Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام
کسانی که مشکل صدا دارند, در dxdiag در زبانه sound قسمت directx features رو روی basic acceleration تنظیم کنن, شاید کمک کرد.

چون این دومین کارشون هست که مشکل صدا داشت. بعد از بازی Kane & Lynch
حرف شما در مورد توزیع کننده ها متین, ولی تا جائی که من خبر دارم مشکل صدای K&L مربوط به بازی اصلی بود که بعضی مواقع گزارش شده بود.

پ.ن: کسی با استفاده از daemon تست کرده که بازی اجرا میشه یا نه (یعنی با clonedvd گروه procyon)؟ اگه اجرا میشه مشکل صدا داره یا نه؟

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
با سلام
کسانی که مشکل صدا دارند, در dxdiag در زبانه sound قسمت directx features رو روی basic acceleration تنظیم کنن, شاید کمک کرد.

حرف شما در مورد توزیع کننده ها متین, ولی تا جائی که من خبر دارم مشکل صدای K&L مربوط به بازی اصلی بود که بعضی مواقع گزارش شده بود.

پ.ن: کسی با استفاده از daemon تست کرده که بازی اجرا میشه یا نه (یعنی با clonedvd گروه procyon)؟ اگه اجرا میشه مشکل صدا داره یا نه؟

سلام

این زبانه ای که شما میگی کجای بازی هستش !!! ؟؟؟ من که توی تنظیمات بازی فقط دو تا اپشن می بینم. Graphic و Control .

این K&L هم جاش اینجا نیست . ولی اینو رو بگم که وقتی بازی دو DVD رو روی 1 DVD میزنن و وقتی بهشون می گی بازی ایراد داره می گه براش پچ قراره بیاد. من کلا خندم می گیره و یا اینکه می گه ما ( این کلمه ما، منو اصلا دیوونه می کنه ) برای این بازی اکپسنش دادیم بیرون ... یعنی مشتری و امثال من خنگ هستن که نمی فهمن این مسئله رو. اگه این رو به یه بچه 10 ساله بگی سرشو می ندازه میره بیرون. ولی ...

کلا نکته اینه که مغازه پاساژ بالایی K&L رو توی 2 تا DVD زده و این مغازه باحال روی 1 DVD . این رو من به شخصه نمی فهمم. باید سعی کنیم مشتری رو راضی نگه داریم نه اینکه فقط به فکر جیب باشیم ..

ببخشید در مورد این off Topic.

خوشحال می شم بدونم این اپشن کجاس. ممنون.

++++++++++++++++++++++++++
وبرایش شد :

در حالت Main Menu، این اپشن نیست. ولی وقتی داخل بازی هستش و escape می زنی این اپشن می یاد. ولی من اون چیزی که شما گفتی رو توش نمیبینم. اینم شاتی که من دارم :

یا علی ...

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
این زبانه ای که شما میگی کجای بازی هستش
نه داخل بازی,
در run از منوی start بنویسید: dxdiag و اینتر بزنید اونجا پیداش میکنید.

ولی اینو رو بگم که وقتی بازی دو DVD رو روی 1 DVD میزنن
شانس آوردید فقط مشکل صدا داشته, اینقدر از این بلاها سر این مشتریا میارن.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

این زبانه ای که شما میگی کجای بازی هستش !!! ؟؟؟ من که توی تنظیمات بازی فقط دو تا اپشن می بینم. Graphic و Control .

این K&L هم جاش اینجا نیست . ولی اینو رو بگم که وقتی بازی دو DVD رو روی 1 DVD میزنن و وقتی بهشون می گی بازی ایراد داره می گه براش پچ قراره بیاد. من کلا خندم می گیره و یا اینکه می گه ما ( این کلمه ما، منو اصلا دیوونه می کنه ) برای این بازی اکپسنش دادیم بیرون ... یعنی مشتری و امثال من خنگ هستن که نمی فهمن این مسئله رو. اگه این رو به یه بچه 10 ساله بگی سرشو می ندازه میره بیرون. ولی ...

کلا نکته اینه که مغازه پاساژ بالایی K&L رو توی 2 تا DVD زده و این مغازه باحال روی 1 DVD . این رو من به شخصه نمی فهمم. باید سعی کنیم مشتری رو راضی نگه داریم نه اینکه فقط به فکر جیب باشیم ..

ببخشید در مورد این off Topic.

خوشحال می شم بدونم این اپشن کجاس. ممنون.

++++++++++++++++++++++++++
وبرایش شد :

در حالت Main Menu، این اپشن نیست. ولی وقتی داخل بازی هستش و escape می زنی این اپشن می یاد. الان دیدم. ولی بازم درست نشد. ...

یا علی ...

منظور ایشون از dxdiag همون DirectX Diagnostic Tools هستش که با اجرای فرمان dxdiag در Run می تونی بهش برسی

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان ، باز هم مشکل صدا ؟
درسته . Kane & Lynch هم مشکل صدا داشت ، حالا این هم همین مشکل رو داره ؟
کسی تونست صدا رو درست کنه ؟

آخرین ویرایش:

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
بعضیا که خیلی ادعاشون میشه دیگه چرا :p

kane & lynch رو قبلا هم عرض کردم مشکل بچه های ما بود و اشتباها یک فایل مهم 1 گیگا بایتی رو حذف کرده بودن همون فایل مربوط به Speech
که عرض کردیم اون فایل رو روی یک DVD رایگان ارائه میدیم که کپی کنید در فولدر بازی که بعضیا به غرض یا ... جور دیگه ای بیان کردن ;)
اینم از فکر جیب بودن ! جالبه بعضیا رو هوا راحت حرف میزنن ( کلا نکته اینه که مغازه پاساژ بالایی K&L رو توی 2 تا DVD زده و این مغازه باحال روی 1 DVD . این رو من به شخصه نمی فهمم. باید سعی کنیم مشتری رو راضی نگه داریم نه اینکه فقط به فکر جیب باشیم ..
)
هر چی فکر میکنم میبینم 2 تا دی وی دی رو بکنیم یدونه ضرر میکنیم نه سود تازه اشتباه رو هم با یک dvd رایگان جبران کنیم بدتر میشه ! البته شاید سواد من خیلی کمه شرمنده

همونطور که میدونید ما واقعا بالای 95% بازیها رو دست نمیزنیم و همونطور بازی رو بدون تغییر هیچ فایل و setup ی ارائه میدیم . خب این kane&lynch یک اشتباه بود که اگه توی تاپیک خودمون ببینید سریعا قبول اشتباه کردیم و جبران ( کاری که معمولا بقیه انجام نمیدن )

در مورد AC قضیه فرق میکنه و مشکل از جانب ما نیست و اگه forum های خارجی رو هم مطالعه کرده باشید reloaded Crack یکسری اشکالات داره
یکی از اشکالات هم صدا در بعضی windows ها یا سیستمها هست که باید منتظر crackFix برای Ac باشیم

ضمنا دنبال dxdiag در منوهای بازی نگردیدا ! :D

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام بر همه دوستان

من خیلی با عجله بعد از ظهر بازی کردم دقیق هیچ چیزی رو چک نکردم! بازی رو داشتم روی Full Setting بازی میکردم :D یعنی تمام گزینه های گرافیک رو آخرین درجه گذاشته خود بازی :D

چیز بسی خوف است،ولی برای نظر دادن باید خیلی بیشتر بازی کنم :D

جواد شما این مشکل رو نداری ؟؟

خوشحال میشم بدونم.

یا علی ...
نه محمد رضا جون،من این مشکل رو تا حالا که حدود 4 ساعت بازی کردم ندیدم!

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407

کلا نکته اینه که مغازه پاساژ بالایی K&L رو توی 2 تا DVD زده و این مغازه باحال روی 1 DVD . این رو من به شخصه نمی فهمم. باید سعی کنیم مشتری رو راضی نگه داریم نه اینکه فقط به فکر جیب باشیم

مشکل صدا رو نمیدونم چیه ولی من هیچ مشکلی نداشتم پس سورس بازی ایرادی نداره
ایناییم که سنگ مغازه های بالا و پایینو به سینه میزنن بهتره بدونن که همینام سورس بازیارو از کجا میارن بالای 90% از کجا تهیه میکنن امروز و در مورد Assassin's Creed کاملا مشهود بود در اخر هم باید بگم هیچ اسراری به خرید از هیچ فروشگاهی نیس اگه هم نمیخواین زیاد خندتون بگیره و... میتونین همین Assassin's Creed رو در هر چنتا dvd که مایلید از بالا یا پایین تهیه کنید.

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
ُسلام

منم این مشکل رو دارم. امیدوارم شما از فلان مغازه که من خریدم نخریده باشین. چون این دومین کارشون هست که مشکل صدا داشت. بعد از بازی Kane & Lynch این دومین بازی هستش. نکته جالب اینه که هر دو بازی اهنگساز اون Kyd معروف هستش.

در ضمن این رو هم بگم که این کار یکم دور از انصافه. اگه کمی عجله در دادن بازی به خرج ندن. بعد نمی یان ایراد خودشون رو با جمله " ما اومدیم برای بازی یه اکپنشن دادیم درست کنن " :laughing: خدایا حالا خوبه اینا یوبی نیستن .. !!!

و توی این روزها ادم رو برای بازی 2000 تومنی کلی راه نکشونن.

این مشکل رو من دارم.

جواد شما این مشکل رو نداری ؟؟

خوشحال میشم بدونم.

یا علی ...

دوست عزیز اگر اینها فکر جیبشون بودند 2 تا دی وی دی میزدند K&L را و AC را میکردن 3 تا دی وی دی شما معمولا بازی را برای صداش میگیری یا خوده بازی ؟در ضمن باید بگم که ما بچه های وست گیم هیچ توهینی را به وست قبول نمیکنیم کسی شمارا مجبور نکرده که از وست بخری این همه شرکت تکین /دی سی (این یکی خوب به فکر جیبشه دی وی دی حلقه ای 2000 هزار تومان ) پس اگر دوستان ما در وست به فکر جیبشون بودند میبردن بالای 4 تا دی وی دی اینطور که من میدونم اولین شرکتی بود که بازی را عرضه کرده دی سی که اینقدر ادعا داره پخش نکرده هنوز در ضمن اگر اینها به فکر جیبشون بودند تا ساعت 2 در شرکت نمیشستند برای شما دی وی دی بزنند تا فردا میای با خوشحالی برگردی شما مدیر وست را یک بار ببینی شدیدا از حرفت پشیمان میشی پس سعی کنین یک مقدار صبور باشید تا دوستان مشکل را حل کنند

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
بازی سر مرحله اورشلیم گیر میکنه. این جور که ملت تو فورومهای خارجی میگن, فایل مربوط به این مرحله معیوب هست. مثل اینکه گروهی که بازی رو روی اینترنت ریلیز کرده , فایل ها رو درست از رو دیسک اوریجینالش کپی نکرده. :ranting:

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
من اکثر بازیهارو از وست می خرم و تا حالا هیچ مشکلی هم نداشتم و ازشون راضی بودم ولی خب می خواستم ببینم راهی نیست که بشه مشکل صدا رو حل کرد چون واقعا نمی شه بدون صدا بازی کرد !
اگه آقا مهدی می خونن می خواستم بپرسم چقدر باید منتظر باشیم ؟ ممنون.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
بحث رو در راستای اهداف اصلی این تاپیک دنبال کنید (تنها به بازی، مشکلاتش و چگونگی رفع این مشکلات بپردازید) ...
اینکه کجا بازیش ایراد داره و کجا ایراد نداره هیچ ربطی به این تاپیک نداره ... می تونید این بحث اخیر رو در تاپیک بازیهای موجود در بازار ادامه بدید (البته اونجا هم بدون طعنه و جملات محرک)

موفق باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر