Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

sms.moosavi

کاربر سایت
یک چند تا اسکین رایگانه. خیریه باز نکرده که همه رو رایگان بده.
پایرت خور کردن dlc های این بازی تو نسخه اوریجینال خیلی راحت هست. کافیه فولدر هر کدوم از dlc ها را کپی کنید تو فولدر یکی از dlc های مجانی.

سلام ببخشید ینی من الان سی دی کی معمولی استیم رو بگیرم می تونم باهاش دی ال سی ها رو هم بازی کنم؟

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
دوستان یه جایی گیر کردم لطفا راهنمایی کنید
توی یکی از مراحل آخر بازی یه جایی هست که بتمن کمربندشو باز میکنه و پشت یه ماشین سوار میشه میرسه به یه منطقه ای که هیچی نداره و کلی جوکر از درودیوار میان میجنگن ! هرچی میزنمشونم تموم نمیشن ! چیکار باید کنم ؟

Annunaki ™

کاربر سایت
توی یکی از مراحل آخر بازی یه جایی هست که بتمن کمربندشو باز میکنه و پشت یه ماشین سوار میشه میرسه به یه منطقه ای که هیچی نداره و کلی جوکر از درودیوار میان میجنگن ! هرچی میزنمشونم تموم نمیشن ! چیکار باید کنم ؟

بین اون همه جوکر باید جوکر اصلی رو پیدا کنی یکم طول میکشه یکم هم شانسیِ

amin hj

کاربر سایت
من تا 93 درصد از بازی رو رفتم میخوام بدونم که میشه توی بازی بین شخصیت ها سوییچ کرد؟

نه نمیشه
ولی یه گلیچ هست که توی یکی از چلنج های اضافه ای که برای بازی عرضه شده میشه انجام داد

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت

بین اون همه جوکر باید جوکر اصلی رو پیدا کنی یکم طول میکشه یکم هم شانسیِ

لطفا بیشتر راهنمایی کنید یعنی چجوری ؟ با چی بکشمشون ؟ خیلی زیادن !

Sherytto

کاربر سایت
لطفا بیشتر راهنمایی کنید یعنی چجوری ؟ با چی بکشمشون ؟ خیلی زیادن !
کافیه چند تاشون رو ناک اوت کنی اگه اشتباه نکنم دکمه رو هم میگه با مثلث و نمیدونم الان حظور ذهن ندارم
نیازی نیست همشون رو بترکونی

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Doctor Splinter

کاربر سایت
این تروفی بروتالیتی 101 رو هر کار می کنم نمیشه گرفت×
می دونم که باید 15 تا حرکت مختلف در یگ زنجیزه کمبو بزنم!
می دونم که باید در اون چلنجی که بتمن و نایتوینگ هستند برم!
ولی نمیشه!
شاید 100 بار تلاش کردم ولی هنوز نتونستم بگیرم!

Annunaki ™

کاربر سایت
گاتام به همراه موتور قدرتمند بازی در روز :x

GCPD Dlc

action

action

action

action

بنچمارک بعد از آخرین آپدیت ماه ژانویه 2016 !

action

112Darius

کاربر سایت
رضا
سلام دوست عزیز.
میشه بپرسم الان وضعیت بازی با آخرین آپدیت چگونه هست؟بازی از SLI پشتیبانی میکنه؟اگه نه با GTX970 رو بالاترین سطح فریم ریت بازی چگونه ست؟
و البته خودم نسخه کرک شده شو دارم که بدون هیچ گونه اپدیت مشکل بازی لگ فراوان و عدم استفاده کامل از سخت افزار هست! ایا این مشکلات برطرف شده؟
در کل بعد اپدیت ها مشکل افت فریم و دیر لود شدن تکسچر ها هنوزم پا برجاست؟
بازی با تمام تکنولوژی های انویدیا مشکلی نداره ؟ و سطح استفاده شما از رم چقدر هست؟

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
هیچ لگی وجود نداره ،دیر لود شدنش هم برطرف شده
میزان استفاده از vram با فعال بودن nvidia gameworks تقریبا به 3960 مگ می رسه ، بازی هیچ مشکلی نداره .

Shr776

کاربر سایت
با سلام به بتمن بازها
چند سوال دارم

من تازه بازی رو گرفتم

1-سوال اول اینکه ایا برای گرفتن تروفی ها حتما لازمه اپدیت بازی رو هم گرفت؟

2-این بازی هم ممکنه در مراحلی از بازی تروفی خاصی رو از دست بدیم و دیگه نتونیم بگیریمش؟یعنی مثل بازی ویچر که بعضی تروفی ها فیلد میشد

3-چه نکاتی در بازی از همه مهمتر هستند؟یعنی در مبارزات و تعقیب و گریز دشمنان

4-به نظر دوستان اول مراحل فرعی رو بریم بهتره یا مراحل داستانی؟
زود تموم کردن یکی از این بخش ها باعث از دست دادن تروفی که نمیشه؟

با تشکر

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
دوستان من یه سوال مهم دارم
میدونید که نسخه ps4 بازی به صورت انحصاری زمانی dlc داشت به نام scarecrow nightmares و یه dlc هم واسه نسخه پیش خرید شده بود در باره harly queen
من الان یه دونه نسخه دسته دومش رو خریدم (نسخه ps4 ) تو جعبش دو تا کاغذ داره یکی اون هارلی کویینه یکی هم اون اسکرکرو نایتمرز
پشتشون هم کد نوشته

1_ مگه این دی ال سی ها به صورت کدی بودن ؟
2_اگه کد بازی مصرف شده باشه قابل مصرف دوباره هست ؟
3_با فرض اینکه قابل استفاده باشن آیا باید این دو تا dlc رو دانلود کنم یا توی بازی هست و فعال سازی میشن؟؟

Sent from my Samsung Galaxy Note3 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر