Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
ای خاک تو سر این یوبی والوو...!!!:mad::evil:
ای همه تاریخ ریلیز بازیره انداختن عقب تا ای طو شد....:angry:
بدم تمرگیدن تو خونشون به ریش ما میخندن:(:censored:
واقعاً جالبه! گویا این مشکل به خاطر کرک هست و از طرف Ubisoft نیست. اون وقت ما ها که داریم بازی اونا رو میدزدیم، به Ubi فحش میدیم :biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان یه نگاه به پست های قبلیم بندازن. این نسخه فاقد مرحله اورشلیم هست و اصلا از بیخ این مرحله خرابه لطفا دیگه تکرار نکنید!و تاپیک رو بیش از حد بزرگ نکنید.ممنون

yegane

کاربر سایت
Jul 9, 2007
309
نام
احمد
من توی اون یکی تاپیک هم گفتم که سیوش اومده و اگه مثل من قید اورشلیم رو بزنین میتونین بازی رو تمومش کنین. مثله این عکس که از مرحله آخرشه. (متأسفانه گیر هم کردم و نمی دونم باید چیکار کنم):(
Assassin%27s%20Creed.jpg

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
سلام به دوستان عزیز
آقا من cpu 3.4 و ram 1.5 و گرافیگ 1650 گیگا دارم به نظر شما چه تنظیماتی رو اجرا می کنه
به نظر من cpu فکر نکنم جواب بده
لطفا راهنمایی کنید:confused:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
آقا بیخیله این مرحله
آخه عزیز من اورشلیم جایی نیست که فقط 2 دقیقه توش کار داشته باشی! بخش اعظم بازی اونجاس یعنی اگر اشتباه نکنم از 9 نفر باید 5 نفر رو اونجا بکشی!!!(البته اینجوری که من فهمیدم،شایدم اشتباه فهمیده باشم،چون این Save دقیقا جایی که 7 نفر کشته شدن توسط altair )
1 ماه صبر کردن به هیچ جای کسی بر نمیخوره،لذت بازی هم از بین نمیره!

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
نه بابا فكر نكنم اورشليم زياد باشه ميتونيم قيدش رو بزنيم من كه سيو رو دانلود كردم :shrewd:

بابا این بازی مثلا پدر خوانده نیست که یک مرحلشو حالا نری به کسی بر نیمخوره این بازی خوف هست من که بازی را پاک کردم و منتظر میمونم تا نسخه اصلی فقط 3 هفته صبر کنید عزیزان

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
1 ماه صبر کردن به هیچ جای کسی بر نمیخوره،لذت بازی هم از بین نمیره!
جواد جون بالاخره تصمیم گرفتی وایسی تا نسخه اصلی بیا:cheesygri
بعدشم کی گفته اورشلیم زیاد نیست از اسمش میشه متوجه شد که زیاده خیلی هم زیاده;)
جواد جون این جواب دومی به شما مربوط نمیشه:cheesygri

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
114
اینم یه عکس واقعی از قلعه Assassins در Masyaf :arrowd:

ضمنآ دو روز پیش سالگرد مرگ صلاح الدین ایوبی (saladin ) بود .(4مارس 1193 )
اگه دقت کرده باشین داخل بازی تویه شهر دمشق هم از کسایی که دارن سخنرانی میکنن اسمش زیاد شنیده میشه .البته یه سری مسایل تاریخی هم هست که احتمالآ هیچ ربطی به داستان بازی نداره ولی محض احتیاط داخل Spoiler میزارم که اگر کسی صلاح ندید نخونه.
در تاریخ نوشته شده که صلاح الدین در دو مرحله از طرف Assassins (فرقه اسماعیلیه)
مورد سوء قصد قرار میگیره و بعد از این صلاح الدین تصمیم میگیره که Masyaf رو که منطقه مهمی
بوده و تحت تسلط Assassins (فرقه اسماعیلیه) بوده رو به تصرف در بیاره که میره و اونجا رو هم
محاصره میکنه ولی به دلایل نامعلومی از این کار به طور ناگهانی دست میکشه و صلح میکنه
موفق باشید.

ajjadesa

کاربر سایت
Jun 10, 2006
82
نام
sajjad
خب فکر کنم همه دوستان باید یک ماه صبر کنن برای عرضه نسخه اصلی !!
اما دوستانی که عجله دارن میتونن از سیو مرحله بعد از اورشلیم استفاده کنن
Save Game:
Get Past Jerusalem!(Memory block 4)
Code:
http://rapidshare.com/files/96774554/Saved_Games.rar
و بعدش هم بعد از چند تا مرحله میخورید به اورشلیم ...
Get Past Jerusalem!(Memory block 5)
Code:
http://rapidshare.com/files/97429917/Saved_Games.rar
اما نظرم شخصی در مورد بازی در یک کلمه میتونم بگم خسته کننده ما که اورشلیم را ندیدیم شاید اونجا خبری باشه اما اورشلیم را که بزاریم کنار از اول تا اخرش خیلی بازی تکراری هست از چند حالت خارج نیست
همش بری بالایی ویو پونت ها
همش بری این دسته سربازهای که یک نفر را گرفتن دارن اذیت میکنن بکشی و با اون بنده خدا حرف بزنی تا یه باند گردن کلفت بریزه تو اون منطقه
همش بری کیف بزنی
همش بری یکی را مشت بزنی که اعتراف بگیری (اخرش هم همشون میکشه )
همش بری صحبت گوش کنی
همش بری پرچم جمع کنی
همش بری پیش این مردک های ابجکتی :biggrin1: که اونها هم چهار ماموریت تا اینجا که من دیدم بیشتر نمی دن
یک دسته یک تایم میدن بری مثلا تو 3 دقیقه پرچم های مشخص شده را جمع کنی
یک دسته تایم میده تا بری مثلا دوتا دکه مغازه را بیاری پائین
یک دسته تایم میده تا بری بدون سروصدا چند تا سرباز را بکشی
یک دسته هم تایم میده تا بری پیش یه مردک ابجکتی دیگه
اخر سر هم باید بری تو مغر یه پر بگیری یکی را ترور کنی
مبازارت هم قشنگ کار شده اما اون هم تکراری میشه چون معمولا نمیشه گارد حمله گرفت چون می میری معمولا باید گارد دفاع گرفت و منتظر حمله اون شد تا وقتی حمله میکنن بزنی بکشی
خیلی مبارزات راحت هست یه سری هرچی سرباز بود دور خودم جمع کردم کشتم شاید 30 نفری میشدن فقط حوصله میخواد
به نظرم بازی در دو سه مرحله اول قشنگه بعدش به نظرم خسته کننده میشه !! همش کارهای تکراری حالا شاید عقیده ام عوض شد اورشلیم را دیدم اما تا اینجا که همش همین بوده
کسی اون پچ 900 مگی را تست نکرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر