Batman: Arkham Asylum | PC

Insomniac-2.gif

شرکت سازنده :Rocksteady Studios
شرکت پخش کننده : Eidos Interactive
تاریخ عرضه : June 9, 2009
ژانر : Action
اسکرین شات | تریلر

در Batman: Arkham Asylum، قهرمان معروف Batman ماموریت انتقال Joker به Arkham Asylum ( زندانی مخوف که تمامی دشمنان Batman در آن نگهداری می شوند ) را دارد. وی بی خبر از اینکه تمامی دشمنان وی در آن جا تله ای کار گذاشتند و در کمین وی نشسته اند وارد Arkham Asylum می شود و ... . با یک داستان منحصر به فرد نوشته شده توسط برنده جایزه Emmy Awards جناب Paul Dini، دوباره قهرمان محبوب DC Comics جان می گیرد.

Joker را در تاریخ 19 خرداد 88 به Arkham Asylum منتقل کنید...

Mega Wave

کاربر سایت
May 23, 2008
83
نام
بنیامین
در ادامه صحبتم مربوط به مشکل در اجرای بازی ...

یه چیز جدید فهمیدم...

من هرچی بازی روی سیستمم هست که نیاز به Game Live داره همشون دیگه باز نمیشن؟

تنها تغییری که توی سیستمم دادم این بود که درایور جدید Nvidea رو از روی سی دی مجله بازی رایانه نصب کردم

بعد از اون هیچکدوم از این بازیا باز نمیشن

یه بار هم ویندوز رو کلاً عوض کردم اما بازم درست نشده...

کسی راهی به ذهنش میرسه؟

اینم بگم ویندوز لایو رو هم دوباره نصب کردم اما بازم نمیشه

Mega Wave

کاربر سایت
May 23, 2008
83
نام
بنیامین
پس چرا کسی کمکم نمیکنه!

من موقع بالا اومدن بازی ویندوز لایوم نمیاد برا همین بازی باز نمیشه !!

هر چی بازی دارم که نیاز به ویندوز لایو دارن اینجوری شدن.

جیکار کنم؟ ویندوز رو هم عوض کردم اما درست نشد ...:confused:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
این باگی که میگید دقیقا کجاست ؟
من الان رسیدم 18 درصد و اونجایی که باید برای بار دوم ( بعد از اینکه نشون داد بچه شدم ) از دست اون غول خیلی بزرگ با مخفی کاری فرار کنم . بعد از اینکه یک کمی فرار کردم یک جا از یک لبه آویزانم که هر کاری کردم نپرید پایین .
الان بازی دچار باگ شده ؟

kourosh4u

کاربر سایت
Jun 23, 2006
178
جديدترين مشکل من اينه که بازی به 50 درصد رسيده بتمن سرفه
ميکنه و انگار جوکر داره می خنده و بازی ری استارت ميشه خودش!

آخرین ویرایش:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
جديدترين مشکل من اينه که بازی به 50 درصد رسيده يه قسمتی که برای اولين بار اون مجمسه
شير های روی سقف رو بمب گذاری ميکنن بعد رد کردنش بازی ری استارت ميشه! بتمن سرفه
ميکنه و انگار جوکر داره می خنده و بازی ری استارت ميشه خودش!

این طبیعیه. ماله خود بازیه. منم اولین بار دیدم دلم ترکید.:biggrin1:
(رو ps3 داشتم بازی میکردم که اینجوری شد. گفتم یا علی کنسول به فنا رفت. بعد دیدم همه چیز درسته. سر همین جریان کلی فحش به کارگردان بازی دادم.):biggrin1:

enaami61

کاربر سایت
Mar 4, 2009
9
نام
مجتبي
سلام، خوبید؟
آقا من 17% بازی رو رفتم ولی به یه جا میرسم که میگه تحقیقات دکتر یانگ رو قبل از اینکه جوکر پیدا کنه پیدا کن، اسم ساختمان هم Arkham Mansion هستش ولی هر چی میگردم اونارو پیدا نمیکنم و یه باگ هم تو این مرحله داره ، میتونم یه جا با طناب از دیوار رد شم! میشه کمکم کنید؟
ممنون

mehdi3x

کاربر سایت
Sep 11, 2008
166
من 53 درصد بازی رو رفتم اونجا که باید پمپ هارو غیر فعال کنی این کارو کردم بعد با اون غول مبارزه کردم رفتم بالا حالا معلوم نیست باید چکار کنم علامتی هم تو نقشه نیست ممنون میشم راهنمایی کنید

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
در ادامه صحبتم مربوط به مشکل در اجرای بازی ...

یه چیز جدید فهمیدم...

من هرچی بازی روی سیستمم هست که نیاز به Game Live داره همشون دیگه باز نمیشن؟

تنها تغییری که توی سیستمم دادم این بود که درایور جدید Nvidea رو از روی سی دی مجله بازی رایانه نصب کردم

بعد از اون هیچکدوم از این بازیا باز نمیشن

یه بار هم ویندوز رو کلاً عوض کردم اما بازم درست نشده...

کسی راهی به ذهنش میرسه؟

اینم بگم ویندوز لایو رو هم دوباره نصب کردم اما بازم نمیشه

از کرک صفحه ی قبل استفاده کن در ضمن وقتی تنظیمات بازی رو درست میکنی و play رو میزنی و عکس بتمن میاد رو بعضی سیستم ها خیلی طول میکشه تا بیاد به هیچی دست نزن و صبر کن.در ضمن من با اون کرک به هیچ باگی تا حالا برخورد نکردم اگه مشکلی بود اطلاع میدم.

Mega Wave

کاربر سایت
May 23, 2008
83
نام
بنیامین
درسته ، الان که یکم بیشتر صبر کردم بازی اومد ، ممنون برا راهنمایی و کرک!

راستی فقط بار اول اینقدر طول کشید ، حالا دیگه خیلی خوب و رون باز میشه.

شاد زی

Alchemist

کاربر سایت
Aug 24, 2008
154
کرکی رو که من گذاشتم اپدیت دوم کرک هستش ! تضمین میکنم که هیچ مشکلی نداره من خودم باهاش بازی رو تموم کردم !
http://rs204.rapidshare.com/files/277267243/00.rar
------------------------------------------------------------------------------
من 53 درصد بازی رو رفتم اونجا که باید پمپ هارو غیر فعال کنی این کارو کردم بعد با اون غول مبارزه کردم رفتم بالا حالا معلوم نیست باید چکار کنم علامتی هم تو نقشه نیست ممنون میشم راهنمایی کنید

مشکل از کرک بازیه ! احتمالا شما تو این مرحله واسه رد کردن مشکل Grapple جاذبه رو تغییر دادید ! توی این مرحله اگه تو جاذبه تغییر ایجاد کنید باعث مشکل تو لود شدن بازی میشه و بعد از تموم شدن مرحله نمیتونید وارد مرحله ی Ivy Poision بشید و تموم نقشه هم خالیه ... راه حل : کرک جدید رو دانلود کنید بعدش سیو های قبل این مشکلتون رو دوباره لود کنید ( امیدوارم Backup تهیه کرده باشید اگه نه بگید که سیو ها رو بزارم ) بعدشم با خیال راحت بدون مشکل بازی کنید

enaami61

کاربر سایت
Mar 4, 2009
9
نام
مجتبي
سلام
دوست عزیز برای پیدا کردن تحقیقات Dr.Young توی همون arkham mansion یه قسمتی هست که به شکل طبقه های دایره ای شکل هستن و شما اونجا اون دو تا اسیر رو نجات میدی.
توی پایین ترین طبقه اش که کتابخونه داره یه کتاب میبینی که اومده بیرون که تحقیقات اون یارو تو همون کتابه.
موفق باشید

ممنون دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر