Batman: Arkham Origins | PC

arkham-origins.jpg

خوب شماره بعدی باز ی هم تایید شد
داستان بازی قبل از
Arkham Asylum و Arkham City خواهد بود
سازنده بازی به جای Roksteady شعبه مونترال Warner Bros .Games هست
بازی در تاریخ 25 اکتبر 2013 عرضه خواهد شد

• Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Armature Studio
  • Action
  • Release: Oct 25, 2013 (US)
  • ESRB: RP
    - گیمران با گذشته بت من در Arkham Origins آشنا می‌شنود.
    - اتفاقات بازی در شب کریسمس است.
    - داستان بازی قبل از اتفاقات دو سری قبلی است. داستان بازی بر اساس کمیکی با همین نام است.
    -Black Mask رئیس جنایتکاران بر علیه بت من است.بت من برای شکست دشمنانش باید مرده Black Mask را تحویل دهدی تا پلیس‌ها طرفدار بت من شوند. بت من باید بفهمد چرا Black Mask او را می‌خواهد بکشد. ولی Black Mask طی حادثه‌ای مرده است.
    - assassins‌های درجه 1 و supervillains از کمیک‌های DC در بازی حضور دارند.
    -پلیس‌ها جنایتکاران را تعقیب می‌کنند.
    - سیستم مبارزات بازی تغییر نکرده است.
    - تاکنیک‌های جدید، فرصت‌ها و موارد کاملا جدید.
    -دشمن‌های جدید
    - عدم کنترل کامل Batwing
    -Batman مثل 2 بازی قبلی نیست.
    -Batwing این امکان را می‌دهد تا سریع تر به مکان مورد نظر خود برسید.
    - دارا بودن Mode predator
    -حال کنترل claw مثل grappler در Just Cause 2 است.
    - جدل با دشمنان؛ پرتاب وسایل سنگین به سمت آنان.
    -گذاشتن دام مانند بشکه مواد انفجاری، استفاده از batarang برای دام.
    -Black Mask جز‌ئی از villain‌های محبوب نیست.
    -Gotham قدیمی تنها نیمی از دنیای بازی است.
    - یکی از راه‌های ارتباطی بازی با نام Gotham جدید.
    -Gotham ساختمان‌ها برج‌های بسیار بلندی دارد.
    - منطقه جدید 2 برابر محیط کلی بازی است.
    -بازیکنان می‌توانند شبکه برج‌ها را هک کنند.
    - برج‌ها فرکانسی دارند که این اجازه را نمی‌دهد که Batwing کار کند یعنی fast travel وجود ندارد.
    -همچین این فرکانس‌ها مانع این می‌شود که بت‌من نقاط مهم را در نقشه مشخص کند.
    -فرکانس‌های هر برج با دیگری تفاوت دارد، و نیاز به حل معما کسب مهارت‌های مبارزه برای جلوگیری از این فرکانس‌ها است.
    - کارهای بت من به او point و موارد دیگر و تجربه می‌دهد.
    - سیستم Most Wanted این امکان را می‌دهد تا بازیکنان villains‌های خارج از داستان اصلی را دریابی کنند.
    -در طول بازی‌ می‌توان به ماموریت‌های جانبی بیشتری رسید
    - ماموریت‌ها جانبی که اختیاری هستند برخی قابلیت ارتقا بت من را دارا هستند.
    - butler Alfred به بت من با توجه به وضعیتش امکانات جدید می‌دهد.
    - سیستم Dark Knight کم رنگ تر شده است البته نقش مهمی را هنوز دارد.
    - کشتن بی‌سرو صدای دشمنان امکان گرفتن XP و ارتقا‌های ویژه را می‌دهد.
    - سیستم Dark Knight جایگزین challenge mode نمی‌شود.
    - چالش‌های زیادی در بازی وجود دارد.
    - روابط بت من با دیگران بر سرنوشتش تاثیر دارد.
    -افراد زیادی را بت من برای اولین بار خواهد دید.
    - سیستم کاراگاهی بت من در حالت اول شخص است.
    - پنگوئن در بازی است وهمه چیز را می‌داند.
    - هیچ دیوار امنیتی مانند Arkham City برای نگه‌داری villains‌ها نیست.
    -Deathstroke با شمشیر با بت من مبارزه می‌کند.
    - قسمتی ناگفته از دوران نوجوانی بت من که تاریک باقی‌مانده

برای مشاهده تصویر اصلی (938x555) روی این نوار کلیک کنید.
cov_241_l.jpg

241-610.jpg

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
برای تصویر ردیف یک ستون اخر برو به old gotham, روی سقف کلیسا (توی کلیسا نه, بیرونش) detective vision رو فعال کن, یک پلاک می بینی, اونو scan کن.از این به بعد هر جای شهر یکی از این چیزا رو دیدی اسکنش کن یک سری از gotham intel ها (که تصویرشونو توی عکس دوم گذاشتی) باز می شن!
برای شخصیت دوم باید ماموریت های anarky رو انجام بدی
همون طور که گفتم یک سری از gotham intel ها با اسکن کردن اون پلاک ها ازاد می شن, برای بقیشون باید tag های anarky رو اسکن کنی, یک دایره که حرف A توش هست.

REMEMBER ME

کاربر سایت
Aug 23, 2013
178
نام
مزدک
یکی کمک کنه بگه سر اینجا باید چیکار کنم کمکککککککککک

اونجای که با دث استالکر مبارزه میکنیم و بعدش صحنه ای از صحبت های پنگوئن روی پرده نمایش داده میشه چیکار باید کرد ؟تو نقشه زده باید صحنه ی جرم تو لیسی تاور را حل کنی اما جایی نمیشه رفت هیچ کدون از در ها ی خروجی هم باز نمیشه !

کمک کنید اینجا باید چیکار کرد کجا باید رفت از داخل برم یا خارج بشم ساختمون کمک دی

4net

کاربر سایت
Jul 14, 2012
2
یکی کمک کنه بگه سر اینجا باید چیکار کنم کمکککککککککک

اونجای که با دث استالکر مبارزه میکنیم و بعدش صحنه ای از صحبت های پنگوئن روی پرده نمایش داده میشه چیکار باید کرد ؟تو نقشه زده باید صحنه ی جرم تو لیسی تاور را حل کنی اما جایی نمیشه رفت هیچ کدون از در ها ی خروجی هم باز نمیشه !

کمک کنید اینجا باید چیکار کرد کجا باید رفت از داخل برم یا خارج بشم ساختمون کمک دی

از دث استراک یه وسیله میگیره باید با اون شلیک کنی به اون میله بالا بعد افو بزنی بری بالا برو آخر طناب بپر رو اون هواپیماهه {فک کنم هواپیما نصفه بود خوب یادم نیست} بالاش یه در هست برو تو

- - -ویرایش - - -

دوستان یه قسمت هست که با جوکر تو کلیسا روبرو میشی بعد جوکرو دوبار میزنی پرتش میکنه به طرف شیشه جوکرم دوتا شیشه برمیداره تورو میزنه
اون قسمت باید چیکار کرد جوکر بکوب میزنه منم نه میتونم دفاع کنم نه میتونم بزنمش و نه هیچ کار دیگه خیلی سریع هم خونم تموم میشه میمیرم
هر ستا آپدیتم نصب کردم حالا باید چیکار کنم خسته شدم انقدر باگ بر طرف کردم حالا تو این یکی گیر کردم

Ma$ter

کاربر سایت
Apr 3, 2013
97
تو مرحله فرعی Mad Hatter اون معمای سه تا در چطوری حل میشه؟

بالای درها 3 تا تابلو هست که 2 تاشون خالیه و توی یکی شون یک مرده با ماسک خرگوش هست ، شما ببین مرده بالای کدوم در هست ، از همون در برو تو ... هر بار که این کار رو بکنی طرف جاشو عوض میکنه ...
شما فقط باید از دری که اون زیرشه بری داخل ... 3-4 دفعه که این کار رو تکرار کنی معما حل میشه ...

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
179
دوستان
من در یکی از مرحله های اصلی بازی که با علامت تعجب سبز رنگ نمایان هست گیر افتادم!
در این بخش به اواسط پل اتصال دو منطقه اشاره داره وقتی به انجا میری یک علامت قرمز رنگ با لوگوی بمتن هست ، روش که میری یک سیگنالی رو دنبال میکنه و ازت میخواد از داخل راهی که برات مشخص کرده پرواز کنی ، وقتی این کار را انجام میدی و به اخرین هدف مشحص شده میرسی دیگر هیچ نشانه ای در نقشه نداری !

میشه لطفا راهنمائی کنید؟

Ma$ter

کاربر سایت
Apr 3, 2013
97
دوستان
من در یکی از مرحله های اصلی بازی که با علامت تعجب سبز رنگ نمایان هست گیر افتادم!
در این بخش به اواسط پل اتصال دو منطقه اشاره داره وقتی به انجا میری یک علامت قرمز رنگ با لوگوی بمتن هست ، روش که میری یک سیگنالی رو دنبال میکنه و ازت میخواد از داخل راهی که برات مشخص کرده پرواز کنی ، وقتی این کار را انجام میدی و به اخرین هدف مشحص شده میرسی دیگر هیچ نشانه ای در نقشه نداری !

میشه لطفا راهنمائی کنید؟

دوست عزیز اون قسمت جزو مراحل اصلی نیست ... اون فقط مراحل تمرینی - آموزشی پروازه ...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,210
نام
∂αнмα
خوب بازی رو امروز رو سیستمم نصب کردم در نگاه اول با نسخه ی قبلی از نظر گرافیک و گیم پلی هیچ فرقی نداشت ببعد که رفتم جلوتر فهمیدم WB گند زده تو بازی مخصوصا باگ که همین اول بازی دو تا باگ جلوم رو بست و من مجبور شدم بازی رو از چک پوینت قبلی رد کنم واقعا گند زده به بازی . گیم پلی هم که از سیستم دشمن نوبتی رنج میبره این دو تا ویدیو رو ببینید رو در جه ی سختی آخر دشمنا بهت امون نمیدن که حرکت کنی فقط و فقط باید دفاع کنی من با دفاع تا 50 کمبو رو زدم واقعا این نمراتی که گرفته برا یه بتمن با اون اوبوهت زیاد هم هست .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
خوب بازی رو امروز رو سیستمم نصب کردم در نگاه اول با نسخه ی قبلی از نظر گرافیک و گیم پلی هیچ فرقی نداشت ببعد که رفتم جلوتر فهمیدم WB گند زده تو بازی مخصوصا باگ که همین اول بازی دو تا باگ جلوم رو بست و من مجبور شدم بازی رو از چک پوینت قبلی رد کنم واقعا گند زده به بازی . گیم پلی هم که از سیستم دشمن نوبتی رنج میبره این دو تا ویدیو رو ببینید رو در جه ی سختی آخر دشمنا بهت امون نمیدن که حرکت کنی فقط و فقط باید دفاع کنی من با دفاع تا 50 کمبو رو زدم واقعا این نمراتی که گرفته برا یه بتمن با اون اوبوهت زیاد هم هست .
شما که اول بازی هستی! یکم بری جلو بهت میچسبه!
گیم پلی رو قبول دارم پیشرفت خاصی نداشته اما فایتینگ تغییراتی داشته! گرافیک هم کمی پیشرفت داشته! باگ ها فقط خیلی زیاده که تا آخر بازی واسم مشکلی ایجاد نکرد این باگ ها!
مهم جذابیت مراحل هست که درسته در حد AC نیست ولی بازم خیلی جذابیتش بالاست! و وقتی با باس های معروف DC بجنگی اون موقع بازی بهت میچسبه! گرچه باس فایت های مراحل اصلی جز BANE زیاد خوب کار نشده ولی بازم خیلی جذاب بود!

من به شخصه با وجود اینکه AC واسم یک شاهکار بزرگ بود که تا آخر عمر هم قراموشش نمیکنم ولی بازم این بازی اونقدر خوش ساخت هست که همچین نمراتی نگیره! وقتی تمام مراحل اصلی رو رد کنی و مراحل فرعی رو هم دنبال کنی میبینی هنوز که هنوزه بتمن مثل قبل لذت بخش هست و افتضاحی بوجود نیومده!!!

در مورد اون دوتا ویدئویی که گزاشتی!
اول بازی انتظار داری با چی حمله کنن بهت؟ :D هیچ سلاح خاصی ندارن تا سخت بشه! اواخر بازی وقتی از 20 نفری که بهت حمله کنن 5 نفرشون سپر داشته باشن و 5 نفرشون چاقو و 5 نفرشون اسلحه اون موقع با همین سیستمی که میگی ببین میتونی بزنیشون؟ :D که البته اون 5 نفر باقیمونده که هیچی ندارن هم اواخر 2-3 نفری حمله میکنن و حالت نوبتی نداره!

من خودم روی همین نرمال هم بعضی جاها از بس سپر دارا و چاقو دارا زیاد میشن خیلی میبازم! چون واقعا سخت هست و اگه 1-2 تا تفنگ دار هم اون وسط باشن که دیگه واویلا :D
50 تا کمبو پشت سر هم زدن هم اصلا چیز عجیبی نیست! کسی مطمئنن اینطوری بازی رو رد نمیکنه چون اصلا هم بازی بیخود میشه و هم بهش نمیچسبه! اگه این نقص محسوب میشه که Assassin's Creed هم پر نقصه چون با همین حرکتی که میگی میشه یک ارتش رو توی Aassassin's Creed نابود کرد!

آخرین ویرایش:

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
تمام بازی ی طرف اون سیستم particle effect و برفش ی طرف .
میرم بالای ساختمون فقط بارش برف رو نگاه میکنم
روح انویدیا شاد با این سیستم پارتیکل افکتش :x

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
خب بازی که قبلا خوب بوده رو دیگه نباید تغییرات کلی روش اعمال کنن فقط کمی پیشرفت میشه ازش انتظار داشت که اونم تو بعضی چیزا شده تو بعضی موارد نشده. انتظار چی دارین از بازی ؟:d

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
با اینکه همون روز اولی که بازی منتشر شد تهیش کردم ولی امروز تمومش کردم!
واقعا بازی فوق العاده ای بود و می خوام یه بار روی New Game Plus هم برمش ...
بازی یه سری ریز ضعف ها داشت ولی واقعا هرچی فکر می کنم دلیل نمرات پایینش رو نمیدونم! البته اکثر همون نمرات پایین هم تو نقدشون به این مورد اشاره داشتن که بازی کماکان عالی و سرگرم کننده هست ولی پیشرفتی نداشته!
داستان بازی عالی بود .. روایتش خیلی سینمایی تر شده بود. سورپرایز های خوبی هم داشت. ولی فرمول داستانی هم حتی همونی بود که راکستدی توی دو بازی قبلی خودش به کار برده بود. یه نکته دیگه هم اینکه تا خیلی از مراحل فرعی رو نرین داستان بازی رو کامل درک نمی کنید! در کل به نظر من داستانش از نکات مثبت بازی بود که شروع بتمن رو خیلی خوب شرح میداد .. واقعا دیدار با بتمن تازه کار، جوکر ناشناخته!، ریدلر، بین، دکتر کوئینزل و ... به قدری لذتبخش و عالی بود که از تک تک لحظات بازی لذت برردم.
گیمپلی بازی واقعا چیزی نبود که گیمز مونترئال بخواد توش انقلاب به وجود بیاره چون این نوع گیمپلی و مبارزات رو بتمن وارد دنیای گیم کرد و کاملترین نوعش رو ارائه داده بود. مبارزات بازی همچنان عالی بودن و به جز یکی دو نوع دشمن جدید چیز دیگه ای رو هم معرفی نکرد. فقط اواخر بازی یکم تکراری شده بود و دلیلش هم به وجود نیاوردن یه تنوع خوب توی مبارزات بود! مثلا تو آرکام سیتی اواخرش یادتون میاد اون مبارزه پیش جوکر (قلابی) چقدر عالی و حرفه ای بود! همون جایی که قطارها مدام رد میشدن. هم چالش برانگیز بود و هم لذتبخش ... با اینکه حتی توی طراحی مراحل هم سعی زیادی کرده بودن که شبیه دو نسخه قبلی باشه ولی خلاقیتی که راکستدی توی بکارگیری ممتاز از گیمپلی داست رو به خرج نداده بودن ...
بخش مخفی کار که کلا کپی دو نسخه قبل بود .. البته مراحل آخر یکم مکانیزم استفاده از مخفی کاری رو تغییر داده بودن که خیلی خوشم اومد ولی در حدی نبود که چالش برانگیز باشه .. به نظرم تاریخ مصرف این نوع مخفی کاری توی بتمن دیگه گذشته و نهایتش دیگه تو این نسخه بود. هنوزم مراحل مخفی کاری آرکام آسیلوم و آرکام سیتی (به خصوص آسایلوم که یه تجربه کاملا ناب بود) هم جزو بهترین لحظات گیمیرمه ولی برای نسخه بعد باید به فکر مکانیزم های جدیدتری باشن.
نوع پرواز و گشتن توی شهر (منهای سفر سریع) هم کپی آرکام سیتی بود.
یکی از ضعف های واضح گیمپلی گجت های بتمن بود! هیچ سلاحی (به جز اون شوک الکتریکی)، هیچ گجت جدید و کارآمدی اضافه نشده بود! فقط ظاهرشون تغییر کرده بود که مناسب این نسخه نبود! مثلا حتی همون سلاح دث استروک رو هم شبیهش رو تو دو قسمت قبلی داشتیم! سلاحش هم به نظر من زیاد کارآمد نبود تو بخش مخفی کاری!
بخش "دید کارگاهی" هم توی بازسازی صحنه جرم که از نو آوری های این نسخه بود خیلی عالی و لذتبخش بود ولی بیش از حد آرکید بودنش کمی توی ذوق میزد! (صرف نظر از اینکه این امکان توی AA و AC وجود نداشت!)
توی موسیقی و صداگذاری بازی هم هیچ حرفی نیست .. موسیقی های بازی به شدت عالی و مناسب هستن برای این نسخه ولی نمی دونم ترک های دو بازی قبلی برام خاطره شده یا نه ولی اون حس و حال رو برام نداشت! البته توی بحث موزیک باید کمی بگذره که کامل درک بشه ... صداگذاری کاراکترها هم چیزی نگم بهتره چون واقعا نقص توشون نبود! جزو موارد بی نقص بازی بدون لحظه ای تردید. (با توجه به عوض شدن صدا پیشگان)
باس فایت های مراحل اصلی به جز Copperhead خوب بودن. ولی باس فایت ها هنوز خیلی جای کار داره. به نظرم پتانسیل بتمن توی باس فایت ها خیلی خیلی بیشتر از این چیزیست که میبینیم! بتمن به قدری گجت داره که می تونه ده ها نوع مبارزه رو به وجود بیاره! باس فایت ها با توجه به پتانسل بازی با اینکه خیلی لذتبخش و خوب بودن ولی جای کار داره و امیدوارم توی نسخه بعدی تو این مورد با یه چیز ممتاز طرف باشیم.
گرافیک هم به نظرم عالی بود. طراحی شهر پویاتر شده بود ولی به نظرم جزئیات توی آرکام سیتی بیشتر بود .. هیچ تخصصی توی مبحث گرافیک ندارم ولی به نظرم فیزیک Nvidia توی آرکام سیتی بهتر بود.
خلاصه من به عنوان یه طرفدار چند آتیشه بتمن از بازی کاملا راضی بودم. لذتی که از بازی بردم 10 بود ولی منطقی بخوام نمره بدم 9 میدم.

آخرین ویرایش:

bazoka

کاربر سایت
Apr 28, 2009
53
نام
امیر
دوستان اون انیگما پک هایی که دایره سبزش رو دیواره چه جوری باید رو دایره سبزها بری؟:(
راستی ما تمام برج ها رو هک کردیم ولی کامپیوتر ها هنوز برق داره!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر