Batman: Arkham Origins | PC

arkham-origins.jpg

خوب شماره بعدی باز ی هم تایید شد
داستان بازی قبل از
Arkham Asylum و Arkham City خواهد بود
سازنده بازی به جای Roksteady شعبه مونترال Warner Bros .Games هست
بازی در تاریخ 25 اکتبر 2013 عرضه خواهد شد

• Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Armature Studio
  • Action
  • Release: Oct 25, 2013 (US)
  • ESRB: RP
    - گیمران با گذشته بت من در Arkham Origins آشنا می‌شنود.
    - اتفاقات بازی در شب کریسمس است.
    - داستان بازی قبل از اتفاقات دو سری قبلی است. داستان بازی بر اساس کمیکی با همین نام است.
    -Black Mask رئیس جنایتکاران بر علیه بت من است.بت من برای شکست دشمنانش باید مرده Black Mask را تحویل دهدی تا پلیس‌ها طرفدار بت من شوند. بت من باید بفهمد چرا Black Mask او را می‌خواهد بکشد. ولی Black Mask طی حادثه‌ای مرده است.
    - assassins‌های درجه 1 و supervillains از کمیک‌های DC در بازی حضور دارند.
    -پلیس‌ها جنایتکاران را تعقیب می‌کنند.
    - سیستم مبارزات بازی تغییر نکرده است.
    - تاکنیک‌های جدید، فرصت‌ها و موارد کاملا جدید.
    -دشمن‌های جدید
    - عدم کنترل کامل Batwing
    -Batman مثل 2 بازی قبلی نیست.
    -Batwing این امکان را می‌دهد تا سریع تر به مکان مورد نظر خود برسید.
    - دارا بودن Mode predator
    -حال کنترل claw مثل grappler در Just Cause 2 است.
    - جدل با دشمنان؛ پرتاب وسایل سنگین به سمت آنان.
    -گذاشتن دام مانند بشکه مواد انفجاری، استفاده از batarang برای دام.
    -Black Mask جز‌ئی از villain‌های محبوب نیست.
    -Gotham قدیمی تنها نیمی از دنیای بازی است.
    - یکی از راه‌های ارتباطی بازی با نام Gotham جدید.
    -Gotham ساختمان‌ها برج‌های بسیار بلندی دارد.
    - منطقه جدید 2 برابر محیط کلی بازی است.
    -بازیکنان می‌توانند شبکه برج‌ها را هک کنند.
    - برج‌ها فرکانسی دارند که این اجازه را نمی‌دهد که Batwing کار کند یعنی fast travel وجود ندارد.
    -همچین این فرکانس‌ها مانع این می‌شود که بت‌من نقاط مهم را در نقشه مشخص کند.
    -فرکانس‌های هر برج با دیگری تفاوت دارد، و نیاز به حل معما کسب مهارت‌های مبارزه برای جلوگیری از این فرکانس‌ها است.
    - کارهای بت من به او point و موارد دیگر و تجربه می‌دهد.
    - سیستم Most Wanted این امکان را می‌دهد تا بازیکنان villains‌های خارج از داستان اصلی را دریابی کنند.
    -در طول بازی‌ می‌توان به ماموریت‌های جانبی بیشتری رسید
    - ماموریت‌ها جانبی که اختیاری هستند برخی قابلیت ارتقا بت من را دارا هستند.
    - butler Alfred به بت من با توجه به وضعیتش امکانات جدید می‌دهد.
    - سیستم Dark Knight کم رنگ تر شده است البته نقش مهمی را هنوز دارد.
    - کشتن بی‌سرو صدای دشمنان امکان گرفتن XP و ارتقا‌های ویژه را می‌دهد.
    - سیستم Dark Knight جایگزین challenge mode نمی‌شود.
    - چالش‌های زیادی در بازی وجود دارد.
    - روابط بت من با دیگران بر سرنوشتش تاثیر دارد.
    -افراد زیادی را بت من برای اولین بار خواهد دید.
    - سیستم کاراگاهی بت من در حالت اول شخص است.
    - پنگوئن در بازی است وهمه چیز را می‌داند.
    - هیچ دیوار امنیتی مانند Arkham City برای نگه‌داری villains‌ها نیست.
    -Deathstroke با شمشیر با بت من مبارزه می‌کند.
    - قسمتی ناگفته از دوران نوجوانی بت من که تاریک باقی‌مانده

برای مشاهده تصویر اصلی (938x555) روی این نوار کلیک کنید.
cov_241_l.jpg

241-610.jpg

آخرین ویرایش:

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
هردوتا شاهکارن. بسته به خودته. اگه میخوای توسط گرافیک و فهش:d و البته گیم پلی عالی احاطه بشی بتل 4 عالیه بتمن هم همه اینا رو داره البته اون فهشه رو توش ندیدم.:d
افت فریمم که نداشت بتمن فقط بعضی جاها یه لگ فسقلی میزد. من میگم اول بتمن رو برو.
سیستمی که تونسته سری قبلی رو روی بالاترین حد گرافیک ( فک کنم Very high بود ) بدون مشکل بازی کنه اینو چطوری فریم می گیره ؟!!

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
دوستان اخرین برج رادیویی گیر کردم . بعد هک کردن پنجره پشتی بسته میشه بعد باید وارد کانال بشم اما گیر میکنه وارد نمیشه انگار باگه . دوستان این مشکل دارید ؟؟؟؟؟
وارد کانال نمیشه گیر میکنه

90816275637849864501.jpg

بچه ها من مرحله ددشات گیر کردم. وقتی میزنمش آخر خونش میره گروگان میگیره میکشه منم نمیدونم باید چی کار کنم؟

وقتی به مرحله ایی رسید که گروگان گرفت اروم برو پشتش کلیک سمت راستو بزن

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
دوستان اخرین برج رادیویی گیر کردم . بعد هک کردن پنجره پشتی بسته میشه بعد باید وارد کانال بشم اما گیر میکنه وارد نمیشه انگار باگه . دوستان این مشکل دارید ؟؟؟؟؟
وارد کانال نمیشه گیر میکنه

90816275637849864501.jpg
باگه. آپدیت 2 را بریز

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
سلام
دو تا باگ هست!به طرز خیلی بدی داره اذیت می کنه
یکیش glide kick هست که وقتی در حال گلاید کردنی نمی تونی kick کنی!باید حتما یه جا وایساده باشی بعد glide kick کنی!این مشکل مربوط به keyboardـه واگه از دسته استفاده کنیم حل می شه!ولی راحی برای کیبورد نیست؟
مشکل دوم این sonic batrangـه که واقعا نمی دونم مشکلش چیه چون بر خلاف مورد اول که همه توی فروم های خارجی ازش می نالیدم اینو جایی ندیدم!مشکل اینه که من این sonic batrang رو هر جایی (نزدیک دور چپ راست بالا پایین) هر thugـی پرت می کنم اصلا هیچ توجهی بهش نمی کنه!تو ac این طوری نبود!برای رد کردن یکی از چلنج ها نیاز دارم بهش!
راهی هست برای دو مشکل بالا؟به خصوص دومیه چون برا اولی که احتمالا باید پچ بیاد!

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
سلام
دو تا باگ هست!به طرز خیلی بدی داره اذیت می کنه
یکیش glide kick هست که وقتی در حال گلاید کردنی نمی تونی kick کنی!باید حتما یه جا وایساده باشی بعد glide kick کنی!این مشکل مربوط به keyboardـه واگه از دسته استفاده کنیم حل می شه!ولی راحی برای کیبورد نیست؟
مشکل دوم این sonic batrangـه که واقعا نمی دونم مشکلش چیه چون بر خلاف مورد اول که همه توی فروم های خارجی ازش می نالیدم اینو جایی ندیدم!مشکل اینه که من این sonic batrang رو هر جایی (نزدیک دور چپ راست بالا پایین) هر thugـی پرت می کنم اصلا هیچ توجهی بهش نمی کنه!تو ac این طوری نبود!برای رد کردن یکی از چلنج ها نیاز دارم بهش!
راهی هست برای دو مشکل بالا؟به خصوص دومیه چون برا اولی که احتمالا باید پچ بیاد!

من با مورد دوم مشکلی ندارم و sonic batrang برای من به درستی کار میکنه.

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
دوستان من اگه بخوام بازی رو ۱۰۰% برم چکارای باید بکنم؟

sent from my xperia l using tapatalk 4 now Free

والا ما از صب نشتیم پاش تمام enigma data pack گرفتیم مرحله علامت سوال تموم کردیم تازه شده 46%
هیچ علامتی هم رو نقشه نیست

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
یه سوال
اونجای که با دث استالکر مبارزه میکنیم و بعدش صحنه ای از صحبت های پنگوئن روی پرده نمایش داده میشه چیکار باید کرد ؟تو نقشه زده باید صحنه ی جرم تو لیسی تاور را حل کنی اما جایی نمیشه رفت هیچ کدون از در ها ی خروجی هم باز نمیشه !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
منم بخش داستانی بازی رو تموم کردم! سینگل بازی عالی بود ولی حتی نصف AC هم نمیشد :D بنظر من کوتاه بود سینگلش و خیلی بی سرو ته تموم شد!
الان DeadShot کجا رفت؟ اصلا یادم نمیاد با این روبرو شده باشیم! KillerCroc که در رفت چرا بازی تموم شد؟؟
بعد از اتمام بازی باید چیکار کرد دقیق!؟؟ مرحله فرعیی که جذابیت داشته باشه نداره؟ فقط باید بریم چیز های مختلف رو Collect کنیم؟؟ :(

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
منم بخش داستانی بازی رو تموم کردم! سینگل بازی عالی بود ولی حتی نصف AC هم نمیشد :D بنظر من کوتاه بود سینگلش و خیلی بی سرو ته تموم شد!
الان DeadShot کجا رفت؟ اصلا یادم نمیاد با این روبرو شده باشیم! KillerCroc که در رفت چرا بازی تموم شد؟؟
بعد از اتمام بازی باید چیکار کرد دقیق!؟؟ مرحله فرعیی که جذابیت داشته باشه نداره؟ فقط باید بریم چیز های مختلف رو Collect کنیم؟؟ :(
سلام داداش
دیدشات و شیوا جز مراحل فرعی هست بعد بعضی جاها رو نقشه هست علامت زره بین هست اونجاها برو از آخر گوردون برات ماموریت فرعی میدی و باید بری چند جا و ازشون اعتراف بگیری
بعد مراحل فرعی آنارکی رو هم برو که از آخر آنارکی رو دستگیر میکنه بعد یه بشکه هایی هست بعضی جاها علامتشون یادم نیست ولی وقتی روش تو نقشه میگیره فکر کنم بلکماسک نوشته اونا رو هم با ژله منفجر کن که وقتی تمام بشه میری کلیسا و با بلک ماسک میجنگی و اونم دستگیر میکنی بعد یه مراحل دیگه هم به اسم bird هست که عکس یه پرنده هست که باید از یکی اعتراف بگیری که از آخرش همین برد رو میکشی بعد تو نقشه عکس پنگوئن هم هست که که میری یه دستگاه هست جلوش یه نوشته هایی هست که با اون اسلحه ای که جامر هارو غیر فعال میکنه اونو غیر فعال کنی بعد ریدلر هم که هست که اونو احتمالا انجام دادی
با تشکر :-*

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
دوستان دو شخصیت هنوز برای من باز نشده ایا مربوط میشن به بخش + new game ؟؟؟

و اینکه این قفل های پایین عکس چطوری باز کنم تو بازی باید چکاری انجام بدم
متشکرم
68827232493500872950.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر