Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
البته به نظر شما مهم نیست من یکی از رفیق های خودم اینکار کردسر کلیک راست و ... بازی پاک کرد نسخه روسی این بازی در یک کلام واقعا مزخرفه.و دوستان لذت این بازی با این چیزها برای خودشون از بین نبرن وایسن نسخه سالمش بیاد و بعد.....
حالا یه سوال اگه نسخه سالمش بیاد ما باید بریم دوباره بازی بخریم یا مثلا با یه پچ یا هر کوفت زهر ماری این مشکل برطرف میشه؟

60 تومن که نمیخوای پول بازی بدی که نگران دوباره خریدنش باشی. فوقش 2 هزار تومنه

در هر صورت احتمالا همون فایل معیوب توی اینترنت هم میاد ولی خب حجمش بالاس. یا باید دانلود کنی یا نسخه‌ی سالم رو بخری

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
جواد جان:biggrin1: اگه مپ اورشلیم تو بازی نیست پس چطور وقتی سیو بعد از وارد شدن به اورشلیم رو میریزی میشه وارد این شهر شد البته من هنوز بازیو نگرفتم:biggrin1:
نه!کی گفته وقت سیو بریزی میشه رفت تو اورشلیم؟ :biggrin1:

بعد از ریختن سیو هم،اورشلیم همین مشکل رو داره :D

توجه : اشکال نسخه روسی توی کلیک راست موسه که بعضی وقتا قاط میزنه
اما زیاد مهم نیست و میشه بازی کرد
+ ورژن روسی پر از باگ های عجیب هست!
++ ورژن روسی رو باید با زبان غیر قابل تحمل روسی بازی کنید!!
+++ ورژن روسی با فرم ریت خیلی پایین تری نسبت به ورژن EN اجرا میشه!!!
++++ورژن روسی برای n00b هایی خوبه که داستان و دیالوگ و روند بازی و ... هیچ اهمیتی براشون نداره و فقط می خوان تیتراژ آخر بازی رو ببینن !!!! :laughing:
+++++ دیگه همین ها یادم اومد!!!!!

آخرین ویرایش:

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
یک سری پست های اسپم پاک شدن.
اگر بازم بعد از پست من بحث نامربوط به عنوان تاپیک ادامه پیدا کنه و باز هم پست اسپم دیده شه کاربران خاطی به مدت یک هفته دسترسیشون به سایت قطع میشه.

yegane

کاربر سایت
Jul 9, 2007
309
نام
احمد
آقا بالاخره من بازی رو موفق شدم تمومش کنم. ولی به قول DJ-MJ جان، چه فایده. شاید نصف هیجان بازی رو به خاطر همون اورشلیم از دست دادم:(
اما اینقدر این بازی رو دوست داشتم که یه بار حالا، یه بار هم درست و حسابی وقتی پچ براش اومد برسم آخر ;)

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
منم مشکل دارم با اینکه تو ویستا نصب کردم از بازی چند وقتی یه بار خارج میشه البته فقط با این بازی مشکل نداره با جویسد دو هم همین مشکل رو داره ارورشم اینه
the instruction at 0x005eb263 referenced memory at 0x00000000 the memory could not be written click on ok to terminate the program

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
سلام اقا منم بازی رو گرفتم فقط اون پچ رو اگه بشه به من بدید که منو ها رو روسی میکنه و زبونش رو انگلیسی میکنه
ممنون میشم البته رپیدشیر نباشه خیلی بهتره (ما هم ای زی اس الی شدیم :biggrin1:)
مرسی

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
مجتبی جان قدم نو رسیده مبارک!:cheesygri
بازی رو گرافیک High روونتر از Low اجرا میشه! برای شما چطوره؟
سلام
یکی دیگه هم تو راهه :biggrin1:
والا من رو PC امتحان کردم با تنظیمات Med to High میزنیم با فرم رو 45-35 روونه بد نیست روی لپ تاپ هم LOw to Med هست البته کثرا رو Low البته بگم قصد دارم هفته دیگه کل سیستم رو بزارم حراج تو مغازمون حالا با پولش یا 300 وشصت:biggrin1: خریدم با یه مونیتور 24 یا هم یه فضا پیمای دیگه بستیم:biggrin1:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
آقا یه سوالی داشتم کسی بازی رو تا آخر نرفته ؟

آخه من رفتم تا آخرش و یه سری سوال دارم :

مرحله اخرش که تموم میشه (در قسمت الطیر) و میاد تو منو بعد از آخرین Dna یک سری Dna خالی هم وجود دارد یعنی اینکه بازی تموم نشده چون وقتی از زیر دستگاه میام بیرون (اون چشم نوع خاصی که الطیر تو بازی داشت) که با دکمه E کار می کرد رو می زنم یه سری علائم مرموز روی در و دیوار حک شده که توی یکیش به عربی نوشته بود (( الزلزله)) و یه سری اشکال عجیب غریب حالا می خواستم ببنیم کسی اینارو دیده و باید در این قسمت چی کار کنیم ؟ حتما جوابمو بدید که بد جوری مشکوکه ........... چون شکل هایی که وجود داره چیز های عجیب غریبیه مثلا یکیش یه شکلیه که برای قبیله ی الما هستش و هنوز تا الان کسی نفهمیده که این شکله چیه و ....)
خلاصه اگه کسی می دونه منو هم در جریان بذاره .................. مرسی
در ضمن نسخه ی روسی مشکل خاصی نداره .......

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
آقا یه سوالی داشتم کسی بازی رو تا آخر نرفته ؟

آخه من رفتم تا آخرش و یه سری سوال دارم :

مرحله اخرش که تموم میشه (در قسمت الطیر) و میاد تو منو بعد از آخرین Dna یک سری Dna خالی هم وجود دارد یعنی اینکه بازی تموم نشده چون وقتی از زیر دستگاه میام بیرون (اون چشم نوع خاصی که الطیر تو بازی داشت) که با دکمه E کار می کرد رو می زنم یه سری علائم مرموز روی در و دیوار حک شده که توی یکیش به عربی نوشته بود (( الزلزله)) و یه سری اشکال عجیب غریب حالا می خواستم ببنیم کسی اینارو دیده و باید در این قسمت چی کار کنیم ؟ حتما جوابمو بدید که بد جوری مشکوکه ........... چون شکل هایی که وجود داره چیز های عجیب غریبیه مثلا یکیش یه شکلیه که برای قبیله ی الما هستش و هنوز تا الان کسی نفهمیده که این شکله چیه و ....)
خلاصه اگه کسی می دونه منو هم در جریان بذاره .................. مرسی
در ضمن نسخه ی روسی مشکل خاصی نداره .......
اینجا یه سری بزن شاید جواب سوالاتو بگیری
http://bazicenter.net/forums/showthread.php?t=10406

yavar

کاربر سایت
Sep 7, 2006
70
نام
یاور
سلام
ببینم راهی وجود داره مشکل صدای این بازی رو تو XP بر طرف کرد؟
تو Vista مشکل صدا نداره ولی فریم نسبت به XP خیلی پایین تره.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
این AC دیگه روانیم کرده.
من این سیوی که مال بعد اورشلیم بود رو گرفتم ولی مثل اینکه سیو تا اخر بازیه!
درهرحال وقتی میخوام memory block 4 رو برم (هر شهری بغیر اورشلیم چون اورشلیم کلا تعطیله!)تا هرچقدر ماموریت جلو برم دفعه ی بعد گزینه ی continue وجود نداره و دوباره ماموریت از اول شروع میشه و همه چیز از اول.
مشکل از منه ! یا از سیو؟!
راستی بعد هر نیم ساعت یا 45 دیقه بازی کرش میکنه.
چیکارش کنم؟
این یوبی سافت دومین باره که داره حالمو میگیره!
اول روی prince of persia 2 روی ps2 حالمو گرفت و مارو توکف بازی(اون زمان) گذاشت اینهم از AC!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر