Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
para اگه یادت باشه اونروز بهت گفتم منو تو لیست پینگیا بزاری که دم به دم کیک نشم!!!:|

دیشب ساپورت زده بودم و با چتر نجات تو نقشه میچرخیدم و c4 مینداختم، خیلی حال داد!!! البته فقط دوتا باش کشتم!!!:D

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
چه رک و پوست کنده!:d

کدوم سرور رفته بودی؟؟معمولا این 3 تا سرور همیشه شلوغ اند.یکیش کاد فنز،آی دی گیم،پرشین سولجرز.

فقط این کاد فنز پیدا شد که 4 نفر بودیم که دوتاش ایرانی نبودن!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
فقط این کاد فنز پیدا شد که 4 نفر بودیم که دوتاش ایرانی نبودن!

مگه اینکه همه سرورای ایرانی آف باشن که کسی بره کاد فنز!!!!:D
اغلب آی دی گیم و پرشن سولجرن!(سرور بوشهرم هست که هرکسی نمیتونه داخلش بازی کنه!!!:D البته از نظر پینگی که با استانای دیگه داره!!)
لانچرت دسیوه یا زلو!؟ دسیو فـــــیــــلتر ریجن داره که راحتتر میتونی ایرانیا رو بیابی!!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اغلب آی دی گیم و پرشن سولجرن!(سرور بوشهرم هست که هرکسی نمیتونه داخلش بازی کنه!!!:D البته از نظر پینگی که با استانای دیگه داره!!)
لانچرت دسیوه یا زلو!؟ دسیو فـــــیــــلتر ریجن داره که راحتتر میتونی ایرانیا رو بیابی!!

زلو هست!
کلا 3 تا سرور ایرانی داریم؟ اگر خیر که این لانچر دسیو رو از کجا بگیرم؟

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین

این لاست ورد هم بوشهریه؟!کلا چند نفرید تو سرور بوشهر؟!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ی مشت بجه شدن ادمین.
زیاد میمیرن ما میشیم چیتر. خنده داره
usrr:
(qp) Apocalyse
خیلی باهال بود

این یوزر شما بودی؟ اگه شما بودی احساس نمیکنی کمی تابلو بودی؟

واسه همینه میگن بازی که کرک شد باید بری** توش.

- - -ویرایش - - -

این ارور چی هست دوستان؟

toomaj2911

کاربر سایت
Oct 23, 2013
77
این یوزر شما بودی؟ اگه شما بودی احساس نمیکنی کمی تابلو بودی؟

واسه همینه میگن بازی که کرک شد باید بری** توش.

- - -ویرایش - - -

این ارور چی هست دوستان؟

نه داداش.
میزد بن فولان.
من خودم اکانت پرمیوم دارم. خاستی میتونم ادرس پروفایلمم بدم. تا حالام چیت نزدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر