Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بیرون از بازی از جایی نمیشه ؟ از تو بازی که صقحه خیلی پرپر میزنه پیدا نمیکنم
تو این آدرس Batman Arkham Knight\BMGame\Config فایل BmSystemSettings رو با Notepad باز کنید و قسمت Fullscreen=True رو به Fullscreen=False تغییر بدید و سیو کنید.

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
این وارنر احمقِ که به اسم ناشر افتاده این وسط سنگ میندازه .

والا همین وارنر احمق و مدیرای کیفیش هستن که کیفیت بازی رو تضمین میدن!
چندین و چند پروژه هست که فقط بخاطر نداشتن کیفیت وارنز پروژه شونو تحویل یه شرکت دیگه داده یا کنسل کرده. یه اینترنت رو بگردی چند تا پیدا میکنی.
نمیدونم برای نسخه pc همین مدیرای کیفی وارنر کجا بودن... (البته اونا با کیفیت محتوا کار دارن تا کیفیت اجرا فکر کنم.)

خلاصه اگه وارنر نبود و شرکت های دیگه بودن من یکی مطمئن ام مثلاً Shadow of Mordor یا همین بازی یا خیلی های دیگه از این کیفیتی که دارن، پایین تر بودن.

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
دوستان بازی 3پایان داره با95درصد کردن بازی پایان دوم مشخص میشه وبا حل همه معماهای ریدلر پایان سوم
١- بازى دو پايان داره
٢-موقعى كه ١١ تا most wanted رو انجام بدى اون پايان رو نشون ميده نه ٩٥ درصد
٣-اون پايان هم نصف پايانى ست كه موقع 100 درصد شدن نشون ميده
٤-زيادى توضيح دادم نه ؟ :)

mohammad_molti

کاربر سایت
Mar 10, 2013
48
نام
Mohammad

TOMAS MILIAN

کاربر سایت
May 27, 2015
33
١- بازى دو پايان داره
٢-موقعى كه ١١ تا most wanted رو انجام بدى اون پايان رو نشون ميده نه ٩٥ درصد
٣-اون پايان هم نصف پايانى ست كه موقع 100 درصد شدن نشون ميده
٤-زيادى توضيح دادم نه ؟ :)
الان 95 درصد بازی رفتم تو نقشه هم یه علامت بزرگه که پایان اول رو نشون میده اگه روش کلیک کنم و ببینمش دیگه پایان اصلی رو بعد از 100 درصد نمیتونم ببینم؟
اون لباسی که بازی رو باهاش شروع کردیم رو چطوری میشه انتخاب کرد؟ میخوام دسته بعدی بازی رو کلا با این لباس برم که حس و حال آرکام سیتی هم داشته باشه...

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان تو نسخه قبل یه گجت داشت که اسمشو الان یادم رفته، ولی تیر الکتریکی پرت میکرد و باهاش میشد درهایی که شوک الکتریکی میخوان را باز کرد.

ولی من الان داستان را تا 70 درصد جلو رفتم و هنوز این گجتو بهم نداده، اصلا چنین گحتی تو این نسخه هست؟ چون تو بازی بعضی از درها دقیقا با شوک الکتریکی باید باز بشن

و همچنین بازم تو آرکهام سیتی یه آپگریدی وجود داشت که سر چنگکم میزاشتم و باهاش میشد دیوارهایی که از فاصله‌ای بالاتر از زمین بودن و امکان انفجارشون با بمب وجود نداشت را فرو ریخت. ولی هنوز که هنوزه تو این نسخه نگرفتش. چون بعضی از تروفی‌های ریدلر پشت این دیوارها هستن ولی نمیشه از طریق بمب منفجرشون کرد و به طرفشون بمب هم پرت میکنم، بازم دیوار نمیریزه.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
دوستان تو نسخه قبل یه گجت داشت که اسمشو الان یادم رفته، ولی تیر الکتریکی پرت میکرد و باهاش میشد درهایی که شوک الکتریکی میخوان را باز کرد.

ولی من الان داستان را تا 70 درصد جلو رفتم و هنوز این گجتو بهم نداده، اصلا چنین گحتی تو این نسخه هست؟ چون تو بازی بعضی از درها دقیقا با شوک الکتریکی باید باز بشن

و همچنین بازم تو آرکهام سیتی یه آپگریدی وجود داشت که سر چنگکم میزاشتم و باهاش میشد دیوارهایی که از فاصله‌ای بالاتر از زمین بودن و امکان انفجارشون با بمب وجود نداشت را فرو ریخت. ولی هنوز که هنوزه تو این نسخه نگرفتش. چون بعضی از تروفی‌های ریدلر پشت این دیوارها هستن ولی نمیشه از طریق بمب منفجرشون کرد و به طرفشون بمب هم پرت میکنم، بازم دیوار نمیریزه.

باید بری gcpd . بعدش داخل اتاقی که فک کنم evidence room بود اسمش که تو اون جا هر چی که از خلافکارا گیرشون اومده و افراد دیگه جمع اوری کردن که وسطیه مال بتمنه . شما بعد این که شیشه رو شوکوندی اونو برمیداری :D
در مورد اپگرید دوم من یادم نمیاد وجود داشته باشه تو ارکهام سیتی ! چنین چیزی تو ارکهام اسایلوم بود زمانی که برای اخرین بار به bat cave میرفتی و این اپگرید رو بهت میداد :D
تو این دیوارایی که بالای سرتن و پشتشون تروفی های ریدلره معمولا میشه با weapon mode بتموبیل و شلیک کردن بهشون راحت داغونشون کنی ! :D حتی بین دو تا برج تو یکی از جزیره های ارکهام نایت با این که به طرز وحشتناکی از بتموبیل فاصله داشت ولی با دور شدن راحت منفجرش کردم و تونستم واردش شم !

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
باید بری gcpd . بعدش داخل اتاقی که فک کنم evidence room بود اسمش که تو اون جا هر چی که از خلافکارا گیرشون اومده و افراد دیگه جمع اوری کردن که وسطیه مال بتمنه . شما بعد این که شیشه رو شوکوندی اونو برمیداری :D
در مورد اپگرید دوم من یادم نمیاد وجود داشته باشه تو ارکهام سیتی ! چنین چیزی تو ارکهام اسایلوم بود زمانی که برای اخرین بار به bat cave میرفتی و این اپگرید رو بهت میداد :D
تو این دیوارایی که بالای سرتن و پشتشون تروفی های ریدلره معمولا میشه با weapon mode بتموبیل و شلیک کردن بهشون راحت داغونشون کنی ! :D حتی بین دو تا برج تو یکی از جزیره های ارکهام نایت با این که به طرز وحشتناکی از بتموبیل فاصله داشت ولی با دور شدن راحت منفجرش کردم و تونستم واردش شم !

ممنون داداش. واقعا راهنماییت کمکم کرد.

الان که فکر میکنم در مورد سوال دومیم خیلی راحت میتونستم از بتموبیل استفاده کنم، ولی نمیدونم انگار کور بودم:d

آخرین ویرایش:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
الان 95 درصد بازی رفتم تو نقشه هم یه علامت بزرگه که پایان اول رو نشون میده اگه روش کلیک کنم و ببینمش دیگه پایان اصلی رو بعد از 100 درصد نمیتونم ببینم؟
اون لباسی که بازی رو باهاش شروع کردیم رو چطوری میشه انتخاب کرد؟ میخوام دسته بعدی بازی رو کلا با این لباس برم که حس و حال آرکام سیتی هم داشته باشه...
ميتونى هر دو رو ببينى
توى منو برو توى showcase و روى لباسى كه ميخواى [ ] بزن

amir799

کاربر سایت
Jul 13, 2015
88
بدون اپدیت چه جوری میشه لطفا بگید یعنی نمیشه بازی کرد؟

جالبه تو تورنت نسخه FITGIRLخود بازی حذف شده

آخرین ویرایش:

TOMAS MILIAN

کاربر سایت
May 27, 2015
33
ميتونى هر دو رو ببينى
توى منو برو توى showcase و روى لباسى كه ميخواى [ ] بزن

رفتم اما اون لباس رو نداره...
jp9_batman™_arkham_knight_20150907224401.jpg

بازیم هنوز ابدیت نکردم اپ کنم میاد تو لیست انتخاب؟
این لباس رو میخوام
m7ng_48173108609022019935.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر