Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

MS13

کاربر سایت
Oct 9, 2010
19
سرور پايينه ؟
امشب که پنشنبه هست و پلير زياده سرور پاينه

الان سرور بالا هست و ميتونيد کانکت بشيد

آخرین ویرایش:

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
دوست عزيز به علت اينكه در خود بازي ميشود گفتگو كرد احتياجي به xfire نيست اگر هم موردي پيش بيايد در همين فاروم گذاشته ميشود با آيدي nasimparsi هم ميتوانيد در ارتباط باشيد

داش رضا اين فيس بوك راه نميده به ما ، با هيتلر شكن هم نتونستم برم تو حالا يك روز ميام پيشت با هم روش كار ميكنيم راستي اين aix چي شد گرفتي يا نه
سلام.
دوست عزیز در تمام بازیهای آنلاین میشه چت کرد!پس چون میشه چت کرد دیگه نباید این برنامه ساخته میشد؟نه عزیز من این برنامه قابلیتهای بسیاری داره به طور مثال میشه به ثبت بازیهایی که انجام میدی و چه قدر در طول هفته و در کل این بازی رو انجام دادی و عکس انداختن و فیلم گرفتن در حین بازی اشاره کرد.حالا به جز اینها خود xfire هم فرومی داره که در مورده بیشتر بازیهای آنلاین توش بحث میشه.و چندین قابلیت دیگه ...

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوست عزيز به علت اينكه در خود بازي ميشود گفتگو كرد احتياجي به xfire نيست اگر هم موردي پيش بيايد در همين فاروم گذاشته ميشود با آيدي nasimparsi هم ميتوانيد در ارتباط باشيد

داش رضا اين فيس بوك راه نميده به ما ، با هيتلر شكن هم نتونستم برم تو حالا يك روز ميام پيشت با هم روش كار ميكنيم راستي اين aix چي شد گرفتي يا نه

با پ را کس ی puff و بهره گیری از گوگل کروم می شه به سادگی و بدون هیچ دشواری به فیس بوک وصل شد.

وحید تو هم لطف کن در هر دو نظر سنجی شرکت کن.

اون AIXهم نتونستم هنوز بگیرم. مگه فیلم و سریال و ... می زاره:|

آقا جای تو هم خالی هست حسابی به ویژه زمانی که نیاز به پشتیبانی هوایی با هواپیما داریم. من دسته ی هواپیماییم خراب شده :(

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
امشب پنجشنبه بود انتظار داشتم همه بیان! اما مثل شبای قبل لود.. من کلی چیز جدید یاد گرفتم از رضا.. واقعا ازش ممنونم..

آقا برای وصل شدن به سایتها همه راهها رو بذارید کنار دیگه.. یکبار زحمت ثبت نام و دانلود AOL رو بکشید برای همیشه راحت میشید..
سرعت عالی آی پی هم مخفی و همه سایتها هم باز..
مدتهاست که ازش استفاده میکنم همه ف*یل*تر شکنها از کار افتادند و این مرورگر هنوز براحتی کار میکنه!

..

حسین یه مدته پیدات نیست..
چرا نمیای پس؟

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
امشب پنجشنبه بود انتظار داشتم همه بیان! اما مثل شبای قبل لود.. من کلی چیز جدید یاد گرفتم از رضا.. واقعا ازش ممنونم..

آقا برای وصل شدن به سایتها همه راهها رو بذارید کنار دیگه.. یکبار زحمت ثبت نام و دانلود AOL رو بکشید برای همیشه راحت میشید..
سرعت عالی آی پی هم مخفی و همه سایتها هم باز..
مدتهاست که ازش استفاده میکنم همه ف*یل*تر شکنها از کار افتادند و این مرورگر هنوز براحتی کار میکنه!

..

حسین یه مدته پیدات نیست..
چرا نمیای پس؟
چند شبه سرم شلوغه ولی امشب بعد از دیدن اون برنامه که جمعه شبا ساعت 10:30 میده >:) میام بالا
بچه ها اگه صحبت از قیلتر کنید ممکنه فروم ....
تو پیام خصوصی در این موارد بحث کنید یاتاپیک جداگانه ای براش باز کنید
دانلود منم تموم شد هر موقع بچه ها پایه شدند منم آماده هستم
رضا از بچه های تهران کسی رو پیدا کن که برات پیک موتوری کنه پچوو

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
دوستان MAP ها اضافه شد !
مژده :
سرور AIX 2.0 ازمایشی هم راه اندازی شد فقط بجای 16567 بزنید 16568 :)
BF 2 v1.5
87.107.120.131:16567

BF 2 v1.5 Mod AIX2.0

87.107.120.131:16568

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان MAP ها اضافه شد !
مژده :
سرور AIX 2.0 ازمایشی هم راه اندازی شد فقط بجای 16567 بزنید 16568 :)
BF 2 v1.5
87.107.120.131:16567

BF 2 v1.5 Mod AIX2.0

87.107.120.131:16568

خب اینجوری که شد خیلی بهتر شد. حالا هر دو رو داریم. از ساعت 10 شب به بعد اخصاص پیدا کنه به 1.5 و پیش از اون هم یک ساعت رو مشخص کنید برای AIX تا اونهایی که نصبش کردن سر اون ساعت بیان و بازی کنند.

البته ساعت ها که من نوشتم پیشنهادی بود و می توان این ماجرا رو هم به رای گیری گذاشت.

ایمان اون آ او ال رو پیش از این هم آریا بهم معرفی کرده بود. اگر می شه برای من هم با پیام خصوصی بفرست

با سپاس

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
یک مشکل داره این AIX و اون این هست که ممکن هست شما سوار بعضی از بالگرد ها و هواپیما ها شید و سرور Crash کنه ! همین اول یکی از اون ها بالگردی هست که تو مپ ZATAR WETLANDS II روی ناو USA هست !
این مپ رو یا باید تعمیر کرد یا حذف ! اگر راه کار تعمیرشو نتونستم پیش برم ، مجبورم چنین مپ هایی رو حدف کنم !

lovelife

کاربر سایت
Apr 4, 2010
134
بچه ها ، چون رو این سرور بچه های کانتر هستند که 24 ساعت هم فول (32 ) هست یا باید 1.5 ران باشه یا AIX چون به سی پی یو فشار می یاد و لگ می ده تو بازی ! پس تصمیم بگیرید کدوم بازی کنید !

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یک مشکل داره این AIX و اون این هست که ممکن هست شما سوار بعضی از بالگرد ها و هواپیما ها شید و سرور Crash کنه ! همین اول یکی از اون ها بالگردی هست که تو مپ ZATAR WETLANDS II روی ناو USA هست !
این مپ رو یا باید تعمیر کرد یا حذف ! اگر راه کار تعمیرشو نتونستم پیش برم ، مجبورم چنین مپ هایی رو حدف کنم !
توي سايت AIX گفته بودن با اومدن پچ 1.5 يه مشكلي پيش اومده و فايل hot fix گذاشته بودن.اون هم روي سرور نصب شده؟

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
بهتره پس هر چه زودتر یک رای گیری راه بندازیم. همه ی دوستان مهر کنند و در این نظر سنجی شرکت کنند تا زودتر گرداننده سرور بتونه تصمیم بگیره

بر روی سرور bf2 چه پچی ریخته شود؟

1- پچ 1.5---------------------------------------------------2- BF 2 v1.5 Mod AIX2.0

-------------------------------نتایج تا کنون---------------------------------

SharpSabre--AIX

Sherlock_Holms ---1.5

immortal07 ---

nasimparsi -------- 1.5

ariabf2-------

EHSANCHIEFTAIN

foa.neh ---

DIHAV1359---AIX

apriliaa----1.5

محمد رضا mr---

Leon 5260---1.5

amin1----1.5

MS13--------1.5

pashutanr---------1.5

آخرین ویرایش:

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
بهتره پس هر چه زودتر یک رای گیری راه بندازیم. همه ی دوستان مهر کنند و در این نظر سنجی شرکت کنند تا زودتر گرداننده سرور بتونه تصمیم بگیره

بر روی سرور bf2 چه پچی ریخته شود؟

1- پچ 1.5---------------------------------------------------2- BF 2 v1.5 Mod AIX2.0

-------------------------------نتایج تا کنون---------------------------------

SharpSabre--

Sherlock_Holms ---1.5

immortal07 ---

nasimparsi -------- 1.5

ariabf2-------

EHSANCHIEFTAIN

foa.neh ---

apriliaa----

محمد رضا mr---

MS13--------

pashutanr---------1.5