Batman: Arkham City | PC

.resized_505x300_bat1_1280.jpg
.resized_505x300_bat2_1280.jpg

کمپانی Warner که اوایل امسال استودیو Rocksteady (سازنده Batman Arkham Asylum) را خریده بود، ادامه این بازی موفق را با نام Batman: Arkham City معرفی کرد.

ساخت ادامه Arkham Asylum اولین بار در مراسم VGA پارسال با نمایش یک تریلر تایید شد، اما نامی برای آن مشخص نشده بود. در آن تریلر جوکر و هارلی کوئین حضور داشتند که در واقع تایید حضور آنها در بازی بود. همچنین شایعاتی مبنی بر حضور Tali Alu Ghul و Mr. Freeze نیز در بازی وجود دارد.

در اولین کاور بازی که در مجله Gameinformer گذاشته شده است، Catwoman و Two Face نیز به چشم میخورند.

Batman: Arkham City پاییز 2011 عرضه خواهد شد.

• Like
Reactions: гадюка

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
دوستان یه جا شنیده بود DLC برای بتمن Suit های جدید بازی میکنه ؟ حقیقت داره؟

درست شنیدی

---------- نوشته در 01:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:17 PM ارسال شده بود ----------

نسخه قبلی رو چندین بار هارد رفتم اما اینو فعلا نمیرم طرفش چون به نظر من نورمال این نسخه هارده اون هم نیست!

ولی به نظرم این نسخه هم اسونه فقط تعداد زیاده مثلا باس اخر ( کلی فورس ) خیلی ساده بود فقط کافیه مشت و لگد و دفاع کنی بعد شیرجه بزنیو پشت هم 5 رو بزنی
تنها جایی که به مشکل خورم اون دو سه تا ادم یه دستا بودن که نمیذاشتن کمبوهای طولانی اجرا کنم

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
این نسخه بلک باکسش چقدر مشکل داره )xحذف کردم رفت پی کارش تا نسخه کاملشو دان کنم، کیفیت دموهای بازی رو طوری پایین آوردنه که انگار بازی کار سازنده های تازه کاره :-w
کسی که نسخه Black Box دانلود میکنه اول باید لیست حذفیات رو ببینه تو اکثر مواقع ویدئو ها 50% کیفیتشون پایین میاد.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
درست شنیدی

---------- نوشته در 01:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:17 PM ارسال شده بود ----------

ولی به نظرم این نسخه هم اسونه فقط تعداد زیاده مثلا باس اخر ( کلی فورس ) خیلی ساده بود فقط کافیه مشت و لگد و دفاع کنی بعد شیرجه بزنیو پشت هم 5 رو بزنی
تنها جایی که به مشکل خورم اون دو سه تا ادم یه دستا بودن که نمیذاشتن کمبوهای طولانی اجرا کنم

آخرین ویرایش:

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
راستی وقتی با کتی جاتو عوض میکنی batman موقعه رفتن از رو بوم یه شیرجه میزنه و میره ---------با این حرکت خیلی حال میکنم!!!نمیشه تو حینه بازی اینکارو کرد؟؟؟

فکر نکنم بشه

کسی نمیدونه اون معمایی که تو نقشه [ ] هست و دقیق روی سوییچ پوینت بتمن و کتومن هست ( اونی که سمت راسته تقریبا مایل به پایین)( بالای جایی که نورا هست ) چجوری حل میشه؟
خودمو کشتم نشد

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Spoiler Alert
به نظر من جوکر نمرده :D واقعا می گم . ترفندش بوده . روانیه این بابا من باورم نمیشه مرده باشه :D احتمالا ترفندی زده از AC در ره بره Gotham :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Spoiler Alert
به نظر من جوکر نمرده :D واقعا می گم . ترفندش بوده . روانیه این بابا من باورم نمیشه مرده باشه :D احتمالا ترفندی زده از AC در ره بره Gotham :d
خودت اینو گفتی.؟ :D
من هم عقیده تو رو دارم چون اگه حقیقت داشته باشه:
بتمن بدون جوکر هیچ معنایی نداره. :|

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
جدا بتمن بدون جوکر معنی نداره . شخصیت جالبی هستش و جالب تر اینکه زور مور نداره و زورش از هر شخصیتی تو بازی کمتره :)) من بار اول که دیدمش گفتم الان میزنه داغونم میکنه اما دیدم با چندتا مشت افتاد زمین =))

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خودت اینو گفتی.؟ :D
من هم عقیده تو رو دارم چون اگه حقیقت داشته باشه:
بتمن بدون جوکر هیچ معنایی نداره. :|

حالا کاری به معنا داره یا نداره اینا ندارم :D با توجه به شخصیت جوکر ، خیلی خیلی این جور مرگ غیر طبیعیه براش . توی سری کارتون های بتمن هم جوکر بعد این که می فهمه بروس وین همون بتمنه کشته میشه . الان خیلی زوده .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اینکه جوکر نمیمیره یک چیز بسیار معلوم هست.جوکر تا حالا کمش سی‌ بار مرده:d. این بشر بمیر نیست. این بمیره بتمن هم تموم می‌شه.
یکی‌ دو مرحله دیگه هم داره.

آخرین ویرایش:

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
اگه بیوگرافی BATMAN رو خونده باشید جوکر چند سال بعد از BATMAN خلق میشه بنابراین جوکر باشه یا نه BATMAN راهش ادامه داره!
در مورد جوکر
من هم مطمئن هستم جوکر نمرده مگه تو مراسم VGA سری بعد که گاتهام سیتیه همون جوکر معرفی نکرد؟! جدا از اینا توی بازی هم یه جورایی مشخص بود خودشو به مردن زده اگه به اسمش دقت کنیم جوکر یعنی جوک و لطیفه فکر نمیکنم بمیره!

---------- نوشته در 04:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:16 AM ارسال شده بود ----------

فکر نکنم بشه

کسی نمیدونه اون معمایی که تو نقشه [ ] هست و دقیق روی سوییچ پوینت بتمن و کتومن هست ( اونی که سمت راسته تقریبا مایل به پایین)( بالای جایی که نورا هست ) چجوری حل میشه؟
خودمو کشتم نشد
این معماها آدم گیج میکنه یه وقت میبینی روی نقشه دقیق روش ایستادی اما هیچی نیست!ولی راهش اینه که همون قسمت ولی طبقه پایین یا بلااترشو بگردی!

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اسپویلر از آخر بازی

اتفاقا مرگ جوکر کاملا هم طبیعی بود، حتی اگه میخواستن یه نسخه بعدی بسازن دیگه جوکر توش اضافه بود. البته شاید با چشمه جوانی بر گردونده بشه... که در اون صورت خیلی قویتر و دیوونه تر و در نتیجه باحالتر میشه. که اونم زدن انجمن سایه ها رو از بیخ فلج کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر