Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
میتونن برن به جهنم با این کارشون. البته من احتمال میدم این کار بیشتر زیر سر WB باشه.

الان من دقیقا نفهمیدم مشکل چیه؟ و چرا برن جهنم برای چه کاریشون! :|

شک نکن شک نکن این داستان اورکل اصلا گره نخورده با داستان سه گانه!
زمانشم یه جایی بین اورجینز و اسایلم هست پس موشکل خاصی پیش نمیاد اگه پیشینه ی اورکل و دلیل فلج شدنش رو میخوای بدونی می تونی توی اینفو شخصیت بخونی کامل توضیح داده تو دو نسخه ی قبل!

- - -ویرایش - - -

من فقط امیدوارم بازی به خاطر سیزن پسش توسط منتقد ها کوبیده نشه
نمی دونم چرا چند وقتیه بضی از سایت ها شدیدا نظرشون به بازی منفیه. همین IGN دو سه روز پیش، یه ویدئو آپلود کرده بود که 4 تا از ادیتور هاش بعضی ویژگی های بازی مثل Dual play رو شدیدا مسخره می کردن، که کلی هم unlike شده بود توسط بازدید کننده ها! به هر حال می ترسم خبرایی باشه و بازی اونی نشه که انتظارشو داریم

تو استور رو نمی دونم ولی تو Steam فقط تا ریلیز بازی 25% اف می خوره سیزن پس.

منظورت چیه دوست عزیز؟؟؟
ینی منتقدا میگن بخاطر یزن پس و دی ال سی هاش ازش نمره کم میکنیم؟! :|
منتقد بازی رو میگره نسبت به چیزی که هست و ارائه میکنه نمره میده...
بازی ناقص و کم محتوی باشه نمرش کم میشه...خوب و کافی باشه محتواش نمره خوب میدن!

- - -ویرایش - - -

گیر الکی کجا بود من خودم همیشه دنبال نسخه ی GOTY بازیام که همیشه کامله ! بعدم ربطی به شانس و مانس نداره بازی رو اول میزارند همه DLC ها براش بیاد بعد برمیدارن این کارو میکنن در نتیجه زمان خاصیم نداره که بگیم یـ سال بعدش میاد ! Origin مگه گوتی برده که بخواد GOTY شو بده بیرون ؟ Armored Edition هم توقع داشتی اسمش رو بزارند Goty Edition ؟ اون مال U بود و ربطی به گوتی موتی نداره ! این GOTY Edition فقط جنبه تبلیغاتی داره همین بعدم من احساس میکنم پستا رو درست نمیخونی !

ادیشن آرمورد که برای یو بود هم فرقی نداشت با نسخه ی گاتی... بواسطه ی کاستوم جدید بتمن و قابلیت شاک گلاو اسمش اون شد...

- - -ویرایش - - -

این بحثو نمی شه تمومش کنید؟ :d به نتیجه ای که قرار نیست برسیم :d

نمی دونم کسی گفت یا نه، Sefton hill یه رقابت را انداخته تو تویترش که کی می تونه تعداد Riddler trophy های Arkham Knight رو درست حدس بزنه و به گفته خودش به برنده قراره جایزه هم بده :d
فقط امیدوارم اون چلنج های Scan کردنی رو برگردونن، نبودشون تو Origins خیلی حیف بود.

قابلیت اسکن کردن تو اورجینز رو هم گذاشته بودن منتها تحت عنوان انارکی تگ ها...
که خوب اصلا چلنجی که داشت در حد و اندازه ی ریدلر مارکا نبود(همونطور که بقیه معماهاش به اون حد نمیرسید! :D )

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
چند وقتیه عادت کردیم به پستات :) از زمین و زمان شاکی ! کسی مجبورت نکرده بازی رو بخری اونم با سیزن پس ! یه عده نمیخرن یه عده هم لیاقتشو ندارن فحش میدن . تو این تاپیک هیچ کس این قدر افراطی عمل نکرده بود دیگه ! همه دلشون میخواد بخرن ولی به دلیل قیمت عصبی ان .
شما رسما دشمنی داری با wb :))

کلا خوشم میاد کلی Stalker دارم با ولع دارن پستای من رو دنبال می کنن، بیکاری هم بد دردیه، بگذریم. تو اگه فکر می کنی این که میان از بازی می کنن جداگانه می کنن تو پاچت به خاطر اینه که لیاقت داری، واقعا برات متاسفم. حتما هر جا می ری قیمت بالا می فروشن بهت خوشت میاد فکر می کنی از بس کارت درسته اینجوریه.

معلومه همه می خوان بخرن، این چیزا وقتی بازی مهمه و ارزش داره میاد وسط. ماشالا اینا هم تا می بینن بازیشون طرفدار داره شروع می کنن به انداختن. جالبه الان تو تبلیغات بیشتر روی این چیزای مانور می دن که تو خود base game نیست! دشمنی هم دارم خوبم دارم، این اولین بازی نیست که دارن این کار رو می کنن، به مراتب از EA و Ubisoft و اینا بدتر کردن تا حالا. این شرکتیه که با کمال پروریی اومده و می گه دیگه روی bug های بازی Arkham Origin کار نمی کنه چون مشغول تولید DLC هست!
Batman: Arkham Origins has no plans to fix several game breaking bugs - GameSpot
این رو من بهش می گم کثافت کاری، شما بهش می گی لیاقت داشتن.
به جایی رسیدیم که میان یه بازی 60 دلاری رو 100 دلار به بالا می کنن تو پاچه خلق ا... بعد یه عده میان به به چه چه می کنن غش و ضعف می رن واسه این جور publisher ها، مثل چی هم دفاع می کنن. ولی بازم دمت گرم این قضیه اینکه بازی رو به خاطر لیاقت بالا اینجوری می فروشن تا حالا کسی رو نکرده بود که شما کردی، دمت گرم.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα
دوستان این Dual-play همون کوآپ هست ؟؟؟

کلا داره این بازی کوآپ ؟؟
نه تو بعضی از صحنه ها و چلنجا میتونی در حین مبارزه بین دو تا شخصیت سوئیچ کنی و حرکت ترکیبی بزنی ! (مثل POP 2008)
کلا بازی هیچ محتوای چند نفره و یا Coop نداره !

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
من موندم چجوری دیگه توضیح بدم حتما باید ی طومار ردیف کنم ؟ ی نفر به زبان فارسی روون به ایشون توضیح بده ! من هرچی میگم حرف خودشو میزنه ...

من دلیلی نمیبینم حرف شما رو قبول کنم و شما هم اجباری نداری که حرف منو قبول کنی :) نظرت واسه خودت :x

- - -ویرایش - - -

کلا خوشم میاد کلی Stalker دارم با ولع دارن پستای من رو دنبال می کنن، بیکاری هم بد دردیه، بگذریم. تو اگه فکر می کنی این که میان از بازی می کنن جداگانه می کنن تو پاچت به خاطر اینه که لیاقت داری، واقعا برات متاسفم. حتما هر جا می ری قیمت بالا می فروشن بهت خوشت میاد فکر می کنی از بس کارت درسته اینجوریه.
............

اقا با حرف الکی زدن چیزی حل نمیشه . اعتصاب هم نمیشه کرد ! شما برو مستقیم ایمیل بزن به وارنر هر چی خواستی بگو تا شاید فرجی شد قیمتو اوردن پایین . :)

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
من دلیلی نمیبینم حرف شما رو قبول کنم و شما هم اجباری نداری که حرف منو قبول کنی :) نظرت واسه خودت :x

- - -ویرایش - - -

اقا با حرف الکی زدن چیزی حل نمیشه . اعتصاب هم نمیشه کرد ! شما برو مستقیم ایمیل بزن به وارنر هر چی خواستی بگو تا شاید فرجی شد قیمتو اوردن پایین . :)

دوست عزیز مجیورت نکردن هر پستی که زده میشه رو نقل قول کنی و رو اعصاب ملت اسکی بری. تمومش کن دیگه

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
نه تو بعضی از صحنه ها و چلنجا میتونی در حین مبارزه بین دو تا شخصیت سوئیچ کنی و حرکت ترکیبی بزنی ! (مثل POP 2008)
کلا بازی هیچ محتوای چند نفره و یا Coop نداره !
یعنی بازی با این عظمت کلا آنلاین و مولتی پلیر نداره ؟؟؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα
یعنی بازی با این عظمت کلا آنلاین و مولتی پلیر نداره ؟؟؟
دلیلی برا مولتی و آنلاین نیست بازی داستان محور ـه سبک بازی هم جوریه که نمیشه از توش یـ چیز خوب در اورد پس صرفا وقت طلف کنیه !

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
متاسفانه صنعت گیم هر روز داره از اون اوج، عشق و هنرش کمتر میشه و بیشتر به سوی تجاری شدن میره و سعی می کنه تا اونجایی که میشه ملت رو تیغ زدن، قبلاً هم اینطوری بوده اما نه به شدتی که الان داره پیش میره و کلاً یه بازی ساخته میشه که سود برای شرکت های عرضه کننده داشته باشه و میان یه بازی رو تیکه تیکه می کنن و هر تیکه رو به یه قیمتی می فروشن تا سود بیشتری داشته باشن، حالا به بهانه های مختلف، یه مثال می زنم دقیقاً مثل MGSV:GZ که کاملاً یه کلاهبرداری بود و بهانه طولانی شدن عرضه TPP به پاچه ملت و فن ها فرو رفت، بعد از اون هم که این اتفاقی که برای فرانچایز بتمن افتاد و در روزهای بعدی ایشالا همه ی کمپانی ها همین منوال رو دنبال می کنند و چه بسا روزی برسه که GTA هم 6 ماه یک بار منتشر بشه .. به هر حال فقط خواستم بگم این یک روش برای درآمدزدایی و هیچ دلیل و استدلالی هم نداره، کاملاً مشخص که یه پول اضافه و مفت که قرار از دوستان هاردکور گرفته بشه.

و یک نکته اضافه کنم که سعی کنید درست بحث کنید، اگه توهین مسقیم یا عیر مستقیمی بشه و جنبه بحث نداشته باشید. برخورد خواهد شد و در صورت ادامه تاپیک مدتی قفل خواهد شد.
ممنون از همکاریتون

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
dbin_screenshot_(554).png

یکی از ویدئوها مصاحبه با John Noble بازیگر نقش Scarcrow هست .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα
کارگردان بازی قول داده بود که چند تا ویدئو از بازی طی روز های آینده پخش میشه این اولیش :

39376334260978799185.jpg

مربوط میشه به صدا پیشگی بازیگرای بازی ....

89593903213329701298.jpg

Official Batman: Arkham Knight - The Voices of Arkham | 720

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
دوبلور های شخصیت هایی که تا به امروز اعلام نشده بودن معرفی شدن:

Jonathan Banks بازیگر نقش Mike Ehrmantraut در سریال Better Call Saul and Breaking Bad دوبلور جیمز گوردون
John Noble که احسان اشاره کرد Scarecrow
Ashley Greene بازیگر نقش Alice Cullen در فیلم Twilight ( :D ) دوبلور باربارا گوردون
Scott Porter نیز دوبلور Nightwing معرفی شدن

ARKHAM KNIGHT VOICE CAST REVEALED IN NEW TRAILER
Batman: Arkham Knight voice cast includes Breaking Bad and Twilight Saga actors | VG247

89593903213329701298.jpg

آخرین ویرایش:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
کارگردان بازی قول داده بود که چند تا ویدئو از بازی طی روز های آینده پخش میشه این اولیش :

39376334260978799185.jpg

مربوط میشه به صدا پیشگی بازیگرای بازی ....

89593903213329701298.jpg

اول از همه تشکر بابت پوشش خبرای بازی یه کمه تشکر زدن کافی نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر