Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
دوسِتان سرور بدلیل مشکلات فنی امشب پذیرای شما نبود و از این بابت شرمساریم !
امیدوارم فردا آماده پذیرایی شما عزیزان باشیم .

عزیزان نیمی از مشکلات درجه بندی سرور هم رفع شده و در حال برطرف شدن کامل هستیم. در حال حاضر درجه ها فقط در سایت کار می کنند ولی در بازی نه که امیدوارم صبور باشید.

هر کسی هم بازی رو بهمراه Patch ها و mod AiX خواست از این سایت می تونه تهیه کنه : http://www.hyperrayaneh.com/index.php?categoryID=30

مدیر روابط عمومی سرورهای BF2 در آسیا ! ( SharpSabre )

MS13

کاربر سایت
Oct 9, 2010
19
ديروز بعضی از بچه ها ميخواستن سوار ماشين و ديگر جنگ افزار ها بشن به جای اينکه درخواست کنن به ماشين تير ميزدن يا خودشنو پرت ميکردن جلو ماشين ، برای ارتباط با ديگران از دکمه Q استفاده کنيد
بعد از ظاهر شدن منو درخواستها به وسيله اين گزينه ها ميتونيد منظورتون رو به ديگران برسونيد

زمانی که پياده هستيد:
1287856820.jpg

1. درخواست حرکت کردن.
2. درخواست پشتيبانی.
3. قبول درخواست سايرين (در پاسخ به دستورات ديگران)
4. تشکر.
5. درخواست پزشک (زمانی که زخمی شديد).
6. دنبالم بيا.
7. درخواست سوار شدن.
8. رد درخواست سايرين (در پاسخ به دستورات ديگران)
9. متاسفم ، شرمنده (زمانی که به اشتباه هم تيمی خودتون رو هدف قرار ميديد)
10. درخواست مهمات
11. وقتی نشانه اسلحه روی دشمن قرار گرفته باشيد و اين گزينه رو بزنيد دشمن توی رادار ديگر هم تيمی هاتون ديده ميشه.

زمانی که سوار بر جنگ افزاری هستيد:
1287885171.jpg

اين منو هم تقريباً شبيه به منو قبلی هست فقط مواردی که تفاوت دارند:
5. درخواست تعمير کردن. (زمانی که جنگ افزارتون آسيب ديده باشه)
6. درخواست بيرون پريدن و درخواست پياده شدن به کسانی که سوار جنگ افزارتون هستند
7. درخواست از ديگران که سوار جنگ افزار شما بشن.

همينطور که با اين گزينه ها آشنا ميشيد به درخواست های ديگران که ميفرستند هم توجه کنيد.

يه نکته ديگه در مورد Anti-Tank (دوش پرتاب):
موشک Anti-Tank حدايت شونده هست يعنی زمانی که شليک ميکنيد کليک چپ موس رو رها نکنيد تا وقتی که موشک به هدف بخوره يا خطا بره, زمانی هم که موشک در حال حرکت هست نشانه هدف رو به هر سمتی بچرخونيد موشک هم به همون سمت ميره

يه نکته ديگه در مورد تانک:
ديروز ديدم بعضی از بچه ها تا يه تير تانک ديگه يا موشک Anti-Tank بهشون اصابت ميکنه تانک رو رها ميکند
تا سه تا توپ به تانکتون اصابت نکنه منفجر نميشه پس تا ميتونيد به تانک حريف آسيب برسونيد بعد تانک رو رها کنيد
زمان درگيری هم سعی کنيد کنار يکی از اون جعبه ها قرار بگيريد

• Like
Reactions: Rey Mysterio_619

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
لينک داونلودبرنامه تغييرسريال نامبر بي اف 2

سلام.
من تا ص 32 رفتم این برنامه رو پیدا نکردم . میشه یکی بزاره؟

برويد اينجا :
http://www.4shared.com/file/9Dz-H9Us/BATTLEFIELD_2_V150_CDKEY_CHANG.html

برنامه تغيير سريال نامبر (سي دي کي) بازي بي اف2 بدون نياز به نصب مجدد بازي و اين دردسرها
:p

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
روش يافتن سرورهاي کرک شده

سلام.
من پچ 1.5 رو هم نصب کردم.میشه آی پی سرور خودتون و یه چندتا آی پی خارجی فعال رو بدید.
--------------
من بازی رو توی PB اد کردم و pb رو هم آپدیت کردم ولی مخوام برم توی هر سروری bp من رو کیک میکنه.
باید چیکار کنم؟
راستی آی دی یاهوم هم زیره آواتارم هست.

من قبلاً ها باهمين بازي هاي کي ژني خودمون 4-5تا سرور جهاني ميرفتم. بيشتراين سرورها توي روسيه قراردارندو بعضي ها چين وکشورهاي شرق اروپا . بقيه دنيا سخت گيري زيادباعث ميشه که فقط سرورهاي اريجينال(که نيازبه داشتن سي دي کي واقعي ونه کي ژني دارند) راه بياندازند. البته قيمت بازي بي اف2 اصلي 10 دلاره که خيلي ناچيزه نسبت به بازي هاي جديد . به هرحال توي کشورخودمون پيدانميشه اگر آشنايي در خارج ازکشورداريدميتونه حداقل سي دي کي براتون بخره ( نه همه دي وي دي کامل بازي ، فقط سي دي کي) از سايت ebay يا امازون يا...... .
براي اينکه خودتان سرورهاي معدودي که ميتوانيم با همين سي دي کي هاي تقلبي خودمان! واردشان شويمپيداکنيد : ابتدا تيک کنارگزينه BP پائين صفحه رابرداريد ( تا سرورهاي بدون پانک باسترنيز درليست اضافه شوند) سپس بگرديد دنبال سرورهايي که شکل دايره وخط قرمز پانک باستر راندارند و آنهاراامتحان کنيد. احتمالاً سرورهايي وجوددارند که باپينگ پائين بشود با سي دي کي غيراصلي واردشان شويد.
روش آسان امتحان کردن اين آي پي آدرس ها اينه که الان با ماوس آي پي ها رو انتخاب و باراست کليک واگزينه کپي را انتخاب کنيد، وارد بازي شويد درقسمت مولتي پلير > join internet گزينه connect to IP رازده و ماوس را درون مستطيل بالايي ببريد وهمزمان CTRL و V را فشاردهيد . آي پي خودبخود وارد مستطيل ميشود.دو مستطيل پائيني را به همان حال رها کنيد(مگراينکه پورت رانيزبخواهيد تغييردهيد)با اين روش نيازي به واردکردن دستي شماره هاي آي پي نداريد.
چندتا سرور که ميشه برويد ( اگر هنوزبرقرارباشند):
194.50.9.157
212.26.144.9
91.144.105.245
222.242.188.164
b-)

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
سلام.چرا من میخوام برم تو سرور میزنه disconect ??(مگه درست نشده؟)
تو سرور های خارجی رفتم مشکلی نداشتم.

چیزی که به من گفتند اینه که سرور گویا ویروسی شده و ...!!

به هر حال دو سرور رو من معرفی می کنم برای کسانی که دوست دارند توی سرورهای برون مرزی بازی کنند

سرور terminator
سرور vault

اینها رو می توانید در بازی جستجو کنید و پیدا کنید و اگر روشن بودند بازی کنید. این سرورها کمترین پینگ رو دارن برای ما ایرانی ها چرا که اوکراینی هستند

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
حسین جمعه عصر منم شانسی رفتم تو بازی دیدم شلوغه منتها نمیدونستم چطور میشه خبرت کرد! تو یاهو آف گذاشتم اما نبودی..

در مورد آموزشی که مجتبی گذاشت در مورد دستورات هرچند صحبتها و دستورات روی صفحه هم نوشته میشه اما ممکنه شما در تیم آمریکا نباشید و دستورات به زبان چینی یا عربی گفته بشه! اینه که بهتره از قبل توی بخش زیر:
Option > Audio
تیک گزینه English vo only رو بزنید که همه انگلیسی گفته یا شنیده بشه.. اگر توی بازی باشید این گزینه غیر فعاله.. قبل از join باید بزنیدش!

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
هرچند صحبتها و دستورات روی صفحه هم نوشته میشه اما ممکنه شما در تیم آمریکا نباشید و دستورات به زبان چینی یا عربی گفته بشه! اینه که بهتره از قبل توی بخش زیر:
Option > Audio
تیک گزینه English vo only رو بزنید که همه انگلیسی گفته یا شنیده بشه.. اگر توی بازی باشید این گزینه غیر فعاله.. قبل از join باید بزنیدش!

ای ول نجاتم دادی از زبون عربی و چینی :wow::thanks::thanks:

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
دوستانی که AIX رو دارند
تو سرور DOD] Ranked AIX II] من با پینگ 180 تا 220 بازی می کنم : 94.23.23.112:16582

سرور ایرانیمون هم فعلا که خبری ندارم :( تا کی می شه اونو Run کرد .
ولی اینو می دونم که هر چی می کشیم از بازی قرن 19 ای کانتر هست و امیدوارم یک روزی منسوخ بشه.
من که تو GameNet ام پاکش کردم و جاش بازی های L4D و COD4 و GTA IV و BF 2 AIX نصب کردم و مشتری هام همه مسرورند و کسی حرف از شرطی و این جور حرفا نمی زنه و مشتریام هم همه آدم های با شخصیت شدند :) .

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستانی که AIX رو دارند
تو سرور DOD] Ranked AIX II] من با پینگ 180 تا 220 بازی می کنم : 94.23.23.112:16582

سرور ایرانیمون هم فعلا که خبری ندارم :( تا کی می شه اونو Run کرد .
ولی اینو می دونم که هر چی می کشیم از بازی قرن 19 ای کانتر هست و امیدوارم یک روزی منسوخ بشه.
من که تو GameNet ام پاکش کردم و جاش بازی های L4D و COD4 و GTA IV و BF 2 AIX نصب کردم و مشتری هام همه مسرورند و کسی حرف از شرطی و این جور حرفا نمی زنه و مشتریام هم همه آدم های با شخصیت شدند :) .

پس کار خودتو کردی حسام؟ AIX رو جا انداختی؟ بابا همون 1.5 رو بهشون یاد می دادی فقط :d راستی با این انجمن هم آشناشون کن و با این جستار (تاپیک) تا بیان و دیدگاهشون رو بنویسن

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
پس کار خودتو کردی حسام؟ AIX رو جا انداختی؟ بابا همون 1.5 رو بهشون یاد می دادی فقط :d راستی با این انجمن هم آشناشون کن و با این جستار (تاپیک) تا بیان و دیدگاهشون رو بنویسن

تو گيم نت آره ! همه تو گيم نت با AIX حال مي كنن ولي اينجا راي هر چي بگه ! من مي تونم مشهد رو Support كنم يك نفر اروميه هست و patch 1.5 و AIX رو درخواست كرده ، قبلا CS ملعون بازي مي كرد :d كشيدمش سمت اين بازي ، فقط من وقت رفتن به اداره پست رو ندارم :-s

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
این سرور تکلیفش مشخص نشد؟
بابا این کانتر خیلی قدیمیه چرا اینقدر طرفدار داره؟! :d
اینجوری ادامه پیدا کنه همینا که میومدن هم نمیان دیگه!

داوود لطفا یه سری بزن ببینیم بالاخره تکلیف چیه..
ممنون..

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
این سرور تکلیفش مشخص نشد؟
بابا این کانتر خیلی قدیمیه چرا اینقدر طرفدار داره؟! :d
اینجوری ادامه پیدا کنه همینا که میومدن هم نمیان دیگه!

داوود لطفا یه سری بزن ببینیم بالاخره تکلیف چیه..
ممنون..

احتمال فراوان قرار هست از فردا سرور دوباره راه بیفته. پس تا فردا چشم به راه می مونیم و به احتماال فراوان می تونیم بازی کنیم از فردا شب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر