Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
دوستان من هرکاری میکنم صدام لگ داره کاری که جواد گفت را هم انجام دادم من مشخصات را میدم هر کی تونست یک کمکی بهم بکنه:
Model: P5LD2 SE
WINDOWS :XP 32 BIT
اگر میشه یک کمکی کنید

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!

دوست عزیز این اصلا پچ نیست توضیحاتشو نگاه نکردی انگار به جز کاری که جواد گفت نمیشه کاری کرد منم با کارت صدام ور رفتم بعد کاری که جواد گفت کردم درست شد قرار نیست همه کارارو یوبی برامون انجام بده اگر توجه کرده باشی این فایلی هست برای زبانهای دیگر ;)

sadegh86

کاربر سایت
Sep 13, 2007
12
من نگاه کردم،هیچ patch ـی واسه بازی عرضه نشده به صورت رسمی! حالا شما لینک بده شاید من اشتباه میکنم
view point ببینی،information جمع کنی،بری پیش مسئول assassins تو اون شهر information بدی اونم بهت pass میده با دادن یه پَر،تو هم میری target رو نِفله میکنی :D

آخ خوب شد که راهنمایی کردی جواد جان...

به قول الطائر:Safety and peace be upon you...brother!!:biggrin1:

راستی دوستان اگه بازی رو تموم کرده باشین...اون آخر وقتی المعلم رو نفله کردی :biggrin1:!!!المعلم برمیگرده میگه:the student cannot beat the teacher بعد الطائر یه چیزی به عربی میگه..المعلم هم میگه :it seems to کسی میدونه الطائر چی میگه به عربی؟؟:confused::book:

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
سلام دوستان من تا بازي تا يك جايي رفتم حتي بعد اورشلين رد كردم ميخواستم بدون بعد از اون بايد چه كار كنم كلا تو بازي 4 نفر در هر شهر گفتن بكشم كه اونها كشتم ديگه بايد چه كار كنم اصلا چيزي مونده برم :confused:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
آخ خوب شد که راهنمایی کردی جواد جان...

به قول الطائر:Safety and peace be upon you...brother!!:biggrin1:

راستی دوستان اگه بازی رو تموم کرده باشین...اون آخر وقتی المعلم رو نفله کردی :biggrin1:!!!المعلم برمیگرده میگه:the student cannot beat the teacher بعد الطائر یه چیزی به عربی میگه..المعلم هم میگه :it seems to کسی میدونه الطائر چی میگه به عربی؟؟:confused::book:

این برای n مین باره که می‌گیم آخر بازی رو Spoil نکنین
دفعه‌ی بعدی Permanent Ban در انتظارتونه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
تو شهر يه سري ادم‌هاي غريبه هستند كه دور هم جمع شدند و لباس مشكي تنشونه . با اونا بايد چي كار كرد ؟
شما Save citizen که میکنی در بعضی موارد این برادران(:D) اونجا حضور پیدا میکنن که اگه با گارد ها همون جا درگیر بشی دست و پای گارد ها رو میگیرن شما هم میتونی به راحتی بپیچونی :D

بچه ها لطفا یکی یه زحمتی بکشه لیست اسم فایلایی که توی پوشه اصلی بازی هست بذاره خیلی ضروریه
ممنون
مثیم جان بفرما :D

فقط به Folder ـه original Exe دقت نکن :D اونو خودم واسه همه بازی ها درست میکنم که اگه خواستم patch کنم نیازی به نصب دوباره بازی نباشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر