Batman: Arkham Asylum | PC

Insomniac-2.gif

شرکت سازنده :Rocksteady Studios
شرکت پخش کننده : Eidos Interactive
تاریخ عرضه : June 9, 2009
ژانر : Action
اسکرین شات | تریلر

در Batman: Arkham Asylum، قهرمان معروف Batman ماموریت انتقال Joker به Arkham Asylum ( زندانی مخوف که تمامی دشمنان Batman در آن نگهداری می شوند ) را دارد. وی بی خبر از اینکه تمامی دشمنان وی در آن جا تله ای کار گذاشتند و در کمین وی نشسته اند وارد Arkham Asylum می شود و ... . با یک داستان منحصر به فرد نوشته شده توسط برنده جایزه Emmy Awards جناب Paul Dini، دوباره قهرمان محبوب DC Comics جان می گیرد.

Joker را در تاریخ 19 خرداد 88 به Arkham Asylum منتقل کنید...

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,259
نام
سروش
من تو اونجا گیر کردم مه باید بری آرخام شرقی دنبال دکتر
اونی که به سقف آویزون بود رو انداختم بعد همون جایزه (بکسه) رو هم دیدم بعدش باید چه کار کنم؟
کسی می دونه؟از اونجا اومدم بیرون دیگه نمیشه برگشت باگ نیست
کمککککککککک!!!!!!!!!!!

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خودمم دانلود کردم تا اینجا که خوب کار میکرد
راستی بعد اینکه پمپ ها رو غیر فعال کردیم بعد میایم یه غول میاد که باید باهاش بجنگیم چند نفر هم هی از اسانسورا میان همرو که کشتیم راه هست واسه arkham island west بعد اونجا تو نقشه هیچ ابجکتیوی نیست
چه باید کرد؟

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من این رو ریختم ولی باز توی قسمت غیر فعال کردن پمپ ها وقتی بسمت آرخام غربی می ری همون جا که از ساختمان میاد بیرون بازم ابجکتیو توی نقشه نمیاد

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
خودمم دانلود کردم تا اینجا که خوب کار میکرد
راستی بعد اینکه پمپ ها رو غیر فعال کردیم بعد میایم یه غول میاد که باید باهاش بجنگیم چند نفر هم هی از اسانسورا میان همرو که کشتیم راه هست واسه arkham island west بعد اونجا تو نقشه هیچ ابجکتیوی نیست
چه باید کرد؟

من از دیروز تا حالا این گند زده به اعصابم اگه فهمیدی به من هم بگو

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
اقا جان هر کی دوست دارید جایی گیر کردید میخواید سوال کنید بزارید توی اسپویلر همه ی مراحل بازی اومد جلوی چشمم.
بعد لطفا سوال تکراری نپرسید اول چند صفحه ی قبل تاپیک رو ببینید بعد بیاید پست بدید فقط کافیه یه چند صفحه ی قبل روببینید 20 نفر این مرحله ی پمپه چیه اونو پرسیدن من خودم یه پست دادم نیم ساعت بعد اومدم دیدم 3 صفحه پستم رفته عقب و بخاطر اینکه هیشکی ندیده پستم رو جواب ندادند
بابا رعایت کنید دیگه.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اگر نسخه PC نيومده و 17 سپتامبر پس چرا سايتا بهش نمره دادن؟؟؟
معمولا گيم اسپات اگرم بازي زود تر ريليز بشه نمره نميده تا تاريخ اصلي ريليز صبر ميكرد بعد نمره ميداد؟؟چرا اينطوري شد؟

Mr.joker

کاربر سایت
Mar 24, 2009
19
سلام به همه دوستان
یه سوال در مورد بازی داشتم
این که با Joker هم میشه بازی کرد یا نه و اگه مشه به چه صورت هست ؟
چون چند جا دیدم که گفته بودن میشه ولی تا حالا چیزه زیادی در موردش نیدیدم

چند تا اسکرین شات هم دیدم که براتون میزارم

mehdi3x

کاربر سایت
Sep 11, 2008
166
من هم تو مرحله غیر فعال کردن پمپ ها گیر کردم این کرکی هم که گفتین تضمینیه رپید شر می گه این فایل غیر قانونیه از یه سایت دیگه بذارین.

میشه سیو خودت رو برام بذاری من هم مشکل تو رو دارم واشتباهی سیو خودم رو پاک کردم اگه بذاری ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر