BATMAN و JOKER در کنار هم میجنگند!!!!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
درود
batmanaa2.jpg

در یک تریلر که مربوط به بازی batman:arkham city میباشد بتمن و جوکر در کنار هم مشغول مبارزه با دشمنان هستند!!!!درسته که این موضوع چندان منطقی نیست،اما این چیزی بود که در تریلر اتفاق افتاده است.این موضوع میتونه مربوط به این باشه که در بازی بخش co-op وجود خواهد داشت.

از اینجا میتونید تریلر رو ببینید.

منبع

آخرین ویرایش:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
درود
batmanaa2.jpg

در یک تریلر بتمن و جوکر در کنار هم مشغول مبارزه با دشمنان هستند!!!!درسته که این موضوع چندان منطقی نیست،اما این چیزی بود که در تریلر اتفاق افتاده است.این موضوع میتونه مربوط به این باشه که در بازی بخش co-op وجود خواهد داشت.

از اینجا میتونید تریلر رو ببینید.

منبع
ممنون از خبر.
ممکنه یکی از MODهای بخش MULTIPLAYER باشه:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این خبر الان در مورد چیه!!؟:D
Arkham City!!؟ DC Universe Online!!؟ MK vs DC !!!؟ :D
باو یه اسمی از بازی هم بیارین تو خبر بد نیستا!!:d

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
هنوز ندیدم تریلر رو ولی احتمالا همون بخش مولتی اینا هستش :D
نه ساسان تو سینگل ـه چون کلا ویدئو یه کات سنس که نشون میده جوکر و بتمن روبرو هم وای میستن که یهو چند نفر دورشون جمع میشن از همون روانیا یکیشون میاد یه مشت بزنه تو مُخه بتمن!!!بَت جاخالی میده میخوره تو فکه جوکر تبدیل به طالبی میشه:d یا یه جا جوکر غلاب میگیره بتمن میپره رو دستش کمونه میکنه رو اون مادر مرده
اخرشم جوکر میگه نایسلی دان!!!بتمنم یدونه میخوابونه تو صورتش:biggrin1:
ظاهرا پایه یه دشمن 2جانبه وسطه ؟؟؟ فکر کنم یه مثلث جنگی به وجود میاد تو این سری
در ضمن جوکر اینجا اصلا اون قیافه ای نبود که توی اولین تریلر بازی نشونش دادن

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
اولین چیزی که توی این تریلر من دیدم و دوست دارم نظر بقیه رو هم بدونم اینه که من میگم این تری لر ریل تایم بود و CG یا CGI یا هر چیز دیگه ای نبود!!!

دلیل هم دارم!! اشتباه حرف منو متوجه نشید! من نگفتم گیم پلی هستش! گفتم ریل تایم هستش! میتونه بقول یکی از دوستا ن یه کات سین بخشی از قسمت داستان باشه!! که مطمعنآ همینه!!

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
خوب من احتمال شدید میدم که مربوط به بخش داستانی بازی باشه!

و حدودی از داستان رو که حدسم هستش! به شما هم میگم تا شاید با من هم عقیده بشید!!

خوب از اونجا که توی آخرین تریلر منتشر شده در مراسم VGA نشون داده شد! BATMAN دشمن جدیدی رو پیش رو داره!!

دکتر نمیدونم چیچ چی! که از شخصیت های قدیمی سری کمیک BATMAN هستش که ترفداران این سری خیلی خوب میشناسنش!

حالا این احتمال میره که این دکتر نمیدونم چی جی! دشمن مشترکی میشه برای جوکر و بت من! این احتمال خیلی زیاد هستش!

برای اینکه هویت بت من برای تمام دشمنانش بخصوص جوکر ناشناخته بوده و هست و خواهد بود!!

و این احتمال اصلآ وجود نداره که جوکر و دکتر نمیدونم چی چی باهم دست به یکی باشن! چون در اینصورت هویت بت من برای جوکر هم فاش میشه!

چون دکتر نام برده به هویت اصلی و واقعی بت من یعنی بروس وین پی برده! و میدونه که کی پشت نقاب بت من هستش!

که این اصلآ درست نیست! و عملی هم نیست!

این دلیلی برای بخش داستانی این کات سین هستش!

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
منم دیدم تریلر رو........ .

100 درصد و بدون شک کات سنسی از بخش داستانی بازی هست..........

چه قدر هم ترکیبی و خوب کار می کن بت من و جوکر.......اون اخرش هم که جوکر میگه nicely done bat.....you deserve a prizeبعد بتمن با مشت میزنه تو صورتش خیلی باحال....... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر