Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
پس چاکر همتونم لطفا این پچو رو سرور نریزید چون من نمیتونم 2گیگ دانلود کنم!!!(به خاطر خودخواهی نمیگما چون 100%کسایی مثل من هستن که نتونن دانلود کنن.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
قابل نداره یدونش 726 مگ
اونیکیشم 1 گیگ و 19
سرجمع 1.745
برای بعضی از دوستان منجمله خود من مشکلی نداره واسه دانلود ولی فکر باقی بچه ها رو هم بکنید

به نظر من در شرایط فعلی معقولانه نیست:oops::horse:

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
سلام.
من الان میخوام این بازی رو تهیه کنم.
همه ی چیزایی که برای آنلاین بازی کردنش لازم هست رو لطفا بگید.
لینک ها هم مستقیم باشن لطفا :d

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
سلام.
من الان میخوام این بازی رو تهیه کنم.
همه ی چیزایی که برای آنلاین بازی کردنش لازم هست رو لطفا بگید.
لینک ها هم مستقیم باشن لطفا :d

شما اول بگو کدوم شهری ببینیم شاید بشه برات فرستاد.. اگر نه بعد لینکا رو میدیم! :d
لینک خود بازی مستقیم از اینجا:
http://mihandownload.com/2009/11/_battelfield_2.php

من ميخوام مدالهاي درون بازي رو سيو كنم.يعني اون درجه هايي كه ميگيرم.امكانش هست؟
اگر رنکینگ درست بشه اتوماتیک ذخیره میشه...

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
امشب از بهترین شبهای سرور بود!
هم شلوغ بود هم خیلی خوب همه بازی کردند..!
مپ karkand که تقریبا از آرزوهای فروخورده من بود آنلاین بازی کنم رو حدود 10 نفری بازی کردیم!
دم همگی گرم! الانم من از سرور قطع شدم و دیگه باید بخوابم صبح برم کار و زندگی!

ضمنا من امشب فهمیدم base فقط اونی نیست که خط قرمز دورشه! بلکه فرودگاه هم هست و نباید بزنیمش وقتی کم هستیم..

یه تاپیک قوانین هم بزنیم بد نیست..
شب خوش..

MS13

کاربر سایت
Oct 9, 2010
19
مپ karkand که تقریبا از آرزوهای فروخورده من بود آنلاین بازی کنم رو حدود 10 نفری بازی کردیم!

به خاطر ورود من بود :d Mojtaba.IrDev
انقدر بازی کردم مخم داره سوت ميکشه

ضمنا من امشب فهمیدم base فقط اونی نیست که خط قرمز دورشه! بلکه فرودگاه هم هست و نباید بزنیمش وقتی کم هستیم..

شب خوش..

اين قوانين من دراوردی هست... اصلش اينه که کسی که تازه ريسپان شده و يا کسی که ميخواد با هواپيما يا هليکوپتر پرواز کنه رو نبايد بزنی.
اما اينجا ديگه شورش رو دراوردن، يکی واسه خودش دراز ميکشه تو بيس و بايد منتظر بمونی هر موقع عشقش کشيد بياد بيرون, يا يکی ديگه زخمی شده فرار ميکنه تو بيسشون که نزنيش!

و يه چيزی ديگه با اين تعداد کم مپ بايد 16 نفری باشه نه 64 نفری, کسانی که مپ و بازی رو ساختن به تعداد نياز افراد امکانات رو قرار دادن, وقتی 10 نفر با امکانات 64 نفر بازی ميکنن ناجور ميشه

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
به خاطر ورود من بود :d Mojtaba.IrDev
انقدر بازی کردم مخم داره سوت ميکشه

اين قوانين من دراوردی هست... اصلش اينه که کسی که تازه ريسپان شده و يا کسی که ميخواد با هواپيما يا هليکوپتر پرواز کنه رو نبايد بزنی.
اما اينجا ديگه شورش رو دراوردن، يکی واسه خودش دراز ميکشه تو بيس و بايد منتظر بمونی هر موقع عشقش کشيد بياد بيرون, يا يکی ديگه زخمی شده فرار ميکنه تو بيسشون که نزنيش!

و يه چيزی ديگه با اين تعداد کم مپ بايد 16 نفری باشه نه 64 نفری, کسانی که مپ و بازی رو ساختن به تعداد نياز افراد امکانات رو قرار دادن, وقتی 10 نفر با امکانات 64 نفر بازی ميکنن ناجور ميشه
دوست گرامی

قوانین رو خود ما هستیم که می سازیم و ازش پی روی می کنیم پس قوانین من در آوردی و غیر من درآوردی معنی نداره و همگی قوانین موجود در جهان من درآوردی هستن حتی قانون اساسی آمریکا و فرانسه!

کاربران در همین جستار (تاپیک) تصمیم گرفتند که به فرودگاه به هیچ عنوان نباید آفند (حمله) کرد. چون گذرانه (فعلا) شمار کاربرها کم هست و اگر بخوایم به فرودگاه یا پایگاه اصلی دشمن بتازیم توازن نیروها و جنگ افزارها (سلاح) به هم می خوره.

پس در نتیجه تا زمانی که شمار بازیکن ها به بالای 15 نفر نرسیده:

1- به پایگاه فرماندهی (بیس) آفند نزنید تا بازیکن های دشمن هم بتونن با جنگ افزار در یک منطقه دیگه بیان و درگیری اونجا باشه.

2- فرمانده (کاماندر) شدن هیچ اشکالی نداره، تنها از توپخانه سنگین (aritilrry) بهره نبرید.

3- مپ هایی که برگزیده شده رو ناچار هستیم 64 انتخاب کنیم، قرار بر این نیست که با جنگ افزار سبک بازی کنیم. میدان نبرد (بتلفیلد) ویژگیش اینه که باغ جنگ افزارهای سنگین و هوایی و .. بازی بشه وگرنه همه بلد بودیم بریم کانتر بازی کنیم

کسی هم این لغزش (اشتباه) رو نمی کنه که از اینترنت و زمانش خرج کنه و به هدر بده و بره توی پایگاه فرماندهی دراز بکشه از ترس اینکه دشمن نزندش. حتما چشم به راه بوده تا بتونه با بالگرد یا هواپیما یا تانک یا زره پوش بیاد

شب خوش..

دقیقا کارکند مپی هست که ایمان و یک سری دیگه از دوستان بهش دلبستگی فراوانی دارن و البته از حق نگذریم دیشب بازی خیلی خوب و لذت بخش بود. البته از امشب کوشش می کنم مپ های خوبی که تا کنون بازی نکردیم رو به رای گیری بزارم تا بیش تر تنوع داشته باشه.

من ميخوام مدالهاي درون بازي رو سيو كنم.يعني اون درجه هايي كه ميگيرم.امكانش هست؟

همان گونه که ایمان گفت، اگر رنک سرور درست بشه (که گویا مشکل از پورت ق ی ل ت ر شده هست) این درجه ها ذخیره می شه خود به خود.

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
منم با nasimparsi موافقم..
قبلا بدون این شروطی که گذاشتیم بازی میکردیم و به فرودگاه و بیس هم حمله میکردیم یا حتی توپخانه سنگین میزدیم ولی دیدیم که عملا بازی بیروح میشد! چون تعداد کم بود.. همین قضیه باعث شد به قانون های جدید رو بیاریم..
در مورد مپ 16 به نظرم بد نیست وجود داشته باشه.. گاهی فقط 4 نفر تو سرور هستند!
اما مپهای 64 و بالگرد و هواپیما دار قطعا نباشه بازی بیمزه میشه..

کاش راهی بود که توی مپهای کوچکتر جنگ افزارهای مپ 64 رو وارد میکردیم..

چند تا سوال هم دارم:

1. این جریان 2v2 چیه؟ احسان گاهی میگفت 2v2 بشیم من بازی نمیکنم! میخواستم ببینم چرا؟

2. من سوار هلیکوپتر دوستان که میشم میبینم خیلی سریعتر حرکت میکنند مخصوصا فرود و اوج گیری خیلی سریع انجام میشه اما برای من اینجوری نیست وقتی خلبان هستم! میخواستم ببینم دلیلش چیه؟

3. آیا تمامی ماشین ها و جنگ افزارها مثل اون تانکی که وحید عکسشو گذاشت نقاط مختلفشون امتیازهای مختلف داره؟ مثلا APC .. اگر ممکنه عکسی ازشون بذارید..

ممنون..

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
سلام
من تا حالا به جز بازی mw2 بازی دیگه ایرو آنلاین بازی نکردم
میخواستم این بازی BBC 2 رو انلاین بازی کنم لطفا راهنمایی کنید که چه پچهایی بعد از نصب بازی باید نصب کنم (جهت نسخه کرک شده)

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
با سپاس از دوستان.

اگر یک جستار (تاپیک) وجود داشت که می تونیستیم پرسمان (مسئله) های گوناگون رو به رای گیری بزاریم خیلی خوب بود. در کل سرور اگر زمانی سرپا باشه و بخواد دراز مدت کاربرهای خودشو داشته باشه یک تارنما (وب سایت) یا یک تارنگار (وبلاگ) باید داشته باشه.

تنها دوتا موضوع می مونه که دوستان ادمین ایران شارپ (حسام) و لاولایف (داوود) می تونند کمک کنند:

1- افزوده شدن همه ی مپ های 64. (البته من یادم میاد یک مپ دراگون والی! بود که 16 یا 32 بود و بالگرد هم داشت. پس در نتیجه این مپ می تونه افزوده بشه و برای ما یک چیز خیلی خوب باشه)

2- باید همگی پی گیری کنیم و ببینیم چطور می شه یک سرور هک شده همانند همین سرور ما رو، در بخش مولتی پلیر افزود تا دیگر کاربرها و خارجی ها هم با جستجو بتونن به سرور بیان. (انجمن گفتگو و تارنمای سرورهای ترمیناتور و واولت می تونه در این زمینه به ما کمک کنه. هر کس زبان انگلیسیش خوبه همین جا اعلام کنه تا نشانی تارنماشون رو بهش بدیم تا بره اونجا و ازشون بپرسه چگونه می شه این کارو کرد)

3- در پایان هم می مونه همون دشواری درجه و رنکید بودن سرور که گمان کنم این دشواری هم از طریق گفتگو با ادمین های سرور ترمیناتور و واولت حل بشه

منم با nasimparsi موافقم..

چند تا سوال هم دارم:

1. این جریان 2v2 چیه؟ احسان گاهی میگفت 2v2 بشیم من بازی نمیکنم! میخواستم ببینم چرا؟

2. من سوار هلیکوپتر دوستان که میشم میبینم خیلی سریعتر حرکت میکنند مخصوصا فرود و اوج گیری خیلی سریع انجام میشه اما برای من اینجوری نیست وقتی خلبان هستم! میخواستم ببینم دلیلش چیه؟

3. آیا تمامی ماشین ها و جنگ افزارها مثل اون تانکی که وحید عکسشو گذاشت نقاط مختلفشون امتیازهای مختلف داره؟ مثلا APC .. اگر ممکنه عکسی ازشون بذارید..

ممنون..

1- احسان گویا دوست نداره شمار افراد نابرابر باشه. یعنی این رو نامردی می دونه. البته هر کسی نظری داره. زمانی که شمار بازیکن ها فرد می شه ایشون بازی نمی کنه تا بازیکن ها برابر باشن که البته از دید من نیازی به این کار نیست ولی خب تصمیم با خودشون هست

2- برای اوج گرفتن که باید یک زمان مشخصی رو شکیبایی کرد تا بالگرد بتونه بلند بشه و این برای همه یکسان هست. البته من یه کم باگرد رو می چرخونم و باهاش بازی می کنم شاید زودتر پرواز کنه... :D برای فرود هم باید کاری کرد که بالگرد انگار داره واژگون می شه و پس از اون کنترلش کرد اینجوری با شتاب بیشتری می شه فرود اومد

3- گمان می کنم همگی خودروها و جنگ افزارها این تقسیم بندی ها رو داشته باشن. ولی باید خود وحید بیاد و در این زمینه روشنگری کنه که از کجا آورده بود و ...

سلام
من تا حالا به جز بازی mw2 بازی دیگه ایرو آنلاین بازی نکردم
میخواستم این بازی BBC 2 رو انلاین بازی کنم لطفا راهنمایی کنید که چه پچهایی بعد از نصب بازی باید نصب کنم (جهت نسخه کرک شده)

دوست گرامی

این بازی BF2 هست و اگر منظورتون این بازی هست که می تونید همه ی چیزهایی که نیاز هست رو از اینجا بارگیری (دانلود) کنید:

لينك دانلود خود بازي

پچ 1.41

پچ 1.5

1- در آغاز خود بازی رو نصب کنید(نکته نشانی پیش فرض یعنی درایور ویندوز رو دگرگون نکنید اگر هم فضا کم هست می تونید حجم درایو ویندوز خودتون رو افزایش بدین ولی نشانی رو دگرگون نکنید چرا که گویا برای پچ کردن بازی دچار مشکل خواهد شد)

2- دایمون برای اینه که ایمیج ها رو وارد کنید. شماره سریال هم که می تونید از کیجنش به دست بیارید.

3- پچ 1.41 رو نصب کنید. کمی طول می کشه و باید شکیبا باشید

4- پس از نصب همه ی اینها باید پچ 1.5 رو نصب کنید که زودتر نصب می شه

5- پس از پایان کار برای من آی دی یاهوتونو بفرستید در پیام خصوصی تا ساعت ها رو هماهنگی کنیم یا اینکه توی همین جستار (تاپیک) بگید چه ساعتی می تونید بیاید

6- یه کم به صورت بازی تک نفره تمرین کنید تا با همه چیزش آشنا بشید چرا که اگر یکباره بیاید توی بازی همش کشته می شد و از این بازی بی همتا زده می شید.!

7- ساعت معمولی که بازی می کنیم نزدیک 10 شب به بعد هست

8- نام کاربری که می سازید مهم نیست هر آنچه دوست داشتید بزارید ولی پس از ساختن نام کاربری و در زمان لاگ این شدن اون بالا یه گزینه هست به نام پرفکس یا یه همچین چیزایی اونجا بنویسد persia تا همه ی ایرانی ها این پیشوند رو داشته باشند و توی سرورهای گوناگون همدیگرو بشناسن

اگر هم شهر خودتون رو اعلام کنید ممکن هست دوستان در اون شهر باشن و بتونن به صورت دی وی دی بهتون برسونن

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
- احسان گویا دوست نداره شمار افراد نابرابر باشه. یعنی این رو نامردی می دونه. البته هر کسی نظری داره. زمانی که شمار بازیکن ها فرد می شه ایشون بازی نمی کنه تا بازیکن ها برابر باشن که البته از دید من نیازی به این کار نیست ولی خب تصمیم با خودشون هست
اینو میدونم اما موضوع اینه که گفت 2v2 بشه مشکل داره!! خب دو به دو که مشکلی نداره! نمیدونم والا..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر