسمت رو توی صفحه کلن پرشین به عنوان Member اصلی ثبت کنم .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بچه ها نظرتون راجع به Teamspeak چیه سرور داشته باشه ؟ فقط در صورتی که شماها استقبال کنید تیم اسپیک رو هم راه اندازی میکنیم .
به این صورت که مثل خیلی از سرور های دیگه که متاسفانه نمیدونم چه کمبودی دارند . 7 هفته باید توی لیست انتظار بشینی تا ادمینش بیاد . بعد از 2 ساعت مصاحبه تازه اجازه ورود بهت میده . اینجوری اصلا فایده نداره.
میخوام واقعا جای باشه که خودمونی باشه . و با رعایت ادب و احترام به لذت بازی افزوده بشه . و همچننین مکانی باشه که بچه ها دور هم جمع بشند .

خب حالا اونایی که موافق هستند و به قول معروف پایه هستند یا از طریق تشکر کردن این پست اعلام کنند نظرشونو یا اینکه میتونند جواب بدند و بگم منظور از پایه اینکه باید تشریف بیارید اونجاها . والا که کی میتونه پایه نباشه :p

یا حق.

اگر می دونستی من چقدر سر این بازی اعصابم تا حالا بهم ریخته تعجب نمی کردی از این پست من . تازه دیگه عادت کردم واسه همین امروز که بن شدم زیاد عجیب نبود برام فقط می خواستم ببینم کی بن کرده ... اگر ممکنه آمار این برنامتون رو میشه نشون بدید منم ببینم ، منظورتون از aim accuracy عدد 20 ــه ؟ چون تو اورجین هم حدودا من همینقدر Accuracy دارم برای اسنایپ هم 40 درصد .
من جدیدا از بازیهام مخصوصا مپهای infantry فیلم هم میگیرم هر کس مشکوکه می تونم آپلود کنم ولی اینکه وسط بازی بن بشم و بعد هم تو سرور بگن که پانک باستر بن کرده کار درستی نیست .

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
شما مطمئن هستید که ادمین همچین حرفی زده که pb بن کرده ؟
ادمین نیازی به صحنه سازی نداره دوست عزیز . اگه بن کرده باشه خیلی راحت میگه بن دستی زدم.

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام. دوستان توی فروم Zlo قسمت فارسی فعالیت داشته باشید . اینجوری میببنند که درو پیکر نداره فرومش .برای ایرانیا ارزش قائل نمیشند مثلا همین لانچر جدیده که تو راهه . همه زبان ها رو ساپورت میکنه به جز فارسی . من صحبت کردم با مدیرش گفت اگه میتونی ترجمه کنی تا قرار بدیم . من یه بخشی به اسم سوالات و جواب در مورد بازی بتلفیلد توی فروم زلو باز کردم . لطفا حمایته خودتونو نشون بدید . و اینم اضاف کنم که با فعالیتتون توی سایت زلو به نفع خود شما هم هست . با بالا رفتن امتیازتون اونجا شناخته تر میشید . و اسم کاربریتون اعتبار بیشتری پیدا میکنه. ممنون از همگی لینک تاپیک مربوطه: (سوال و جواب های پیرامون بازی (گیم پلی . مشکلات بازی . و غیره - Persian - Zlofenix Games
یه چنتا تاپیک واسه آموزش جت و تانک و هلی و اینا بزنن خیلی خوب میشه! تاپیکم جون میگیره!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
age to y game 1 hack nazne ama 1 nafr vote hack bede baghye taeid koanan yaro ban mishe on moghe on yaro k hack nazade alaki ban shode bayad chi kar kone !?
باید بیاد همینجا یا مثلا فروم مخصوص کلن یا سرور اونجا با ادمین در جریان بزاره ;) . البته فکر نکنم پلیرها دیگه اینجوری باشن Vote الکی و بیخود رو تایید کنن اگر کسی چیت بزنه حداقل نصف سرور باید یه چیزی بگن نه اینکه یکی داره واسه گریه Vote میده بقیه تایید کنن .

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
یه چنتا تاپیک واسه آموزش جت و تانک و هلی و اینا بزنن خیلی خوب میشه! تاپیکم جون میگیره!
درود.
تاپیک های آموزش جت و هلی که دوستان ماشالله خیلی بهتر از بنده حضور دارند اینجا که باید میدون رو به اونها بسپارم . البته اگه خدای نکرده غرورشون بشکنه و چندتا پست ارسال کنند.

قابل توجه تمامی دوستان.
بعد از این هر گونه درخواست . از بن دراوردن . مدیریت و غیره . به هیچ وجه در اینجا جواب داده نمیشه . به همه ادمین ها هم گفته شده که به هیچ دلیلی بعد از این
در این تاپیک به درخواست ها رسیدگی نکنند .
لذا چناچه درخواست های شما مورد پیگیری قرار نگرفت از ما شاکی نباشید .
آدرس های مهمی که پلیر های عزیز میتونند درخواست خود را در میون بذارند پایین امضای من قرار دادم .
یا در صفحه سرور در زلو گیم . و یا در گیم تراکر و فقط همین .
بعد از این قوانین در مورد پلیر های که بن میشند خیلی سخت گیرانه تر از قبل میشه . و به این آسونی دیگه کسی بیرون نمیاد از بن.
لطفا عادلانه بازی کنید . تا هم خودتون هم بقیه از بازی لذت ببرند .

ممنون از همگی

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
درود.
تاپیک های آموزش جت و هلی که دوستان ماشالله خیلی بهتر از بنده حضور دارند اینجا که باید میدون رو به اونها بسپارم . البته اگه خدای نکرده غرورشون بشکنه و چندتا پست ارسال کنند.

قابل توجه تمامی دوستان.
بعد از این هر گونه درخواست . از بن دراوردن . مدیریت و غیره . به هیچ وجه در اینجا جواب داده نمیشه . به همه ادمین ها هم گفته شده که به هیچ دلیلی بعد از این
در این تاپیک به درخواست ها رسیدگی نکنند .
لذا چناچه درخواست های شما مورد پیگیری قرار نگرفت از ما شاکی نباشید .
آدرس های مهمی که پلیر های عزیز میتونند درخواست خود را در میون بذارند پایین امضای من قرار دادم .
یا در صفحه سرور در زلو گیم . و یا در گیم تراکر و فقط همین .
بعد از این قوانین در مورد پلیر های که بن میشند خیلی سخت گیرانه تر از قبل میشه . و به این آسونی دیگه کسی بیرون نمیاد از بن.
لطفا عادلانه بازی کنید . تا هم خودتون هم بقیه از بازی لذت ببرند .

ممنون از همگی

آقا به هر ققیمتی که شده این PB رو دوباره آن کنید+ چرا سیستم VOTE بهم ریخته کار نمیکنه؟؟؟

سرور شده پر چیتر یعضیا خیلی تابلو هستن مثل همین CCCP_63 امشب بعضیام نه خیلی حرفه ای استفاده میکنن.....

طرف با FAMAS از یه فاصله دور با یه گوله ذرت میکشه مارو اصلا اعصاب آدم بهم میریزه......

این سیستم اینکه shuffle میکنه تیم هارو خوبه ولی بیشتر موقع ها بعد از shuffle هم بازی بالانس نیست مثلا قبلا ru قوی بود راند بعد us خیلی قوی میشه ....فکر می کنم برای جابه جا کردن نفرات برتر هر تیم باید یه سری exception براش تعریف کرد.......

دیگه....... سلامتی......:d

+

یکم TDM خصوصا NOSHAHR بیشتر بزارید......

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
آقا به هر ققیمتی که شده این PB رو دوباره آن کنید+ چرا سیستم VOTE بهم ریخته کار نمیکنه؟؟؟

سرور شده پر چیتر یعضیا خیلی تابلو هستن مثل همین CCCP_63 امشب بعضیام نه خیلی حرفه ای استفاده میکنن.....

طرف با FAMAS از یه فاصله دور با یه گوله ذرت میکشه مارو اصلا اعصاب آدم بهم میریزه......

این سیستم اینکه shuffle میکنه تیم هارو خوبه ولی بیشتر موقع ها بعد از shuffle هم بازی بالانس نیست مثلا قبلا ru قوی بود راند بعد us خیلی قوی میشه ....فکر می کنم برای جابه جا کردن نفرات برتر هر تیم باید یه سری exception براش تعریف کرد.......

دیگه....... سلامتی......:d

+

یکم TDM خصوصا NOSHAHR بیشتر بزارید......

PB زیاد کاری نمیکنه . فقط چیت هایی که ماله قرن 18 هستند تشخیص میده . چیت های امروزی همشون انتی پانک باستر دارند.
هیچ چیتری بیشتر از نیم ساعت دووم نمیاره توی سرور . دیشب 4 نفر بن شدن .از جمله همونی که با FAMAS وان شات میکرد.
بالانس هنوزم یکم مشکل داره . و گاهی وقتا میبینم که قویا همشون تغییر تیم میدن و جمع میشند یجا که اصلا کار درستی نیست . چون تیم مقابل هیچ لذتی از بازی نمیبره.
TDM هم اضاف میکنیم. چشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر