Batman: Arkham Origins | PC

arkham-origins.jpg

خوب شماره بعدی باز ی هم تایید شد
داستان بازی قبل از
Arkham Asylum و Arkham City خواهد بود
سازنده بازی به جای Roksteady شعبه مونترال Warner Bros .Games هست
بازی در تاریخ 25 اکتبر 2013 عرضه خواهد شد

• Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Armature Studio
  • Action
  • Release: Oct 25, 2013 (US)
  • ESRB: RP
    - گیمران با گذشته بت من در Arkham Origins آشنا می‌شنود.
    - اتفاقات بازی در شب کریسمس است.
    - داستان بازی قبل از اتفاقات دو سری قبلی است. داستان بازی بر اساس کمیکی با همین نام است.
    -Black Mask رئیس جنایتکاران بر علیه بت من است.بت من برای شکست دشمنانش باید مرده Black Mask را تحویل دهدی تا پلیس‌ها طرفدار بت من شوند. بت من باید بفهمد چرا Black Mask او را می‌خواهد بکشد. ولی Black Mask طی حادثه‌ای مرده است.
    - assassins‌های درجه 1 و supervillains از کمیک‌های DC در بازی حضور دارند.
    -پلیس‌ها جنایتکاران را تعقیب می‌کنند.
    - سیستم مبارزات بازی تغییر نکرده است.
    - تاکنیک‌های جدید، فرصت‌ها و موارد کاملا جدید.
    -دشمن‌های جدید
    - عدم کنترل کامل Batwing
    -Batman مثل 2 بازی قبلی نیست.
    -Batwing این امکان را می‌دهد تا سریع تر به مکان مورد نظر خود برسید.
    - دارا بودن Mode predator
    -حال کنترل claw مثل grappler در Just Cause 2 است.
    - جدل با دشمنان؛ پرتاب وسایل سنگین به سمت آنان.
    -گذاشتن دام مانند بشکه مواد انفجاری، استفاده از batarang برای دام.
    -Black Mask جز‌ئی از villain‌های محبوب نیست.
    -Gotham قدیمی تنها نیمی از دنیای بازی است.
    - یکی از راه‌های ارتباطی بازی با نام Gotham جدید.
    -Gotham ساختمان‌ها برج‌های بسیار بلندی دارد.
    - منطقه جدید 2 برابر محیط کلی بازی است.
    -بازیکنان می‌توانند شبکه برج‌ها را هک کنند.
    - برج‌ها فرکانسی دارند که این اجازه را نمی‌دهد که Batwing کار کند یعنی fast travel وجود ندارد.
    -همچین این فرکانس‌ها مانع این می‌شود که بت‌من نقاط مهم را در نقشه مشخص کند.
    -فرکانس‌های هر برج با دیگری تفاوت دارد، و نیاز به حل معما کسب مهارت‌های مبارزه برای جلوگیری از این فرکانس‌ها است.
    - کارهای بت من به او point و موارد دیگر و تجربه می‌دهد.
    - سیستم Most Wanted این امکان را می‌دهد تا بازیکنان villains‌های خارج از داستان اصلی را دریابی کنند.
    -در طول بازی‌ می‌توان به ماموریت‌های جانبی بیشتری رسید
    - ماموریت‌ها جانبی که اختیاری هستند برخی قابلیت ارتقا بت من را دارا هستند.
    - butler Alfred به بت من با توجه به وضعیتش امکانات جدید می‌دهد.
    - سیستم Dark Knight کم رنگ تر شده است البته نقش مهمی را هنوز دارد.
    - کشتن بی‌سرو صدای دشمنان امکان گرفتن XP و ارتقا‌های ویژه را می‌دهد.
    - سیستم Dark Knight جایگزین challenge mode نمی‌شود.
    - چالش‌های زیادی در بازی وجود دارد.
    - روابط بت من با دیگران بر سرنوشتش تاثیر دارد.
    -افراد زیادی را بت من برای اولین بار خواهد دید.
    - سیستم کاراگاهی بت من در حالت اول شخص است.
    - پنگوئن در بازی است وهمه چیز را می‌داند.
    - هیچ دیوار امنیتی مانند Arkham City برای نگه‌داری villains‌ها نیست.
    -Deathstroke با شمشیر با بت من مبارزه می‌کند.
    - قسمتی ناگفته از دوران نوجوانی بت من که تاریک باقی‌مانده

برای مشاهده تصویر اصلی (938x555) روی این نوار کلیک کنید.
cov_241_l.jpg

241-610.jpg

آخرین ویرایش:

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
اول از اون دوستى كه ويدئو آپلود كرده بود تشكر مى كنم فكر كنم كامنتم حذف شد بعد مى دونم جاش نيست من ac goty گرفتم سيو نمى شه دكمه ى home هم جواب نمى ده من رو xbox بازى كرده بودم حالا چه كار كنم ؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
بالاخره بازی رو تموم کردم !
بازیبسیار خوش ساخت و جذاب بود و من به عنوان یک بازی مستقل بهش 10 میدم ! ولی اگه بخواد با Arkham City مقایسه بشه بهش 8.5 میدم ! که اوهم بیشتر برمیگرده به نبود پیشرفت و نوآوری در گیم پلی!
گرافیک بازی مثل همیشه عالی بود و موسیقی و صدا گذاری شخصیت ها هم حرف نداشت ! به نظر من داستان بازی نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت داشته بود. تم کلی داستان جدی تر و خشن تر شده بود و روی مسائل جنایی خوب کار شده بود !
از اون قسمت صحبت های جوکر با هارلی کویینزل خیلی خوشم اومد!
اگه کسی از دوستان بتونه متن کامل اون دیالوگ ها رو برای من گیر بیاره (همون دیالوگ هایی که جوکر از گذشته اش میگه و با هارلی حرف میزنه) خیلی ممنون میشم !
در ضمن این همه تو تریلرها رو Black Mask مانور داده بود چی شد پس ؟! همه کاره باز جوکر شد که ! کلا من به این شعار "هر جا سخن از بتمن است؛ نام جوکر میدرخشد!" یقین پیدا کرم!
یه سوال دارم این چی شد Black Mask در آخر !؟ باید تو مراحل فرعی دستگیرش کنیم !؟ پنگوئن هم همین جوری !؟
بهترین باس فایت بازی هم به نظرم Deathstroke بود واقع چالش برانگیز بود به نظر من ! اون دختر Copperhead هم رو اعصاب بود بای از 30 تا آدم تو اون هم درگیری پیداش مکیردی ! Bane و Fire Fly هم خوب کار شده بودند.
فقط نبود Catwoman احساس میشه !
مبارزات هم میتونم بگم نسبت به 2 نسخه قبلی سخت تر شده بود ! هر جا میزی یک گردن کلفت , یه زره پوش یا اون چاقو دارها هستند ! از اونهایی که چاقو دستشون میگیرن متنفرم ! خیلی رو اعصاب ان ! سه بار پشت سر هم میزننند ! دفاع هم نمیتونی بکنی !
کلا از بازی لذت بردم !
توصیه میکنم شما هم بازی کنید اگه تا حالا بازی نکردید !

dark shooter

کاربر سایت
Sep 6, 2011
56
نام
امیر
بالاخره بازی رو تموم کردم !
بازیبسیار خوش ساخت و جذاب بود و من به عنوان یک بازی مستقل بهش 10 میدم ! ولی اگه بخواد با Arkham City مقایسه بشه بهش 8.5 میدم ! که اوهم بیشتر برمیگرده به نبود پیشرفت و نوآوری در گیم پلی!
گرافیک بازی مثل همیشه عالی بود و موسیقی و صدا گذاری شخصیت ها هم حرف نداشت ! به نظر من داستان بازی نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت داشته بود. تم کلی داستان جدی تر و خشن تر شده بود و روی مسائل جنایی خوب کار شده بود !
از اون قسمت صحبت های جوکر با هارلی کویینزل خیلی خوشم اومد!
اگه کسی از دوستان بتونه متن کامل اون دیالوگ ها رو برای من گیر بیاره (همون دیالوگ هایی که جوکر از گذشته اش میگه و با هارلی حرف میزنه) خیلی ممنون میشم !
در ضمن این همه تو تریلرها رو Black Mask مانور داده بود چی شد پس ؟! همه کاره باز جوکر شد که ! کلا من به این شعار "هر جا سخن از بتمن است؛ نام جوکر میدرخشد!" یقین پیدا کرم!
یه سوال دارم این چی شد Black Mask در آخر !؟ باید تو مراحل فرعی دستگیرش کنیم !؟ پنگوئن هم همین جوری !؟
بهترین باس فایت بازی هم به نظرم Deathstroke بود واقع چالش برانگیز بود به نظر من ! اون دختر Copperhead هم رو اعصاب بود بای از 30 تا آدم تو اون هم درگیری پیداش مکیردی ! Bane و Fire Fly هم خوب کار شده بودند.
فقط نبود Catwoman احساس میشه !
مبارزات هم میتونم بگم نسبت به 2 نسخه قبلی سخت تر شده بود ! هر جا میزی یک گردن کلفت , یه زره پوش یا اون چاقو دارها هستند ! از اونهایی که چاقو دستشون میگیرن متنفرم ! خیلی رو اعصاب ان ! سه بار پشت سر هم میزننند ! دفاع هم نمیتونی بکنی !
کلا از بازی لذت بردم !
توصیه میکنم شما هم بازی کنید اگه تا حالا بازی نکردید !

ضربات چاقودار ها رو هم میشه خیلی راحت block کرد ، فقط کافیه عکس جهتی که دارن بهت حمله میکنن رو به همراه right click نگه داری تا سه تا ضربه رو batman جا خالی بده

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
ضربات چاقودار ها رو هم میشه خیلی راحت block کرد ، فقط کافیه عکس جهتی که دارن بهت حمله میکنن رو به همراه right click نگه داری تا سه تا ضربه رو batman جا خالی بده

البته این رو هم باید اضافه کرد که با آپ کردن حرکات بتمن میشه حرکات جدیدتری رو اضافه کرد مثلا بعد از سه بار جاخالی به چاقو یک تیک دان میزنه

By Tapatalk

Ma$ter

کاربر سایت
Apr 3, 2013
97
بلک ماسک نکته ی انحرافیش بود ... :d
اگه اشتباه نکنم بعد از باس کاپرهد ، مامورت جانبی بلک ماسک براتون باز میشه (نابود کردن اون محفظه ها) ؛ بعد از نابود کردن همه ی اونها به کلیسا میرید و بعد از یک نبرد خیلی کوتاه با خود بلک ماسک و نوچه هاش ، بلک ماسک رو دستگیر میکنید ...

آخرین ویرایش:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
این مکانهایی که میشه بهشون فست تراول کرد رو چطوری میشه فعال کرد؟ من میرم به محل مورد نظر ولی هر کاری می کنم بازم برای فست تراول نمیشه ازشون استفاده کرد !؟

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
این مکانهایی که میشه بهشون فست تراول کرد رو چطوری میشه فعال کرد؟ من میرم به محل مورد نظر ولی هر کاری می کنم بازم برای فست تراول نمیشه ازشون استفاده کرد !؟
یه سری دکل های مخابراتی توی هر منطقه از شهر هستش که روی نقشه به شکل زیر نشونش داده:d قبلش باید راه خودتو به اتاق کنترل اینا پیدا کنیو سیستمو هک کنی تا قابلیت Fast Travel توی اون منطقه برات آزاد بشه .
یادت باشه رسیدن به اتاق کنترل هرکدوم از اینا باهم فرق میکنه و بعضیاشون نیازمند گدجت های جدید بتمنه که اوایل بازی به اونا دسترسی نداری...

59811756149182805094.jpg

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
اول از اون دوستى كه ويدئو آپلود كرده بود تشكر مى كنم فكر كنم كامنتم حذف شد بعد مى دونم جاش نيست من ac goty گرفتم سيو نمى شه دكمه ى home هم جواب نمى ده من رو xbox بازى كرده بودم حالا چه كار كنم ؟
كسى نبود جواب بده ؟

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
دوستان اونجایی که با اون غول بنی هیکلی مبارزه میکنی وشکستش میدی بعد از اون یه علامت تعجب رو نقشه هست نزدیک پایگاه پلیس وقتی میری اونجا هیچی نیست هیچ کاری هم انجام نمیده چیکار باید کرد کسی میدونه

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
خداییش با این امتیازا الکی بازی را کوبیدند چون واقعاً بازی را خوب ساختند من که ایراد خاصی ندیدم ضمن اینکه من در نسخه اول بازی (AA) عاشق مراحلی بودم که دوربین حالت دو بعدی و ایزومتریک به خودش میگرفت که در این نسخه هم یه جاهایی این حالت را برگردوندند به هر حال بازی باید تم بتمن را حفظ میکرد و به همین خاطر نمیشد تنوعی بیش از این انتظار داشت ! من همه جوره از بازی راضیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر