Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
با تشکر از همه دوستان که ارادت داشتند به بنده >:d< من بازگشتم رو بعد از چند هفته به ... ...

برای تغییر شماره سریال بازی بدون دردسر : http://www.4shared.com/file/EJL-CwzI/fff-ea208-BFBC2.html دانلود کنید و بعد از انتخاب بازی و سریال ؛ کلید Change رو بزنید.

دمت گرم داداش عجب چیز خوفی بود !

به دوستان اکیدا توصیه می کنم دانلود کنند یه سریال چنجر فوق العاده هستش.
SharpSabre جان ما منتظر هنر نمایی شما واسه سرور بتلفیل 2 هستیم

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
با درود. دوستان به گفته ی دوستمون امشب ساعت 10 سرور ایرانی راه اندازی می شه. ساعت 9 آی پی سرور و گذرواژه (پسورد) برای همه فرستاده می شه. لطفا امشب ساعت 10 همه بیاین برای آزمایش

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
با درود. دوستان به گفته ی دوستمون امشب ساعت 10 سرور ایرانی راه اندازی می شه. ساعت 9 آی پی سرور و گذرواژه (پسورد) برای همه فرستاده می شه. لطفا امشب ساعت 10 همه بیاین برای آزمایش
آقا دمت گرم یعنی دیگه مشکل CD-key به سلامتی حل شددیگه؟
در مورد پینگ سرور هم توضیح بیدید ممنون می شم

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
آقا دمت گرم یعنی دیگه مشکل CD-key به سلامتی حل شددیگه؟
در مورد پینگ سرور هم توضیح بیدید ممنون می شم

درود

ایران شارپ و lovelife گرامی گویا امروز راهش انداختن و به من آگاهی دادن که به دیگر دوستان آگاهی بدم که امشب سرور درست شده و می تونیم آزمایشش کنیم

درباره ی پینگ هم پینگ به نظر زیر 100 یا دست بالا 150 هست

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
سلام
ممنون
سرور خیلی خوب بود
چند تا چیز کوچولو هم بهش اضافه بشه بد نیست مثل رنک بندی
یه تاپیک هم باز بشه واسه به اشتراک گذاشتن دانسته ها و تجربه ها و هماهنگی تو بازی بد نیست مثلا من کل مدت بازی دنبال این بودم که UAV چیه و از کجا میاد ( lol)
اگه تاپیکی برای اینگونه آموزش ها باشه و شرح استراتژی تو بازی و غیر جزابیت سرور بالا می ره.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
سلام
ممنون
سرور خیلی خوب بود
یه تاپیک هم باز بشه واسه به اشتراک گذاشتن دانسته ها و تجربه ها و هماهنگی تو بازی بد نیست مثلا من کل مدت بازی دنبال این بودم که UAV چیه و از کجا میاد ( lol)
اگه تاپیکی برای اینگونه آموزش ها باشه و شرح استراتژی تو بازی و غیر جزابیت سرور بالا می ره.

اینجا رو یک نگاهی بندازید:

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1005489&postcount=23

ایران شارپ گرامی هم یک تارنگار (وبلاگ) داشتن که خیلی کمک می کنه اگر نشانیش رو برای دوستان بزارن

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
خیلی عالی بود من که تو تبریزم پینگ من 29 بوده که عالی فقط مپ ها بزرگ بود به سختی خودمونو پیدا می کردیم 7 نفر تو مپ 64 نفره
خلاصه عالی بود

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
سلام
ممنون
سرور خیلی خوب بود

راستی تو چطوری با پین 200 تا 400 بازی می کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
خیلی عالی بود من که تو تبریزم پینگ من 29 بوده که عالی فقط مپ ها بزرگ بود به سختی خودمونو پیدا می کردیم 7 نفر تو مپ 64 نفره
خلاصه عالی بود

دوست گرامی مشکل سر اینه که مپ ها کمتر از 64 هواپیما و بالگرد نداره. به همین خاطر ناچار هستیم 64 انتخاب کنیم. البته اینجوری هم نیست که نتونیم همدیگرو پیدا کنیم. هر گروه باید یک فرمانده (کاماندر) داشته باشه و اون فرمانده گروه رو به بخش های گوناگون هدایت کنه و بگه برای نمونه فلان جا رو بزنید یا فلان جا شمار زیادی هستن و می تونید به اونجا حمله کنید یا از فلان جا پدافند(دفاع) کنید

در زمینه ی فرمانده ای دوستمون (آریا) پیشنه ی دور و درازی داره :d کلا دلبستگی ویژه ای به فرمانده ای داره. از توپخانه (artilery) هم خیلی خوشش میاد ولی من همین جا درخواست می کنم ازش که تا زمانی که شمارمون کم هست و سرور شلوغ نشده ازش بهره نبره:(

خلاصه اینکه با آریا و نام کاربری یاهوش در پیوند باشید و ازش موارد ریز کاره ی فرمانده ای رو یاد بگیرید.

با داشتن یک فرمانده خوب دیگه بزرگ بودن نقشه یک چیز خوب به شمار میاد نه یک چیز بد
.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر