Batman: Arkham City | Xbox 360

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اون جا که گل رو پیدا کردی اچیومنتشو گرفتی؟(pay your respect)
آهنگ های بازی رو از کجا میشه گیر آورد؟ تو این قسمت آهنگ قشنگی ميزنه
Bataman is the hero that gotham deserves not the one it needs right now

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
یادم نیست ,داشتم به حرف های استر گوش می دادم.یه بار اومدم تو نقشه یه علامت اومد که برم کسی رو که توسط زندانیای دیوونه داره کتک زده می شه نجات بدم(ماموریت اضافی بود)رفتم نجاتش دادم,تو یه کوچه بود,دو قدم اونور طرف یه دسته گل سفید رو زمین بود...بتمن نشست رو زمین,دوربین می چرخید و صدای استرن میومد....

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
یادم نیست ,داشتم به حرف های استر گوش می دادم.یه بار اومدم تو نقشه یه علامت اومد که برم کسی رو که توسط زندانیای دیوونه داره کتک زده می شه نجات بدم(ماموریت اضافی بود)رفتم نجاتش دادم,تو یه کوچه بود,دو قدم اونور طرف یه دسته گل سفید رو زمین بود...بتمن نشست رو زمین,دوربین می چرخید و صدای استرن میومد....
این قدر باید بشینی تا اچیومنت بده

Prince of Pars

کاربر سایت
Mar 7, 2011
67
دوستان کسی این آهنگی که دوستان میگن (وقتی بتمن به محل قتل والدینش میره) رو نداره ؟ من کلکشن همه ی آهنگای بازی رو با کیفیت بالا گرفتم . . . ولی این آهنگ توش نیست =((

خواهشا اگه کسی داره لطف کنه . . . . خواهشا

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بچه ها هر کسی که جای قتل پدر و مارد بروس رو میدونه لطفا مپش رو بذاره ما هم یه سیاحتی بکنیم.

مپو الان ندارم ولی میتونم بهت آدرسشو بدم
اونجایی که تو نقشه با قرمز دورشو خط کشیدن که منطقه ممنوعه هست:
اون محدوده قرمزو در نظر بگیر .
شمال غرب لای ساختمونها.بگیردی پیدا میشه.جای نامعلومی نیست
امیدوارم گرفته باش :)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
مپو الان ندارم ولی میتونم بهت آدرسشو بدم
اونجایی که تو نقشه با قرمز دورشو خط کشیدن که منطقه ممنوعه هست:
اون محدوده قرمزو در نظر بگیر .
شمال غرب لای ساختمونها.بگیردی پیدا میشه.جای نامعلومی نیست
امیدوارم گرفته باش :)

اگر بتونی از مپت با گوشی یه عکس بگیری و واسم اپلود کنیش ممنون میشم.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
بچه ها هر کسی که جای قتل پدر و مارد بروس رو میدونه لطفا مپش رو بذاره ما هم یه سیاحتی بکنیم.
PayYourRespects.jpg

enigmaarch

کاربر سایت
Dec 26, 2011
13
من این بازی رو گرفتم ولی متاسفانه به محض اینکه بازی شروع میشه یه ارور میده تو این مایه ها که دانلود مشکل داره ، در حالی که من آفلاین بازی میکنم کلا. رو هارد هم که میخوام نصب کنم دقیقا به 50% که میرسه ارور میده. کسی میدونه مشکل چیه؟

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
من این بازی رو گرفتم ولی متاسفانه به محض اینکه بازی شروع میشه یه ارور میده تو این مایه ها که دانلود مشکل داره ، در حالی که من آفلاین بازی میکنم کلا. رو هارد هم که میخوام نصب کنم دقیقا به 50% که میرسه ارور میده. کسی میدونه مشکل چیه؟

دویت عزیز مشکل از دیسک بازیه،عوضش کن درست میشه

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
سلام
موقعی که داستان اصلی بازی تموم میشه و صفحه credits بالا میاد اون پیامی که جوکر واسه بتمن گذاشته و به صورت شعر می خونه خیلی با حال بود only you can light darkness یه چیزی تو همین مایه ها کسی لینکشو داره
بازی خوبی بود

Shayan Cena

کاربر سایت
May 5, 2009
52
بازی بسیار قشنگی بود

نقاط قوت : قصه فوق العاده ، پایان عالی ، کاراکتر های پر تعداد ، Riddler chalenge های درست و حسابی ، گجت های پیشرفته تر ، نقشه بزرگتر و کم اعصاب خورد کن تر، کم کردن خر حمالی هایی مثل باز کردن دریچه ها که تو نسخه قبل زیاد وقت می برد، ماموریت ها جانبی که به اندازه قصه اصلی جالب بودند

نقاط ضعف : هیچی

نظر من در مورد قصه :

این بازی برخلاف بازی قبل شخصیت بتمن با تمام گوشه و کنارهاش به تصویر کشیده شده بود. این که چقدر تنهاست، چقدر بدبخته ، چقدر سر درگمه خیلی خوب تو قضه های تالیا و جوکر به نمایش گذاشته شده بود. در مورد اون بحثی هم که تو چند تا پست قبلتر دوستمون گفتن من هم با ایشون موافقم که بروس وین قهرمان عوام نیست، بلکه به خاطر انگیزه های خودش و ضربه های روحی ای که دیده دست به این کارا میزنه. شاید اونهم اگه پدر مادرش پولدارترین و خوش طینت و صاحب بزرگترین شرکت آمریکا نبودن، اون هم مثل تمام villian ها به بیراهه کشیده میشد. اصلا لقب Dark Knight رو هم به خاطر همین تیرگی ها بهش میدن.

در مورد مرگ جوکر هم باید بگم فکر نمی کنم کسی بوده باشه که از دیدن انتهای قصه ناراحت نشده باشه. زیبایی کارااکتر جوکر همینه که با تموم کارهای پلیدش زندگی بدون اون برای بتمن معنی نداره. اصلا میشه گفت جوکر و بتمن دو تاشون عضو یک تیم هستن به این معنی که هیچ کدومشون بدون اون یکی معنی نداره. البته در بازی بعد از مرگ جوکر قصه بلافاصله تموم میشه هیچ بعید نیست در قسمت های بعدی یه جورایی بازم برگرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر