Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
من تاریخ عرضه در ماه مارس در اروپا رو ندیده بودم و از روی اصبانیت اینو نوشتم وبعد مشکوک شدم تا رفتم چک کنم شما پست دادی.:surrender
حالا که دیدید چرا این حرفو میزنید. ;)
اشتباه نکنید, حق با شماست, من که قبلا گفتم 27 مارس استرالیا, 28 مارس اروپا, 8 آوریل آمریکای شمالی. الانم که 2 مارسه. قطعا این یه Leaked version ه یا همون نسخه لورفتست.
اگه بطور رسمی در هر کجا منتشر شده بود, همه نسخه ها ایراد نداشت. فقط پست های امروز gamespot در قسمت AC رو بخونید, ببینید چند تا پست deleted شده (بعلت صحبت در مورد piracy) وجود داره. همه تعجب کردن که چطوری بازی زودتر از یک ماه منتشر شده.

اقای mox1x2 اسم شریفتون نمیدونم چی؟
یه Fixed EXE توی سایت gamecopyworld اومده ؟ اینم لینکش میشه بگش این چی؟
خب میثم گفت, اگه به بالاش دقت میکردی نوشته: 29-02-2008 RELOADED یعنی 3 روز پیش. من که ندیدم هیچ گروه دیگه ای غیر از RELOADED و PROCYON چیزی منتشر کنه. من این دو روزه فقط حدود 600 مگ کرک و از این جور چیزا دانلود کردم, دیگه اگه خود razor1911 کرک منتشر کنه, باور نمیکنم.
اسمم مصطفاست, تو پروفایلم نوشتم.

راستش, کم کم دارن به این توافق میرسن (یا رسیدن) که این نسخه لورفته ایراد داره. اگه نسخه دیگه ای در کار نباشه, باید یه 25 روز دیگه حداقل صبر کنیم.

پ.ن: واقعا حیف که این pc gaming داره به افتضاح کشیده میشه. با این وضعیت ناشرا به سمت کنسول کشیده میشن, با اینکه اونم پاک نیست ولی خب از pc وضعش بهتره.
شاید یکی از این امیدها همین اتحاد جدید PC Gaming Alliance باشه, با حرفای جدید مارک رین شک کردم که اینا یه فکرائی برای piracy دارن, شاید با یه سری protection سخت افزاری مواجه بشیم.

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
حالا که دیدید چرا این حرفو میزنید. ;)
اشتباه نکنید, حق با شماست, من که قبلا گفتم 27 مارس استرالیا, 28 مارس اروپا, 8 آوریل آمریکای شمالی. الانم که 2 مارسه. قطعا این یه Leaked version ه یا همون نسخه لورفتست.
اگه بطور رسمی در هر کجا منتشر شده بود, همه نسخه ها ایراد نداشت. فقط پست های امروز gamespot در قسمت AC رو بخونید, ببینید چند تا پست deleted شده (بعلت صحبت در مورد piracy) وجود داره. همه تعجب کردن که چطوری بازی زودتر از یک ماه منتشر شده.

چون دقیق نزده بود چه روزی.
پس این طور که هست باید منتظر نسخه اصلی بمونیم.
اما کسی نمیدونه که این نسخه چیزی اضافه بر نسخه 360 داره یا نه؟و همون نسخه Director's cut هست یا نه؟

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
چون دقیق نزده بود چه روزی.
پس این طور که هست باید منتظر نسخه اصلی بمونیم.
اما کسی نمیدونه که این نسخه چیزی اضافه بر نسخه 360 داره یا نه؟و همون نسخه Director's cut هست یا نه؟
برتري نسخه pc اضافه شدن 4 مرحله جديد هست كه تو نسخه xbox360 موجود نيست+ برطرف شدن باگ ها.

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
این همه صبر کردیم تا بیاد الانم که اومده این همه مشکل ! من خریدم نصبم کردم ولی می خوام ببینم با این سیستم من چرا باید انقدر آروم باشه و کند و نکشه سیستمم این بازی رو !
CPU 3
ram 1gig
vga 7600GT
اگه رمم رو بالا ببرم امکان داره مشکلم حل شه؟ الان رو 640x480 هم خیلی کنده واسه من ! لطف کنین و فایل زیر رو هم ببینید ممنون میشم. عکسی هست که از detect tool بازی گرفتم

Attachments

• untitled.zip
    248.5 KB · مشاهده: 39
آخرین ویرایش:

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
ُسلام

منم این مشکل رو دارم. امیدوارم شما از فلان مغازه که من خریدم نخریده باشین. چون این دومین کارشون هست که مشکل صدا داشت. بعد از بازی Kane & Lynch این دومین بازی هستش. نکته جالب اینه که هر دو بازی اهنگساز اون Kyd معروف هستش.

در ضمن این رو هم بگم که این کار یکم دور از انصافه. اگه کمی عجله در دادن بازی به خرج ندن. بعد نمی یان ایراد خودشون رو با جمله " ما اومدیم برای بازی یه اکپنشن دادیم درست کنن " :laughing: خدایا حالا خوبه اینا یوبی نیستن .. !!!

و توی این روزها ادم رو برای بازی 2000 تومنی کلی راه نکشونن.

این مشکل رو من دارم.

جواد شما این مشکل رو نداری ؟؟

خوشحال میشم بدونم.

یا علی ...

کاربر ویژه که از وست کلی انتقاد میکنی یک بار کارت صدات را آبدیت کن که از شرکت و کار آقا محمدرضا و آقا مهدی ایراد نگیری شما از شرکت های دیگر بگیر میفهمی کار وست در ایران تکه کارشون رو نظمه

behzad_ps2

کاربر سایت
Nov 10, 2007
56
بچه ها کسی خبر داره مال شرکتهای تکین و سرزمین هم همین ایرادهارو داره یا نه اگه نسخه اصلی یه مدت دیگه منتشر بشه مشکلات حل میشه یانه چون به نظر من pc یک چیزیش
بده که ادم یک گیمرو میخره ولی بعد نصب هزار یک دردسر برا ادم درست میکنه یعنی حسابی رو اعصاب راه میره:cheesygri ممنون

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
پووووف،عجب ضد حالی خوردیم :D

شبیه زد تانک بود! خیلی سنگین بود :D

این اورشلیم همه جا مایه دردسر هست :D

نکته جالبش این بود من همه جوره داشتم لذت میبرم امروز 9 ساعت تو این 2 تا شهر چرخیدم کلی حال کردیم با گیم پلی بازی! هیچ بازی ای منو اینجوری تا حالا میخکوب نکرده بود که 9ساعت پشت سره هم بازی کنم.

ولی خو همین چند ساعت کافیه :D 1 ماه دیگه هم یک لنگ و پا معلق میمانیم تا رسمی لانچ بشه :D

یه نکته جالب دیگه هم هست،وقتی منطقه رو عوض میکنی چند ثانیه altair میره تو یه محیط آبی رنگ،اولین بار که رفتیم به سمت اورشلیم وارد این منطقه آبی هم شدم ولی هر چی صبر کردم منطقه عوض نشد داشتم راه میرفتیم یه دفعه altair قفل کرد رو هوا :D از بازی اومدم بیرون دوباره رفتم ایندفعه دیگه سر تعویض منطقه از بازی میاد بیرون و error Reporting میده :D

نکته جالب داره زیاد میشه الان :D یه نکته دیگه هم هست! عمرا هیچ شرکتی(حتی وست گیم) یه ماه دیگه حاضر نیست بازی سالم رو پخش کنه!

پ.ن: سمیر بدو بدو که یه ماه دیگه یه سفارش 7 گیگا بایتی واست دارم :D

پ.ن2 :اون دوستی که صفحه قبل سیو گذاشته بود،خو الان که نمیشه! بری تو اورشلیم دوباره باید برگردی،خو دوباره کرش میکنه،چه فایده داره :D

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
حالا عشق و حالتو با بازی کردی جواد بعد میای اینجا ایرادم میگیری تا همین جاشم بسرمون زیاد هی توی بازی میچرخیم تا بازی اصلی بیاد حالا دیدی گفتم بازی دزدیده شده این همه سایت برو ببین یه سایت تاریخ عرضعه در اروپا رو feb زده؟ که بگیم لانچ رسمی شده؟
ولی یه چیزی اگه نمیشه وارد اورشلیم شد پس این save از کجا اومده که بعد از وارد شدن به اورشلیمه؟ اینجاست که آدم شک میکنه که واقعا بازی عرضه شده به صورت رسمی و قانونی یا نه؟

به نظر من pc یک چیزیش
بده که ادم یک گیمرو میخره ولی بعد نصب هزار یک دردسر برا ادم درست میکنه یعنی حسابی رو اعصاب راه میره:cheesygri ممنون
البته این مشکل فقط در ایران و کشورهایی هست که کپی رایتو رعایت نمیکنن مگر نه برو بازی ارجینال بخر بدون مشکل بازی کنو حالشو ببر:biggrin1:

این همه صبر کردیم تا بیاد الانم که اومده این همه مشکل ! من خریدم نصبم کردم ولی می خوام ببینم با این سیستم من چرا باید انقدر آروم باشه و کند و نکشه سیستمم این بازی رو !
CPU 3
ram 1gig
vga 7600GT
اگه رمم رو بالا ببرم امکان داره مشکلم حل شه؟ الان رو 640x480 هم خیلی کنده واسه من !
شما درایور کارت گرافیکتون آپدیته اگه آپدیت نیست از سایت www.nvidia.com آخرین درایورو دانلود کنید شاید مشکل حل شد
بالا بردن رم هم تاثیر داره ولی لازم نیست اینکارو بکنید خیلیا دارن با همین 1 گیگ هم خوب بازیو اجرا میکنن

آخرین ویرایش:

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
پووووف،عجب ضد حالی خوردیم :D

شبیه زد تانک بود! خیلی سنگین بود :D

این اورشلیم همه جا مایه دردسر هست :D

نکته جالبش این بود من همه جوره داشتم لذت میبرم امروز 9 ساعت تو این 2 تا شهر چرخیدم کلی حال کردیم با گیم پلی بازی! هیچ بازی ای منو اینجوری تا حالا میخکوب نکرده بود که 9ساعت پشت سره هم بازی کنم.

ولی خو همین چند ساعت کافیه :D 1 ماه دیگه هم یک لنگ و پا معلق میمانیم تا رسمی لانچ بشه :D

یه نکته جالب دیگه هم هست،وقتی منطقه رو عوض میکنی چند ثانیه altair میره تو یه محیط آبی رنگ،اولین بار که رفتیم به سمت اورشلیم وارد این منطقه آبی هم شدم ولی هر چی صبر کردم منطقه عوض نشد داشتم راه میرفتیم یه دفعه altair قفل کرد رو هوا :D از بازی اومدم بیرون دوباره رفتم ایندفعه دیگه سر تعویض منطقه از بازی میاد بیرون و error Reporting میده :D

نکته جالب داره زیاد میشه الان :D یه نکته دیگه هم هست! عمرا هیچ شرکتی(حتی وست گیم) یه ماه دیگه حاضر نیست بازی سالم رو پخش کنه!

پ.ن: سمیر بدو بدو که یه ماه دیگه یه سفارش 7 گیگا بایتی واست دارم :D

پ.ن2 :اون دوستی که صفحه قبل سیو گذاشته بود،خو الان که نمیشه! بری تو اورشلیم دوباره باید برگردی،خو دوباره کرش میکنه،چه فایده داره :D

فکر نکنم دیگه شرکتی عرضه کنه ولی 1 ما باید منتظر کرک بمونیم؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ولی یه چیزی اگه نمیشه وارد اورشلیم شد پس این save از کجا اومده که بعد از وارد شدن به اورشلیمه؟ اینجاست که آدم شک میکنه که واقعا بازی عرضه شده به صورت رسمی و قانونی یا نه؟
خو میگن ورژن روسی مشکلی نداره! شاید سیو واسه اون ورژن باشه!

حالا عشق و حالتو با بازی کردی جواد بعد میای اینجا ایرادم میگیری تا همین جاشم بسرمون زیاد هی توی بازی میچرخیم تا بازی اصلی بیاد حالا دیدی گفتم بازی دزدیده شده این همه سایت برو ببین یه سایت تاریخ عرضعه در اروپا رو feb زده؟ که بگیم لانچ رسمی شده؟

اگه عشق و حال به این میگن که دیگه هیچی :D

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
خو میگن ورژن روسی مشکلی نداره! شاید سیو واسه اون ورژن باشه!
آره بنابر گزارشات, این ورژن روسیه سالمه. اما فقط 4.8 گیگه, میدونی چرا, چون تنها language ش روسیه.
پ.ن: روسی بلدی جواد جان:biggrin1:

sadegh86

کاربر سایت
Sep 13, 2007
12
آره بنابر گزارشات, این ورژن روسیه سالمه. اما فقط 4.8 گیگه, میدونی چرا, چون تنها language ش روسیه.
پ.ن: روسی بلدی جواد جان:biggrin1:

دقیقا....توی یه فروم خوندم که چندنفر اینو دانلود کردن..خود این ورژن مشکلی نداره...ولی وقتی

خواستن با ورژن انگلیسی ادقامش کنن قاط زده.....پس قضیه استفاده از RUSSIAN EXE هم منتفی هست.....به نظر شما این ورژن چی داره که بقیه ندارن:blink:

sianobak

کاربر سایت
Apr 12, 2007
91
من این بازی رو روی این سیستم نمی تونم اجرا کنم
cpu: 3000 2 mb cach

VGA: the club 8600 512 mb GDDR3

RAM :1 gig

در واقع وقتی گرافیک رو روی low می زارم هیچ فرقی با زمانی که روی high می زارم نمی کنه !! البته گرافیک زمین تا اسمان تغییر می کنه اما منظورم اینکه در هر دو صورت همان گیر را می کند ! کسی می داند چه کار باید کرد ؟ در ضمن نسخه ای که من دارم مشکل صدا نداره .

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
همه شرکت ها بازی ها رو از اینترنت دانلود میکنند و نسخه انگلیسی این بازی ایراد داره و فقط نسخه روسی هست که گیر نمیکنه. پس هر شرکتی که بهت گفت مال ما گیر نداره, بدون که داره مثل داگ دروغ میگه مگه اینکه نسخه روسی رو اورده باشه.

اون فایلی که میگی توی نسخه‌ی انگلیسی ایراد داره چه جور فایلیه؟
نمیشه از نسخه‌ی روسی یه جوری آوردش اینور؟‌ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر